Tutlo Sp. z o.o.

Opinie o Tutlo Sp. z o.o.

Archie Shevsky

W tej szkółce jest za dużo lektorów w stosunku do chętnych. Już od bardzo dawna, stąd setki nowych studenciaków , nowych twarzy przyszło i cały czas przychodzi , bo poprzednicy już dawno porezygnowali. Średnio pracuje się tutaj 3-4 miesiące zanim człowiek się zorientuje, że jest robiony w bambuko ze wszystkim (stawką, czasem, umowami). Zresztą firma stawia na niewykwalifikowanych lektorów głównie studentów, bo unika płacenia godziwej stawki oraz unika kosztów pracy (umowy tylko śmiecióki).

A to prawda że tu nie płacą za nie pojawienie się ucznia na umówionej lekcji? Może to ktoś potwierdzić? Bo jak tak , to słabo i nie wiem, czy chce tu aplikować.

Mimi
@Anna

potwierdzam, nie płacą, a uczniowie nie ponoszą żadnych konsekwencji za nieprzychodzenie na lekcje, a żeby poinformować takiego ucznia (jeśli to stały uczeń), że rezygnujesz z dalszej współpracy, bo nie przychodzi, musi nie przyjść 5 razy, za czekanie nawet 3 minuty 5 razy nikt Ci nie zapłaci

@Mimi

Dziękuję za odpowiedź. Szczerze, to ja się z czymś takim jeszcze nie spotkałam, a współpracowałam już z kilkoma szkołami językowymi. To jedno, a drugie ,to że po przeczytaniu innych negatywnych opinii o tym miejscu, zdecydowanie raczej podziękuję.

non native

No gdyby nie Tutlo to nie wiem, gdzie by młodzi Polacy, którzy powracali z The Uk 'ja się odnależli. Duzo tych native speakerow teraz mamy a Polsce.:-)))

KarolinaK

Nie polecam! Proces rekrutacji ok, dobry kontakt, wszystko wyjaśnione, dobre warunki. Dowiadujesz się że jesteś przyjęta i chcemy z Tobą współpracować. Prawie złożone wypowiedzenie w poprzedniej pracy ???? a potem dostajesz telefon ze stanowisko nie zostało utworzone ???????? firma powinna się nazywać Janusz Tutlo - coś tam tutlo ale nic z tego nie wynikło ????

Lektor języka angielskiego

Omijajcie:) Bardzo bardzo nie polecam. Na początku było wszystko fajnie, miło- zdałam test z j. Angielskiego i zostalam umówiona na lekcje próbną. Połączyła się ze mną dziewczyna z Filipin, której mikrofon i łącze było jakości nie powiem czego. Jej nastawienie i mina podobna do kota sracjącego na pustyni, niezbyt miła, cały czas się skrzywiała na coś. Totalny brak współpracy, prawie nic nie mówiła w trakcie lekcji wcielając się w rolę ucznia. Na koniec chamsko mi przerwała , odklepała formułkę i się rozłączyła. Nardzo negatywnie oceniam tą rozmowę. Czułam, że już na wstępie jestem przekreślona. Po co przegladac CV ludzi ? Tutlo najwidoczniej tego nie wie:) Potem jest zaskoczenie, że ktoś nie ma doswiadczenia profesjonalnego, o czym wspomniał w cv. Totalny brak myslenia. Omijajcie to korpo, skoro już lekcja probna generuje mnostwo stresu i nieprzyjemnosci, metodyk robi Wam łaskę że z Wami gada to pozniej dopiero musi być cyrk:)

Doświadczenie, poziom j. Angielskiego, studia, nazwa liceum, ile godzin mogłabym pracować

Bronsky

Dosłownie każdy może tu być nauczycielem: może nim być np. maturzysta, student filozofii, Polak po pobycie w UK, ktoś z certyfikatem znajomości języka już na poziomie FCE, albo w ogóle bez żadnego papierka ale np. przebywał na wyspach kilka lub kilkanaście lat, w sumie żadnych kwalifikacji mieć nie trzeba, oprócz praktycznej umiejętności mówienia po angielsku. I dlatego : tzw tutor to tutaj łatwo wymienialny jeden z setek tzw. lektorów, tak też się go tu traktuje, nie ty, to ktoś inny, nie podoba się, to nara. Mnie się właśnie to nie podoba, dlatego mówię nara.

@Bronsky

Dokładnie, tam, gdzie nie wymagane są zbytnie kwalifikacje to i pracuje się za przysłowiowe grosze. Taka widać polityka firmy, tylko szkoda, że klienci nie zorientowani, z kim w większości mają do czynienia.

lektor

Forma pracy - super, to że połowa uczniów to dzieci to jest to coś z czym się trzeba liczyć. Porażką jest ilośc lektorów w stosunku do uczniów. Jeśli chcę pracować w godzinach 8-16, to mogę się liczyć z max 4h pracy. Od 16 do 21 jest faktycznie szczyt i dzwoni dużo osób, ale do południa jest porażka, tym bardziej ze wiem od osób zajmujacych sie sprzedaza lekcji probnych, ze w tych godzinach jest mnostwo dostepnych lektorow, wiec nie da się fajnie zarobić.

Dev

Z kim sie moge skontaktowac jesli jestem zainteresowany praca, ale tak dopiero od kwietnia?

parag
@Dev

myśle że jak wyślesz swoje cv na jakąś otwartą aplikacje to akurat pewnie od kwietnia zaczniesz, bo cała rekrutacja też chwilkę trwa

Lucy

Krótko tu pracowałam bo: po niewczasie zorientowałam się że to zdecydoawanie najsłabsza pod względem finansowym oferta dla nauczyciela na rynku. To co mnie tu przez chwile trzymało to wolność wyboru, kiedy, co i z kim. Ale to zdecydowanie za mało żeby tu zostać. Życie za drogie i za cenne, bo zeby tu zarobić trzeba się nasiedzieć. Kto tu pracował/pracuje to wie. Nie polecam .

Niezadowolony

Platforma dla uczniów bobasów i lektorów studentów. P.S. Piszę, jako wykwalifikowany nauczyciel kierunkowy z długoletnim stażem. Dla takich jak ja taka praca się nie opłaca. Tylko jako tzw. zapchajdziura. Choć i tak szkoda czasu pracować za tak niskie płace. Po krótkim czasie zdecydowałem, że rezygnuje bo poświęcenie czasu ma się nijak to płaconych pieniędzy.

Agresywny marketing

Jestem byłym lektorem, nie pracuję w Tutlo już od pewnego czasu. Zadzwoniła do mnie pani i proponowała mi kurs w Tutlo, super warunki finansowe, oferta ograniczona czasowo. Buehehehe

jakiś tam gość

siemano, pracuje tu od niedawna, i w umowie jest kara za podanie swoich danych w celu np. uczenia poza platformą, jest spora, ale jeśli podałbym te dane podczas lekcji ustnie lub lepiej, poprzez kamerę, jedynym sposobem w jaki mogliby sie dowiedziec byloby nagranie i PRZEJRZENIE akurat tej lekcji z kilku tysięcy lekcji, czy ktoś ma jakiekolwiek info czy oni nagrywają lekcje? Nie było tego w żadnych warunkach ani na umowie

lektorka
@jakiś tam gość

Jeśli podajesz do siebie kontakt odnośnie tego, aby zgadywać się na lekcje z uczeniem, ale przez ich platformę to nie mają z tym raczej problemu

typzpolski
@lektorka

Dokładnie, tu chodzi raczej o to, że zabronione jest namawianie ucznia na jakieś lekcje poza tutlo. I za to są duże kary, co jest zrozumiałe. Ale jeśli podasz np. swój numer albo mail, żeby umówić się na lekcję na platformie to nic złego nie zrobiłeś.

Former

Ta firma, chociaż nazywanie w ten sposób tego swoistego tworu przychodzi mi z trudem, to jakiś żart. W dobie drożyzny dookoła, stawki lektorskie są wręcz uwłaczające godności. Do tego zero gwarancji czegokolwiek np połączeń, ich jakości technicznych, zero odpowiedzialności za olewkę umówionych lekcji przez uczniów. Ogłosiłem się w necie i mama prawie 3 razy tyle, co mi tu dawali. Także, to by było na tyle.

Przyszły pracownik

Aplikuje na sprzedaż - zdalna. Ktoś pracował i poleca ?

hasxll
@Przyszły pracownik

Tez sie z checia dowiem, odrazu moze ktos dorzucic dwa zdania na temat warunkow pracy i benefitow. Dzięki :D

anglistka
@hasxll

PODBIJAM, duzo nieciekawych opinii tu przeczytalam, ale dwojka moich znajomych tu pracowala i bardzo sobie chwalili wiec sie chyba nie ma co sugerowac

anglistka
@hasxll

ja sie jeszcze dopytam, jak wygląda rekrutacja - ile trwa, jaka atmosfera itp

Nuck
@hasxll

chyba z najważniejszych to pakiet prywatnej opieki medycznej i pakiety sportowe do wykupienia na lepszych warunkach, plus sprzęt do działania przynajmniej w biurach

Nuck
@anglistka

no zależy czy na lektora czy na jakieś inne stanowisko ale ogólnie to masz telefon, potem wideo rozmowę, jakieś spotkanie z managerem, ewentualnie zadanie próbne i decyzje całość tak do 2 tygodni może zabrać

światschodzi
@Nuck

Nie rozumiem skąd jakieś niezadowolone miny i flagi pod takimi komentarzami... Ja rozumiem , że część osób ma ból tylnych części ciała, ale żeby od razu pluć na wszystkich co nie przychodzą tu żeby krytykować, tylko żeby się czegoś dowiedzieć albo pomóc? Sami nie jesteście lepsi od tych, których wytykacie palcami na to wychodzi...

światschodzi
@Przyszły pracownik

Tutaj akurat nie pracowałem w sprzedaży bo robię jako lektor tylko żeby nieco dorobić, ale mam znajomych co przemknęli przez sprzedaż w Tutlo. Tak szczerze to z tego co słyszałem i porównałem z moim doświadczeniem to typowa praca w sprzedaży na tym poziomie. Jak wszędzie musisz się wygimnastykować, żeby wyrobić fajną premię, plus taki że nie ma górnego progu. Wiem też, że nie robią na zimnych leadach, więc przynajmniej w teorii jest prościej bo klient jest zainteresowany aczkolwiek jak robiłeś w sprzedaży to pewnie mniej więcej wiesz jak to czasami z tym bywa... Tutlo jest też już calkiem popularne to chyba też raczej wspomaga kontakt z klientem. Na pewno dużo mniej narzekania z ich strony słyszałem niż ma to tutaj miejsce na profilu.

buhakov
@Nuck

e nawet szybciej jak cię potrzebują

Człowiek
@anglistka

mnie chyba najbardziej zastanawia ten proces rekrutacyjny, ile jest etapów? jak szybko otrzymuję odpowiedź?

pani od angielskiego
@Człowiek

w sumie jest kilka etapow, w moim przypadku najpierw po wyslaniu cv dostalam od nich telefon i zaproszenie na rozmowe, pozniej odbyla sie rozmowa z rekruterem (zdalnie), nastepnie spotkanie z managerem i dzien probny, po tym dostalam decyzje o wspolpracy

Marker
@pani od angielskiego

Spoko że sobie można zweryfikować wszystko na dniu próbnym, już sie wtedy dostaje jakieś sensowne onbowiązki?

ExTutor
@Przyszły pracownik

Ja na twoim miejscu nie angażowałbym energii na ten dziwny twór zwany tutlo. To jest firma wydmuszka która nigdy nie szanowała swoich pracowników. Udaje im się przetrwać ale to je%nie. Najgorsza firma w jakiej pracowałem w swojej 25 letniej karierze.

Rex

Mnie by jeszcze interesowało czy taka rozmowa rekrutacyjna się odbywa zdalnie czy stacjonarnie na miejscu?

hinata
@Rex

jak ja się zatrudniałam to miałam pierwszą rozmowę zdalnie, a później już spotkanie z managerem w celu podpisania umowy itp.

Cymes
@hinata

A jak się jest zatrudnionym to zdarza się że jakieś zajęcia prowadzi się online czy tylko stacjonarna praca?

hinata
@Cymes

lektorzy pracują głównie zdalnie

zmęczonytym
@Cymes

Wszystko macie opisane w ogłoszeniach i na stronie, wystarczy poczytać...

lektor
@Nuck

orientujesz się do kiedy są realizowane wypłaty?

Sara

A jak inaczej byście chcieli, żeby te wypłaty były wypłacane? Chyba, że tu na spokojnie można się zatrudnić i ugadać sobie indywidualne warunki na samej rozmowie? ciekawe czy maja elastyczne podejście

Zola
@Sara

Mnie ciekawi czy jest opcja tygodniówek np czy wszystko się naraz dostaje przelewem tam w konkretnym dniu miesiąca

Jakub

Czy komuś się jeszcze w ogóle tu opłaca pracować przy dzisiejszych cenach i kosztach życia???? Aż się dziwię, że ludzie decydują się mimo wszystko za takie marne stawki tutaj być. Swoją przygodę zakończyłem jakoś po 4-5 miesiącach, kiedy nie chciało mi się już spędziać 3/4 dnia na platformie z tak marnym skutkiem finansowych. Dodam, że miałem umowę z tzw. inkubatorem, czyli 350 zł trzeba było oddać co miesiąc za to , żeby być na umowie o dzieło, bez żadnych socjalów ;-))) Dzkoda gadać, dobrze że mnie tu już nie ma, jak poczytałem tutuaj wpisy to już się nie będę powtarzał. Wszystko prawda.

Teacher

Dziadoskie stawki, badziewna praca jako lektor. Dosłownie wszędzie dają lepsze warunku, krótko tu byłam i dobrze.

Joanna Michałek

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą… (usunięte przez administratora) i naciągacze !!!!!!!! ????Po podpisaniu umowy nie da się jej zerwać chociaż konsultant przed podpisaniem umowy mówił co innego. Proszę uważać na tą firmę. Konsultanci (usunięte przez administratora) ludzi i mówią nieprawdę przed podpisaniem umowy. Później powtarzają jak automaty że nie można zerwać tej umowy. Należałoby zatrudnić prawnika i przyjrzeć się tym umowom bo są skonstruowane na ewidentną szkodę klienta. Uwaga

Marcin K

Cześć, w Tutlo pracuje jako Specjalista SEO. Z najciekawszych benefitów można zaliczyć codziennie po godzinie 17 darmowe piwo i wino + imprezy w każdy czwartek. xD Dodatkowo organizowane są turnieje w pingponga, w WeWorku są aż 2 stoły, więc jak ktoś ma ochotę, to może sobie pograć. Mamy możliwość pracowania nie tylko w pokoju, ale posiadamy patio, dwa dostępne piętra, salki, kuchnie i duże przestrzenie. Jeśli chodzi o pracowników, to jest bardzo fajna ekipa. Jeśli chodzi o mój dział, to mamy ustalane z menedżerami projekty które musimy wykonać w tygodniu, naturalnie w przypadku opóźnień, możemy wszystko przesuwać. Praca zdalna jest możliwa raz na jakiś czas albo gdy np. ktoś ma do opieki dziecko. Jeśli chodzi o lokalizacje to samo centrum przy kruczej, więc dojazd jest bezproblemowy. Jeśli chodzi o zarobki, to nie ma co narzekać, dodatkowo mamy mnóstwo benefitów czy premie miesięczne.

Noone
@Marcin K

A czy napiszesz też o braku procesów, nacisku na osiąganie leadów sprzedażowych za wszelką cenę? Pracę po godzinach i dokładanie obowiązków na jednego pracownika tak jakby ogarniał 3 etaty? Pozostawiam też do rozważenia kwestię transparentności i etyki zawierania umów z klientami.

Frank
@Marcin K

Marcin idąc tokiem Waszego HR "z przykrością czytam te słowa". Miałem do Was aplikować bo właśnie pracuję w firmie technologicznej gdzie benefity mają wyrównać zakres obowiązków służbowych wykraczający ponad 8h/dziennie. Niestety jest też darmowy alkohol co prawda nie codziennie jak u Was ale raz w tygodniu. Mam inne motywatory więc na pewno nie wyślę swojej kandydatury do firmy z alkokulturą organizacyjną nawet jeśli odbywa się to po godzinach. Macie pewnie wiele innych zalet ale z doświadczenia wiem, że w takim klimacie osoby, które nie piją są traktowane jako nieintegrujące się z teamem. Po prostu się tam nie odjadą. Zastanawiam się dlaczego firma wspiera codzienne darmowe picie i czemu ma to służyć?

Otak
@Noone

Super, super, ale nie ma kiedy x tego korzystać.

@Marcin K

Nie ma absolutnie nic wspolnego z rzeczywistoscia

Oskarija
@Noone

Z punktu widzenia klienta absolutnie się zgadzam - etyki brak. Chodzi tylko o naciągnięcie klienta na kurs w systemie ratalnym (nie ma możliwości płatności bezpośredniej), a potem wsparcia żadnego.

@Oskarija

Nie prawda. Można zapłacić jednorazowo za kurs. Klienci są informowani o różnych możliwościach nauki.

Jedną nogą

Straszna (usunięte przez administratora) w tej szkółce, nie na to się tu pisałem, żeby jakieś bąbelki 6-7 letnie za tą hmm,, stawkę zabawiać.. Jedyny plus to swoboda, nic nie muszę, jak nie chcę. Ale żeby tu zarobić to powinienen chyba siedzieć przed kompem cały dzień. Taka strata czasu to nie dla mnie. Myślę, że i tak nikt tutaj nie zauważy mojego odejścia. bo skoro zmienia się tu co chwila dzisiątki twarzy, to trudno się połapać kto już nie uczy, a kto już uczy ;-) Takie korpo dla ubogich.

@Jedną nogą

Jak jeszcze tu pracowałem i szkoła zeszła na dzieci to aż przykro, bo nauczycielem powinna być osoba po studiach - wyobraź sobie że poświęcasz 5 lat na naukę języka, zdajesz egzaminy, piszesz pracę, a potem uczysz dzieci słówek "banana" oraz "apple" - masakra. Najgorsze są jednak cztero/pięcioletnie dzieci siedzące u matek na kolankach i "uczące się" angielskiego. Niestety miałem wiele takich i po 20 / 30 minutach zajęć z pięciu kolorów dziecko zapamiętało jeden i to błędnie wymawia. Wykańcza to psychicznie, no ale Tutlo nic z tym nie robi, ponieważ dzieci to ich główni adresaci...

zmęczonytym
@User Deleted :>

To akurat śmieszni jesteście, żeby narzekać że dzieci trzeba uczyć?? Jak chcecie sobie sami klientów dobierać to załużcie swoją działalność i wtedy będziecie wybierać kto wam się podoba a kto nie... Uczę angielskiego już prawie 30 lat i jak słowo daje kiedyś to było normalne że uczyło się każdy przedział wiekowy jak trzeba było szczególnie, że klientów o wiele mniej. Teraz każdy tylko kręci nosem, zero uniwersalności, najchętniej to każdy by swoich znajomych uczył i to jeszcze takich co już w danym języku mówić umieją. Tutlo jak tutlo dużo tu można powiedzieć niepochlebnych rzeczy ale ta sprawa akurat świadczy o was moim zdaniem i o braku profesjonalizmu.

@zmęczonytym

Proszę w takim razie poczytać opinie innych lektorów / lektorek - jako lektor mam prawo decydować kogo chcę uczyć, a kogo nie :) Czy mam się zmuszać do nauczania juniorów pomimo tego, że nie mam doświadczenia w pracy z nimi? Bardziej profesjonalnie byłoby oddać tę grupę wiekową nauczycielom, którzy chcieliby ich nauczać. Niestety nie lubię, gdy grupa wiekowa jest mi wrzucana przez agentów na siłę, gdy nie mam tagu określającego uczenie dzieci... logiczne, prawda? Dlatego właśnie odszedłem i to była najlepsza decyzja zawodowa podjęta przeze mnie :) Pozdrawiam z rodzinką. U.D :>

Ten były
@zmęczonytym

Tak jak jako nauczyciel możesz sobie wybrać, gdzie uczyć - czy w podstawówce, czy w liceum , czy może na uczelni wyższej , tak i w prywatnych szkołach językowych też jest taka możliwośc. Dodam, że w prywatnych szkołach językowych, w których uczyłem i uczę zawsze masz wybór, nikt cię do niczego nie zmusza - nie każdy po prostu ma predyspozycje do nauki tak małych dzieci, to specjalna grupa wiekowa i i tu bardziej liczą się umiejętności z zakresu nauczania początkowego niż te językowe. W przedszkolach i szkołach bardzo często w klasach 1-3 uczą angielskiego nauczyciele nauczania początkowego. Dlatego pozwolę nie zgodzić się z twoją opinią. Tutlo natomiast nie daje takiego wyboru, ani rodzice wybierając nauczyciela randomowego z tych dostępnych nie zwracają też uwagi na to co jest w jego opisie, a jemu z kolei zabrania się odmówić takiej lekcji. Platforma miała być rozdzielona na kids i pozostali, ale nie o takie rozdzielenie chodziło, jakie zostało wprowadzone. Nabito nas w butelkę i taka jest prawda.

Ola

Z perspektywy byłej lektorki - bardzo marnie płacą i nic nie gwarantują. Stracony czas, który mogłam lepiej wykorzystać. Nie polecam!

@Ola

Hej! Próbuje odstąpić od umowy i mam pytanie jaką umowę zawierałaś z nimi? Poprzez inkubator czy jakoś inaczej?

User Deleted :>

Jak przez inkubator to najpierw z nimi musisz się rozliczyć (odsyłanie zaległych raportów itd), a żeby rozstać się z tutlo pobierasz wzór rozwiązania umowy zlecenie, uzupełniasz i na sam koniec wysyłasz do Tutlo

User Deleted :>

Postaram się zaprezentować w tej opinii Tutlo mówiąc tylko i wyłącznie prawdę - bez zbędnego szpecenia i upiększania. DLA KOGO JEST PRACA W TUTLO? Przede wszystkim dla osób, które studiują (brutto = netto) oraz dla tych, co chcą dorobić sobie do swojej normalnej wypłaty. Jest to idealne rozwiązanie także dla osób zainteresowanych nauczaniem, lecz nieposiadających w nim doświadczenia - Serio, tutlo ma niskie progi akceptacji i jako zdobycie tego roku, czy dwóch naprawdę się nada. Sprawdzi się też dla podróżników, którzy ze względu na swoją aktywność nie mają czasu na regularne lekcje. DLA KOGO NIE BĘDZIE TA PRACA ODPOWIEDNIA? Dla osób, które już mają doświadczenie w nauczaniu, posiadają kwalifikacje i chęć prostego i dużego zarobku. Tutaj traktowany jesteś równo. Pod tym względem, że zarabiasz za godzinę tyle, co "nauczyciel" po liceum, czy kursie językowym. Ostatnimi czasy Tutlo zamieniło się w nauczanie dzieci, także jeśli uczenie juniorów to nie twoja mocna strona to możesz sobie darować. Oczywiście istnieją tam tagi, ale w praktyce uczniowie klikają na losowego nauczyciela, ponieważ ktoś może go zająć i jak się z takim dzieckiem połączysz to zgodnie z regulaminem nie masz prawa się rozłączyć. Ponadto, klient ma zawsze racje i każdy błąd idzie na twoją niekorzyść. Możesz umawiać się z uczniami na stałe zajęcia, ale często o nich albo zapominają albo odwołują nawet minutę przed lekcją. Powiedziałeś coś nie tak? Doniosą na ciebie i na dywaniku się tłumaczysz. Poza tym liczne błędy w materiałach, przestarzałość informacji (Elżbieta II królową Anglii), słownictwo albo za trudne albo za łatwe poziomowo... Czy można liczyć na awans? Krótka odpowiedź brzmi NIE. Teoretycznie możesz zostać metodykiem, ale nie masz z tego żadnej gratyfikacji finansowej, a jak wspomnisz o tym innym szkołom to cię wyśmieją, ponieważ Tutlowe pojęcie metodyka odbiega i to bardzo od swojego znaczenia. Dawniej były progi rozwoju i gdy zauważono, że nauczyciele w dużej ilości wchodzili na próg III to owe progi usunięto i ludzie stracili szanse na podwyższenie zarobków o te 3/4 złote. Były różne dyskusje, strajki i obietnice w sprawie podwyżek, ale koniec końców nic z tego nie wynikło. Kolejna rzecz, tutorem tu może być dosłownie każdy - nawet 17-letnia osoba, która uczy się jeszcze w liceum (co swoją drogą jest niezgodne z Polskim prawem).

Zostaw merytoryczną opinię o Tutlo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tutlo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tutlo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tutlo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 10 to opinie pozytywne, 136 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tutlo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tutlo Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tutlo Sp. z o.o.