Welltoc Sp. z o.o.

Welltoc Sp. z o.o.

Opinie o Welltoc Sp. z o.o.

Kasia

Są plusy i minusy pracy, ale chyba jednak więcej jest tych plusów. Dużo wymagają, ale też są wyrozumiali Nieco taka szkoła życia, ale na plus :)

Franklin

Wszystko ok:) Podejście do kandydata mają na wysokim poziomie. Życzę każdemu takiej współpracy.

Ewa
@Franklin 16.03.2018 13:52

Fajni ludzi..... Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym, mam nadzieję, że zacznę pracę. Bardzo profesjonalne podejście, tak jak napisał Franklin

Krzysztof

Zgadzam się w 100% z Piotrem, ta agencja to jakaś ściema. Zachęcali mnie wysokim wynagrodzeniem, a jak przyszło do ustalania konkretnych warunków to miało się to ni jak do pierwotnych informacji. I dobrze to Piotr ujął sprzedaż głowy za prowizję od początku do końca kontaktu takie maiłem poczucie.

@Krzysztof 12.02.2018 09:53

Niestety komentarz Piotra nie jest już dostępny dla typowych szaraczków jak my.....

Ram pam

Ogólnie spoko

Wojciech

@Anula, dziękujemy za Twój komentarz. Uważasz by firma Welltoc była odpowiednia dla osób z małym doświadczeniem, które to dopiero zaczynają poruszać się na rynku pracy? Firma często nagradzała swoich pracowników za dobre wyniki w pracy? Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Wojciech

Widzę tu wiele nowych komentarzy z tego roku, proszę opiszcie jaka w tej chwili panuję atmosfera w firmie Welltoc oraz przybliżcie wygląd benefitów i dodatków płacowych. Zapraszam do pisania komentarzy w tym wątku, będą one bardzo pomocne dla innych.

Anula :)
@Wojciech 16.04.2018 03:08

Pracowałam kiedyś w tej firmie, krótko bo krótko ale mile wspominam ten czas. Świetny know-how. Bardzo dużo wiedzy i doświadczenia stamtąd wyniosłam. Wynagrodzenie też niczego sobie, jak na tamten czas. Jak tak teraz wspominam, to gdyby nie mój wyjazd zagranicę, to chętnie bym tam wróciła ;)

anonymous

Polecam Headhuntera Tomasza Malinowskiego z tej firmy.

Raafał

Polecam agencję na Złotej. Świetny zespół od którego można się wiele nauczyć i poznać standardy obsługi klienta i kandydata.

Adrian K

Ja mam bardzo pozytywne wrażenie dotyczące tej firmy.Z ramienia firmy Welltoc udało mi się znaleźć świetnego pracodawcę, mojemu znajomemu również. Cały proces rekrutacyjny przebiegł profesjonalnie i bardzo sprawnie. Co do widełek finansowych, które firma mi przesłała-sprawdziły się. Otrzymałem sporo większe wynagrodzenie niż u poprzedniego pracodawdcy, a obecne stanowisko daje mi 100% poczucie samorealizacji. Z czystym sumieniem polecam!

Joanna

Pracowałam w firmie Welltoc i bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Chciałam poinformować, że nie ma czegoś takiego jak wymyślone rekrutacje. Nikt na takie zabawy nie ma czasu bo są konkretni klienci i stanowiska, na które musimy znaleźć pracownika.

Maria

Nie zgadzam się z tą opinią. Od kilku miesięcy współpracuję z firmą Welltoc i nie mam co do niej zastrzeżeń. Pracownicy są pomocni i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Polecam współpracę z tą firmą.

anonymous

Polecam firmę Welltoc

Zostaw opinię o Welltoc Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Welltoc Sp. z o.o.