Opinie o Media Markt w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Media Markt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Markt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Wrocław

Czy w Media Markt poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jak sklep wyrobi norme to tak. A że np w magnolii limity są tak wyśróbowane, że nie da się nic z tym zrobić to już inna bajka. Tyllko dyrektor marcin zarabia. A pracownicy? jak nie pasuje to do zwolnienia. To jego najlepsza strategia dlatego nie polecam magnolii

KLient

Nie polecam zakupu soundbarów w Media Markt w Galerii Dominikańskiej, byłem tam wczoraj chciałem kupić soundbar Samsung, ale jak zobaczyłem, że pracownica z działu, bez czerwonej koszulki, siedzi na pełnych kartonach z towarem to zdębiałem. Taka macie praktykę traktowania nowego sprzętu, później człowiek kupi i się okaże, że coś uszkodzone i na klienta będą zganiać. Widząc to na pięcie się odwróciłem i pojechałem do innego sklepu. Jak Panią tak nogi bolą to może niech Pani zmieni pracę na siedzącą, taka młoda dziewczyna a już zmęczona.

G+

MM mogłoby być dobrym miejscem do pracy tak jak kiedyś. W tej chwili jest tam duży bałagan i kumoterstwo. Układy układziki, dyrekcja w Złotej Karczmie po znajomosci, niekompetentna (nie mówię tego, bo jestem złośliwy). Nieadekwatne wypowiedzenia na kilka stron, Pani dyrektor nie było często w pracy a jeśli była to albo rozmawiała ciagle przez telefon o swoich wakacjach albo szukała na kamerach kogoś kto przez minutę nic nie robił (ot zbrodnia). Pani dyrektor sama nie wychylała się do pracy, stojąc przed papierkiem, leżącym na ziemi potrafila zawołać pracownika z drugiego końca sklepu żeby to podniósł, bo sama nie może. Poza tym nie szanuje swoich pracowników, ciagle im wytyka błędy, mowi żeby robili więcej a nagród zero, premie to loteria, raz dostaniesz, pięć razy nie. Pozbywa się najlepszych pracowników, bo są niewygodni (znamy czasy przed nią kiedy było naprawdę dobrze). Tydzień przed końcem miesiąca nie pokazują wyników z obrotem żeby przypadkiem nie wyrobić i nie dostać premii. Towar mieliśmy układać w soboty kiedy to najlepszy dzień na to żeby robić sprzedaż. Nie da się tam wytrzymać. Koledzy i koleżanki są bardzo fajni i gdyby nie oni to psychiatra gwarantowany. Spójrzcie na ciągła rotacje pracowników. Co 3 miesiące się zmieniają, jak myślicie dlaczego? Prace w MM polecam, ale nie wtedy kiedy dyrektorami są osoby, które nie szanują nikogo i niczego, sami nie potrafią ciężko i w ogóle pracować, po znajomosci się dostali i tak naprawdę doprowadzają do ruiny ten sklep. Czeku nikt nie zwróci na to uwagi? To się nagminnie powtarza, są skargi i dalej to samo. Taka prawda, ze bez nas nic by tam nie było. (usunięte przez administratora)

AGD

Przyjdzie ktoś w końcu na dział?!? Ile razy w ciągu dnia można wychodzić na fajki, przerwy i inne?!?!? Ja też chciałabym coś zjeść możę??E?E?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Markt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection

Miłosz

To nie miejsce na ocenę sklepu tylko pracodawcy.

Mariusz

Polecam pełen profesionalizm Pani Wioletty z działu komputery.Szybko i sprawnie pomogła wybrać sprzęt. Babka zna się na tym co robi.

Ziemniaczany gniew borsuka

Nie polecam pracy w Media markt w magnolii.

Wiesława

Chciałabym pochwalić wysokiego Pana doradcę z działu telefonów z Mediamarktu w Magnolii. Dziękuję za anielską cierpliwość i pomoc z naprawą telefonu. Zachował się wspaniale, poświęcił mi swój czas, rozwiązał mój problem z telefonem, podczas gdy mały sprzedawca ze stoiska obok nie chciał mi pomóc, bo nie zakupiłam telefonu w tym sklepie tylko w Orange i chciał wymusić na mnie,żebym zapłaciła za pomoc. Dobrze że istnieją jeszcze empatyczni ludzie o dobrym sercu. Dziękuję

magnolia

Chciałam tylko napisać, że nie polecam pracy w media markt w magnolii. Praca jest niewdzięczna, dyrektor wiele wymaga a póżniej krytykuje. Stale karze robić przebudowy nie patrzy się na dobro pracowników, oni interesują go wtedy gdy robią wyniki. Potrafi po rocznej współpracy z kimś nagle obudzić się i każdemy kogoś przedstawiać jakby ta osoba była pierwszy dzień z nami. Oprócz obsługi klientów trzeba stale coś układać robić, bo dyrektor jest uczulony na bezczynność nawet minutę przed zamknięciem sklepu. W trakcie lockdown wszyscy robimy przebudowy nie ważne, że tego samego po sześć razy, na koniec słyszymy od dyrektora, że nic się nie zmieniło i co my robiliśmy tyle czasu. Byłam świadkiem jak dyrektor zarzucił komuś kłamstwo bo on pierwszy znalazł fragment półki, a pracownik szukał w innym miejscu i nie udało mu się znależć, dyrektor wtedy uznał że on kłamie i pewnie mu się nie chciało szukać. Dyrektor motywuje pracowników do sprzedaży gwarancji mówiąc że sa one jak kotlet do ziemniaków. sama mysle o zmianie pracy bo tutaj jest atmosfera nie do wytrzymania. Panuje to seksizm i mobbing. Przerwy możemy robić do 18 godziny bo tak mówi dyrektor.

Gamil

Źle mi się tam pracowało

Pablitto
@Gamil

Nie każdy nadaje się do sprzedaży. Pozdrawiam.

zaufany

Uważaj, bo za takie bezpodstawne oskarżenia można ponieść konsekwencje. Jak masz dowody to zgłoś to do odpowiednich organów, a nie zniesławiaj człowieka na publicznym forum...

Czy Media Markt organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie, byłem pracownikiem Mediaka i szkolenia były tylko z gwarancji.

Kersia

Stoję przed wyborem zmiany pracy. Czy ktoś może opisać pozytywy i negatywy pracy w dziale obsługi klienta Wrocław Magnolia? Z góry dziękuję.

@Kersia

Negatywy to niektórzy klienci i często brak wystarczającej liczby osób do obsługi co łączy się nierzadko z pracą za dwóch. Do tego dyrektor który potrafi przyjść o każdej porze, nawet chwilę przed 21 i wymyślać przekładanie towaru. Traktuje ludzi jak maszyny.

Aro
@Kersia

Proszę o info

Pracowałem parę lat w ME i pracy nie polecam. Nadgodziny często planowane. Do kadr wysyłane 8h, a trzeba było zostać 12 i wtedy oczywiście płatne mniej. Wiecznie problem z grafikiem, trzeba było się prosić o grafik, a i w trakcie miesiąca zmieniali. (usunięte przez administratora)to synonim nazwy firmy. Wypłata zależna indywidualnie od motywacji oraz stosunków z kierownikiem. Wieczne obiecanki i nie dotrzymywanie obietnic. Jeżeli ktoś chce tam pracować musi się nastawić na życie pracą 24h. NIKOMU NIE POLECAM

Blahblah

No spoko, prawie jak tu w MM. Napisz na poprawnej stronie.

Telecom

Praca jak praca, ciężka cały czas na nogach, premie do końca nie wiesz czy dostaniesz-to minusy

Sylwia
@Telecom

Z tego co się dowiedziałam, to w Media Markt doradcy otrzymują premię za wyniki. Więc to chyba normalne, że jest to zależne od sprzedaży? I pracujesz może w Galerii Dominikańskiej?

Dawid
@Sylwia

Wyniki tak, ale możesz zrobić 300 proc swojego planu , sklep nie zrobi i nic nie dostajesz

Telecom
@Sylwia

Sylwia od kilku mać juz nie ,ale mam znajomy którzy dalej pracują- i juz szukają czegoś nowego :) ....powiem tak, polecam konkurencję tam Wam nikt nie powie że to co wypracowaliście ciężko pracując przez brak planu sklepu nie będziecie mieć wypłacone :)

Doradca
@Sylwia

Nie za wyniki. Najpierw musisz zrobić swoje plany wyniki ale nawet jak zrobisz na premie 2000zl to nic nie dostaniesz bo nie wyrobia planu sklepowego. We Wrocławiu tylko Magnolia i Wroclavia wyrabiają

Pracownik mm magnolia
@Doradca

@Doradca akurat mm magnolia ni w ząb nie wyrabia. Za mało klientów, za duże ciśnienie i plany za wysokie. Jakby pandemia nie istaniała

@Pracownik mm magnolia

Większość pracowników poza działem Entertainment wyrabiała swoje premie per pracownik, a market tak z 10 miesięcy w roku spokojnie robił obrót. Proszę nie ściemniać.

Kasper11

Serdecznie nie polecam Media Markt we Wroclavi. Przez godzinę czasu 3 pracowników próbuje znaleść sundbara. Za pierwszym razem sundbara którego wybrałem nie posiadał opakowania wiec wybrałem inny model, niestety godzina czasu poszukiwań wiec pracownicy zaproponowali nam żebyśmy wrócili najlepiej jutro. Postanowiłem wybrać trzeci produkt (może ten uda się znaleść, nadzieja umiera ostatnia). Po ponad godzinnym oczekiwaniu udało się!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Media Markt. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Szansa rozwoju jeśli chodzi o stanowisko zawsze istnieje. Kwestia tego jak pracujesz i czy się nadajesz na wyższe stanowisko. Nad doradcą masz grupy starszych doradców a potem ekspertów ds. sprzedaży. Potem masz kierowników. Coraz ciężej jednak wybić się ponad eksperta bo obecnie MM w ramach oszczędności zostawia na markecie może 2/3 kierowników a reszta to właśnie te niższe stanowiska bo są gorzej płatne niż niegdyś zastępca kierownika. Dodatkowo z każdym awansem mimo niewiele większych pieniędzy masz o wiele więcej roboty. Do tego poza kierownikiem, na stanowisku Starszego i eksperta masz takie same plany jak szeregowy doradca. Wychodzi często na to że jeśli nie jesteś wtedy typowo kierownikiem to zarabiasz mniej niż doradca bo nie masz czasu robić planów. Decyzja należy do ciebie.

Na jakie benefity można liczyć w Media Markt?

Abcdef

Medicover pakiet specjalistyczny, bony na święta jeśli nie masz rodziny to 300 jeśli masz to 800,ubezpieczenie grupowe allianz, multisport ze Ty Placisz 27 albo karta żywieniowa 45

Piotr C

20.07. 2020 r. kupiliśmy kuchenkę gazową Media Expert na bielanach. Kuchenkę przywieziono nam dopiero w piątek 24.07.2020 r. Okazało się, że sprzedali nam nie taki wąż do podłączenia o jakim mówiliśmy, wyniku czego nie podłączono nam kuchenki. Powiedziano nam że przyjadą poniedziałek. W poniedziałek zadzwoniłem do tego (usunięte przez administratora), który miał przyjechać, lecz powiedział mi że przyjedzie kto inny bo on dziś ma wolny dzień. Niestety nikogo nie było. Czekaliśmy cały dzień przy telefonie, nikt nie zadzwonił, ani nikt nie przyszedł. Dzisiaj rano tj. 28 07 2020 r zadzwoniłem do M.E. i powiedziałem o całej sytuacji. Po chwili oddzwoniła jakaś pani, kłamiąc i mówiąc że "byli, i że to mnie nie było w domu". Powiedziałem że jeśli do jutra nikt się nie zjawi, by podłączyć kuchenkę, zrywamy umowę, na co owa pani odpowiedziała że jutro przyjedzie ekipa. (usunięte przez administratora) Piotr C.

NAUCZ SIĘ CZYTAĆ
@Piotr C

To go worka media Marktu nie media expert.. Dodatkowo to forum dla pracowników! Jak masz taki poziom inteligencji nie dziwię się, że coś Ci poszło nie jak trzeba

Kiedyśklientka#dziśnieklientka

Ja nie polecam ani pracy ani zakupów w MM Wrocław w Magnolii. (usunięte przez administratora) Totalnie nie polecam pracy na dziale DOK, (usunięte przez administratora) Atmosfera straszna, szanujcie się się i nie aplikujcie do MM Wrocław Magnolia!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Wrocław

• Jak się pracuje w Media Markt?

Zobacz opinie na temat firmy Media Markt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Media Markt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Media Markt