Welltoc Sp. z o.o.

Opinie o Welltoc Sp. z o.o.

Adrian K

Ja mam bardzo pozytywne wrażenie dotyczące tej firmy.Z ramienia firmy Welltoc udało mi się znaleźć świetnego pracodawcę, mojemu znajomemu również. Cały proces rekrutacyjny przebiegł profesjonalnie i bardzo sprawnie. Co do widełek finansowych, które firma mi przesłała-sprawdziły się. Otrzymałem sporo większe wynagrodzenie niż u poprzedniego pracodawdcy, a obecne stanowisko daje mi 100% poczucie samorealizacji. Z czystym sumieniem polecam!

Krzysztof

Zgadzam się w 100% z Piotrem, ta agencja to jakaś ściema. Zachęcali mnie wysokim wynagrodzeniem, a jak przyszło do ustalania konkretnych warunków to miało się to ni jak do pierwotnych informacji. I dobrze to Piotr ujął sprzedaż głowy za prowizję od początku do końca kontaktu takie maiłem poczucie.

Joanna

Pracowałam w firmie Welltoc i bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Chciałam poinformować, że nie ma czegoś takiego jak wymyślone rekrutacje. Nikt na takie zabawy nie ma czasu bo są konkretni klienci i stanowiska, na które musimy znaleźć pracownika.

Piotr

Chciałbym wszystkich przestrzec przed agencją pracy Welltoc Sp. z o.o. zarejestrowaną w KRS pod adresem ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa. Jest to adres wirtualnego biura. Nie ma tam siedziby / pracowników. Domena www.welltoc.com jest natomiast już zarejestrowana na adres ul. Wolanowska 132/1, 26-600 RADOM, e-mail: kamil19890@op.pl. Kapitał zakładowy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wynosi 5.000,00 zł. Spółka została wpisana do rejestru 2015-06-12, a więc na dzień pisania tego postu ma ok. 1,5 roku. Jest to bardzo amatorska agencja pracy, która nie ma żadnych klientów tylko stara się zarobić na prowizji z kontraktu. Welltoc publikuje oferty pracy nie znając kompletnie żadnych szczegółów na temat danego projektu, tudzież wiedzy w zakresie procesu rekrutacyjnego. Oferty są tak skonstruowane by na pierwszy rzut oka wyglądały zachęcająco. W niemalże wszystkich ofertach podawane są widełki w horrendalnych zakresach, np. od 10.000,00 zł do 22.000,00 zł albo 7.000,00 zł do 17.000,00 zł. Oczywiście nie sposób w tej agencji rozmawiać z osobą techniczną. Całość jest nakierowana wyłącznie na sprzedaż "głowy" za prowizję. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PRZED FIRMAMI TEGO TYPU. W CV ZAMIESZCZACIE SWOJE DANE OSOBOWE!

Maria
@Piotr 30.12.2017 01:10

Nie zgadzam się z tą opinią. Od kilku miesięcy współpracuję z firmą Welltoc i nie mam co do niej zastrzeżeń. Pracownicy są pomocni i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Polecam współpracę z tą firmą.

anonymous

Polecam firmę Welltoc

Zostaw opinię o Welltoc Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welltoc Sp. z o.o.