Opinie o Esthe Zone Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Esthe Zone Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Esthe Zone Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esthe Zone Sp. z o.o. w Warszawa

Były pracownik Nowy wpis

Ta firma jest kpiną, a w szczególności szef Kamil Baranowski, który nie wypłaca pracownikom pieniędzy i śmieje się prosto w twarz za ich naiwność. Nie otrzymałam ani pieniędzy ani umowy ! Radzę poczytać negatywne opinie na Google na temat tej firmy i wziąć sobie do serca komentarze, które w 100% są prawdziwe. Przestrzegam przed tym miejscem a szczególnie szefem.

Monika Nowy wpis

Jak to możliwe, że podobno ludziom tu nie płacą, skoro obecnie wciąż normalnie funkcjonują? Czy ktoś z obecnie zatrudnionych z dłuższym stażem mógłby się co do tego odnieść? Ile tak właściwie wynosi tutaj ten najdłuższy staż?

Qwerty Nowy wpis
@Monika

Jak chcesz pracować za darmo, w ramach akcji charytatywnej to Esthe Zone jest lepsze jak Caritas. Zawsze można tam aplikować i sie przekonać :) Niestety, nikt nie wie jakim cudem szef Kamil Baranowski jeszcze nie został ukarany. Natomiast wszystko ma swój początek jak i również KONIEC ;)

Muszę zapytać w kwestii warunków pracy w firmie Esthe Zone Sp. z o.o.. Czy pracodawca oferuje umowe B2B? Czy rekrutacja jest stacjonarna? Dziękuje szczerze za wskazówki.

Xxx Nowy wpis

Jedyne co pracodawca może Ci w 100% zaoferować to praca w formie charytatywnej. Nie wypłaca pieniędzy, a umowy nie zobaczysz na własne oczy. Pozdrawiam.

Jeżeli chcecie stracić swój cenny czas i nigdy nie ujrzeć pieniędzy sumiennie i uczciwie zapracowanych, to furtkę do tej firmy macie otwartą. Brak wypłat, nawet wynikających z umowy, zastraszanie, że jak odejdziesz to już nigdy nie zobaczysz swoich ciężko zarobionych należności. Malo tego panuje tam gęsta atmosfera między pracownikami, którą wprowadza pani menager. Taka firma jak ta, popsuje Ci wizję tworzenia kariery jako uczciwy kosmetolog i obrzydzi ten zawód. Nie polecam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Esthe Zone Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Wszystkie opinie dotyczące braku wypłacalności przez tych (usunięte przez administratora) są jak najbardziej zgodne z prawdą. Bliższemu przyjrzeniu się całej funkcjonalności tej firmy, niebawem zajmą się odpowiednie służby.

Pracowałam tam od sierpnia, do dnia dzisiejszego nie ujrzałam wynagrodzenia za swoją pracę :) kończyło sie na obiecywaniu że szef skontaktuje sie ze mną, oczywiście cisza kiedy ja zadzwoniłam do niego powiedział że do końca tygodnia pieniędze będą na moim koncie co również było kłamstewem bo do dnia dzisiejszego sie one tam nie znalazły. Miejsce samo w sobie wygląda bardzo ładnie lecz jest to tylko pułapka na którą sama się złapałam i chciałabym przestrzec przed tym innych. Na początku było bardzo miło zmienia się to jak przyjdzie termin zapłaty, chęć przedłużania, odkładania tego aż w końcu puszczą ci nerwy. Tak samo traktowani są klienci którzy zażądali zwrotu swojego pakietu. Jakość zabiegów też pozostawia sobie wiele do życzenia skoro wykonuje je Pani z recepcji. Serdecznie nie polecam, nie dawajcie zysku ludziom którzy w taki sposób traktują innych.

Również nie polecam, firma w szybki sposób "zatrudnia" pracowników z wiecznym mydleniem oczu, że już lada dzień zostanie podpisana umowa. Ostatecznie odeszłam i nie dostałam wynagrodzenia za 2 tygodnie pracy. Po zakończeniu współpracy całkowity brak kontaktu z pracodawcą, mimo zaręczenia że wypłata 15stego sierpnia znajdzie się na moim koncie. Oczywiście obietnica nie została pokryta. Radzę uważać!

Xx

Nie polecam, firma w szybki sposób "zatrudnia" pracowników z wiecznym mydleniem oczu, że już lada dzień zostanie podpisana umowa. Ostatecznie nie dostałam, ani umowy (sam pracodawca stwierdził, że nie jest ona potrzeba, bo nie jest to żadna gwarancja wypłaty), ani mojego wynagrodzenia za 2 tygodnie pracy. Radzę uważać!

Zostaw merytoryczną opinię o Esthe Zone Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Esthe Zone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Esthe Zone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Esthe Zone Sp. z o.o.?

Esthe Zone Sp. z o.o.
  • Twarda 18