Tutlo Sp. z o.o.

Opinie o Tutlo Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

cieszymy się, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poruszenia istotnych kwestii oraz nurtujących tematów. Pragniemy użyć nowej płaszczyzny komunikacji, by odpowiedzieć na pytania oraz zaprezentować warunki pracy w Tutlo, ale przede wszystkim, by wysłuchać konstruktywnej krytyki, dzięki której każdego dnia możemy tworzyć jeszcze lepszą platformę do nauki języka.

Prosimy jednak pamiętać, że Gowork.pl, to przestrzeń do dzielenia się konstruktywną krytyką oraz opiniami, które nie są obraźliwe ani nie naruszają niczyjej godności.

Pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Znajdź odpowiedzi na pytania

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: kontakt@tutlo.pl

Marcin K

Cześć, w Tutlo pracuje jako Specjalista SEO. Z najciekawszych benefitów można zaliczyć codziennie po godzinie 17 darmowe piwo i wino + imprezy w każdy czwartek. xD Dodatkowo organizowane są turnieje w pingponga, w WeWorku są aż 2 stoły, więc jak ktoś ma ochotę, to może sobie pograć. Mamy możliwość pracowania nie tylko w pokoju, ale posiadamy patio, dwa dostępne piętra, salki, kuchnie i duże przestrzenie. Jeśli chodzi o pracowników, to jest bardzo fajna ekipa. Jeśli chodzi o mój dział, to mamy ustalane z menedżerami projekty które musimy wykonać w tygodniu, naturalnie w przypadku opóźnień, możemy wszystko przesuwać. Praca zdalna jest możliwa raz na jakiś czas albo gdy np. ktoś ma do opieki dziecko. Jeśli chodzi o lokalizacje to samo centrum przy kruczej, więc dojazd jest bezproblemowy. Jeśli chodzi o zarobki, to nie ma co narzekać, dodatkowo mamy mnóstwo benefitów czy premie miesięczne.

Jakub
@Oskarija

Nie prawda. Można zapłacić jednorazowo za kurs. Klienci są informowani o różnych możliwościach nauki.

Jak ktoś ma dość pracy w korporacyjnej kulturze organizacyjnej, to polecam Tutlo. Raportowanie jest ograniczone do niezbędnego minimum. Nikt nie wylicza ile kto był na przerwie i ile razy poszedł po kawę, czy do łazienki. Nie ma też problemu, by obiad zjeść sobie gdzieś na mieście. Jeżeli wypełnia się swoje obowiązki na czas, to wszyscy są zadowoleni. Firma się szybko rozwija, dochodzą cały czas nowe zadania, więc nie ma mowy o rutynie. Do tego dochodzą różne małe benefity, które lubią milenialsi typu ping-pong, owoce w biurze, masaże, joga, czy możliwość przyprowadzenia zwierzaka :)

@am

możesz powiedzieć coś więcej na temat kar? czy w umowie są jakiekolwiek kary finansowe?

petermks@o2.pl

Dzień dobry .Chcialem wziąć udział w proponowanej przez Państwa ankiecie i otrzymać 6 dodatkowych lekcji .Jestem uczestnikiem kursu Tutlo ale nie posiadam Facebooka . Nie mogę wziąć udziału w ankiecie w żaden proponowany przez państwa sposób gdyż link tootlo marszałkowska nie daje możliwości wzięcia udziału w ankiecie Proszę o pomoc Pozdrawiam serdecznie

@petermks@o2.pl

@PETERMKS@O2.PL @petermks@o2.pl, nasz mail widocznie trafił do zakładki SPAM lub oferty i niezauważony stracił ważność. Nasi konsultanci przesłali maila z linkiem do ankiety ponownie. Proszę sprawdzić skrzynkę uwzględniając wszystkie foldery :) Pozdrawiamy

Grafik

W Tutlo pracuję 6 miesięcy. Zaczynając od najważniejszego, czyli super lokalizacja w samym centrum Warszawy. Po drugie biuro mieści się w WeWorku, mamy możliwość korzystania z benefitów takich jak imprezy tematyczne, masaże, joga, tenis stołowy. Poza tym każdy z nas ma możliwość korzystania z bezpłatnych lekcji angielskiego na platformie z czego aktualnie korzystam :D Po trzecie w pracy mamy fajnych ludzi, atmosfera też jest luźna, brak raportowania itd. Na razie nie myslę o zmianie pracy.

Pracownik ( dział sprzedaży )

Hej , pisze opinię po pół roku pracy w dziale sprzedaży b2c. Uważam że dla osób ambitnych, Tutlo jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Oprócz naprawdę wysokich zarobków główną robotę robi atmosfera w pracy. Bardzo dużo zależy od zespołu oraz team leadera , ja akurat mam to szczęście że praca jest dla mnie olbrzymią przyjemnością, z własnej woli spędzam w biurze więcej czasu niż muszę xD. Wiadomo, czas pracy jak w każdej pracy z klientem, mocno rozjechany , natomiast nieprawdą jest że pracuje się po 10-12h dziennie. Jak jest mało spotkań , to nie raz zacznę o 16 a skończę o 20. Natomiast jak jest materiał do pracy , zdarza mi się pracować od 9 do 21. Uważam że takie są po prostu uroki oraz realia sprzedaży i trzeba do tego przywyknąć. Co do zarobków i umowy, w najgorszym swoim miesiącu zarobiłem 6500zl , w najlepszym 16 700zl. Średnia trzyma mi się na poziomie 12000zl. Umowa zlecenie , wybrałem sam ze względu na status studenta ( brutto = netto to piękna sprawa ) , natomiast przysługuje mi płatny urlop oraz reszta świadczeń, druga forma możliwa to b2b. Często są mile eventy jak pizza day , ale to standard tak w każdym korpo. Na minus na pewno nie do końca przejrzysta ścieżka rozwoju oraz stosunkowo częste zmiany w startegii sprzedażowej. Również za mało ( a tak naprawdę aktualnie w ogóle) , stawia się na mental. Często są cochingi pod kątem samej sprzedaży ( których jakość też jest różna , ale ogólnie oceniam na plus ), jednak oprócz umiejętności dużą rolę gra podejście i energia z jaką prowadzimy konsultacje. W tym aspekcie odczuwam spory brak . Perfekcyjnie nie jest nigdzie , ale suma summarum w Tutlo moim zdaniem jest baaaardzo dobrze.

raksza
@Pracownik ( dział sprzedaży )

hej, a pracujesz z biura? jak to wygląda w kwestii pracy hybrydowej?

raksza
@Pracownik ( dział sprzedaży )

aha, jeszcze jakbyś podał informację odnośnie tych coachingów? to są szkolenia czy jak? jak to wygląda?

Kij
@Pracownik ( dział sprzedaży )

płatny urlop na zleceniu? akurat to bardzo fajne rozwiązanie, jeszcze jakby ktoś dorzucił informację o samej rekrutacji tutaj

paxus
@Pracownik ( dział sprzedaży )

Czyli tak naprawde samemu sie wybiera ile godzin bedzie sie pracowac?

paxus
@Kij

Dokladnie. Czy rekrutacja odbywa sie zdalnie czy trzeba gdzies sie zjawic na rozmowe?

szu
@paxus

najpierw do mnie zadzwonili zeby sie w ogole umowic na taka rozmowe, a pozniej mialam rozmowe wideo. czyli taka pierwsza rozmowa byla zdalnie

Allie
@szu

Potem miałeś jakiś jeszcze etap czy to co opisałeś to była cała rekrutacja?

Spider

No na b2b to ciężko z urlopami, bo to zupełnie inna umowa

Spider

ludzie nie rozumieją co podpisują i na co się piszą a potem wychodzą jakieś niedomówienia

@Spider

no raczej jak ktoś się decyduje b2b to jest ogarnięty w tych sprawach bo ma ta swoją działalność i wie co w trawie piszczy wiec to akurat słaby argument

golfik
@Spider

ale to chyba nie znaczy że wcale nie można wziąć urlopu, tylko że po prostu pewnie nie będzie płatny tak?

anonimek Nowy wpis
@golfik

na b2b też masz płatne urlopy

Wow Nowy wpis
@anonimek

Wow, serio? Nie wiedziałem. W takim razie którą umowe bardziej polecacie ?

Ex Nowy wpis

Firmy nie polecam dla lektorów. Nie opłaca się tu pracować jakbyście tego nie liczyli. Za takie stawki to ja uczyłem 20 lat temu.

Maria

Czy ktoś może dać opinie na temat pracy w call center? Była bym bardzo wdzięczna :)

Mamba
@Maria

Praca jak praca, bardzo podoba do wielu w tej branży, coś cię konkretnego interesuje?

bazylia Nowy wpis
@Maria

no właśnie też z chęcią opowiem ale daj jakieś konkretne pytanko ;)

dakota

hej myślicie że można tu zrobić praktyki jako studentka filologii angielskiej? znajomi polecają prace tutaj ale nie wiem czy biorą na praktyki

dakota
@dakota

a jesli tak to mógłby ktoś powiedzieć jak to by wyglądało? mogłabym normalnie pracowac a oni by mi pozniej wydali oswiadczenie ze odbylam tu praktyki?

Vaiana
@dakota

A nie możesz się po prostu zatrudnić i w ramach praktyk przedstawić umowę?

nitro
@dakota

wiesz co, najlepiej napisz do nich maila, nie ma co tak tu wspólnie zgadywać jak nikt nie jest pewny na 100%

Lektor języka angielskiego

Omijajcie:) Bardzo bardzo nie polecam. Na początku było wszystko fajnie, miło- zdałam test z j. Angielskiego i zostalam umówiona na lekcje próbną. Połączyła się ze mną dziewczyna z Filipin, której mikrofon i łącze było jakości nie powiem czego. Jej nastawienie i mina podobna do kota sracjącego na pustyni, niezbyt miła, cały czas się skrzywiała na coś. Totalny brak współpracy, prawie nic nie mówiła w trakcie lekcji wcielając się w rolę ucznia. Na koniec chamsko mi przerwała , odklepała formułkę i się rozłączyła. Nardzo negatywnie oceniam tą rozmowę. Czułam, że już na wstępie jestem przekreślona. Po co przegladac CV ludzi ? Tutlo najwidoczniej tego nie wie:) Potem jest zaskoczenie, że ktoś nie ma doswiadczenia profesjonalnego, o czym wspomniał w cv. Totalny brak myslenia. Omijajcie to korpo, skoro już lekcja probna generuje mnostwo stresu i nieprzyjemnosci, metodyk robi Wam łaskę że z Wami gada to pozniej dopiero musi być cyrk:)

Doświadczenie, poziom j. Angielskiego, studia, nazwa liceum, ile godzin mogłabym pracować

Kandydatka

witam. jak to jest, że SEM Expert nie ma wskazanych nawet widełek płacowych? Byłyby mi bardzo pomocne. Myślę też o zatrudnieniu w formie zdalnej. Zastanawiam się czy mimo wszystko trzeba pierwszy miesiąc spędzać w biurze?

Handlowiec

Cześć, ktoś się orientuje czy są teraz jakieś oferty dla sprzedawców?

Handlowiec
@Handlowiec

Ewentualnie jakby ktoś mógł powiedzieć dwa słowa o pracy na tym stanowisku tutaj to bym był wdzięczny. Mam doświadczeenie i trochę w tym zawodzie przepracowałem ale nie koniecznie na takim produkcie.

Upiór

Gdzie tu można przejrzeć oferty, żeby sprawdzić na jakie stanowiska jeszcze szukają?

Neo
@Upiór

W internecie nie sprawdzałeś? na jakimś pracuj? albo na ich oficjalnej stronie?

Huki
@Upiór

Na wszystko szukają, problemów z zatrudnieniem mieć nie będziesz :)

Strata czasu

Swojego czasu aplikowałem tutaj na stanowisko web developera. Jeśli zależy Wam na tym, aby stracić czas, to trafiliście w odpowiednie miejsce. Najpierw na kilkadziesiąt minut rozmowy, by potem dostać zadanie techniczne i już zakończyć proces. Zero odzewu, zero feedbacku. Możecie pisać do osoby, która przeprowadza rozmowę, ale tutaj również spotkacie się z brakiem odpowiedzi. Podczas rozmowy usłyszycie, że to super firma, która ma dużo kasy, ale najwidoczniej nie ma nawet minimalnego szacunku do kandydatów.

Brexit

Żenada ta firma. Śmieszne stawki, jak dla niewykwalifikowanego pracownika fizycznego bez gwarancji , że będzie co robić. Traciłem czas, szczególnie rano, duże odstępy między połączeniami. Więcej czekania niż samych połączeń. Strata czasu , jak dla mnie. Dlatego mnie tu już nie ma.

JakaTaka

cześć, mógłby ktoś dać znać gdzie najlepiej szukać aktualnych ofert pracy? i czy jest szansa, że przez jakiś konkretny portal trafi szybciej niż przez inny? :)

Nuck
@JakaTaka

przez ich stronę najlepiej sobie jakiejś pracy szukać, możesz to znaleźć w zakładce kariera :)

farelka

aaa dobra że cv pewnie, to nawet dobre pytanie tyle że osobiście wątpię, że strona ma znaczenie

tytus

teraz angielski jest do wszystkiego potrzebny już nawet nie pytają czy znasz tylko oczekują że wiesz jakby to było naturalne...

GF

dokladnie, tez bez angielskiego to zginiesz jak (usunięte przez administratora)

deyy
@GF

A tutaj żeby się zatrudnić to nie trzeba przecież mieć skończonych studiów prawda?

hinata
@deyy

ja jestem studentką i pracuję więc nie trzeba mieć skończonych :)

Cymes
@hinata

macie tam może jakieś szkolenia dla pracowników?

Osa
@hinata

I czy grafik tutaj można sobie jakoś wcześniej zaplanować czy wykaz zajęć jest już jakoś z góry zaplanowany?

@hinata

Od kiedy już współpracujesz? I czy trudno było się dostać jako studentka? Jaki mogą mieć stosunek co do elastyczności grafiku? I czy zapewniają Ci rozwój?

hinata

na spokojnie się da połączyć, to nie jest praca 8-16 :)

Pszczółka

Pracowałam niedawno w trakcie studiów i nigdy nie było z grafikiem żadnych problemów, perspektywy rozwoju są moim zdaniem też okej

zielin
@hinata

jest opcja pracowac czesciej po poludniu lub glownie w weekendy tylko?

sas
@zielin

zależy od stanowiska na które byś chciał aplikować, ale w większości przypadków to zależy od tego jakie sobie dasz dyspo

Dev
@sas

Co ile daje sie swoje dysypozycje? Co miesiac?

Kardosz
@zielin

Tak, sam sobie jesteś panem w teorii tylko musisz zapamietać żeby tak czasem dysponować żeby rzeczywiście coś zarobić

Upiór

Wcale nie trzeba na pełny etat prawda? Skoro ode mnie to zależy i planuję jedynie sobie dorobić?

studentka

hej, polecam tutlo studentom którzy chcą dorobić, bardzo fajna praca i dobre wypłaty

jojo
@studentka

na zleceniu pracujesz? mozesz sobie dopasowywac godziny jak chcesz?

Grill

Spoko opcja, to trzeba jakoś zaznaczyć podczas wysyłania cv na jaki wymiar godzin się chce pracować czy to się jakoś na bieżąco ustala?

tak
@jojo

tak, głównie na zleceniu tutaj pracujemy

Upiór

U was to działa tak, że uczniowe sami się wpisują na wolne godziny lektorów?

Lektor

Co sądzicie o nowym programie benefitowym? Uważacie że w porównaniu z poprzednim oferuje on lepsze warunki czy jest to tylko rebrand orginału? Przede wszystkim zainteresowało mnie zniesienie minimalnej dostępności, bo bonus do stawki bazowej nie powala.

PoCichuu
@Lektor

To tak jak z tym pseudo "bonusem" za lekcje VIP - niby jest, ale... ;) Analizując od podstaw - to jest spoko program dla kogoś, kto nie osiągnął 1000+ godzin, bo jeżeli tak, to na dzień dobry traci dodatkowe 4,50 do stawki godzinowej, dostając 3 PLN... Niby minimalna dostępność została zniesiona... ale "zniesiono" tez admin time - no chyba, że przepracujesz 40h. Czyli chcesz 70 brutto ekstra ? Zrób ponad 40h zajęć. Czyli zniesione, ale coś tez zabrane ;) Jak ktoś chce dorobić do biletów do kina albo wypadu raz na miesiąc gdzieś i nie chce dobijać 20h - spoko, można robić. Do każdej podwyżki trzeba zrobić 500h zajęć. To dużo. Średnia dla lektora, który traktuje to jako dodatkową pracę - rok pracy na podwyżkę. Wygląda to fajnie na papierze, jakże pięknie graficznie, a rzeczywistość - wiadomo ;) korpo życie w wersji mini ;) Sam bonus do stawki bazowej nie powala, do 1000h. Bo powyżej tego - ale tylko przy założeniu przejścia wszystkich leveli - dostajesz +7,5 za h. Czyli, jak ktoś lubi naciągać liczbami - prawie 25% podwyżki względem stawki podstawowej. Ale ewidentnie jest to model "pozyskania" nowych pracowników rodem z sieci komórkowych - czyli starym "klientem" (w tym wypadku pracownikiem) się nie przejmujemy, ale jak przeniesiesz tu "numer" albo podpiszesz umowę jako "nowy" - to witamy z otwartymi ramionami. Życie. Wolny rynek. Kult pieniądza. Ot co. Nie patrzę na innych, trzeba swoich uczniów trzymać, skoro zadowoleni i robić po prostu swoje :)

qwerty
@PoCichuu

Wymyślili to bo za dużo ludzi pewnie jest na przełomie 1000 i trzeba by było im zaraz zaproponować jakieś benefity. A tak to 3 zeta za godzinę i do widzenia :)

XD
@PoCichuu

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, bo po "opinii" choć nazwałbym polskim narzekaniem na wszystko to nie bardzo. Jak masz 1000h to dostajesz zsumowane: +2zl, +2,5zl + "3zl" NIEZALEŻNIE OD PRZEJŚCIA LEVELI bo jak masz 1000h to wchodzić na level, który obowiązuje z taką ilością godzin jaką masz wyrobioną, a stawka zsumowana normalnie i benefity też. Jak ty pracujesz i musisz odliczać podatek to pozdro, ale inteligencją się nie wykazałeś. Szczerze to jest pięknie i tak jak napisane na grafice, a w rzeczywistości nie potrzeba wypocin polaczka co zawsze narzeka, że jest źle, no ale cóż jak się nie potrafi kombinować i czytać to lepiej napisać wypociny z goryczy. Elastyczność tej pracy jak się ma umiejętności interpersonalne i złapiesz szybko stałych uczniów to nic tylko marzenie, a ty płaczesz bo mając dobrze zawsze będzie źle dostając wszystko co trzeba. Z takim mentalem to mnie nie dziwi nawet, ze partie polityczne rządzące mają z obywateli beke i mogą robić co chcą. Miłego życia życzę, oby szło ku lepszemu :)

Beza
@XD

Czy to może właściciel odniósł się z taką goryczą i hejtem do wpisu? Widać, że poziom kultury pozostawia wiele do życzenia. Arogancja i buta na pierwszy rzut oka level hard. Przykre to.

PoCichuu
@XD

Kolega/Koleżanka chyba nie do końca rozumie wpis wyżej, a sam/sama o brak czytania ze zrozumieniem. Ja rozumiem, nowa matura, szkoła, która nie uczy. Ale do meritum: 1. Dołączyłem do nowego programu mając 280 przepracowanych godzin w tutlo, praktycznie w dniu ogłoszenia tego programu. a) po osiągnięciu 500h otrzymałem +2,50 do wynagrodzenia godzinowego. Nie 4,50. O tutlobox z poprzedniego levelu nawet nie usłyszałem, tym bardziej nie widziałem, mimo że - według Twojej interpretacji - powinien zostać dołączony na nowym poziomie. To w kontekście "dostawania wszystkiego co trzeba". 2. Stałych uczniów złapałem zanim ty nauczyłeś/łaś się poprawnie uczyć. W 2 pierwsze miesiące zebrałem grupę 20 uczniów i tylko z nimi od 3 miesiąca prowadziłem zajęcia, nie biorąc nikogo więcej. 3. Uczniowie, którym skończyły się umowy z Tutlo nie chcieli z tą firmą przedłużać współpracy. Zgadnij, gdzie się uczą teraz ? ;) To w kontekście umiejętności interpersonalnych. 4. Wycieczki personalne do mojego "mentalu" pozostawiam bez komentarza - pokolenie Twojego pokroju nie zrozumie pewnych faktów, które regulują funkcjonowanie świata. 5. Jeżeli pracownik narzeka, to pracodawca powinien chociaż spróbować pochylić się na problemem i sprawdzić feedback, nie olewać i twierdzić, że wszystko jest wspaniałe, a forma prowadzenia zajęć i dostępne materiały są najlepsze. O pracownika należy dbać, bo jest on podstawowym narzędziem generującym zysk dla firmy. W tym przypadku szeregowy pracownik - lektor - jest najważniejszym motorem w firmie. System rekrutacji, jej sposób oraz wolumen w tej firmie zaprzecza powyższemu stwierdzeniu (o dbaniu o pracownika, przypomnę w razie problemów ze zrozumieniem). 6. Tak. Narzekam. Bo firma zapewnia że praca w tej firmie jest wspaniała a wynagrodzenie adekwatne. Nie jest. Stawki dla lektorów są z przed kilku dobrych lat, stawka nie jest dostosowana do doświadczenia lektorów. Tutaj studenciak mający mgliste pojęcie o metodyce zarabia tyle samo ile lektor z 20 letnim stażem. Pracuje od 24 lat, we wszystkich firmach w których pracowałem, jeżeli masz wyższe doświadczenie i kwalifikacje od pracownika na tym samym stanowisku - zarabiasz adekwatnie więcej w związku z doświadczeniem i kwalifikacjami. Więc wybacz, będę narzekał, jeżeli to, co mówi się na rozmowie rekrutacyjnej nie ma nic wspólnego potem z rzeczywistością dnia codziennego w tej firmie. Uczniowie jakoś dziwnie wolą płacić mi 90PLN/h niż korzystać dalej (zaznaczam - moi uczniowie zakończyli współpracę z Tutlo zanim wybrali inną opcję) z promocji, darmowych godzin, itd. Zatem zarabiaj sobie tutaj dalej 40,50 za godzinę. Inteligentne podejście ;) Miłego dnia życzę. Ku lepszemu zazwyczaj idzie wtedy, kiedy sami o to lepsze walczymy. Pracodawca walczyć nie musi - ma tanią siłę roboczą i zgarnia za to ciężkie pieniądze. Popracuj jeszcze w kilku firmach, zobacz jak jest w korpo - wtedy wróć tutaj, porozmawiamy o doświadczeniu, elastyczności i innych umiejętnościach :)

????

Witam myślę o pracy jako Kontroler Finansowo – Biznesowy. Po pierwsze czy znane są jakiekolwiek przedziały płacowe związane z tym stanowiskiem? Dodatkowo zastanawia mnie forma umowy, wpisana jest jak na razie ta na zlecenie oraz b2b. czy w późniejszym czasie jest możliwe zatrudnienie się na umowę o pracę?

EXC

moim zdaniem czekanie pol godziny, zeby zadzwonil student i zeby zrobic 20 min lekcji i to po poludniu czyli w godz. szczytu (podobno!) jest bez sensu. przed poludniem nie wspomne. generalnie mamy byc na stand by'u i czekac ze moze ktos zadzwoni. Technicznie platforma jest tragiczna i polowa polaczen nie dochodzi do skutku. oczywiscie lektorowi za to nikt nie placi.

Vicki

Brak faktury, paragonu… Mam nadzieję, że US to wyjaśni. Dręczą pytaniami o nr konta, na które wpłacam zaciągniętą pożyczkę na poczet kursu. Szantażują, że wypowiedzenie umowy będzie niemożliwe.

joan

Mam pytanie odnośnie warunków podjęcia zatrudnienia w Tutlo - czy trzeba przebywać w jednej z siedzib firmy, czy też można pracować z domu, z innej miejscowości.

lektor
@joan

pytasz o stanowisko lektora?

marcelo
@lektor

ej bo to zdalna praca ma byc tak? wlasnie jako lektor chce sie zatrudnic

Lektorzyna
@marcelo

Pracujesz skąd chcesz, byle nie z siedziby firmy ;)

Riviera
@Lektorzyna

Spoko sprawa takie coś by mnie bardzo interesowało można zapytać czy firma organizuje sprzęt czy trzeba korzystać z własnego?

Lektorzyna
@Riviera

Ponieważ będziesz na b2b lub UZ lub UoD w inkubatorze firma nie zapewnia Ci nic, poza marną stawką godzinową.

Dorcia

Jak ktoś chce ciułać za grosze tracąc życie tylko na prace i być do tego kiepsko wynagradzanym , to jest to idealne miejsce. Zero czasu na życie prywatne jak chcesz tu osiągnąć średnia krajową, dzień rozwalony cały, bo tu nie da się mieć ciągłości w lekcjach, oczekiwanie bezpłatne, nie dają nic i za nic dodatkowego nie płaca ( twój sprzęt, twoj prąd, internet itp.Idealne warunki dla pracodawcy, za to najgorsze dla pracownika. Dziwie się tym, którzy tu jeszcze siedzą.

Rick

Firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za miesiąc pracy, zwykli (usunięte przez administratora)chcą tylko wyzyskiwać ludzi. Nie godzą się na umowę o pracę tylko b2b aby uniknąć kosztów oraz zobowiązań. Praca po 12 godzin dziennie, również w weekendy. Uciekajcie

Bum cyk cyk
@Rick

Ale ilość godzin sobie sam ustalasz. To od Ciebie zależy czy chcesz pracować 12h czy 4h dziennie. Uprzedzając kwestie wynagrodzenia i że nie da się za nie wyżyć. Nie da się. Dlatego jest to umowa o dzieło - to powinno być traktowane jako praca dodatkowa. Tylko to pokolenie ma mgliste pojęcie o funkcjonującym świecie - absolutnie nie uważam, że jest OK, ale wszystko wiadomo od początku. Stawka podana, wyliczenia ile trzeba siedzieć żeby zarobić - poziom podstawówki z matematyki i polskiego - bo wystarczy poczytać ze zrozumieniem tą stronę i wszystko jest jasne w temacie :)

no name

Model biznesowy opiera się tu na "lektorach" bez żadnego doświadczenia, co przekłada się na proponowane tu stawki, które są jedne z najmniejszych na rynku oraz założeniu że rotacja lektorów jest stała i na dużym poziomie, czyli że przychodzą ciągle nowi, głównie studenci dorabiający sobie do studiów, oraz na dużych nakładach na reklamy , marketing i sprzedaż. Reasumując, dla lektorów może to być co najwyżej doświadczenie na chwilę, za takie stawki zresztą nikt tu długo nie będzie pracował. Do tego dochodzi brak umów o pracę, czyli pracodawca unika płacenia świadczeń socjalnych . Taka polska firemka wykorzystująca pracowników bo można.

ALA

słabiutko z warunkami zatrudnienia, śmieciowa umowa, małe zarobki albo żadne i takie odnosi się wrażenie że chcą wykorzystać człowieka, zaraz pewnie firma padnie, bo pracownicy uciekają po 2 miesiącach

W tej ofercie dla specjalisty ds. sprzedaży piszą o (usunięte przez administratora) od 11 do 20. Słuchajcie czy to od zawsze było właśnie w takich porach? Nie jest to dla mnie zbyt wygodne i zastanawiam się czy nie da się trochę tych godzin przestawić?

Zostaw merytoryczną opinię o Tutlo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tutlo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tutlo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tutlo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 10 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tutlo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tutlo Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tutlo Sp. z o.o.