TBA Express

Opinie o TBA Express

Ania 2016-11-22 14:50
Wczoraj rozmawiałam i dostałam informację iż wnioski po poprawieniu już znów wysłane i obecnie fsg obrabia to i niebawem do 30 dni wyślą pieniądze czyli do 7 grudnia.
bolu jung 2016-11-24 11:53
weź zapłać i nie dyskutuj bo ludzie czekają na szmal
Kicia 2016-11-24 17:21
Ludzie czy syndyk ????
Rzuty 2016-11-29 17:51
Czy ktoś wie czy zostały postawione zarzuty Prezesowi?
Kibic 2016-11-30 08:28
Którego prezesa masz na myśli?
xxx 2016-11-30 13:54
Zarząd tba siedzi od maja w delcie
Rzuty 2016-11-30 17:09
Chodzi czy ktoś odpowiedział karnie albo czy toczy się jakaś sprawa bo z tego co widzę to same cywilne spory.
klient 2016-11-30 19:35
Pewnie umoza sprawę ponieważ zby dużo kurierow ukrado pobrania ale według mnie powinni ich wszystkich wsadzić na 10 lat.
Rambo 2016-12-07 12:53
W Delcie? A nie w Patronie czy DHL? A ja słyszałem że siedzą na Krecie i się opalają
Jam 2016-12-07 17:03
Dziś rozmawiałam z Panią z Fgsp i 27 bodajże listopada syndyk złożył kolejne poprawki, także termin się wydłuży...
Ania 2016-12-07 18:49
Poczekamy:)
ex 2016-12-08 09:16
FSG złożyło do syndyka wnioski do wyjaśnienia w połowie listopada syndyk dopiero w 2016-12-06 złożył poprawione wnioski FSG powróciło do procesowania nie podając terminu zakończenia(zasłaniając się duża liczbą pracowników'' .
Podczas procesowania mogą wyjść kolejne ,,wątki' do wyjaśnienia a znając opieszałość syndyka to może potrwać .Gdy wszystko się już będzie zgadzać FSG wysyła do syndyka $$$$ i syndyk zobowiązany jest w ciągu 7 dni przekazać pracownikom $$$. Należy składać skargi do PIP na prace syndyka to powinno przyspieszyć proces wypłacania naszych zaległości .

Pozdrawiam wszystkich oczekujących !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Były pracownik tba 2016-12-08 17:32
Nie rozumiem czegoś? Podobno syndyk na samym starcie wystosował pismo do funduszu o wydłużenie terminu złożenia stosownych dokumentów tłumacząc pracownikom, żeby uniknąć składania korekt a teraz jeszcze ociaga się ze złożeniem korekt??????
Piotr 2016-12-08 20:28
Syndyk zobaczył ile kasy ma do zarobienia i nie wziął że sobą ani jednego pracownika ani księgowej ani kadrowej nikogo kto go wdrożył w dokumentacje bo nie chciał mieć świadków. Ma swoich ludzi do których ma zaufanie i jesli cokolwiek powie ze nie dostal że nie było etc...
Ania 2016-12-08 21:54
Piotr jesteś głupi jak but. Syndyk jest pracownikiem sądowym i musi działać zgodnie z prawem i jest kontrolowany bo inaczej straciły uprawnienia do wykonywania zawodu. Dlatego nie pieprz glupot
Piotr 2016-12-09 10:28
Aniu ja ci nie naubliżałem i nie naplułem w twarz. Szanuję twoje zdanie ale niestety nie zgodzę się z tobą.
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to fukconuje
EX 2016-12-09 10:31
Ania a ty jesteś tępa jak 2 strona siekiery praca syndyka wygląda jak w filmie sensacyjnym zadają zabierają jak leci nawet nie liczą !!! oni maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na pracowników dopiero 6 go grudnia wysłali świadectwo pracy !!!!Twierdzą że mają nawał pracy z tba a wejdź na stronę syndyka i zobacz że od 13 września przeprowadzili 5 upadłość na stronie są tylko licytacje nieruchomości a gdzie jest cały sprzęt auta wyposażenie biura itp?????
Ania 2016-12-11 16:54
To co dotyczy pracowników etatów ych są na to ściśle regulacje prawne. Syndyk jest tylko pośrednikiem i ma zasrany obowiązek przekazać ludziom pieniądze z funduszu.
Piotr 2016-12-12 13:17
Ty masz zasrany obowiązek. Syndyk ma tylko zgłosić dokumenty do funduszu i to koniec.
Co mu zrobisz jak tego nie zrobi możesz go cmoknąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypaczona
Ania 2016-12-12 20:04
Rozumiem że jesteś w depresji bo nie masz pracy i boisz się że nie otrzymasz zaległych wypłat ale nie usprawiedliwia cie to w wyzywaniu mnie od kurw.Twój poziom jest niski.
Piotr 2016-12-13 11:34
Ty się martw o siebie. Syndyk był w firmie od lipca już jako nadzorca sądowy mógł robić wszystko jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obowiązkiem jest zabezpieczyć interes dłużników. Czas na zgłoszenie do funduszu ma 30 dni i niestety ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to !!! Więc nie pisz mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o tym że to urzędnik bo nie masz zielonego pojęcia jak to działa. Pan urzędnik celowo nie zaproponował pracy głównej kadrowej i księgowej aby nie mieć świadków i mówić co mu się podoba bo nikt tego nie będzie wstanie udowodnić.
Ania 2016-12-14 21:16
Info dnia. Fsg zaakceptował wniosek zbiorczy syndyka i kasa ma być do siedmiu dni na naszych kątach. Także zobaczymy kto miał rację
analfabeta 2016-12-14 23:21
Wolę mieć pieniądze na koncie niż w kącie. Czytasz czasem co i jak piszesz?
Piotr 2016-12-15 10:47
Gdyby syndyk zrobił na czas to co do niego należy to już byśmy dawno mieli pieniądze.

Sprawdzę konto 22 grudnia.
steward 2016-12-15 15:02
Dostaliśmy z lokalnej prokuratury pismo, że przenoszą sprawę o ściganie przedstawicieli TBA sp. zo.o., którzy ukradli towar lub pieniądze z pobrań do prokuratury Warszawa-Praga. Paragraf wskazany w piśmie to 284 pkt 2 k.k. czyli szkoda znacznej wartości.
Jesli ktoś ma przeciwko TBA sprawę prowadzoną w lokalnej prokuraturze, to radze się skontaktować z prokuraturą Warszawa-Praga bo oni starają sie złożyć to w jedną całość. Na tą chwile, co wynika z otrzymanego pisma z Prokuratury warszawa-Pragajest zgłoszeń jest na około milion złotych.
Dorcia 2016-12-15 16:10

Firma Delta City zaprasza w dniu jutrzejszym na uroczystą wigilię w siedzibie firmy ul. Bacha 2
podobno zostanie przedstawiony nowy inwestor.
Jeżeli ktoś chętny podzielić się opłatkiem z właścicielami i złożyć sobie z nimi życzenia to rozpoczęcie o godzinie 17 .
A może nawet będą rozdawać pieniążki kto to wie.
były pracownik Tba 2016-12-15 18:59
Dziś poszedł przelew z FGŚP do syndyka.
Jest to informacja potwierdzona telefonicznie przez urzędnika z FGŚP WAW.
Syndyk ma 7 dni na przelewy.
Były pracownik Tba.
ex 2016-12-15 19:39
Syndyk powinien wstrzymac wyplate swiadczen do czasu rozluczenia sie z mienia spolki.
ex 2016-12-15 20:40
dlaczego skoro nie rozliczyliscie majatku spolki to jestescie zlodziejami dlaczego ja ktory nic nie zabezpieczylem a mam nie zaplacona fakture mam placic za wasze bledy ?
ex 2016-12-15 20:52
ja rozliczyłem co do zera czekam jak cała reszta normalnych pracowników !!!!

Zacznij rozróżniać pracownika etatowego a podwykonawce który decyduje się na współpracę z sp zoo ....

Mam dla ciebie propozycję idź do delty to do końca cię wyzeruje
ex 2016-12-16 04:49
Takich jak ty moze jest 5 % reszta przygarnela towar klientow, pieniadze z pobran, laptopy, telefony etc... niejaki handlowiec "kuzka" w pazdzierniku przypomnial sobie ze jezdzi firmowym samochodem i moze czas go oddac. Jak syndyk lub zarzad powinien poswiecic czas i znalezc na to paragrafy bo sa takie i potracic wasze wynagrodzenia na poczet naszych naleznosci.
A jak pracownik pisze ze ja ponioslem ryzyko wspolpracy ze spolka zoo a moze ty pracowales z zamiarem przywlaszczenia mienia spolki.
ex 2016-12-16 08:54
Takich jak my jest więcej niż 5 % towar klientów pobrali w kraju przewoźnicy i magazynierzy oraz to co pozostało przeją syndyk tak słyszałem...

Kuzka lub kto ktokolwiek inny kto nie oddał auta to taki przykład naszych polityków co na siłę trzymają się koryta i przywilejów .

słyszałem również że syndyk przeją 3 kontenery pełne paczek klientów które pozostały na warszawskim oddziale a po które klienci się nie zgłosili więc nie opowiadaj głupot jak to wspaniale syndyk pracuje .

Kuzka 2016-12-16 23:56
Dla wyjasnienia wszystkim frustratom:
Samochod stal na mojej posesji od 14.06 kiedy to postanowilem opuscic ta spolke .
Pomimo kilku monitow do WJ nikt nie pofatygowal sie odebrac auto.
Samochod od 25.07 byl bez OC wiec nie pisz bzdur jak nie wiesz...
Nikt nim nie jezdzil bo niby jak?
Samochod zostal zgloszony syndykowi zaraz po ogloszeniu upadlosci, jednak odebrany przez niego dopiero 18.10. Samochod zostal zdany w osobie reprezentujacej syndyka ktora to odebrala go osobiscie z mojej posesji holownikiem z uwagi na brak OC.

Zawiedziona Tba 2016-12-17 22:48
Mam nadzieję że tak będzie. To był by niezły prezent przed świętami dla wszystkich zawiedzionych pracowników :-)
były 2016-12-19 11:12
ja już swój prezent właśnie odnotowałem na koncie, WRESZCIE!
Rick 2016-12-19 13:52
Winny się tłumaczy pedale !!! Wszystkie spady posiódemkowe powinniście rowy kopać do końca życia. Żaden klient w kurierce nie powinien z wami podpisać umowy.
Łukasz Witkowski 2016-12-20 10:42
Dzień dobry.
Pracowałem w Siódemce kilkanaście lat. Po wykupieniu Siódemki przez DPD zdecydowałem (i nie tylko ja), że nie chcę pracować dla francuskiej firmy. Pojawiła się oferta z TBA i skorzystałem z okazji, bo swoim doświadczeniem i pomysłami chciałem pomóc w rozbudowie TBA tak jak kilkanaście lat temu Siódemce. Było to moje przemyślane działanie, mogłem mieć do chwili obecnej ciepłą posadę w DPD, ale wolałem nowe wyzwania. Takich ludzi jak ja było bardzo dużo, ludzie, którzy mogli pracować dla francuza, a zdecydowali się pomóc w rozbudowie polskiej firmy. Określenie mnie jak i innych współpracowników "spadami posiódemkowymi" jest co najmniej żałosne. Równie dobrze osobę, która używa takiego określenia można nazwać "spadem po poprzedniej firmie" bądź "spadem po szkole XXX". Co do przyczyn rozpadu firmy, to nie będę się wypowiadał, gdyż nie uczestniczyłem w tym ani też swoim działaniem nie doprowadziłem do tego, że firma praktycznie już nie istnieje. Żałuję, ze tak się stało, bo zebrała się fajna ekipa ludzi, którzy chcieli powtórzyć sukces Siódemki... Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... Po rocznej pracy w TBA kolejni "mądrzy" określić mnie mogą "spadem po tba"- żenada... Wszystkim tym, z którymi współpracowałem życzę odporności na takie komentarze zazdrosnych trolli. A "wszystkowiedzącym ekspertom" chciałbym przekazać informację- otrzymałem z Funduszu Świadczeń Gwarancyjnych zaległe wynagrodzenie :) Ale przecież Wy wiecie lepiej...
Piotr 2016-12-20 12:09
Ha ha ha ha ha ha.... możesz rozwinąć wątek który zacytowałem poniżej co miałeś na myśli ?

"Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... "
Łukasz Witkowski 2016-12-20 12:23
Piotrze mimo braku wynagrodzenia przychodziliśmy do pracy i wykonywaliśmy swoje obowiązki. Po przeprowadzce z Ostroroga do Marek, tam też jeździliśmy i pracowaliśmy. Wykonywaliśmy zadania zlecone odgórnie. Nie wiem co w tym śmiesznego? Każdy się łudził, że może dostanie przelew na który czekał, a przy okazji szukał już innej pracy.
Piotr 2016-12-20 12:27
Ilu takich pracowników jak ty jest trzech może pięciu a reszta kitę i od czerwca albo zwolnienie albo grabież placówek !!! A dzisiaj cieszą się, że kasę na konto przytulili wielu z nich dostanie z drugiej roboty pieniądze i są dumni z tego a firmę spuścili na dno - spady jedne
Mariusz 2016-12-21 06:51
Poszedles do pracy w dekcie i teraz strach ci przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do rozumu doszedl ze na spowiedz sie zebrales ?
Robert 2016-12-21 16:49
Jesteś idiotą...
Mariusz 2016-12-21 17:01
Czesc Mariusz mam na imie milo mi ciebie poznac
Maciej Zieliński 2016-12-23 08:20
Wiele osób obwinia mnie za całą tą sytuację. Jako Drrektor Handlowy robiłem wszystko co umiem najbardziej aby zbudować stabilną polską firmę kurierską. Tak samo jak wy czuję się oszukany.
były 2016-12-23 08:51
maciej historia cię rozliczy nie martw się długo nie będziesz czekał .
asis 2016-12-28 17:18
A co z zaleglymi pobraniami, ktoś cos dostał? Spodziewajcie się czegoś ?
Nomd 2017-02-23 21:38
Dostałem wszystko
Drewno 2017-03-01 19:02
Koniec kropka.
Weronika 2017-03-02 12:04
To dobrze!
kiki 2017-03-22 10:41
składał ktoś może doniesienie do prokuratury na oszustkę ?
Zostaw swoją opinię o TBA Express - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBA Express