Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Opinie o Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Julita

@Mitu a dlaczego tak uważasz? Jednak pisanie takich oskarżeń na publicznym forum powinno być uargumentowane. @Gtu piszesz, że praca 365 dni w roku, a tu firma Rapid Finance Polska zachęca do współpracy studentów bo jak najbardziej jest możliwy elastyczny grafik https://www.gowork.pl/rapid-finance-polska-sp.-z-o.o.,902850/dla_studentow To Twoim zdaniem w firmie studenci mają lepiej, a normalni pracownicy nie mają możliwości wyboru grafiku?

Mitu

A wcześniejsze pozytywne komentarze były niestety pisane na zlecenie! Nie dajcie się nabrac

Mitu

Gtu zgadzam się w 100% . Chociaż możnaby jeszcze dużo dodać do tego co napisałeś. O wspaniałości firmy niech świadczy ocena 1 z ponad 200 ocen :)

Gtu

Odradzam zdecydowanie. Praca 365 dni w roku, dokładnie tak 365! Wszystkie święta, za marne pieniądze. Do tego bardzo słaba atmosfera, nagradzane jest donoszenie. Podsumowaniem niech będzie to, że są zainstalowane kamery z głosem i "góra" śledzi i słucha co się dzieje na bieżąco. Strach się odezwać, no i nagany za nawet jednorazowe wyjęcie telefonu

andre

brak słów. Z powodu opóźnienia kazali mi w lombardzie sprzedać np. telewizor i uregulować zaległość (16 dni !!)

Julita

@Omnibus firma Rapid Finance Polska aktualnie ma wolny etat na Konsultanta ds. Telesprzedaży (http://www.gowork.pl/praca_podglad,6671096?keywords=&region=). Jak firma piszę praca w ich firmie jest idealna dla studentów, ponieważ można sobie ustalić elastyczny grafik. Czy są studenci pracujący w tej firmie i wypowiedzą się jak im się pracuje?

Omnibus

Może ktoś wrzucić na forum kilka informacji o ewentualnych wolnych etatach? Nie zgadzam się z opinią, że ludzie stąd uciekają lub są zwalniani pod byle pozorem.

Psychiatryk :P

Jako już na szczęście były rapidowiec mogę napisać, że atmosfera na CC jest niepowtarzalna :) Oczywiście, jest parę czarnych owiec, ale generalnie na plus, czego nie można powiedzieć o "akwarium", czyli przełożonych, zamieniających to miejsce w totalny dom wariatów. ;) Dopóki dyrekcja i manager windy/cc sie nie zmieni, miejsce nadal będzie odstraszać.

Daniel

Czy Rapid nie ma nowych ofert pracy? Nie mogę nic znaleźć.

Gg

Jest taka cisza, bo większość opinii jest negatywnych, a Gowork takie usuwa, albo w ogóle nie publikuje :)

Gg

Drapak

Rotacja pracowników jest dziś na porządku dziennym i nie znaczy, że w firmie źle się dzieje, absolutnie.

dgdggwrgwgrg

,,Rapid wystawia normalnie nowe oferty pracy'' - owszem, bo wielu pracowników widząc co się dzieje odeszło z firmy lub zostało zwolnionych za ,,brak zaufania'' .

Emigrant

Co jest powodem, że taka jest cisza na forum? Pewnie dobrze się kręci i nikomu nie chce się pisać. Rapid wystawia normalnie nowe oferty pracy. Kiedyś pracowałem i dlatego interesuję się i czasami wchodzę na to forum. Podzielcie się wiadomościami z innymi!

Kargul

Pracuję w firmie i nie rozumiem osób, które maja satysfakcję z oskarżania.

Jak obecnie wygląda kwestia rekrutacji do windykacji? Na jaką podstawę i premię można liczyć? Premia od czego jest uwarunkowana?

Izolda

Rapid Finance to świetny pracodawca a ludzie tam pracujący są super.

Aga

Witam, mam pytanie do kogo bezpośrednio można wysłać CV? czy jest możliwość dostarczenia CV na miejscu w firmie ? Bardzo proszę o pomoc

Aga

Witam, mam pytanie do kogo bezpośrednio można się zgłosić żeby aplikować do tej firmy? czy bezpośrednio można złożyć CV na miejscu w firmie? Bardzo prosze o pomoc

Julita

@Nick Czytając takie opinie o firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o. można spokojnie rozważać zatrudnienie się u takiego pracodawcy.

D111831C

Dziwią mnie te negatywne opinie na temat pracy w Rapidzie. Pracuję w dziale obsługi klienta i naprawdę, atmosfera jest genialna. Umowa o pracę na okres dwóch lat + dobre zarobki, jak na niewielką ilość obowiązków. Wyplaty zawsze na czas, nie ma mowy o opóźnieniach. Polecam pracę, idealna na początek ;)

Nick

Widzę, że malkontentów nie brakuje ... Ja jestem mega zadowolony. Umowa o pracę i to bez okresu próbnego i to dla kogoś bez doświadczenia – marzenie. Wypłaty na czas. Szkolenie na plus. Naprawdę nie ma co narzekać

duch

Czy będąc pracownikiem firmy mogę pisać tylko źle? Może niektórym jest źle ale ja mam dobrze i dobrze oceniam Rapid. Wiem jak ludzie potrafią udać, że pracują.

Księgowa

Rapid to super firma i ciesze się , że tu pracuję.

k.

ja jako była już pracownica mogę z czystym sumieniem napisać, że jeśli chodzi o atmosferę pracy w dziale obsługi klienta to była naprawdę super.

Anx

Ogromna zaleta tej firmy, to fakt, że dostałam umowę o pracę bez okresu próbnego :) a wszędzie indziej jest . Po drugie – (potwierdzam co napisano powyżej) wypłaty są na czas, a często nawet przed czasem, gdy termin wypada akurat w sobotę lub niedzielę, co ułatwia zarządzanie własnym budżetem. Mało szkoleń, a jeśli już są to solidne i wiele się na nich uczę. Jestem zadowolona.

iXX

Firma jest fajna. W zespole w którym pracuję, mam spoko ekipę ludzi. Jest z tymi ludźmi luz i jest sympatycznie. szkoleń trochę mało, ale coś za coś ;) . Zarobki są w porządku jak na stanowisko na którym pracuję, a co najważniejsze WYPŁATY NA CZAS, żadnych ale to żadnych opóźnień. Pracuję jako doradca klienta i jest to fajne zajęcie, które lubię. Jak nie macie się gdzie zaczepić to idźcie tu do pracy, a łatwo się dostać nawet bez wyższego wykształcenia (jeszcze studiuję).

frida

W tej firmie pracuję od jakiegoś czasu i w sumie jestem zadowolona z warunków. To moje pierwsze poważne zatrudnienie i trochę się bałam tego wyzwania. Okazało się, że całkiem niepotrzebnie. Jestem studentką i szukałam pracy, która pomoże mi zarobić na swoje wydatki poza nauką :) Pracy nie ma za dużo, a rozmowy z Klientami przebiegają spokojnie. Piszę o tym, bo na przykład koleżanka pracująca w podobnej firmie też na słuchawkach, niestety wraca z pracy zniesmaczona i zmęczona psychicznie. Ludzie na nią krzyczą, a ona nie może nawrzeszczeć na nich. Przeżywa potem wszystko podwójnie, a bywa, że przenosi frustrację na domowników. Ja w Rapid Finance co prawda kilka razy miałam zdenerwowanych Klientów, ale w sumie udało się dojść z nimi do porozumienia. zresztą wcześniej brałam udział w szkoleniu z asertywności :) – ale nie od firmy, tylko we własnym zakresie – i to mi pomogło.

frida

Drapak

Smutne ale takie są czasy. Nerwy i stres i słaby człowiek nie dał rady. Firmy z takim zakresem działalności maja ciężko. Dlatego kto ma słabe nerwy powinien szukać pracy o innym charakterze.

Szcz

Pracowała jakiś czas temu u nas pani trener. W mojej ocenie... ok babka. przyszla z pomyslami do firmy, z powerem, po kilku miesiacach zgasla, nie mogla nawet nas szkolic, tylko szukac haków na nas i podsluchiwac... nie wytrzymala obludy i sie zwolnila. szkoda, bo moze bym mial w koncu jakies fajne szkoleniawindykacyjne

aa

Pracodawca super.

hej

Po co tak ostro @marek chodzi mi raczej o opinie od pracowników bo to co jest w ogłoszeniu i owszem przeczytałem ale niewiele mi to mówi o wnętrzu firmy

Qwerty

Uwaga, niedługo będą posty chwalące Rapid.

MM

Może Admin coś zrobi z tymi wszystkimi żałosnymi postami? Ktoś tu ewidentnie potrzebuje polezec na kozetce u psychiatry. Wisisz nam wszystkim po 100zl, bo tyle kosztuje godzinna wizyta, a tyle trzeba zmarnować, żeby przekopac się przez wszystkie posty. Nie marnuj naszego czasu, bo nikt nie ma ochoty czytać wypocin jakiegos maniaka.

kolezanka

Zostal zlozony wniosek do prokuratury o poslugiwanie sie falszywa dokumentacja i zlozeniec Tego do SAN Art 290 KK

mama43

jak najbardziej moim zdaniem nie powinieneś rozmawiać przez telefon w pracy. popieram, dyscyplina musi być. a może mi ktoś coś więcej powiedzieć o mobecnej rekrutacji do kadr i płac do was?chciałabym wiedzieć, czy komunikatywna znajomość języka angielskiego na serio w praktyce wystarczy?

Ghd

Czy pracujesz albo pracowałeś w tej firmie, że to piszesz? Bo jeśli tak to wiesz o co chodzi. Ciągle krzyki, nagany za wyjecie telefonu, zakazy głośnych rozmów i smiania się, moznaby tak w nieskończoność. I myślę, że atmosfera w pracy jest zdecydowanie bardzo istotna!

Asf

Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem kilka miesięcy, atmosfera żadna, wieczny mobbing i wyrzuty o najmniejsze głupoty.

Obelik$

Wynagrodzenie przeciętne jak na stanowisko specjalisty, ale wynagrodzenie zawsze w terminie. Bonus to loteria, zależąca od minimów danego miesiąca. Warunki na biurze superaśne. Jest wydajna klima, można wietrzyć otwierając okna. Sanitariaty czyste, kuchnie też. Sala czysta, nowe meble i krzesła. Jest dobra atmosfera i na chwilę obecną Rapid daje stabilne miejsce pracy. Pracuje prawie rok i da się wyżyć tu. A co do frustrata co tu spuszcza swe żale. Na każdym tu stołku byłeś mierny i tylko zatruwałeś nam atmosfere. W końcu sam na początku dumnie przyznałeś, że przyszedłeś tutaj tłuc loany, a jedyne co tłukłeś to bączki w fotelu i zgorszenie wśród współpracowników. Elo

komu

ktoś już może pracował w tej firmie jako Konsultant ds. Telesprzedaży i powie czy warto w to wchodzić?

ree

A wiecie jakie zarobki są dla team leadera? Na pewno są dwuskładnikowe zarobki, bo wiedzą jak zadba o swoich pracowników. Dobrze, że i wypłata jest w porządku.

werftttttt

moze to zalezy od stanowiska..jezeli o prace chodzi to szukaja konsultanta do spraw telesprzedazy w Warszawie wymagane jest nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych oraz determinacja w działaniu,wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

23e

hej hej no a ciekaw jestem czy sa w firmie oferowane jakies szkolenia przynajmniej takie wrdożeniowe

werftttttt

@marek no wiadomo na poczatek to tak ale wiesz apetyt rosnie w miare jedzenia i z czasem jak sie zdobywa doswiaczenie do chce sie wiecej zarabiac ale to w sumie jest naturalne..fajnie by bylo jakby jeszcze dodatkowo oferowane byly jakies ciekawe premie

x
@skowron 05.07.2016 17:51
Opowiem Ci trochę o premii w tej śmieszniej firemce. Jakiś czas tam pracowałem sporo widziałem i słyszałem. Firma może by była...

To po co tam pracujesz? Ja bym się dawno zwolnił, jakbym od roku jako jedyny nie dostał premii. Teraz przez Ciebie tez i reszta nie dostała! Będąc takim nierobem nie zwalaj winy na innych. Ledwo wyrabiasz minima i płaczesz. Zasłużyłeś. Postaraj się nie zniszczyć premii innym osobom w lipcu. Będziemy wdzięczni.

skowron
@x 05.07.2016 20:41

Naszczescie tam już nie pracuje. Doskonale wszyscy wiedzą którzy pracują i pracowali ze wyniki sa tylko dla pożal się kierowniczka z metra cietego i dla lidera z brakiem w uzebieniu. To widać kto się wypowiada ten co siedzi razem z nimi i kręci wyniki. Taki jesteś cwany zapraszam Cię do mojej firmy to zobaczymy jakie Ty wyniki zrobisz. Poza tym dla twojej wiadomości chyba nie wiesz do czego służy ten portal. Sama nazwa wskazuje "opinia o pracodawcy" a grozic to se mozesz ale we wlasnym gnieździe.

tymbarocholiczka

Do xxxxx czemu uważasz, że kobieta która prowadziła z Tobą rozmowę była dziwna. Jakie zaproponowali Ci warunki? Bo nie ukrywam, że też byłam zaproszona, ale zrezygnowałam

xxxxxxxx

Byłam na rozmowie, gdzie szukali specjalisty ds transakcji, dziwna była, kobieta powinna sobie coś wstrzyknąć, myślałam, że zaraz wykituje. Zniechęca skutecznie swoją aparycją. A temu kolesiowi co się załamał bo jego była laska rozkłada nogi przed wszystkimi... Człowieku, kup sobie wiagrę i idź do agencji. Serio. Wybzykaj się. Może Ci przejdzie.

qwerty

Ssss, najpierw naucz się mówić, potem pisać, a na koniec ewentualnie sensownie wyrażać opinię. Nikt nie traktuje Cię poważnie, skończ już swoje żałosne gadki. Co do pracy- Warunki są w porządku, jeśli komuś odpowiada praca zmianowa. Ludzie i atmosfera też jest ok, oczywiście z małymi wyjątkami, ale to jest normalne. Polecam

drake

DO WERONKA; na tym stanowisku Młodszy Specjalista ds. Transakcji Systemowych pracowałem ze 3-4 miesiące, odszedłem bo znalazłem normalną prace w normalnych godzinach pracy i dniach. Potwierdzam opinie PRACOWNIK praca jak na stacji CPN :)sprawdzają Cię wszędzie jakbyś była pożyczkobiorcą a nie pracownikiem zgadzam się sprawdzać w KRS w poprzedniej firmie tez nas sprawdzali w KRS ale nie w KRD i innych instytucjach. Kasa za mała jak na te warunki pracy kasa ok 2000-2500 na łapy ale max 2300. Na rozmowie obiecali wszystko szkolenia itp.: a moje szkolenie przez ten krótki okres pracy to na biegu było robione z Ochrony Danych Osobowych bo mieli inspekcje. Odradzam firmę!!!

Zostaw opinię o Rapid Finance Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapid Finance Polska Sp. z o.o.