Opinie o Welltoc Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Welltoc Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Welltoc Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welltoc Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak dużo osób pracuje w Welltoc Sp. z o.o.?

Antek Nowy wpis

Firma pod każdym względem super, znaleźć się u tak dobrego pracodawcy to jest szczęście.

bwsb Nowy wpis

wszystko ok.... Pozdrawiam panią Ole i dziekuje za pomoc

Wiki Nowy wpis

Dodam jeszcze, że to świetna agencja wystarczy sprawdzić w internecie!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Welltoc Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Współpracownica

Mam przyjemność współpracować z firma Welltoc i polecam każdemu jestem tutaj już pół roku i nauczyłam sie bardzo dużo od moich Managerów. W pracy mamy bardzo przyjazną atmosfere zawsze mogę liczyć na ich pomoc w każdej kwestii. Naprawdę ciesze się, że tu trafiłam. Polecam każdemu!

Tomasz

Niestety nawet takie świetne firmy jak Welltoc mają swoich hejterów. Wystarczy poczytać dużo dobrych opinii!!

Są plusy i minusy pracy, ale chyba jednak więcej jest tych plusów. Dużo wymagają, ale też są wyrozumiali Nieco taka szkoła życia, ale na plus :)

Franklin

Wszystko ok:) Podejście do kandydata mają na wysokim poziomie. Życzę każdemu takiej współpracy.

@Franklin

Fajni ludzi..... Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym, mam nadzieję, że zacznę pracę. Bardzo profesjonalne podejście, tak jak napisał Franklin

Krzysztof

Zgadzam się w 100% z Piotrem, ta agencja to jakaś ściema. Zachęcali mnie wysokim wynagrodzeniem, a jak przyszło do ustalania konkretnych warunków to miało się to ni jak do pierwotnych informacji. I dobrze to Piotr ujął sprzedaż głowy za prowizję od początku do końca kontaktu takie maiłem poczucie.

@Krzysztof

Niestety komentarz Piotra nie jest już dostępny dla typowych szaraczków jak my.....

Ram pam

Ogólnie spoko

Wojciech

@Anula, dziękujemy za Twój komentarz. Uważasz by firma Welltoc była odpowiednia dla osób z małym doświadczeniem, które to dopiero zaczynają poruszać się na rynku pracy? Firma często nagradzała swoich pracowników za dobre wyniki w pracy? Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku.

Wojciech

Widzę tu wiele nowych komentarzy z tego roku, proszę opiszcie jaka w tej chwili panuję atmosfera w firmie Welltoc oraz przybliżcie wygląd benefitów i dodatków płacowych. Zapraszam do pisania komentarzy w tym wątku, będą one bardzo pomocne dla innych.

Anula :)
@Wojciech

Pracowałam kiedyś w tej firmie, krótko bo krótko ale mile wspominam ten czas. Świetny know-how. Bardzo dużo wiedzy i doświadczenia stamtąd wyniosłam. Wynagrodzenie też niczego sobie, jak na tamten czas. Jak tak teraz wspominam, to gdyby nie mój wyjazd zagranicę, to chętnie bym tam wróciła ;)

Polecam Headhuntera Tomasza Malinowskiego z tej firmy.

Raafał

Polecam agencję na Złotej. Świetny zespół od którego można się wiele nauczyć i poznać standardy obsługi klienta i kandydata.

Adrian K

Ja mam bardzo pozytywne wrażenie dotyczące tej firmy.Z ramienia firmy Welltoc udało mi się znaleźć świetnego pracodawcę, mojemu znajomemu również. Cały proces rekrutacyjny przebiegł profesjonalnie i bardzo sprawnie. Co do widełek finansowych, które firma mi przesłała-sprawdziły się. Otrzymałem sporo większe wynagrodzenie niż u poprzedniego pracodawdcy, a obecne stanowisko daje mi 100% poczucie samorealizacji. Z czystym sumieniem polecam!

Joanna

Pracowałam w firmie Welltoc i bardzo miło wspominam pracę w tej firmie. Chciałam poinformować, że nie ma czegoś takiego jak wymyślone rekrutacje. Nikt na takie zabawy nie ma czasu bo są konkretni klienci i stanowiska, na które musimy znaleźć pracownika.

Maria

Nie zgadzam się z tą opinią. Od kilku miesięcy współpracuję z firmą Welltoc i nie mam co do niej zastrzeżeń. Pracownicy są pomocni i rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Polecam współpracę z tą firmą.

Polecam firmę Welltoc

Zostaw merytoryczną opinię o Welltoc Sp. z o.o. - Warszawa

Welltoc Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Warszawa