Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

Czy mam szansę otrzymać swoją przesyłkę ? Czekam od 1.06. Jest w magazynie w Wałbrzychu.

pytająca?

Moja przesyłka również nie została do mnie dostarczona. Czy jak pojadę na magazyn sama odebrać, to rozumiem, że zostanie mi paczka bez problemu wydana???

klientka
@pytająca?

Dobre pytanie.

były klient

w piatek nie puszczaliśmy już przesyłek TBA, auto które podjechało PUSTE , zero odbiorów. na pytanie czy , jest ryzyko wysylac, chlopak spuscił głowe, i powiedział że w poniedziałek to juz nie be∂zie miał za co wyjechać, bo kasy na paliwo nie ma. reakcja łańcuchowa niestety wykończyła firmę. Jeszcze piątek weszły nam pobrania , ale Poznań od 30.05 nie dostarczył naszych przesyłek .

klientka
@były klient

Właśnie. Poznań................

Magazynier

Gdzie kurierzy wyjechali, skoro właśnie siedzimy na magazynie

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kurier

wszyscy wyjechali, nie siac zametu !!!

Zuzia

Coś mi se wydaje ze tydzień jest ostATnim dla tba

Kurier tba

Dziś początek długiego weekendu. :(

Pomorze
@Kurier tba

Czy kurierzy w Łodzi wyjechali dziś?

Klientka

Od 1.06 zero przelewów tylko meile.Po kontakcie z klientem z Poznania dowiedziałam się,że towar odebrał,pieniądze zapłacił a status przesyłki kończy się na wydaniu przesyłki kurierowi dnia 30.05 ,więc co to oznacza?Sprawe już zgłosiłam.

Szery

My nie dostaliśmy pobrań w Środe, i w Piątek. Mimo tego iż w Piątek po południu dział pobrań napisał że kolejna porcja pobran wyszła do Nas. Kurier raczej nie weźmie pobrania, bo to jest kradzież, i to normalnie bez znaczenia czy robi dla TBA, UPS itp każdy może iść na policję, i zgłosić konkretnie tą osobę o kradzież.

klient

tak jak ktoś wyżej napisał, od środy nie wypłacają pobrań, powiadomienie na maila przychodzi a przelewu brak, w piątek nie otrzymałem już nawet maila z powiadomieniem

amorroso

W których oddziałach kurierzy biorą kasę z pobrań? U nas tego nie robimy, więc chcę się dowiedzieć czy to ściema, którą konkurencja podjudza czy faktycznie tak jest.

io

Od srody koniec z pobraniami

Szczery

Witajcie, Ilo osób z Was faktycznie ma problem, z tym iż nie otrzymuje pobrań ? Czy to jest od kilku dni czy np. spływają ale co 2 dzień ? Tylko bez podjudaczy.....

Anchella

Pozdrowienia dla podjudzaczy,których tu aż nad to.

er

ktw jedzie jak będzie z czym?

ppppp

Witam, czytam wasze komentarze, generalnie rozumiem omijać firme z daleka? widziałem ogłoszenie na pracownika administracyjnego w tej firmie, wg was lepiej szukać dalej :P?

były kurier 7post

Chciałbym wszystkich ostrzec przed używaniem słów typu " oszust (usunięte przez administratora) i tp." Za takie słowa możecie być pozwani do sądu a przez podstępną prowokację nie zorientujesz się kiedy to zrobisz . Poczytajcie sobie na stronach 7post .

klient

Mój pogląd na sprawę jest taki,że przyczyną ostatnich zmian w zarządzie, może być wyeliminowanie z niego ludzi majętnych, którzy ten majątek mogliby stracić (gaszenie długów spółki pieniędzmi z pobrań elegancko podpada pod art 299 ksh) na takich, którzy mają niewiele do stracenia. Prognoza na przyszłość jest taka - albo w ciągu najblizszych dni znajdzie się jakiś inwestor z grubymi milionami, albo policja zacznie szukać pobrań klientów w siedzibie spółki. Jest jeszcze teoretycznie taki wariant, że firma, opóźniając wypłacanie pobrań, będzie płaciła te najstarsze zobowiązania pobraniowe gotówką z bieżących pobrań. Ale to się raczej nie uda, bo kto by chciał teraz wysyłać TBA paczki za pobraniem...

kurierek

JA jadę nie pojedziemy co to pomoże kasy nie będzie pracując jest jakaś szansa

do anchella

chorzy to sa ci wszyscy ktorzy laszczyli sie na tanie doreczanie a teraz wyzywaja kurierow .dobrze wam tak.

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express