La Passion du Vin

Opinie o La Passion du Vin

Były pracownik 2010-02-10 18:31:09
LPDV to śmieszna firema, jedna pensja za dwa etaty, prowizja chamsko ucinana i zawsze z siebie zadowolony "pan" prezez i "pani" prokurent. Nikt nie chce dla nich pracować to dają ogłoszenia do prasy bez podawania że to oni. SMIESZNA firemka
anonim 2011-02-09 17:50:31
Zatrudniają ludzi bez umowy o pracę i trwa to dość długo.Nawet do jednego roku.W większości to norma.Pomimo upominania się o umowę,pani ( usunięte przez administratora ) dostaje zaniku pamięci i sytuacja trwa w nieskończoność.Kradną ludziom pieniądze poprzez niczym nieuzasadnione kary finansowe.W tej firmie żeby się utrzymać trzeba być donosicielem,trzymać gębę na kłódkę i dawać sobie zabierać ciężko zapracowane pieniądze.O wszystko trzeba walczyć i nikt nikomu nie powie co i jak od samego początku-tylko martw się sam człowieku.A później po kieszeni-bo tak sobie pani prezes wymyśliła.Ma w tym procederze wiernych pomocników w ( usunięte przez administratora ) bojącego się własnego cienia ( usunięte przez administratora ).Ciągłe intrygi i knowania doprowadziły do odejścia z La Passion du Vin wielu wartościowych osób,które pracowały tam wiele lat-jednak do czasu.Wszystko ma swój początek i koniec,a to co się dzieje w LPDV zmierza do upadłości tej firmy.Jedyne co w tym wszystkim jest dobrego to wina,ale za zbyt wygórowane pieniądze w porównaniu do konkurencji.
... 2011-11-25 11:03:09
Tego się właśnie boję. Jak na razie pracuje mi sie dobrze. Pensja niezla jak an razie, ale przeraza mnie brak jakiegokolwiek kontaktu z ludzmi z firmy. Dzwonie, pisze zglaszam a oni nic. Zero odzewu, a mam wrazenie ze jak ktos przyjedzie problem bedzie lezal z mojej strony a nie ich
mop 2011-12-27 15:38:23
Jak przyjdzie do płacenia, jest duże prawdopodobieństwo, że też nie będzie odzewu. Niestety miałem \"przyjemność\" pracować dla tych Państwa i niestety zgadzam się z poprzednimi opiniami.( usunięte przez administratora ) Dziwię się , że to jeszcze działa. Żenada.
2013-09-27 08:59:43
(usunięte przez administratora) /> Dla firm mają świąteczne "promocje", czyli ceny wyższe o podatek vatu!
Za każdym razem kiedy wchodzi się do sklepu mają inne ceny? to nie jest normalne!
Można by wymieniać bez końca.
Do tego ciągle skarżący się pracownicy - żal!
Karol 2016-05-19 10:08:32
Mało płacą, wszystko źle... to gdzie te wszystkie oferty pracy, po wszystkich zwalniających się pracownikach? Ja aktualnie żadnej nie widzę i bardzo żałuję ;)
Niezadowolona 2016-10-31 14:17:04
Tak piszecie że mało płacą, pewnie dlatego że od nich nikt nie kupuje, sama się nabrałam naiwna, jako że nie znam się na whisky a chciałam kupić na prezent więc wybrałam się do tego sklepu i owszem, Pan miły mi poradził, whisky fajna ale jak sprawdziłam że przez internet mogłam ją kupić za 240 a u nich zapłaciłam 380 to mnie zatkało. Chciałam iść zwrócić ale pomyślałam że trudno, jestem ich jednorazową klientką, jakoś te 140 zł przeboleje.
Zostaw swoją opinię o La Passion du Vin - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Passion du Vin