Kiko Milano

Opinie o Kiko Milano

Zazenowana

Witam, Pracowałam w Kiko zielone arkady ( Bydgoszcz) i nikomu nie polecam tego miejsca.Kierowniczka nie zrównoważona psychicznie, wszystkim opowiada jak leczyła sie na depresje , jej wygląd odstraszał klientow, nie pomalowana, nie zadbana, osoba nie reprezentacyjna, wstyd dla firmy . Premii nigdy nie było wiec zarobki przeciętne, bez rewelacji, były konkursy ale nagrodą były przeterminowane produkty wiec co tu dużo mówić. Moze to wina miejsca bo rotacja pracowników ogromna ale jesli ktoś sie zastanawia to radzę 2 razy pomyslec zanim sie zdecyduje na podjęcie pracy w tym miejscu.

Zamieszczona
@Zazenowana 01.03.2017 11:51

Ja też pracowałam w Kiko milano Bydgoszcz i serdecznie nie polecam tego miejsca, a szczególnie menagerki sklepu. Nie dość że choroba psychiczna jest u niej normą, to także brak szacunku do drugiej osoby, odbieranie obsługiwanych klientów, wieczne plotki na swoich pracowników, a do tego wszystkiego nie stosowanie się do kodeksu pracy. Atmosfera bez niej była wspaniała, zgrany zespół i przede wszystkim młody i ze świeżym spojrzeniem. Co do pojęcia o makijażu bez wczesnych prawdziwych profesjonalnych szkoleń (wiedza z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdzie wypadałoby jak na Włoska dobrą markę być bardziej profesjonalnym. Kosmetyki 6/10 ale co do pracy nie polecam. Naprawdę sądzę że ta kobieta nie nadaję się na menagera ponieważ osoba pełniąca takie stanowisko powinna pomagać i wspierac swój zespół.

daktyl

czy standardowe i łatwe pytania, bo wymagania na takie stanowisko jak Makijażystka - Sales Assistant to już oświadczenie handlowe w branży kosmetycznej, i niemiecki albo angielski

asik

Proszę o informację jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Makijazystki-Konsultantki.

ada.m
@asik 04.10.2016 19:19

Rekrutacja prowadzona przez dwie osoby, na spotkaniu oprócz mnie jeszcze dwie inne kandydatki. Spotkanie trwało ok. 1,5 h. Pytania standartowe, trzeba było opowiedzieć coś o sobie, czy i skąd zna się markę Kiko, czy lubimy wyrazisty, mocny makijaż, czy umiemy pracować pod presją czasu. Oczywiście, ze strony rekrutujących padło wiele informacji o firmie, standartach pracy i przedstawienie stanowiska na które aplikowałam. Atmosfera pozytywna, nie stresująca. Dużo śmiechu i żartów.

margotka

Atmosfera bardzo fajna ( na tle innych sklepów w CH) zarobki minimalnie ponad normę, możliwość otrzymania premii za realizację wyniku sklepu (szkoda że nie za własne wyniki sprzedaży). Wymagana umiejętność robienia makijaży i technik sprzedaży.

Zostaw opinię o Kiko Milano - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiko Milano