Media Markt

Opinie o Media Markt

Mal 2011-01-19 21:49:06
żadnych opinii? ;)
Taki tam sobie 2013-10-10 15:13:10
w miarę zarobki, nie polecam działu hardware bo z kierownikiem nie da się współpracować .. dużo szkoleń i fajna atmosfera, przynajmniej na niektórych działach
Hiter 2015-11-20 17:47:56
Właśnie wróciłem z wakacji - skończyłem maturę i na razie na studia się nie wybieram .Chciałem znaleźć jakąś pracę i zdobyć trochę doświadczenia. Czy uwazacie, że oferta na doradcę na różne działy jest przyzwoita, bo taka akurat mi się trafiła. Co prawda wymagają doświadczenia, ale ja zamierzam zaprezentować inne swoje cechy (spore zainteresowanie sprzętem i nowinkami technicznymi)
Marta 2015-11-23 13:58:52
Myślę, że jeśli ma być to praca na od razu po maturze to spokojnie się nadaje. Tylko ciekawa jestem czy uda Ci się obejść to wymagane doświadczenie.
experience 2015-11-25 20:16:31
chyba z obejściem doświadczenia to raczej ciężki orzech do zgryzienia, skoro wymagają, to znaczy , że do czegoś jest potrzebne
hgfd 2015-11-28 01:43:44
@Hiter nie wiem czy wiesz ale możesz też spróbować podjąc pracę u nich na innym stanowisku na przykład pracownika punktu obsługi klienta w Toruniu lub Katowicach
krasnalka 2016-03-17 16:45:36
Media Markt szuka także doradcy fachowego w Słupsku, Markach, Warszawie, Białymstoku, Inowrocławiu i Bydgoszczy. Więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie ;)
maj 2016-04-05 21:00:28
@krasnalka nie tylko doradców fachowych szukają, bo ja widziałem też oferty na sprzedawcę, doradcę klienta, czy pracownika magazynu. I fajnie wygląda ta na doradcę klienta, gdzie dostaje się umowę o pracę i szkolenia.
Dank 2016-05-18 17:47:36
No powiem Wam, że naprawdę sporo ofert i wygląda to naprawdę zacnie chyba, fajna sprawa, polecam wszystkim
Zostaw swoją opinię o Media Markt - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Markt