logo TBA Express

TBA Express

Opinie o TBA Express

Kuzka 2016-12-16 23:56
Dla wyjasnienia wszystkim frustratom:
Samochod stal na mojej posesji od 14.06 kiedy to postanowilem opuscic ta spolke .
Pomimo kilku monitow do WJ nikt nie pofatygowal sie odebrac auto.
Samochod od 25.07 byl bez OC wiec nie pisz bzdur jak nie wiesz...
Nikt nim nie jezdzil bo niby jak?
Samochod zostal zgloszony syndykowi zaraz po ogloszeniu upadlosci, jednak odebrany przez niego dopiero 18.10. Samochod zostal zdany w osobie reprezentujacej syndyka ktora to odebrala go osobiscie z mojej posesji holownikiem z uwagi na brak OC.

Zawiedziona Tba 2016-12-17 22:48
Mam nadzieję że tak będzie. To był by niezły prezent przed świętami dla wszystkich zawiedzionych pracowników :-)
były 2016-12-19 11:12
ja już swój prezent właśnie odnotowałem na koncie, WRESZCIE!
Rick 2016-12-19 13:52
Winny się tłumaczy pedale !!! Wszystkie spady posiódemkowe powinniście rowy kopać do końca życia. Żaden klient w kurierce nie powinien z wami podpisać umowy.
Łukasz Witkowski 2016-12-20 10:42
Dzień dobry.
Pracowałem w Siódemce kilkanaście lat. Po wykupieniu Siódemki przez DPD zdecydowałem (i nie tylko ja), że nie chcę pracować dla francuskiej firmy. Pojawiła się oferta z TBA i skorzystałem z okazji, bo swoim doświadczeniem i pomysłami chciałem pomóc w rozbudowie TBA tak jak kilkanaście lat temu Siódemce. Było to moje przemyślane działanie, mogłem mieć do chwili obecnej ciepłą posadę w DPD, ale wolałem nowe wyzwania. Takich ludzi jak ja było bardzo dużo, ludzie, którzy mogli pracować dla francuza, a zdecydowali się pomóc w rozbudowie polskiej firmy. Określenie mnie jak i innych współpracowników "spadami posiódemkowymi" jest co najmniej żałosne. Równie dobrze osobę, która używa takiego określenia można nazwać "spadem po poprzedniej firmie" bądź "spadem po szkole XXX". Co do przyczyn rozpadu firmy, to nie będę się wypowiadał, gdyż nie uczestniczyłem w tym ani też swoim działaniem nie doprowadziłem do tego, że firma praktycznie już nie istnieje. Żałuję, ze tak się stało, bo zebrała się fajna ekipa ludzi, którzy chcieli powtórzyć sukces Siódemki... Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... Po rocznej pracy w TBA kolejni "mądrzy" określić mnie mogą "spadem po tba"- żenada... Wszystkim tym, z którymi współpracowałem życzę odporności na takie komentarze zazdrosnych trolli. A "wszystkowiedzącym ekspertom" chciałbym przekazać informację- otrzymałem z Funduszu Świadczeń Gwarancyjnych zaległe wynagrodzenie :) Ale przecież Wy wiecie lepiej...
Piotr 2016-12-20 12:09
Ha ha ha ha ha ha.... możesz rozwinąć wątek który zacytowałem poniżej co miałeś na myśli ?

"Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... "
Łukasz Witkowski 2016-12-20 12:23
Piotrze mimo braku wynagrodzenia przychodziliśmy do pracy i wykonywaliśmy swoje obowiązki. Po przeprowadzce z Ostroroga do Marek, tam też jeździliśmy i pracowaliśmy. Wykonywaliśmy zadania zlecone odgórnie. Nie wiem co w tym śmiesznego? Każdy się łudził, że może dostanie przelew na który czekał, a przy okazji szukał już innej pracy.
Piotr 2016-12-20 12:27
Ilu takich pracowników jak ty jest trzech może pięciu a reszta kitę i od czerwca albo zwolnienie albo grabież placówek !!! A dzisiaj cieszą się, że kasę na konto przytulili wielu z nich dostanie z drugiej roboty pieniądze i są dumni z tego a firmę spuścili na dno - spady jedne
Mariusz 2016-12-21 06:51
Poszedles do pracy w dekcie i teraz strach ci przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do rozumu doszedl ze na spowiedz sie zebrales ?
Robert 2016-12-21 16:49
Jesteś idiotą...
Mariusz 2016-12-21 17:01
Czesc Mariusz mam na imie milo mi ciebie poznac
Maciej Zieliński 2016-12-23 08:20
Wiele osób obwinia mnie za całą tą sytuację. Jako Drrektor Handlowy robiłem wszystko co umiem najbardziej aby zbudować stabilną polską firmę kurierską. Tak samo jak wy czuję się oszukany.
były 2016-12-23 08:51
maciej historia cię rozliczy nie martw się długo nie będziesz czekał .
asis 2016-12-28 17:18
A co z zaleglymi pobraniami, ktoś cos dostał? Spodziewajcie się czegoś ?
Nomd 2017-02-23 21:38
Dostałem wszystko
Drewno 2017-03-01 19:02
Koniec kropka.
Weronika 2017-03-02 12:04
To dobrze!
kiki 2017-03-22 10:41
składał ktoś może doniesienie do prokuratury na oszustkę ?
extba 2017-03-27 09:34
czlowieku obudz sie oszusci wydymali tba a teraz dyma inne firmy
oko 2017-04-11 08:22
Jeszcze kilka miesiecy i Patron skończy jak TBA. Panowie przyszli zrezygnowali z DHLa wprowadzili kilka genialnych zmian i jest coraz gorzej.
exTba 2017-04-12 21:22
Patron vs Delta według opineo patron prowadzi ma 2,0 gwiazdek na 5 możliwych a delta 1,9

krzywyTYkiepie 2017-04-18 14:16
tba to było takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e o mój boże. jak ja mogłem tam pracować. a najlepszy był oddział w poznaniu na podolanach i ten łysy kierownik z krzywą szczęką co wyglądał jakby ojciec go lał codziennie grabiami.. z kumplem z nieg pompowaliśmy. jak na niego patrzyłem to wiedizałem, że czasami aborcja musi zostać dokonana. pozdro!
Weronika 2017-04-19 14:40
@krzywyTYkiepie, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy na temat TBA Express. To forum nie służy do obrażania innych osób.
Waldek 2017-04-23 13:18
Ha ha ha Zielinskirgo wywalili delty !!!
ccc 2017-06-01 21:32
Kto to jest ten Zieliński ?
Weronika 2017-06-02 11:03
Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat firmy, a nie na temat poszczególnych, konkretnych pracowników.
Maciek 2017-07-13 22:46
Podjąłeś decyzję czy nowy pracodawca zweryfikował twój brak kompetencji i wywalił na zbyty pysk !!!
Nie oszukuj ludzi masz takie referencje na rynku że nadajesz się do KFC choć i ta robota może okazać się zbyt ambitna.

Szanowne koleżanki i koledzy, Headhunter, oraz rekruterzy,
Pragnę poinformować iż podjąłem decyzję o rozpoczęciu poszukiwań stabilnego pracodawcy, w celu podjęcia stałej rozwojowej i jednocześnie długoletniej współpracy.

Posiadam 15 -sto letnie doświadczenie w sprzedaży / handlu usług w sektorze B2B, budowaniu zespołu sprzedażowego oraz jego zarządzaniu o rozproszonej strukturze na terenie zachodniopółnocnej Polski.

Zainteresowanych Państwa moją osobą zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Koks 2017-07-16 13:28
Bylo szanowac to co las ci dal a nie srales dalej niz widziales !!!
sergiej 2017-07-17 21:30
Tycjan idź do Jawora szuka ludzi do pracy w całej Polsce. Może przyjmie cię jeszcze raz jak mu loda zrobisz.
Jarek 2017-07-18 08:53
Wymagam wykształcenie wyższe i biegły angielski.
nick 2017-07-27 20:39
Zgodnie z informacją prokuratury, w środę 26 lipca 2017 roku zatrzymano Roberta B., który faktycznie kierował działalnością firmy XXX i pełnił funkcję członka rady nadzorczej spółki. W końcu dobrali się do tyłka !!!
aga 2017-07-31 11:24
a co ma do TBA ma jakiś Robert B. z Horcus Investment Group ???
rrr 2017-08-05 10:10
Niech Pani nie będzie dzieckiem. W biznesie wszystko chodzi o to aby nie było wiadomo o co chodzi.
Np. Cytuję oświadczenie Pana A...... że jego fundusz nie był inwestorem w tba. Na stronach funduszu jeszcze nie tak dawno widniało logo spółki i opis jakim oni są inwestorem. Pewnie izwestowali przez jakąś spółkę celową powołaną do tego celu ale na samej górze to ci sami ludzie. Tak samo jak robi to w Delcie chowając się za plecami swojego kolegi ze stanów.

Nieoficjalnie mówi się, że inwestorem miał być też Vinci Capital, fundusz zarządzany przez Janusza Arciszewskiego, byłego prezesa Aster City. Jego syn, Krzysztof, zasiadał w zarządzie Tba (w maju został wykreślony z KRS). Przedstawiciele funduszu zaprzeczyli nam jednak, by Vinci miało jakiekolwiek związki z Tba.

Weronika 2017-08-09 13:50
Czy moglibyście odnieść się do aktualnej sytuacji w TBA Express? W 2016 pojawiały się w Internecie artykuły dotyczące nieprawidłowości w dostarczaniu paczek, które zniechęciły wielu klientów do korzystania z usług firmy. @rrr oprócz informacji na temat zasobów kadrowych, mógłbyś odnieść się do pytania?
sss 2017-08-10 08:02
Nic takiego nie miało miejsca.
Weronika 2017-08-21 06:47
@sss jak ocenisz w takim razie prace w TBA Express? Na jakim stanowisku pracujesz? Aktualnie w sieci nie widać rekrutacji do pracy - czy jest szansa, że to się niedługo zmieni?
Jarek 2017-09-11 17:26
Proszę się zatrudnić i będzie Pani wiedziała co pisać
Weronika 2017-09-11 17:50
@Jarek mam jednak nadzieje, że pracownicy TBA Express są na tyle życzliwi, że podzielą się swoimi spostrzeżeniami o pracy w tej firmie. Do tego właśnie powinno służyć forum - do wymiany opinii, ale też wskazówek dla osób, które pracy szukają.
Jarek 2017-09-12 18:03
Panie Weroniko wnikliwie szukacie ogłoszeń w sieci ale nie natrafiliście na informację, że spółka już ponad rok temu ogłosiła upadłość. Nie ma żadnych pracowników a Pani wpisy tylko niepotrzebnie robią zamieszanie.
Weronika 2017-09-28 19:00
@Jarek mówiąc szczerze - nie, nie natrafiłam. Dlatego takie informacje są właśnie bardzo cenne. Pytanie - czy na pewno sprawdzone? Inne komentarze z ostatniego czasu wcale nie wskazywały na taki właśnie fakt.
Jarek 2017-09-29 20:53
Przy odrobinie dobrej woli i możecie to sprawdzić.
Wiesiek 2017-10-01 01:38
Jarek oni wolą monitorować jakie nowe podmioty powstają na rynku tworzą podstronę o tej firmie i zaczynają zbierać wpisy na ten temat. Wiesz jak jest tutaj czują siano.
Kalis 2017-10-08 15:36
Witam,
To jak to w końcu jest, kogoś zatrzymano czy nie? Jak kolega wcześniej tam wspomniał, niejakiego Roberta B..
Robert B 2017-10-12 00:02
Tu Robert B. czyli Robert Białczyk nikt mnie nie zatrzymał bo niby za co? Jak napisałem o tym co robi Wioletta w spółce odchodząc, bo nie chciałem swoim nazwiskiem firmować tego cyrku, podała mnie do sądu o zniesławienie - uwierzycie? Ale za to się nie idzie do więzienia... Zresztą mam nadzieje, że sąd zweryfikuje czy pisałem prawdę czy nie. Moim zdaniem w liście do pracowników było 100% prawdy, zresztą bardzo niewygodnej dla Wioletty.
Seba 2017-10-12 11:17
Winny się tłumaczy !!!
Seba 2017-10-12 11:17
Winny się tłumaczy !!!
Klient 2017-10-12 12:24
Mialeś jedną rzecz do zrobienia w tba i nawet to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eś.

A tym emailem do pracowników możesz sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podetrzeć !!!

Pozdrawiam wszystkich ćpunów !!!
Rocky 2017-10-12 12:53
Robert a inwestor nie zaprosił ciebie do delty ?

Czy może ta praca uwłaszczała twojej godności ?
Ania 2017-10-14 10:55
Ale się uśmiałam, czytając, że nie chciał Pan firmować swoim nazwiskiem...ale autem firmowym to już Pan chciał jeździć i nie zamierzał oddać firmie leasingowej !!!
Wioletta miała do Pana zaufanie a Pan brał potajemnie pieniądze z funduszu i wbił jej nóż w plecy. Jeśli teraz myśli Pan, że ludzie uwierzą w to, że tak dużą firmą zarządzała jedna osoba to proszę się stuknąć w czoło !!!

W 2003 został Pan prezesem Międzynarodowych Targów Katowice a w kolejnym roku odwołanym ponieważ o mały włos Targi nie zbankrutowały. Przez te zaniedbania zawalił się dach na targach i przez to ma Pan krew na rękach wielu osób.

Wracając do wątku tba to był Pan pionkiem i nic ale to zupełnie nic nie zrobił dla spółki. Rola Pana to tylko monitorowane tego co robi Wioletta i szukanie haków na nią !!! Miał Pan doprowadzić do tego aby ją wywalić ze spółki wtedy czekała premia.

Takie same asy jak Pan to Maciej Z. - dyrektor handlowy i Tomasz S. – dyrektor analityk. Reszta pracowników nie miała zielonego pojęcia o co chodzi poza operacyjnymi którzy stanęli w obronie Wioletty i pokrzyżowali plan.

Główną rolę odgrywał Grzegorz G. - członek zarządu dyrektor finansowy !!!

Ale to jakie on miał zadanie opiszę na przykładzie dwóch spółek:

a) firmy GCC Artura Jarzyńskiego gdzie Grzegorz też był dyrektorem finansowym , puścił w długach właściciela przejął cały majątek i utworzył spółkę ECOCAR S.A. gdzie został jej prezesem.
b) firmy Blikle gdzie Pan Janusz A. w brutalny sposób z długami puścił profesora i odebrał mu spółkę.
Ciota 2017-10-15 16:17
Czytając twój wpis nagle zrozumiałem dlaczego Janusz A. udzielając wywiadu dla gazety Rzeczypospolitej udzielił wywiadu, że jego fundusz nie inwestował w tba a syn w zarządzie znalazł się całkowicie przypadkowo.
Zostaw swoją opinię o TBA Express - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBA Express