Beata Kupczyk Firma Bein

Adres: Św. Jana 9, 31-017 Kraków

NIP: 6821002463 REGON: 350855963

Beata Kupczyk Firma Bein

Opinie o Beata Kupczyk Firma Bein

Balonik

Pani Beato prosimy o uregulowanie zaległych płatności .

Ejakxke
@Balonik 07.06.2013 16:48

Niby dama a za tym kryje się oszustka i złodziejka. Oszukuje niewinnych ludzi. Kradnie ich pieniądze. Zatrudnia na czarno i nie wypłaca zasłużonej pensji... Żenada nie polecam.

Zostaw opinię o Beata Kupczyk Firma Bein - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beata Kupczyk Firma Bein