3 Dodaj opinię
3 728 239 5 1

Opinie o Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jolita

Jeśli firma jest dobra to trudno żeby negatywne opinie tylko po to żeby konkurencji się przypodobać.

TakNie
Dociekliwa
Nazwa działu: Marketing

Coś ta firma ma zbyt wiele pozytywnych komentarzy. Czyżby radosna twórczość i bajkopisarstwo lideròw ?? A i czy nadal jest tak że nie ma żadnych szkoleń poza tym obowiązkowym bhp ? No tak dzięki temu na pewno pracownicy mogą się rozwijać.

Psychiatryk :P

Jako już na szczęście były rapidowiec mogę napisać, że atmosfera na CC jest niepowtarzalna :) Oczywiście, jest parę czarnych owiec, ale generalnie na plus, czego nie można powiedzieć o "akwarium", czyli przełożonych, zamieniających to miejsce w totalny dom wariatów. ;) Dopóki dyrekcja i manager windy/cc sie nie zmieni, miejsce nadal będzie odstraszać.

Tak13Nie

Szczery
@Psychiatryk :P

Nic się nie zmienia na dobre firma mocno ugrzęzła w miejscu

Rafał Sraga
Nazwa działu: Finanse

Oj źle się dzieje w rapidzie, bardzo źle.(usunięte przez administratora)Nie polecam tego miejsca!

Tak6Nie2

Tak5Nie1
Ujawnij się tchórzu

Ten do którego piszę tę odpowiedź to tchórz który boi się pisać pod własnym szyldem i podpisuje się imionami innych osób, obrażając ich jednocześnie tym co zapewne jego (jej?) dotyczy.

Tak3Nie7
Ciekawe
Nazwa działu: Handlowy

Jakim cudem jeszcze ta firma na 3 gwiazdki ? To chyba żart . Ja potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Firma bardzo powoli stacza się w dòł. Jestem ciekawa kiedy ostatnia osoba ucieknie stamtąd i zgasi światło.(usunięte przez administratora)

Wołoszański
Nazwa działu: Infolinia

(usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy, wszystkie negatywne komentarze o tej firmie to niestety prawda..

Tak4Nie1
Nazwa działu: Handlowy

Najgorsza praca w jakiej w życiu pracowałem. Ucieklem z tamtąd po 2 miesiącach pracy.(usunięte przez administratora) Bardzo bardzo niskie wynagrodzenie, praca po nocach i we wszystkie święta. (usunięte przez administratora)Nie polecam tego miejsca!

Tak11Nie2
złośliwy

Haha widzę, że firma powoli już ciągnie, ale mając takie kierownictwo to nic dziwnego. Pozytywne komentarze to tylko i wyłącznie forma autopromocji firmy. Bardzo wiele pouciekało do konkurencyjnej firmy do budynku obok, pytanie tylko czy dyrekcja i liderzy domyślają się z jakiego powodu ? I jak to zmienić ?

Tak8Nie2
Laur pracownika 2019

Dlaczego NIE warto pracować w Rapidzie ? 1. Brak jakichkolwiek benefitòw ( chyba że szanowne koleżeństwo uważa za benefit kawy herbaty i terminową wypłatę - jeśli tak to rzeczywiście życzę dalszej pracy bo o rynku pracy i innych ofertach nie macie niektórzy pojęcia) (usunięte przez administratora) 3. Atmosfera drętwa i zła 4. Nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)

Tak11Nie2
Maciej

Zdecydowałem się zabrać głos bo co tutaj wejdę to widzę tylko tych, którym sie coś nie podoba. Moja praca jest fajna „Pracuję w RFP w zespole windykacji ponieważ lubię pracować wśród profesjonalistów. Jest to stabilne miejsce zatrudnienia” – Maciej. Minęły chyba 3 lata od tego wpisu, ja dalej pracuje w RFP, to już piąty rok. Wynagrodzenie ZAWSZE w terminie, bardzo komfortowe biuro(świeżo po remoncie), dobrze wyposażona kuchnia ( z trzydzieści kilka rodzajów herbat z 10 rożnych kaw itd.), dogodna lokalizacja. Istnieje dofinansowanie do okularów, zawsze jest coś na świętą. Nie ma benefitu i karty medycznej. Dla uważających, że firma nie daje możliwości rozwoju- wspomnę chociażby siebie ale jednym tchem wymienie też 10 osób, które również przeskoczyły wyżej. Poniższego obsmarowania liderów nie skomentuje. Widocznie ktoś ma żal, bo mu nie pasowało -bywa, ale umiał swój problem rozwiązać. Ja tam polecam.

Tak15Nie11
ech ech

Wynagrodzenie zawsze w terminie ? No naprawdę to jest ta wielka zaleta rapida ?!!! Nie mam słów na takie argumenty, ale to pokazuję,że rapid nikomu nie ma nic do zaoferowania.. Nic nie ma nikomu do zaoferowania... I te herbaty i kawy, no tak pensja nieważna, najważniejsze, aby się napić lepszej herbaty za kilkanaście złotych....

Tak4Nie7
zgorzel
@ech ech

Haha no tak najważniejsze są te herbaty kawy, rzeczywiście dla nich warto pracować za niewiele ponad pensję minimalną....Atmosfera drętwa i ponura, (usunięte przez administratora)

Tak8Nie5
truskolaski
@Maciej

weź się analizatorze za pracę! co nie?

Tak5Nie1
Kamilka
@Maciej

Maciuś Ty na serio z tymi kawami i herbatami ? Haha rozbawiłeś mnie, sporą część rapida i byłych pracowników. Niezła polewka no naprawdę świetnie to napisałeś że ta firma nie ma nic do zaoferowania tylko herbatę za parę złotych. Nie znasz po prostu rynku pracy i nie znasz żadnych sensownych ofert pracy poza Rapidem. Niestety publikując takie opinie nie dajesz dobrego świadectwa innym pracownikom Twoim kolegom. Pij te herbaty i kawy w oczekiwaniu na śmieciowa emeryturę po latach pracy w Rapidzie.

@Kamilka

Chyba rzeczywiście tak jest ale còż konkurencja ma lepsze oferty pracy

Tajemniczy Don Pedro
@Konkurencja

Pewnie że ma lepsze oferty pracy. Inne firmy dbają o swoich pracowników. Rapid nic nie ma dla pracowników tylko te sławne na tym forum kawy i herbaty. A i łaskawie wypłacają pensje na czas. Dobrodzieje jedni...

Tak2Nie

Zacznijmy od wynagrodzenia(usunięte przez administratora). Jak chcesz zarabiać pieniądze to w tej firmie nie da się zarobić. Za takie pieniądze ledwo można przeżyć, a ludzie muszą zapłacić ratę kredytu hipotecznego, czynsz, kupić jedzenie etc. Brak możliwości uzyskania jakiejś premii czy dofinansowan. Brak karty multi sport, brak opieki medycznej. Co miesiąc liderka wysyła propozycje grafiku do ustalenia ale nie wiem po co to robi bo i tak nie trzyma się w ogóle propozycji które jej estymuje. Wszystkie weekendy wrzuca pracujące. Li(usunięte przez administratora)i. Wieczne pretensje ma do pracowników i wiecznie ma muchy w nosie. Ogólnie jest bardzo nieprzyjemna. Wprowadza strach i niepokój wśród pracowników. Mało tego w rapidzie nie można mieć nawet własnego telefonu przy sobie, co dla mnie jest niezrozumiałe. Traktują każdego jak (usunięte przez administratora)który z firmy chce wynieść dane osobowe klientów. W dodatku nie można nawet z kolegą czy koleżanka pisać na czacie służbowym bo kierownictwo czyta twoje prywatne wiadomości z innym pracownikiem. To już jest inwigilacja, (usunięte przez administratora) i bezczelność. Podsumowując, nie polecam pracy w rapid Finance. Jak chcesz być traktowany jak człowiek, mieć godna wypłatę i być doceniany to szukaj innego miejsca. Nie polecam!

Tak6Nie5
@Były pracownik

Pracuję tu i potwierdzam!

Tak5Nie3
prawdomówny
@Pracownik

haha, ja też wcześniej tutaj pracowałam i tak, akurat rapid nie dba finansowo o swoich pracowników to fakt. Dlatego uciekłam do firmy, gdzie znacznie lepiej płacą, oraz nie trzeba pracować jak na stacji paliw 365 dni w roku (nie chcę wspominać tutaj o tym,że czasami większe są koszty światła, wody itp. w ciągu dnia w weekendy niż pieniędzy zarabia rapid)(usunięte przez administratora)

Tak3Nie3
bocko

Te jej chamskie odzywki przez cały dzień są nie do zniesienia. Dlaczego tak się wyżywa na słabszych? Traktuje niektórych ludzi jak (usunięte przez administratora) z którego można się ciągle nabijać.

Nazwa działu: Marketing

Oczywiście że są nie na miejscu. Może wspomniane osoby wezmą sobie to do słowa.

Tak2Nie

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i zgadzam się w 100% z wszystkimi negatywnymi opiniami. Bardzo niskie miesięczne wynagrodzenie, dużo roboty, brak karty multi sport i opieki medycznej. Kierownictwo bardzo nie przyjemne i nie miłe. Brak możliwości uzyskania awansu. Jak chcesz się rozwijać i być szczęśliwy z pracy to szukaj innego miejsca. Bardzo mocno nie polecam!

Tak5Nie
Emil
@anonim

niech prawdziwa osoba się podpisze swoim imieniem i nazwiskiem, a nie podszywa się pod kogoś innego

TakNie1
@Emil

Właśnie Emil ma rację. Nie ładnie tak podpisywać się czyimś imieniem i nazwiskiem albo wstawiać tu jakiekolwiek inicjały... A już nie rozumiem po co tu wylewac wiadro pomyj na kogoś z kim się już nie pracuje.... Frustracja? Kompleksy? Zazdrość? Nudne życie? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Uprzedzajac odpowiedzi nie jestem Olą.

Tak8Nie2
Magda

Widzę, że pewnien Pan wciąż się nie może pogodzić z pewnymi faktami. Masa ludzi odeszła głównie dzięki Tobie i temu jak potrafisz mieszać. A teraz jeszcze urządziłeś tu publiczny lincz. Przyjdz i zapytaj ludzi, którzy pracują czy faktycznie tak im źle i czy to wyłącznie wina liderów. Ze swojej strony dodam, że atmosfera się poprawiła od kiedy odeszli właśnie tacy ludzie których jednym z niewielu osiągnięc jest pisanie opinii tutaj. Dodatkowo widzę, że ta strona to Twoja jedyna i ulubiona lektura więc poczytaj sobie opinie o tej firmie do której tak wszyscy uciekli myśląc, że będą mieli jak w raju...

Tak8Nie3
pracownik z konkurencji
@Magda

Ojoj, a ja zawsze myślałem, że wiele osób uciekło i to do innej firmy pożyczkowej z powodu bardzo marnej pensji i braku perspektyw, a nie z powodu zachowania jednego pracownika. Prawdziwym powodem dlaczego firma od paru ładnych lat stoi w miejscu jest kierownictwo, które nie szanuje zwykłego pracownika, bo przecież zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chętny do takiej pracy. Ale oczywiście oczywiście to wszystko wina jednego pracownika, a nie kierownictwa.

Magda

Też dziwny zbieg okoliczności, że tutaj zaczęły się pojawiać negatywne opinie jak już wszyscy "wspaniali" pracownicy odeszli do konkurencji. Zamiast cieszyć się nową super pracą wciąż tu zaglądacie i wypisujecie jak Wam było źle. A ja uważam, że jakby było Wam tak idealnie to dawno każdy Was by zapomniał i zaczął żyć własnym życiem a nie wylewał swoje żale i frustracje.

Tak8Nie4
najgorzej

haha i to jest prawda, taka zła jest atmosfera pracy w rapidzie, wiem,że szefostwo czyta komentarze negatywne(usunięte przez administratora) więc może jest szansa jakakolwiek, że coś drgnie(usunięte przez administratora)

@Magda

Magda nie znam Ciebie na pewno jesteś bardzo mądrą kobietą. A negatywne opinie to przestroga dla osób które zamierzają przyjść do tej pracy. Nie jest chyba tajemnicą że taki masowy exodus ludzi do innej firmy pożyczkowej o czymś świadczy. Atmosfera jest tam fatalna i to jest głównie spowodowane kierownictwem. mam nadzieję że jako dobrą osoba Magda dbasz o atmosferę

negatywnie o rapidzie

Haha ta firma bardzo powoli dogorywa, ale w końcu upadnie. Tak złego traktowania pracowników przez liderów nie spotkałem nigdy do tej, brak kompetencji w zarządzaniu ludźmi, czasami brak empatii oraz podstawowej kultury osobistej. Ale nawet się temu nie dziwię w końcu rapidek zatrudni każdego jak leci, bo to praca typowa dla ludzi nie mających większych aspiracji życiowych. Brak benefitów, brak nawet prywatnej opieki medycznej, co w pozostałych firmach w tym budynku jest po prostu czymś normalnym takim standardem i podstawą. Ja widać firma bardzo oszczędza na pracownikach, ale na remont nie szczędziła kasy. Nie polecam tej firmy nie idźcie tam.

Cieniutko

Firma jakiś czas temu przeżyła prawdziwy exodus, brak benefitów, (usunięte przez administratora) ze strony akwarium i teamleaderow, którzy jedyne co potrafią to donosić na siebie nawzajem a i na swoich pracowników zaskutkowało odejściem niemal wszystkich pracowników. Ludzie przychodzą, uciekają, nawet trzech miesięcy nie potrafią przetrwać. Wszędobylski brak zaufania do pracownika, gorączka i paranoja. Nie wspomnę już o oskarżaniu pracowników o czyny, których się nie dopuszczali... :) Praca w rapidzie to dla mnie juz na szczęście przeszłość. Firma nie ma pomysłu na siebie. Zero jakichkolwiek perspektyw rozwoju, pewnie jednego dnia się cały polski oddział zamknie pozostawiając na bruku lojalnych pracowników, których z dnia na dzień i tak ubywa.

kocham rapida

Praca naprawdę bardzo kiepska, kierownictwo powoli pójść najlepiej na grzyby, nic nie potrafią zarządzić nie ma przepływu informacji, kierownictwo nie informuje pracowników o najwazniejszych zmianach(usunięte przez administratora)W każdym bądź razie bardzo wiele wiele osób uciekło do innej firmy pożyczkowej - i to jest fakt, czemu dyrekcja nie bierze tego pod uwagę ? Nie polecam

Tak3Nie

Pracowałam w tej firmie, niestety opinie o kierownictwie i liderach to prawda, czasami robią wielka łaskę, że coś powiedzą, bo przecież każdy musi wszystko wiedzieć. Warunki pracy naprawdę są złe, brak benefitów, pensja bardzo niska, nie da się za nią normalnie żyć, trzeba zatem dorabiać poza pracą. (usunięte przez administratora)

Monika

Te negatywne opinie to prawda. Uciekłam bo strasznie drętwa atmosfera tam panuje. słabe wynagrodzenie, a wymagania jak by nie wiadomo ile płacili. Atmosferę min. psuje w dużej mierze (usunięte przez administratora). Nie będę rzucać nazwiskami każdy kto pracuje i pracował napewno się domyśli. Bez kija (usunięte przez administratora) nie podchodź taką ma minę. Aż strach podejść i zapytać się o co kolwiek, musisz wiedzieć i już. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). Herbat faktycznie jest dużo do wyboru, woda w baniakach i kawa. Same rarytasy i za toaletę nie trzeba płacić to też duży plus, bo by mogli pobierać 2 zł za skorzystanie. Jak człowiek sam rezygnuje to tak zrobią że to niby Ciebie wywalają na zbity pysk i to z Tobą coś nie tak (usunięte przez administratora) Ogólnie praca nie jest trudna i ciężka ale ta atmosfera to jakiś dramat. Nie można porozmawiać nawet między sobą. Sugestie dla prezesa- może warto pomyśleć nad zaoszczędzeniem pieniędzy (usunięte przez administratora) Od tego jest kierownik którego obowiązkiem jest odsłuchiwanie rozmów i przekazywanie informacji co robi źle pracownik.

Tak7Nie7
Nick
@Monika

Większość autorów wpisów ukrywa się pod nickami ale Ty najwyraźniej faktycznie jesteś chyba tą M która pobyła 3-4 tygodnie, zachowywała się jakby zjadła prawie wszystkie rozumy i odrzucała pomocne uwagi starszych stażem , zamiast docenić że oprócz swojej roboty dokładają jeszcze starań aby pomóc komuś nowemu. A chyba lepiej przyjąć pomoc od kolegów i wykazać się wiedzą przed przełożonymi , niż wykazać się jej brakiem i psuć sobie opinię.

Tak16Nie4
lipka
@Monika

tak,(usunięte przez administratora)powinna ostać zwolniona - przez nią odeszło połowę firmy, jednak(usunięte przez administratora) liże (usunięte przez administratora) więc trwa

Tak7Nie1
Fgj

Oj tak w całej firmie zawrzalo jaka ja mądra i zdolna i zaczęto podcinac mi skrzydła czyhajac aż się w czymś pomyle czy nie będę wiedzieć. Tylko słoiki takie są co tylko liczą na czyjeś niepowodzenie. To niech zrekrutuja podobna osobę co się szybko uczy tak jak ja to jej podam dłoń. Przecież to nie ja straciłam tylko firma bo nie ma człowieka na zmianie haha. W ciągu tyg spokojnie można ogarnąć nowa prace jak się chce pracować. Więc niech nie robią łaski że zatrudniają bo powinni się cieszyć że wogole ktoś chce tam pracować. ????????????

Tak2Nie5
Do Moniki co studia ukończyła

Skoro tak się przechwalasz ukończeniem studiów, to pochwal się również swoimi osiągnięciami zawodowymi :) Czytając twoje wypowiedzi jest w nich tak dużo błędów ortograficznych, że mam wrażenie, że studia ukończył za ciebie ktoś inny.

Tak9Nie3
zły

Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie, cóż prawda jest taka, że to jedno wielkie nieporozumienie. Liderzy nie mają kompetencji przywódczych, pełna inwigilacja, nie można mieć przed sobą telefonu (nawet jeśli oczekujesz na bardzo ważny telefon), pensja bardzo niska, niewystarczająca, niejasne są zasady dawania premii, jednym słowem: wszystko zależy od widzimisie liderów. Brak benefitów, tych standardowych, atmosfera fatalna i nudna (liderka jednego działu zakazuje rozmów w trakcie pracy, bo tak). Jednym słowem nie polecam, na szczęście przygodę z tą firemką mam za sobą.

Tak6Nie1
Pomidor

Powtórzę tutaj to co napisałem pod jednym z wpisów, bo warto i to uwzględnić, chociażby dla zwykłej uczciwości. Wiele wskazuje na to że jest ktoś kto wpisuje swoje komentarze podpisując je imionami albo nazwiskami autentycznych osób. Czytając pamiętajmy że jakaś część wpisów prawdopodobnie nie jest ani autorstwa podpisanych osób, ani nawet wpisami różnych osób, tylko twórczością jednej osoby.

Tak6Nie6
Wiktorzak

Przepracowalam tam 3 miesiące i powiem z czystym sumieniem że to najgorsza praca w jakiej pracowałam. Bardzo niskie wynagrodzenie miesięczne, nie mogłam nawet wyjąć telefonu komórkowego (usunięte przez administratora) brak opieki medycznej i multi sportu, bardzo nie przyjemna atmosfera. (usunięte przez administratora) Praca we wszystkie weekendy i święta. Za pensje która wypłaca rapid pracownikom nie da się przeżyć. Nie polecam, nie skladajcie tam swojego CV! Uważajcie na tą firmę!

Pomidor
@Wiktorzak

Wiele wskazuje na to że jest ktoś kto wpisuje swoje komentarze podpisując je imionami albo nazwiskami autentycznych osób. Czytając pamiętajmy że część wpisów (być może także ten do którego odpowiadam) nie są ani autorstwa podpisanych osób, ani nawet wpisami różnych osób, tylko twórczością jednej osoby.

TakNie1
Pan Japa

Bardzo słaba praca, wynagrodzenie miesięczne bardzo bardzo niskie, atmosfera w pracy bardzo nie przyjemna. Bardzo dużo negatywny h rzeczy można by było napisać o Rapidzie. Ogólnie nie polecam pracy tam.

Tak6Nie

Ja doskonale wiem o kim piszę poniżej (usunięte przez administratora) w swojej opinii. Niestety, wspomniana osoba bardzo negatywnie wpływa na atmosferę w pracy, nie pomaga, robi często wielką łaskę, że cokolwiek powie (bo każdy powinien wszystko wiedzieć albo czytać w jej myślach). A sama praca nie jest trudna, ale nie ma wiążących wszystkich pracowników procedur, bo po co w sumie, najlepiej niech każdy robi po swojemu, a i tak trzeba uważać w pracy na jaki temat i z kim się rozmawia, bo ściany mają zawsze uszy. Brak benefitów, brak opieki medycznej, słowem no niestety inne firmy pożyczkowe mają znacznie lepszą ofertę, a co za tym idzie lepiej dbają o pracownika niż rapid. Ocena 1,05 na 10.

Tak7Nie1
xexe

Widzę, że nic się nie zmieniło w rapidzie, czas magicznie zatrzymał się.  Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, pozytywne opinie to w głównej mierze radosna twórczość (usunięte przez administratora) Z kolei (usunięte przez administratora) nie pozwala kategorycznie na prowadzenie rozmów w pracy, a w dodatku sama ustala i egzekwuje to, gdzie kto ma siadać w pracy, to pewnie dlatego większość jej działu przeszła do innej firmy pożyczkowej. A i no oczywiście faworyzuje niektóre osoby, a niektórym ustala najbardziej niedogodny grafik. (usunięte przez administratora) (jeszcze 2 lata temu w jej dziale pracowało kilkanaście osób). Potwierdzam, pensja bardzo niska, niewystarczająca, są rzeczywiście kawy i herbaty, ale to naprawdę nie jest argument do podejmowania tutaj pracy. Uciekajcie stamtąd, nie warto się marnować !

zawiedziona

no, tak to prawda, sztuką jest istnienie tej firmy, gdzie liderzy nie szanują pracowników, oraz swoich klientów. Ze wszystkimi negatywnymi opiniami zgadzam się w 1000 %. Polecam zadowolonym pracownikom tej firmy (jeśli takowi istnieją) delektowanie się tymi kawami i herbatami, no naprawdę to jest taki benefit w pracy w tej firmie :D

Tak3Nie3
Donatello

Bardzo niskie miesięczne wynagrodzenie, praca we wszystkie weekendy w miesiącu i święta, (usunięte przez administratora), brak możliwości posiadania i wyciągania własnego telefonu komórkowego,(usunięte przez administratora)brak multi sportu i opieki medycznej, ciągły stres, brak możliwości wyrobienie premii, nerwowa atmosfera, ciągle testy sprawdzające twoja wiedzę, brak szkoleń i pomocy ze strony kierownictwa, brak możliwości uzyskania awansu. Nie polecam!

Tak5Nie2
rapidulec

(usunięte przez administratora), brak szkoleń, brak rozwoju, brak benefitów, brak jasnych zasad. (usunięte przez administratora)Ktoś zapomina, że podstawą zadowolenia pracownika jest odpowiednia atmosfera oraz ewentualne korzyści.

Tak4Nie3
Była

Zdecydowanie nie polecam tego miejsca ! Jedynym pozytywnym aspektem tej firmy są niektóre osoby, głównie szeregowi pracownicy(usunięte przez administratora) Co do warunków pracy to zazwyczaj pensja w okolicy pensji minimalnej, brak benefitów socjalnych (karta multisport czy prywatna opieka medyczna(usunięte przez administratora), a to jest STANDARD w dzisiejszych czasach w zdecydowanej większości firm), w dodatku nerwowa atmosfera panująca w firmie(usunięte przez administratora) Nie ma co tutaj liczyć na awans i pochwały, oj nie ma. Można przez parę ładnych lat pracować i dostawać taką samą pensję jak na początku, nie ma też żadnych szkoleń, ale za to (usunięte przez administratora) wyłapują każdy Twój błąd. Nie ma też normalnie spisanych zasad postępowania, obsługa klienta zależy od liderstwa. W dodatku(usunięte przez administratora) podsłuchują rozmowy pracowników i donoszą dalej… Może jest to stabilna forma zatrudnienia, ale głównie dla studentów i to takich, którzy mają rodziców opłacających czynsz za mieszkanie – za takie pieniądze oferowane przez Rapid nie da się normalnie mieszkać w stolicy. Dodatkowo z powodu zbyt małej liczby pracowników w weekendy jest już tylko jedna zmiana trwająca 12 godzin, no tak prawie jak w firmach ochroniarskich, gdzie pracują po kilkanaście godzin ludzie. Nie wspomnę już o ciągłych zmianach pracowników, ciągle ludzie odchodzą do konkurencyjnej firmy położonej w tym samym budynku (jestem ciekawy, czy ktoś z dyrekcji lub liderów nie zorientował się w końcu dlaczego akurat ludzie tam uciekają) ? Podsumowując: brak rozwoju, brak benefitów, praca 365 dni w ciągu roku, pensja nie zapewnia normalnego życia w stolicy,(usunięte przez administratora) Nie polecam, dno !

Tak4Nie4

Lucy

Dla Twojej wiadomości to moja opinia o pracy a nie Oli. Proszę nie obrażaj ludzi i pisz prawdę.

Tak8Nie3

Bardzo niskie wynagrodzenie, ledwo da się przeżyć za taką wypłatę. Nie wolno mieć przy sobie nawet własnego telefonu (usunięte przez administratora)To jest najgorsza praca w jakiej pracowałam w swoim życiu. Brak multi sportu, brak opieki medycznej.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Tak4Nie3
On

Od marca się zmieniło wszystko. Atmosfera super. Wynagrodzenie poszło w górę. Liderka CC jest wspaniała - zawsze uśmiechnięta i pomocna.

Tak52Nie8
Ona
@On

Chyba sama to o sobie pisała xD

Tak8Nie11
Ja
@On

Czyżby w końcu wymienili wszystkich team liderów?????

Tak7Nie4
Ja
@On

Czyżby wymienili wszystkich liderów???

Tak2Nie2

Zostaw opinię o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wiesz coś więcej o tej firmie ?

Bądź na bieżąco!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie