A-Team Recruitment

Opinie o A-Team Recruitment

były pracownik 2013-01-29 20:02
Firma jest niepoważna. Zatrudnia ludzi przez rok na umowę zlecenie za niecały tysiąc złotych, po roku możliwa jest umowa o pracę, ale na więcej niż minimalną krajową nie można liczyć przez następne 2 lata... nie polecam!
lukasz 2015-11-16 11:08
Witam jestem pracownikiem od 2 lat ,jestem zadowolony pieniążki są na czas kontakt z dyrekcja oraz innymi pracownikami jest szybki i prosty polecam kazdemu wszystkie ale sa brane na powaznie nikt nikogo ni odprawia z kwitkiem
lukasz 2015-11-18 19:45
ja moge tylko dopowiedziec ze warto sprobować :)
mrof 2015-11-30 12:23
Zgadza sie. Pracuję już jakiś czas i nigdy sie nie zawiodłam. Firma traktuje ludzi z szacunkiem, nie tylko swoich pracowników ale też tych zatrudnionych u klientów. Można o wszystkim porozmawiać i rozwiązać wspólnie każdy problem. Atmosfera fajna. Polecam.
lolo 2016-05-27 19:44
Ludzie, sami szukajcie pracy na własną rękę, wysyłajcie CV do firm, które Was interesują, a nie dajecie cwaniakom kasę zarabiać na własnym garbie.
zadowolony 2017-03-25 22:55
polecam tą firmę , moja rekrutacja wyglądała profesjonalnie . !
Zostaw swoją opinię o A-Team Recruitment - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Team Recruitment