Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Opinie o Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Ghsk

Dajcie już spokój z tym pisaniem postów na zamówienie. W firmie od jakiegoś czasu nie dzieje się najlepiej, nie ma miesiąca, żeby nie odchodziło po kilka osób. (usunięte przez administratora) Do tego brak jakiegokolwiek socjala, czyli Multisportu, opieki medycznej, premii rocznej, bonów na święta, wczasów pod gruszą itp. Inna sprawa, że praca ciężka nie jest, jednak jest jej dużo, a nawet przez to, że ludzie odchodzą coraz więcej. Do tego atmosfera też pozostawia wiele do życzenia, kierownictwo jest z reguły "bardzo miłe" i uśmiechnięte. Do tego dochodzą kamery, liczniki czasów przy komputerze, absolutny zakaz wyjmowania telefonów za co są nagany itd. Mam nadzieję, że tego wpisu gowork nie usunie i go opublikuje, bo do tej pory niewygodne wpisy są cenzurowane lub usuwane całkowicie.

złośnik123
@bylyrapidowiec 30.03.2018 01:56

Zgadzam się, nigdy nie rozumiem osób, które mi wskazywały błędy, a te same osoby robiły nieraz znacznie poważniejsze błędy - nie wiem po co takie wzajemne wytykanie ma na celu, może niektórzy nudzą się w tej pracy ??

telefonistka

To jest w kocu zakaz posiadania telefonów komórkowych przy sobie. Mają być zamknięte w szafce na klucz. Jesteśmy odcięci od świata, od rodziny. Zobaczymy co na takie naruszenie praw pracownika powie PIP a RPO na naruszenie godności osobistej. Ja rozumiem zakaz używania telefonów komórkowych. Ale między używaniem a posiadaniem jest delikatna różnica. To że ktoś popełnił błąd nie może oznaczać kary dla 30 osób! Komuś odbija. I to wbrew polskiemu prawu. Wbrew wolności człowieka. Wbrew jego godności. Wbrew polskiej konstytucji!

DawnoTemu
@Pracownica 26.07.2018 09:09

Kwestie zdrowotne kwintujesz - bez przesady - ? Jesli pracownik ma dobrze wykonywać swoją Pracę fajnie gdyby miał podstawowy komfort. Sytuacja w której mam dziecko w domu / szkole przez niemożliwość posiadania telefonu informacja o tym ze coś się stało ma dotrzeć za kilka godzin?

Julita

@Zainteresowany, firma Rapid Finance Polska prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta. Wymagany jest uśmiech, zaangażowanie w pracę, dobra dykcja, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz sprawna obsługa komputera. Czy będziesz rekrutować na to stanowisko?

Zainteresowany

Konkurencja tak bardzo się uaktywniła i inspiruje do pisania? Może wiecie coś o ofertach w firmie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Rapid Finance Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jacek

Firma ma rację, że nie pozwala na używanie telefonu w czasie pracy. A jak nie było komórek to jakoś żyliście?

Janusz

Czy żal za strata pracy w firmie tak ciągnie byłych pracowników?

A ja mam tak!

nagroda roczna Pakiety sportowe i zdrowotne dofinansowanie sali gimnastycznej, boiska, basenu dla grupy pracowników zapomoga bezzwrotna w związku z trudną sytuacją finansową zapomoga bezzwrotna w związku z poważną chorobą zagrażającą życiu nieoprocentowane pożyczki na cele mieszkaniowe paczki świąteczne dla pracowników świadczenia w postaci zasilenia karty przedpłaconej oraz paczki świąteczne dla emerytów świadczenia dodatkowe w postaci zasilenia karty przedpłaconej, np. na Święta Bożego Narodzenia wyprawka dla noworodka wyprawka szkolna dla pierwszoklasistów świadczenie w postaci zasilenia karty przedpłaconej w okresie rozpoczęcia roku szkolnego dla dzieci kontynuujących naukę zapomogi dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, np. na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, terapii czy rehabilitacji wakacyjne turnusy rehabilitacyjno-rekreacyjne dla niepełnosprawnych dzieci polisa na życie dla dzieci zmarłych pracowników obozy językowe dla młodzieży kolonie w górach i nad morzem dla dzieci paczki świąteczne dla dzieci

misio pysio
@A ja mam tak! 23.03.2018 08:13

a w jakiej firmie ?? :)

Kk

Jakież to przykre, że gowork usuwa lub cenzuruje większość niewygodnych postów...

matrioszek

A ja miło wspominam Rapida, czasami bywało gorzej, czasami lepiej, jednak warto czasem wrócić do starych dobrych czasów. Atmosfera niepowtarzalna, główny problemem na cc jest to, że na sile trzymają ludzi, którzy się do tej pracy nie nadają, typu „ciepłe kluski” „tzn się powiem tak” i innych którzy chrapią na wieczornych zmianach, zamiast wziąć się do roboty... autentyk! To chyba najgorsza frustracja jak ktoś zarabia tyle co Ty, a nic nie robi, albo nie wysila się wcale i ma totalnie wywalone. Nawet teraz z tego co mi wiadomo te osoby dalej siedzą, bo im wygodnie. Zero ambicji i zaangażowania. Swoją drogą firma jest dalej jedną z większych instytucji finansowych oferujących pożyczki krótkoterminowe w PL, dalej ma mnóstwo klientów i fajne promocje, wiec fajnie brać udział w rozwoju tej firmy, czasem tęsknie za tym :D

Julita

@Nick nie musisz się zgadzać z każdą opinią, bo każdy ma prawo mieć swoje zdanie i inaczej odczuwać pewne sytuacje. Skoro jesteś niezadowolony z pracy w firmie Rapid Finance Polska to może napisz czego od niej oczekujesz, żeby być zadowolonym jak inni użytkownicy?

beton

A ja sobie bardzo cenię pracę w Filarum. Może jedynym minusem są zarobki - (usunięte przez administratora)na rękę, ale pod względem warunków (nowoczesne, przestronne czyste biuro, dostęp do kawy/herbaty/wody) bardzo dobrze. Tylko czasami osoby tam trafiające widać traktują pracę głównie jako miejsce pogaduch i wygłupiania się(usunięte przez administratora). Czasami inni trochę obgadują niektórych, ale to już jest norma. Team-leaderzy pomocni i wyrozumiali.

@nowa 10.03.2018 22:43

Przyszła i już chce kokosy zarabiać. Śmiech na sali :DD

misio pysio

a Iron Irenka dalej na posadzie ?? Dalej traktuje firmę jak swoje podwórko ?? No szkoleń jestem ciekawy bo było jedno z szefową z za Buga z BHP co trwało 15 min hihih a teraz z czego szkolą ?? Jak szybko pisać na czacie ?? Dalej się dostaje nagany i wylatuje za używanie telefonu ??

daf
@misio pysio 17.02.2018 14:39

da się korzystać z telefonów, czasem tylko marudzą

Okropnie

Już mam dość! Ile można narzekać? To jest normalna firma! Szczególnie polepszyło się za ostatni miesiąc. Atmosfera — super! Środowisko — wspaniałe! Warunki pracy — cudowne! Czego nam brakuje? Przerw? 55 min na 8 godzin! A tak naprawdę, to nikt nas szczególnie nie pilnuje. Rozwoju? Za ostatni rok mamy kilka awansów. Pieniędzy? Niektóre działy mają całkiem niezłe. A pozostali bardzo się nie przepracowują. Spokój, cisza, komfort. Myślę, jak by wszyscy były zaangażowane w rozwój firmy (a nie 3 osoby), to zmiany nastąpiliby szybciej. A tak musimy czekać, aż mniejszość porwie sobie żyły, żeby większość wreszcie się uspokoiła.

Nick
@Okropnie 04.12.2017 16:47

Atmosfera — super! ( mozna 8h patrzec w komputer! i nie musiec z nikim rozmawiac, przelozenia dbaja aby byla cisza). Środowisko — wspaniałe! (Zawsze usmiechniete, serdeczne "dzien dobry" na powitanie - moze gdzies u konkurencji?) Warunki pracy — cudowne! (Jest toaleta!! Hip hip hura! I biezaca woda!) Czego chciec wiecej?

Julita

@Luk masz problem z zalogowaniem się do własnego konta? Skoro masz taki problem to dzwoniłeś na infolinię, żeby wyjaśnić, co było przyczyną takiej sytuacji? Minęło kilka dni. Czy nadal nie możesz się zalogować do swojego konta?

Luk

Nie można się zalogować na Rapida?

Julita

@tyty w komentarzu widać, że są napisane te pozytywne zmiany. @Okropnie też napisał, co poprawiło się w firmie Rapid Finance Polska. Ale ewentualnie można coś dodać na temat tych szkoleń. Faktycznie tylko zmiana managera doprowadziła do tak dużej poprawy w firmie?

Firma ma negatywną reputację...owszem. Trudno. Ostatnio dużo się jednak tam dzieje. 1. Wreszcie zwolnił się manager, przez którego wszystko stało 2. Ludzi zaczęli współpracować między sobą 3. Wprowadza się mnóstwo zmian, które mają na celu polepszyć warunki pracy 4. Ruszyła praca nad dużym projektem 5. Atmosfera polepszyła się 6. Ludzie się otworzyli 7. Wprowadzane są różnego rodzaju szkolenia Nie było dobrze. Ale starają się to zmieniać. Chyba o czymś to świadczy?

tyty
@987 22.11.2017 12:04

Napisz proszę chociaż jedną z tych mnóstwa zmian na lepsze oraz jakie są szkolenia poza BHP :)

Haha

Ocena 1 z 250 ocen, następnego dnia ocena 4 z 450. Serio?

Fg
@Haha 09.12.2017 20:47

I zaczęły się hurtem same pozytywne komentarze :D ja jakoś tych zmian na lepsze nie zauważyłem, no ale może wszystko przede mną.

Obelik$

W ostatnim czasie doszło do wielu zmian. Są lepsze pieniądze w dziale gdzie pracuje. Firma ma duże aspiracje do normalności ale @Okropnie, wydaje mi się, że więcej osób pracuje na rozwój Filarum. Warunki na biurze... idealne. Przerw nikt się u nas nie czepia, sala czysta, toalety też. W kuchni masz wszystko czego potrzebujesz. Jest super atmosfera. Nawet choinka stoi już na sali. Ciekawe czy będą bony na święta w tym roku jako nowość?

Asterix
@Obelik$ 06.12.2017 09:19

Ja juz dostalem bony, a kolega oddal mi swoje za 2 butelki wodki

Haha

@okropnie, najpewniej jesteś kimś wyżej postawionym, kto jeszcze w dodatku uważa innych za śmierdzących leni. Prawda jest taka, ze ta firma to porażka, skoro nawet operacyjna nie wie, ze można składać wniosek przez telefon z klientem o pożyczkę... Najpierw weźcie się za porządki na gorze, a później dopiero piszcie, ze zaangażowane są może z 3 osoby. Zenada.

Haha

Rozumiem, że tutaj się zebrali wszyscy niezgodne... To normalne, że ludzie wylewają swoje żali. Ale czemu nikt nie wspomina o tym, że minimum 3 osoby prosili o ponowne przyjęcie do pracy po krótkim czasie od swojego wypowiedzenia?

bbbbb

Jako były pracownik muszę potwierdzić wszystkie negatywne posty. Menager się zwolnił, owszem, ale co z tego. Jego miejsce zajęła osoba, która nie wiem czy nie jest gorsza od poprzednika. Nie ma pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi bo do tego to trzeba mieć jakieś kompetencje. A ten Pan ich raczej nie posiada. Jak ma dobry humor to jest miły, pogada ( już nie wspomnę, że gada straszne bzdury), a jak ma zły to tylko warczy na każdego. Ludzie którzy tam pracują może i są zadowoleni, bo jak komuś zależy tylko na pieniądzach to może i się cieszy bo premie można wyciagnąć niemałe, ale ludzie są jak świnie, polecą na wszystko. \Bo co z tego, że nagle chcą wprowadzić ubezpieczenie medyczne? Rok temu proponowali karte multi sport to ludzie nie chcieli bo za drogo....Watpie zeby to wprowadzili bo skoro sa wysokie premie to raczej szefostwo z tego zrezygnuje. JUz nie wspomne o wsyztsko trzeba sie prosic. O swoje trzeba sie ciagle posic. A dla osób zainteresowanych powinnien być istotny fakt, że w firmie nie ma możliwości rozwoju i że zarządza zespołem nie ten kto powinien.

@bbbbb 24.11.2017 18:09

o swoje trzeba się prosić? co masz na mysli? nie wypłacają wypłat? nie ma przerw na toalete? rozumiem że skoro tam już nie pracujesz to z jakiego powodu? nie chcieli cię?

Julita

@Mitu a dlaczego tak uważasz? Jednak pisanie takich oskarżeń na publicznym forum powinno być uargumentowane. @Gtu piszesz, że praca 365 dni w roku, a tu firma Rapid Finance Polska zachęca do współpracy studentów bo jak najbardziej jest możliwy elastyczny grafik https://www.gowork.pl/rapid-finance-polska-sp.-z-o.o.,902850/dla_studentow To Twoim zdaniem w firmie studenci mają lepiej, a normalni pracownicy nie mają możliwości wyboru grafiku?

Gtu
@Julita 10.11.2017 10:08

Firma RF może sobie dużo rzeczy pisać, jednak w praktyce, czy to jesteś studentem, czy nie oczywiście ustalasz sobie grafik na dany miesiąc z góry, jednak nie wszystkie dyspozycje są uwzględniane. Po prostu tyle osób ucieka z tej firmy, że nie ma komu pracować i nie da się zrobić grafików, które by wszystkim pasowały. Ale mnie to już na szczęście od jakiegoś czasu nie dotyczy.

Mitu

A wcześniejsze pozytywne komentarze były niestety pisane na zlecenie! Nie dajcie się nabrac

Mitu

Gtu zgadzam się w 100% . Chociaż możnaby jeszcze dużo dodać do tego co napisałeś. O wspaniałości firmy niech świadczy ocena 1 z ponad 200 ocen :)

Gtu

Odradzam zdecydowanie. Praca 365 dni w roku, dokładnie tak 365! Wszystkie święta, za marne pieniądze. Do tego bardzo słaba atmosfera, nagradzane jest donoszenie. Podsumowaniem niech będzie to, że są zainstalowane kamery z głosem i "góra" śledzi i słucha co się dzieje na bieżąco. Strach się odezwać, no i nagany za nawet jednorazowe wyjęcie telefonu

andre

brak słów. Z powodu opóźnienia kazali mi w lombardzie sprzedać np. telewizor i uregulować zaległość (16 dni !!)

Julita

@Omnibus firma Rapid Finance Polska aktualnie ma wolny etat na Konsultanta ds. Telesprzedaży (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6671096?keywords=&region=). Jak firma piszę praca w ich firmie jest idealna dla studentów, ponieważ można sobie ustalić elastyczny grafik. Czy są studenci pracujący w tej firmie i wypowiedzą się jak im się pracuje?

Omnibus

Może ktoś wrzucić na forum kilka informacji o ewentualnych wolnych etatach? Nie zgadzam się z opinią, że ludzie stąd uciekają lub są zwalniani pod byle pozorem.

Zostaw opinię o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o.