Opinie o LOCO Real Estate w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LOCO Real Estate. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LOCO Real Estate o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOCO Real Estate w Warszawa

Czy w LOCO Real Estate możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak najbardziej

Jaki dress code obowiązuje w LOCO Real Estate?

LOCO Real Estate

Swobodna elegancja jest stylem obowiązującym, nie mamy sztywnych zasad, natomiast klienci oraz nieruchomości z którymi pracujemy wymagają od nas zachowania pewnych standardów.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w LOCO Real Estate. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

LOCO Real Estate

W byciu pośrednikiem w LOCO nie zmieniamy stanowiska. Działamy w płaskich strukturach, jednakże stale podnosimy swoje kompetencje. W naszej firmie doradcy są bardzo solidnie szkoleni już na samym początku współpracy. Intensywne szkolenia wprowadzające, z umiejętności miękkich, przepisów prawa, obsługi CRM to nowa jakość na rynku nieruchomości. Ponadto przez cały okres współpracy zapewniamy specjalistyczne szkolenia pod okiem najlepszych trenerów w branży nieruchomości. Dla nas rozwój to nie stanowisko, to stawianie na wiedzę i podnoszenie poprzeczki.

Jakie wartości są cenione w LOCO Real Estate?

P.

Jako były pracownik mogę powiedzieć, że ceniłam Loco za najprostsze rzeczy jakim jest wzajemny szacunek, współpraca i normalna atmosfera. Tego mi teraz brakuje w pracy w innym mieście.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LOCO Real Estate? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent Nieruchomości Premium.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
P.

Z całego serca polecam. Świetni ludzie i mega szefowa. Bywa zołzą, ale stoi murem za swoimi pracownikami.

Pracowałam w LOCO dosyć dawno - jeszcze jako uczennica, a później studentka - głównie zdalnie, aczkolwiek siedziba stacjonarna nie była mi obca. Biuro wspominam świetnie - rodzinna atmosfera, dużo uśmiechu, życzliwości i chęć nauczania zawodu ze strony doświadczonych pracowników. Gdyby moja życiowa ścieżka poprowadziła mnie do Warszawy, to z pewnością próbowałabym dostać się z powrotem do LOCO. :) Jestem przekonana, że do tej pory cały zespół jest jak jedna wielka rodzina, a zarząd to naprawdę wspaniali ludzie. Miejsce idealne dla osób, które chcą rozwijać skrzydła w branży nieruchomości.

Czy LOCO Real Estate narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

LOCO Real Estate

Agenci pracują na umowach B2B, więc nie ma takiej możliwości.

Czy w firmie LOCO Real Estate są regularne szkolenia pracownicze?

LOCO Real Estate

Moglibyśmy napisać - TAK, OCZYWIŚCIE...ale kto uwierzy? Zainteresowanych pracą zapraszamy do naszego biura, niech sami zobaczą dyplomy naszych agentów - wiszą na ścianach :)

Kamil

Byłoby fajnie gdyby ktoś zostawił tu informacje jak się pracuje i w jakiej atmosferze?

Ulka

Pozytywne opinie zachęcają do rekrutacji. Na jakie stanowiska są wakaty? Jakie trzeba posiadać uprawnienia?

@Ulka

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Doradcy ds. nieruchomości. Oferta pracy dostępna jest na naszym FB oraz na popularnym serwisie ogłoszeniowym. Jako jedyni na rynku oferujemy pracę w dowolnym wariancie: prowizja+podstawa / prowizja / wynagrodzenie stałe

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w LOCO Real Estate?

LOCO Real Estate

Prosimy o doprecyzowanie pytania. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z doradcą.

Anka

Rok temu ukończyłam staż w Loco, niestety studia dziennie nie pozwalały mi na dalszy rozwój. Chętnie jednak wrócę, bo firma jest super. Jeśli tylko w Loco będziecie szukać kogoś na stanowisko asystentki pamiętajcie o mnie :)

Podpowiedzcie jak się tu pracuje i czy warto aplikować?

miła
@Kandydat

Warto.

Emi
@Kandydat

Byłam w Loco na praktykach studenckich. Super atmosfera, spore wymagania w porównaniu do moich wcześniejszych praktyk, ale dzięki temu mogłam się dużo nauczyć, a ludzie którzy pracują wyglądają na zadowolonych i mają fajny kontakt ze sobą.

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Cezary

Tak prowadzimy, na stanowisko Asystenta ds. zarządzania najmem.

M.

Loco to przede wszystkim atmosfera, ludzie są bardzo energetyczni i pozytywni. Międzynarodowe środowisko to klienci z całego świata i dwóch agentów w zespole z Kanady i Portugalii.

Natalia

Loco Real Estate oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, Tego można dowiedzieć się po odwiedzeniu strony pod wskazanym linkiem - http://loco-estate.com/kariera/ . A jak wy oceniacie pracę i klimat tej firmy. Czy warunki są sprzyjające rozwojowi ?

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Real Estate - Warszawa

• Jak się pracuje w LOCO Real Estate?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Real Estate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Real Estate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOCO Real Estate
3.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Sienna 72 lok. 14
    00-833 Warszawa