Opinie o Media Markt w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Markt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Markt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Wrocław

Pracowałem przez parę miesięcy w tej firmie i jedynie co mogę powiedzieć to bajzel. Brakuje towaru, oczywiście mogę go zamówić dla klienta ale musi z góry zapłacić i czeka na niego przez 3-5 dni, a konkurencja dostarczała go z dnia na dzień jak ME czy Euro RTV. Poza tym system premiowy był w teorii więc byli i tacy co mieli labę albo pracowali na zasadzie kija i marchewki. Co z tego że ktoś wypracował i napocił się jak g... z tego miał. Inna sprawa jest taka że nie szanuje się promotorów innych marek, przez wysyłanie ich do domu. Jak duże koncerny mogą współpracować z taką popeliną ? Poza tym w MM nie ma czegoś jak standard obsługi klietna, nie ma nowoczesnych rozwiązań motywacji pracownika

Tutaj można więcej przeczytać o Wrocławiu..... szczerze nie polecam bo kierownictwo to mali zakompleksieni ludzie https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,13848

Pracocholik

Na początku lutego miałem propozycje pracy w MM w galerii Dominikanskiej , pogadałem z ludźmi i mi przeszło- jak widać dobrze :)

Stary pracownik

Niestety nie polecam, przyjmując się mówią że na grafik masz wpływ - nie masz. Potencjalny wirus krąży - zero środków choćby jakiś do dezynfekcji- po małej fiolce mydełka na dział i to zwykłego-chore kaszlace osoby które chodzą do pracy-bo będą krzywo patrzec jeśli pójdę na l4. .Zawyzone plany poprzez jak ktoś wcześniej napisał nadmiar byłych kierowników którzy dalej się za takich uważają pomimo degradacji -plan z firmy jest na nich narzucony, a oni sami nie mają takowych tylko rozdzielany jest na innych (komputery, akcesoria). Jeśli już ktoś myśli o pracy w MM to raczej Magnolia czy Wroclawia bo tam są plany robione co miesiąc, a od tego są premie płacone, jeśli nie ma sklep zdobiony to pracownik choćby zrobił 500 proc nie dostanie gorsza.,a jak sięgam pamięcią to przez ostatnio dwa lata MM na Dominikańskim wyrobił 100 może 4 czy 5 razy.

Doradca klienta
@Stary pracownik

2 razy zaledwie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Media Markt?

Gal Anonim

Nie ma czegoś takiego jak premia uznaniowa, dostajesz premie uzależnioną od zrobionego planu i tego jak sklep wykonał obrót.

Taki tam stary pracownik

Uznali, że premię uznają kiedy im plan zgra :-)) taka marchewka na zbyt długim patyczku, już gąskę w ogródku łapiesz a tu nawet piórko w palcach nie zostaje ...

Doradca

Obecnie nie ma, sklepy nie robią obrotu a nawet przed korona mało który wyrabial bo teraz od obrotu sklepu zależy czy co kolwiek dostaniesz. A jeszcze musisz zrobić indywidualne plany

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Markt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Dawid

Kierownicy nie poszli ma urlopy i dla nich ok ,bo nic nie robią mają luzik i wakacje w pracy , a później kilkanaście dni wolnego jak znalazł . Wysłać innych na zaległe bo jest okazja, ale sami szkoda zaległego i i tak pracują tylko doradcy oni siedzą i się śmieją-tak tu to działa. Później z kapelusze w lecie po kilkanaście dni wolnych jak znalazł.

Myślę o pracy w Media, którą lokalizację polecacie? ,atmosfera, premie i możliwość wpływu na godziny pracy.

Poza firmą
@Zainteresowany

Nie polecam Dominikański ,nie będziesz miał premie, a plany zawayzone przez tzw "święte krowy" które mają stanowiska sprzedażowe,a nie są ujęte w planie .Cale szczęście juz poza firmą:)

Krzysiek
@Zainteresowany

Magnolia, fajną atmosfera :)

@Zainteresowany

Chcesz dostawać premie to Magnolia lub Wroclawia ,w Dominikanskim za dużo kierowników nierobów, a inni wygórowane plany

Sasha

Kupili Wam środki antybakteryjne jak w innych firmach czy oszczędzają?;₩

Wkurzony

O premiach zapomnijcie, nadeszły czasy pracy za samą podstawę-system jest taki że choćbys robił na 300 procent do końca miesiąca nie wiesz czy dostaniesz premie, jeśli sklep nie zrobi plany to nikt nie dostaje. Najlepsi już szukają nowej pracy ,system nie motywuje żeby się starać robisz swoje w 100 proc dostajesz tyle jakbyś nic nie wyrobił-l MediMarkt tym razem dla (usunięte przez administratora) Do zarządu - to nie jest motywacja żeby ktoś dawał z siebie wszystko a na koniec miesiąca dowiadywal się że nie będzie premii bo inni dali (usunięte przez administratora)

Małgosia
@Wkurzony

Jak chcecie plany robić skoro zdegradowani kierownicy dalej pobierają tą kasę jaką brali, a planów sprzedażowych nie mają-za to Wy macie powiększone o nich:) zobaczcie inną rzecz jednego kierownika nie ma trzeci miesiąc i wszystko działa....wniosek, po co ich tylu ? Pogonić do sprzedaży, plany podzielic na każdego zobaczymy czy dalej będą chodzić jak cwaniacy.

Malgosia

Do tego jak ktoś pisał wcześniej na jednego pracownika pięciu kierowników, nawet Ci zdegradowani dalej tak się czują i dalej każdemu mówią co mają robić innym .Najlepszy przykład dwa miesiące jednego nie ma ,a nic się nie zawalilo ,wszystko działa i jakoś tak sprawniej niż pięć osób. Następne co bym zmienił jeśli już kierowników zdegradowali na stanowiska sprzedażowe dlaczego nie sprzedają z normalnymi planami ?? ,tylko symbolicznie-chodzi o obrót więc przepraszam w myśl wszyscy pracujemy na jeden cel po co trzymać osoby które nie pomagają w jego osiągnięciu, a tylko robią zamieszanie?

Jest ciężko, brak choćby hokerow, 10-11 godzin na dobę czasami przez kilka dni na nogach bez możliwości siedzenia każdego wykończy (nie licząc przerwy). I druga rzecz przerwa 45 minut z czego nieplatna 30 to trochę chore rozwiązanie-powinna być obligatoryjna - niektórzy nie mają ochoty siedzieć tyle na przerwie ,a przez to dłużej dłużej w pracy - to daje ok 10 godzin więcej w miesiącu ,a ten czas lepiej z rodziną spędzić. Pracownik powinien mieć wybór czy chce tak czy tylko ustawową.

Z grafikiem zawsze jest problem już od kilku lat powinien być 20go ,a czasami nie można się doprosic przed końcem miesiąca,plany to samo - to jest minus niestety tego miejsca. A miejsca do siedzenia-niestety media na Dominikańskiej to koszmar dla ludzi pod tym względem-na Bielanach mogą mieć i jest ok ludzie nie są tak przemęczeni.

Przez prawie rok pracy ,ani razu grafik nie był na czas, plany dostawalismy czasami po rozpoczęciu miesiąca gdzie powinny być przed jego rozpoczęciem.Z małą z AGD to prawda, parodia kierownika-zero wiedzy, a córką kompletnie nic nie robię-układy tylko to się liczy.

Jakie są mocne strony pracodawcy Media Markt?

Zgadza się, ścieżka służbową powinna być krótka nie pięć osób mówi jednej co ma robić i piēc jest najważniejszych. Druga sprawa kolesiostwo czy kierownictwo pomimo zmiany stanowisk przez zasiedzenie. Przykład Małe AGD i pewna Pani krótkie nóżki zero wiedzy ale jak popatrzysz to wielce zrobiona,a nie ogarnia żadnej promocji, a córeczka pod nią, parasol ochronny siedzi ma telefonie i ma gdzieś wszystkich włącznie z klientami tak daleko nie zajedzie tą firma. Dział Internet rozsypka pracowalem tam krótko, ale nikt nie wie co ma robić. Nie znam niego dyrektora więc rozumiem ze po redukcji to on pozwolił na to żeby co niektórzy zostali z tą samą kasą i pokazywali"klasę wyższą "?

Klientka

A ja chciałam podziękować bardzo za mega profesjonalną pomoc przy zakupie oraz doborze sprzętu Panu z Galerii Dominikanskiej we Wrocławiu, Pan Piotr z AGD wykazał się tak wielkim profesjonalizmem że tylko pogratulować firmie takich pracowników!!!. Media Markt-ów jest dużo ale taka obsługa tylko w jednym. Dziękuję

Małgosia
@Klientka

Ja chyba temu samemu Panu chciałam podziękować:) Mega profesjonalna obsługa-szanujcie takich pracowników bo ktoś ich szybko podkupi:)

zainteresowany

Jak wygląda odpowiedzialność materialna pracowników w Media Markt? Czy magazynierzy muszą płacić za wszystkie braki po inwentaryzacji? Czy pracownicy z obsługi klienta też muszą płacić. Jak to jest uregulowane w MM?

Stefan
@zainteresowany

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie dotyczące odpowiedzialności, ale jeżeli umówisz się na rozmowę rekrutacyjną, na pewno zostaną przedstawione Ci warunki zatrudnienia i wtedy będziesz mógł zdecydować, czy są odpowiednie. Napisz jeśli będziesz aplikował.

Gustaw

@..... To zależy dla kogo jest ten dramat. Firma jest spoko tylko trzeba pracować.

.....

Dramat

boby

Co nie zmienia faktu, że jest presja....

Igor

Może wydajność niektórych pracowników jest na tyle niska, że firma kontroluje?

boby

Nie jest dobrze.tak jak w innych sklepach w Polsce. presja....

Honorata

Ostatnie opinie na forum o firmie Media Markt były pozytywne. Czy nadal dobrze oceniacie tego pracodawcę? To dobre miejsce dla pasjonatów nowych technologii? Jeden z użytkowników napisał o programie szkoleń, czy ktoś może napisać coś więcej na ten temat? Każda informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Wrocław

• Jak się pracuje w Media Markt?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Media Markt