Opinie o Tatuum w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tatuum. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tatuum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tatuum w Warszawa

Łukasz

Nie polecam pracy w Tatuum na ul brackiej w warszawie. Wyzysk pracownika, najnizsza krajowa , awansuja tylko i wylacznie osoby ktore podlizuja sie kierowniczce, ktora de facto nigdy nie powinna miec stanowiska kierowniczego bo nie nadaje sie na kierownika. Totalnie zlewa pracownikow ktorzy nie podlizuja sie jej, ma ogolnie rzecz biorac wyje#ane na pracownikow. A do tego zachowuje sie jak dziecko ze swoimi humorkami. O umowie na czas nieokresolny mozna zapomniec bo gdy przychodzi czas na to zeby taka podpisac to zwalniaja pracownikow, ktorzy pracuja po kilka lat majac jedne z najlepszych wyników sprzedazowych. Nie polecam, strata czasu, centrum stolicy a zarobki na najnizszym poziomie.

Sprawiedliwa
@Łukasz

Łukasz a może Sylwia&Ania lepiej będzie pasowało ponieważ nigdy na Brackiej nie pracował żaden Łukasz, Kierowniczka jest najlepsza osoba na świecie i do tego sprawiedliwie nagradza za wykonywana prace, ciekawa jestem jak ktoś może się wypowiadać na temat pracy w Tatuum skoro większość swojego czasu przesiedział w domu na zwolnieniu albo na kwarantannie ???????? a najlepsze wyniki sorki ale czasami klientki same przychodziły do kasy z duża ilością rzeczy i tutaj żadnego waszego wkładu i umiejętności nie było a szczerze dla mnie wogole ich nie miałyście, wiec drogi Łukaszu ????????czy jak tam się naprawdę nazywasz daruj sobie takie durne opinie bo to tylko świadczy o tym ze nie radzisz sobie z życiem i jestem małym robaczkiem w tej wielkiej stolicy. P.S pozdrawiam najlepsza kierowniczkę ever ????

Aahahhaha
@Sprawiedliwa

Czytam czytam i smieje sie w glos,kiero z Brackiej tj Pani M.to najgorsza szumowina jaka zawitala do stolicy.Ta dziewczyna to wcielone zło,dobry kierownik dba o dobro calego zespołu.Dziwczyna musi miec ubogie zycie a swoje frustrację odreagowywuje na pracownikach.Jesli firma bedzie miala takich kierownikow to życzę powodzenia....

Radosna

Plusy pracy w Tatuum - umowa o pracę (3 m-ce okres próbny, potem na czas określony) - atmosfera w pracy Minusy - WYNAGRODZENIE! najniższa krajowa - brak premii (przed lockdownem premie uzależnione od wyników sklepu, moja ostatnia premia to uwaga! 70 zł netto) - ogromne wymagania co do wyglądu (przed pandemią pełny makijaż, czerwone usta, zadbane włosy i paznokcie) oraz wymagania sprzedażowe (sprzedawca ma być stylistą, zajmować się klientem od wejścia aż do zakończenia transakcji, tyle, że nie ma szkoleń w tym zakresie), osoby, które już pracują starają się uczyć nowe osoby, mimo, że same nie są szkolone - klient zawsze ma rację, firma zawsze staje za klientem, nawet, gdy nie ma racji, zdarzało się, że pracownik po mailu z centrali musiał przepraszać klienta

Blabla

Pracowałam w Tatuum przez kilka dobrych miesięcy. Praca za najniższa krajowa w Warszawie, gdy mieszkania żywność poszły w górę.. śmieszne. Wymagań coraz więcej a pieniążki niestety te same. Moim zdaniem wynagrodzenie nieadekwatne do ilości obowiązków.. bardzo wysoka rotacja. Jedyny plus to umowa o prace. Żadnych premii, przynajmniej w czasie w którym pracowałam.

Kandydatka

Firma bardzo nieodpowiedzialna. Po rozmowie o prace zostałam wybrana jako sprzedawca do nowego salonu tatuum. Jeszcze w czasie lockdownu dzwonili czy napewno jestem zdecydowana. Czekałam, aż się otworzą galerie nie poszukując innej pracy. Po otwarciu cisza, nikt nie odbiera telefonu. Traktują pracowników bez szacunku

Sprzedawca

Masakra, mega nieprofesjonalna rozmowa. Po minucie rozmowy byłam w stanie odczuć że panuje chory wyścig szczurów. Pani określiła sklep mianem luksusowego bo kupują u nich lekarze. Na początku rozmowy dowiedziałam się że nie ma możliwości ucięcia etatu do połowy. W takim razie po co byłam zapraszana skoro w wiadomości ewidentnie miałam informację o tym że jestem studentką dzienną i od października interesuje mnie 1/2. Kierowniczka była mną osobą mega zainteresowana, nawet wyznaczyła dzień kiedy do mnie oddzwoni w celu ustalenia kolejnego etapu po czym nawet nie dostałam telefonu zwrotnego. Żenada i nie polecam

Jak myślę jak wygląda praca na sklepie.

Olek

@Nick a te nadgodziny nie są też płatne lepiej jakoś?

żart
@Olek

nie zapłacą, musisz odebrać, ale jak nie ma komu przyjść to oczywiście powiedzą wszystko

Magda pomorskie

Tatuum to nie ta firma co kiedyś roszady, regionalna (usunięte przez administratora)wprowadza presję,brak kompetencji brak pomocy nie potrafi rozwiązać najłatwiejszych spraw,nie kontroluje szkoleń podległych pracowników nie ma wiedzy produktowej. Wymagania i plany większe ,a dla nas finanse bez zmian.Stres , stres,stres .można się wykończyć

No name
@Magda pomorskie

To prawda. Stres jest ogromny, bo to ciągłe wydzwanianie regionalnej i liczenie upt, konwersji, wymagania z kosmosu, a my nie dostajemy nawet grosza premii. Ja zaczęłam popadać w dola.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tatuum?

Najniższa krajowa, gadka o premiach niby ale żadnej od pół roku nigdy nie widziałam.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Tatuum? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tititi

W wigilie sie pracuje, (to tak naprawde normalny dzień pracy),wszystko zależy od galerii do ktorej mają otwarde .

Nie polecam wyzys ludzi, żadnej premii. Praca nawet po 12 godzin. Miałam wypadek w pracy potraktowali mnie jak śmiecia nie wypłacili mi żadnego odszkodowania każde ich uzasadnienie było że to moja wina. Masakra jadna wielka.

Klientka

Lubię zakupy w ciszy nie cierpie gdy co chwilę ekspedientka wrzuca swoje 3 grosze

Lila

Fatalna obsługa w Zielonej Górze. Zarozumialosc i noszenie nosa do góry

@Lila

Za najniższą krajową to i tak dużo

Mariola K.

Za taką obsługę nawet tej najniższej krajowej nie powinno być. Komentarz brzmi jak odburkniecia nowej kierowniczki która się nie zna na niczym i jedyne co robi to faktycznie zadziera nosa a reszta pań jest nieuprzejmych. Wole ostatnio pofatygować się na zakupy do Poznania a szkoda bo trzymał poziom ten sklep.

Agata

Czy w firmie łatwo można awansować na wyższe stanowiska?

@Agata

Stanowisk możesz mieć wiele, ale zapłacą za jedno

Klientka warszawa

Moje skromne pytanie przy opiniach właściciela firmy na temat problemów w handlu. Ile państwo jako firma produkcyjna w branży fashion uszyła masek ochronnych ??

Zainteresowana

Czy w firmie pracuje jeszcze nowa menagerka Sylwia N.

@Zainteresowana

Dzień dobry. Tak. Sylwia pracuje

@Zainteresowana

Współczuję menagerka Sylwii miałam przyjemność ją poznać w poprzedniej firmie.wproeadza straszna atmosferę królowa lodu ....

Simka

Bzdura. Najlepsza AM jaką miałam w Simple. Bardzo w porządku dziewczyna która jako jedyna z wysokiej kadry została z nami do końca, a mogła zwiać jak inni albo pójść sobie na l4. Zamiast tego łatała dziury aby każdemu starczyło na wypłatę. Tego już się nie pamięta?

An
@Simka

Jaka bzdura. Walczyla bo jej obiecano posadke w tatuum haha haha

Simka
@An

A co ma jedna firma do drugiej? Nic. Mogła dawno odejsc do tatuum, czy gdzie indziej i miec problem z głowy. Zupełnie nie rozumiem Twoich argumentów. Może wyjaśnisz?

Fela

Agnieszka, o której mowa powyżej już nie pracuje - nowa regionalna jest w porządku. Klimat w pracy zależy od kierownika i reszty pracowników w konkretnym salonie a podobnie jak ludzi - jest ich bardzo wiele, więc nie oceniałabym całej firmy przez pryzmat jednostek. Jak w każdej dużej firmie są absurdalne pomysły centrali i ciężkie momenty, to jasne.

Jasia
@Fela

Wasza Agnieszka szaleje w Cocodrillo. Właśnie pozbyła się najlepszej pracownicy z CH Ptak (Nie wiem czy to jeszcze Rzgów cz już Tuszyn).

Plip

Czy w Tatuum istnieje możliwość pracy na pół etatu?

@Plip

dzień dobry tak- zatrudniamy Osoby na umowę o pracę w różnych wymiarach czasu pracy. zapraszam do współpracy:)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tatuum?

No.

Żadne :D

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, wypłata tak nędzna, że szkoda słów. Porażka!!!

Miejsce pracy Zielona Góra. Nie polecam nikomu. Zarobki marne, plan nie do wykonania więc premii brak, a gdy już jest przyznana to firma z powodu bałaganu i chaosu i tak jej nie wypłaci. Ekipa zmienia się średnio co mc począwszy od kierownika skończywszy na sprzedawcach więc o czymś to świadczy..częste nadgodziny i praca w pojedynkę co oznacza brak opcji wyjścia do toalety przez kilka godz .Nie, nie o jeszcze nie.

@anonymous

Pracowałam przez okres wakacyjny i uważam że jesteś ewidentnie beznadziejna/y skoro wyrażasz taką opinię. Do pracy przychodzi się w wiadomym celu. Nikt nie płaci za narzekanie i nicnierobienie. A więc tak: Zarobki ok Premie-wow Widocznie miałaś/es nieogarniętego kierownika skoro nie wyrabialiscie planu i był problem z wyjściem do kibla. Praca po 8h Atmosfera jakiej nigdzie nie ma w tych czasach Szacunek i dbanie o potrzeby pracujących Pani kierownik z poczuciem humoru i ogromną wiedzą. Aha. Nie zapłacili mi za taka opinię :)))

D1
@anonymous

Co sądzisz o zastepcy kierownika sklepu. Staram się o pracę na tym stanowisku

Dok
@J.

Mogę więcej info. Zaczynam również prace w tej firmie w Zielonej Górze

@Dok

Wspominam pracę bardzo dobrze. Będę się starać o etat na wakacje. Duży nacisk na obsługę klienta i wskaźniki.Była to moja pierwsza praca w tej branży i obawiałam się trudności w kontakcie z klientem ale niepotrzebnie. Nie ma presji, wszyscy byli mi pomocni i nie było miesiąca bez premii! Jedyny minus to czeste i dość spore dostawy na które brakuje miejsca i trzeba nieźle się namachac aby to wszystko wyprasować

teddi

Jak tam nowa kierowniczka zielona góra? ma jakies pojecie, jaka jest dla ludzi?

Kw
@teddi

Po kilku dniach pracy nowej kierowniczki dwie osoby złożyły wypowiedzenie. Tyle w temacie.

@teddi

Najlepsza(!) z jaką miałam przyjemność współpracować. Jeśli wrócę po studiach do Zielonej Góry, podejmę się pracy w jej załodze bez zastanowienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Tatuum - Warszawa

• Jak się pracuje w Tatuum?

Zobacz opinie na temat firmy Tatuum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tatuum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 2 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tatuum?

Kandydaci do pracy w Tatuum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tatuum