Opinie o Kiko Milano w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kiko Milano. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kiko Milano o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kiko Milano w Warszawa

Karol Nowy wpis

Czyli firma zajmuje się sprzedażą kosmetyków ?

makijażystka Nowy wpis

Uwielbiam te kosmetyki! Moje ulubione! A panie w sklepie zawsze pomocne

Krystyna Nowy wpis

Wątek ten poświęcony jest Kiko Milano zlokalizowanemu w Warszawie. Wasze wpisy odnoszą się do innych lokalizacji. Dlatego zachęcam pracowników zatrudnionych w warszawskim oddziale Kiko Milano o pozostawienie swoich opinii o tej firmie jako pracodawcy. Każda rzetelna informacja będzie cenna dla potencjalnie przyszłych pracowników Kiko Milano.

Zazenowana

Witam, Pracowałam w Kiko zielone arkady ( Bydgoszcz) i nikomu nie polecam tego miejsca.Kierowniczka nie zrównoważona psychicznie, wszystkim opowiada jak leczyła sie na depresje , jej wygląd odstraszał klientow, nie pomalowana, nie zadbana, osoba nie reprezentacyjna, wstyd dla firmy . Premii nigdy nie było wiec zarobki przeciętne, bez rewelacji, były konkursy ale nagrodą były przeterminowane produkty wiec co tu dużo mówić. Moze to wina miejsca bo rotacja pracowników ogromna ale jesli ktoś sie zastanawia to radzę 2 razy pomyslec zanim sie zdecyduje na podjęcie pracy w tym miejscu.

Zamieszczona Nowy wpis
@Zazenowana

Ja też pracowałam w Kiko milano Bydgoszcz i serdecznie nie polecam tego miejsca, a szczególnie menagerki sklepu. Nie dość że choroba psychiczna jest u niej normą, to także brak szacunku do drugiej osoby, odbieranie obsługiwanych klientów, wieczne plotki na swoich pracowników, a do tego wszystkiego nie stosowanie się do kodeksu pracy. Atmosfera bez niej była wspaniała, zgrany zespół i przede wszystkim młody i ze świeżym spojrzeniem. Co do pojęcia o makijażu bez wczesnych prawdziwych profesjonalnych szkoleń (wiedza z (usunięte przez administratora) gdzie wypadałoby jak na Włoska dobrą markę być bardziej profesjonalnym. Kosmetyki 6/10 ale co do pracy nie polecam. Naprawdę sądzę że ta kobieta nie nadaję się na menagera ponieważ osoba pełniąca takie stanowisko powinna pomagać i wspierac swój zespół.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
daktyl

czy standardowe i łatwe pytania, bo wymagania na takie stanowisko jak Makijażystka - Sales Assistant to już oświadczenie handlowe w branży kosmetycznej, i niemiecki albo angielski

asik

Proszę o informację jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Makijazystki-Konsultantki.

ada.m
@asik

Rekrutacja prowadzona przez dwie osoby, na spotkaniu oprócz mnie jeszcze dwie inne kandydatki. Spotkanie trwało ok. 1,5 h. Pytania standartowe, trzeba było opowiedzieć coś o sobie, czy i skąd zna się markę Kiko, czy lubimy wyrazisty, mocny makijaż, czy umiemy pracować pod presją czasu. Oczywiście, ze strony rekrutujących padło wiele informacji o firmie, standartach pracy i przedstawienie stanowiska na które aplikowałam. Atmosfera pozytywna, nie stresująca. Dużo śmiechu i żartów.

margotka

Atmosfera bardzo fajna ( na tle innych sklepów w CH) zarobki minimalnie ponad normę, możliwość otrzymania premii za realizację wyniku sklepu (szkoda że nie za własne wyniki sprzedaży). Wymagana umiejętność robienia makijaży i technik sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Kiko Milano - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kiko Milano?

Kandydaci do pracy w Kiko Milano napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kiko Milano
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Skałeczna 2
    31-065 Warszawa