Opinie o LOCO Real Estate w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LOCO Real Estate. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LOCO Real Estate o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOCO Real Estate w Warszawa

Agentka

Taka agencja, która kładzie nacisk na kompetencje agentów. Jestem po 2 rozmowach, oferta współpracy i plan szkoleniowy brzmią bardzo zachęcająco. Fajne biuro, ludzie wyglądają na sympatycznych. Czekam na decyzję przyszłej szefowej ???? Afirmuję tu sobie, trzymajcie kciuki!

@Jarek

prowizja płacona po transakcjach, zarabiam i cały czas się uczę, jest sporo nauki, ae warto :)

Hej, widziałam ofertę dla agenta nieruchomości, piszą o jakimś innowacyjnym programie szkoleniowym, zakładam, że jest autorski firmy. Tutaj tez się przewija temat, to chyba warto o nim dowiedzieć się czegoś więcej ;) Opowiecie mi o nim coś więcej? Jeszcze takie szybkie pytanko dla potwierdzenia info z ogłoszenia — prowizje wynoszą 65%?

@Agentka

Ja trzymam :) Ciekawy jestem jakie warunki ci zaproponowali. Na rekrutacji była tylko rozmowa? Ja zawsze się stresuje jak trzeba wykonywać dodatkowo jakieś zadania. Napisz jak cię przyjmą.

@…

Przyjęli ???????? Jest super, mega wsparcie zespołu i szefowych.

Jarek

Wspomniałaś o planie szkolenia. Ile trwa takie wdrożenie do pracy? Jak jest szkolenie to już normalnie płacą pensje czy dopiero po zakończeniu kursu?

Agentka Nowy wpis
@Jarek

W ofercie dla agenta nieruchomości, zwanego też doradcą, mowa jest o elastycznych warunkach współpracy. Czy mogę poprosić o wyjaśnienie tego eufemizmu? Współpraca wskazywałaby na formę B2B, czyli de facto nie-pracę. Jest to zajęcie typowo prowizyjne zatem. A co ze szkoleniem w ramach S.E.A.L. wówczas? Istnieje jakaś umowa lojalnościowa?

LOCO Real Estate Nowy wpis

Współpraca z agentami odbywa się na zasadach B2B. Praca agenta jest zwyczajowo pracą na prowizji. Nasza lojalka nie obejmuje zakazu pracy w innych agencjach. Dotyczy innych kwestii i szkoleń - tj. Systemu Edukacji Agentów LOCO :)

Jak wygląda kwestia awansu w LOCO Real Estate? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Agent Nieruchomości?

Asystentka biura

W agencjach nieruchomości zazwyczaj jest dość płaska struktura. Można zostać menedżerem/menedżerką zespołu, ale awansem są wracający klienci, rekomendacje i coraz wyższe prowizje :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LOCO Real Estate? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Agent Nieruchomości Premium.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie LOCO Real Estate na stanowisko Asystent/-ka?

Agentka

Z tego co wiem nie ma rekrutacji na to stanowisko, ponieważ asystentki biura są świetne i kochamy z nimi pracować!

MAG

Fantastyczni ludzie i armosfera w biurze. Tu chce się być1

Aleksander
@MAG

Ooo to duży plus jak atmosfera taka fajna. Z przełożonym też się idzie dogadać i nie ma sztywnych relacji tylko bardziej koleżeńskie? Jak oceniasz?

MAG
@Aleksander

Szefowe są cudowne i mają ogromną wiedzę. Ada i Natalka z administracji kochane i pomocne we wszystkim.

Inna

I used to work with Sylwester, very professional and nice person. Perfect following.

AGENTKA

Niedawno przypadkiem trafiłam na Gowork i poczytałam trochę pytań. Między innymi padało (może nie dosłownie) pytanie, czy w LOCO jest fajnie? No to teraz zobaczcie sami, bo ja prawie spadłam z krzesła! W tym tygodniu wrócił do nas Sylwek, który ostatnie 3 lata spędził w innej agencji. Czy firma może dostać lepsze rekomendacje!? Nie sądzę! Jest nas juz trochę, ale ciągle potrzebujemy nowych osób. Część agentów pracuje zdalnie, fajnie by było z kim ś pogadać, bo biuro mamy duże, bardzo kilimatyczne i dwupoziomowe.

Gabriela

Drodzy, jakie szkolenia ma do dyspozycji recepcjonistka/asystentka? Taki zapis znalazłam w aktualnym ogłoszeniu.

@Gabriela

Szkolenia z naszej branży. Potrzebujemy kogoś, kto będzie nam pomagał i znał się na swojej pracy. Dziewczyny z recepcji często biorą udział w naszych szkoleniach.

@AGENTKA

To, że często chyba o czymś już świadczy. ;) A jakieś przykładowe i ewentualnie jak mniej więcej wyglądają?

@Wanda

Ostatnio były umowy pośrednictwa i AML.

Jaki jest wkład kierownictwa LOCO Real Estate w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bardzo duży. Jest super!

Tadeusz Strojwąs

As the owners of the apartment, my wife and myself had a real pleasure to cooperate with Ms. Viera Czekaj. She has provided for us excellent services, in a professional way, at the sensitive sphere of consociating different people, sometimes the people belonging to different covilizations. In our case, thanks to Ms Czekaj's efforts and professional advice, my wife and myself had successfully negotiated the lease of our apartment in Warsaw. Thank you very much Ms Czekaj, Kristina &Tadeusz Strojwas

Piotr Dobrowolski

Praca ze zmotywowanym zespołem, chętnym to nieustannego podnoszenia kwalifikacji to prawdziwa przyjemność. Agenci Loco udowadniają, że reprezentują nie tylko wysoki poziom wiedzy merytorycznej na temat nieruchomości, ale i nie spoczywają na laurach, konsekwentnie ugruntowując posiadaną wiedzę i zdobywając nową. I tutaj głębokie ukłony dla właścicielek Pani Eweliny Sadanowicz i Pani Agnieszki Michalskiej za tworzenie warunków do rozwoju zespołu i podnoszenie ich profesjonalizmu. Serdecznie polecam! Piotr Dobrowolski radca prawny

Izka

Fajna rekrutacja, zapraszają kilka osób i jest wesoło. Panie zarządzające bardzo konkretne i rzeczowe, odpowiadają na wszystkie pytania. Czekam na 2 etap, mam nadzieję, że się uda :))))

@Izka

Ale to wszyscy razem cały czas byliście podczas tego etapu? To co oni teraz tak właściwie weryfikowali?

Izka
@Wanda

TAK :) zero stresu, fajna atmosfera. Pytania były ogólne, bez wchodzenia w szczegóły cv kandydatów. Wydaje mi się, że spotkanie miało na celu zobaczyć kto się nadaje do tej pracy i z kim jest dobra wyczuwalna nergia.

@Izka

Ciekawa sprawa, bo pierwszy raz o czymś takim słyszę, ale skoro daje to pożądany efekt to spoko. ;p Ale tak naprawdę po tym pierwszym etapie każdy z automatu miał drugi czy może wiadomo coś o podziękowaniu za poświęcony czas? W ogóle jesteś już może po tym drugim? Bo serio ciekawa jestem jak dalej tutaj to organizują

Paula

Największym plusem firmy jest stawianie na jakość, dyrekcja organizuje wiele szkoleń Fajna atmosfera i przyjaźni ludzie

Sławomir

Czytam, że można tu liczyć na współpracę w oparciu B2B. A na jakie inne formy zatrudnienia można tu liczyć?

@Sławomir

Praca agenta opiera się na prowizji i nienormowanym czasie, dlatego umowy B2B najlepiej się sprawdzają. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu osobistego.

Małgorzata
@LOCO Real Estate

A jaką prowizję przeważnie można otrzymać? Można tutaj dostać taką informację?

Zuzanna
@LOCO Real Estate

Rozumiem, ale czy można liczyć na umowę o pracę?

@Małgorzata

Prowizja jest zalezna od wypracowanego obrotu oraz indywidualnych ustaleń z każdym agentem. Jedni potrzebują więcej wsparcia administracyjnego, inni mniej. Jesteśmy elastyczni w tej kwestii (-:

@Zuzanna

W dziale administracji jak najbardziej. Agenci po pierwszych 1-2 transakcjach zazwycaj pracują w oparciu o kontrakt B2B. Do ustaleń indywidualnych jest umowa zlecenie.

Guldmann

Very professionel, friendly and with a very personal service. Keeping the customer in focus, through the hole process.

aga

niepoważne traktowanie pracowników - studentów

@aga

Pani Ago, niestety nie znamy pani, jak również nie poszukujemy studentów do współpracy.

abc
@aga

Zgadzam się - studenci zatrudniani jako stażyści na umowę zlecenie, a praca nosi cechy umowy o pracę. Zero pomocy, wsparcia, dobrego słowa. Rozumiem "rzucenie na głęboką wodę", ale jednak chyba nie o to chodzi.

@abc

Dzień dobry, ostatnich stażystów mieliśmy w LOCO przed pandemią, a ostatni stażysta współpracował z nami przez prawie 2 lata oraz w oparciu o swój grafik na studiach. Nie wiemy skąd takie pomówienia, ale zdajemy sobie sprawę, że hejterzy się zdarzają i tym wszystkim życzymy wszystkiego dobrego!

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w LOCO Real Estate? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 1 marca kilka ogłoszeń.

LOCO Real Estate

Dzień dobry, poniżej już odpowiadaliśmy na takie pytanie. A rozmowa to zawsze nasza tajemnica, każda może wyglądać inaczej. Tak czy inaczej, nudno nie jest. W końcu LOCO :) Zapraszamy!

Jak wygląda rozmowa w LOCO Real Estate na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości? Z iloma osobami się rozmawia? 7 grudnia pojawiło się ogłoszenie.

LOCO Real Estate

Rekrutacja to 2 etapy. Pierwsze spotkanie z osobą zarządzającą, drugie w tzw. " terenie" obywa się z jedną lub dwiema osobami.

A.

Polecam firmę i pracę pośrednika. Zarząd i współpracownicy bardzo wspierający oraz zaangażowani. Niestety prywatne komplikacje zmusiły mnie do zakończenia współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o LOCO Real Estate - Warszawa

• Jak się pracuje w LOCO Real Estate?

Zobacz opinie na temat firmy LOCO Real Estate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LOCO Real Estate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LOCO Real Estate
3.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Sienna 72 lok. 14
    00-833 Warszawa