logo TBA Express

TBA Express

Opinie o TBA Express

Ania 2016-12-11 16:54
To co dotyczy pracowników etatów ych są na to ściśle regulacje prawne. Syndyk jest tylko pośrednikiem i ma zasrany obowiązek przekazać ludziom pieniądze z funduszu.
Piotr 2016-12-12 13:17
Ty masz zasrany obowiązek. Syndyk ma tylko zgłosić dokumenty do funduszu i to koniec.
Co mu zrobisz jak tego nie zrobi możesz go cmoknąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypaczona
Ania 2016-12-12 20:04
Rozumiem że jesteś w depresji bo nie masz pracy i boisz się że nie otrzymasz zaległych wypłat ale nie usprawiedliwia cie to w wyzywaniu mnie od kurw.Twój poziom jest niski.
Piotr 2016-12-13 11:34
Ty się martw o siebie. Syndyk był w firmie od lipca już jako nadzorca sądowy mógł robić wszystko jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obowiązkiem jest zabezpieczyć interes dłużników. Czas na zgłoszenie do funduszu ma 30 dni i niestety ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to !!! Więc nie pisz mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o tym że to urzędnik bo nie masz zielonego pojęcia jak to działa. Pan urzędnik celowo nie zaproponował pracy głównej kadrowej i księgowej aby nie mieć świadków i mówić co mu się podoba bo nikt tego nie będzie wstanie udowodnić.
Ania 2016-12-14 21:16
Info dnia. Fsg zaakceptował wniosek zbiorczy syndyka i kasa ma być do siedmiu dni na naszych kątach. Także zobaczymy kto miał rację
analfabeta 2016-12-14 23:21
Wolę mieć pieniądze na koncie niż w kącie. Czytasz czasem co i jak piszesz?
Piotr 2016-12-15 10:47
Gdyby syndyk zrobił na czas to co do niego należy to już byśmy dawno mieli pieniądze.

Sprawdzę konto 22 grudnia.
steward 2016-12-15 15:02
Dostaliśmy z lokalnej prokuratury pismo, że przenoszą sprawę o ściganie przedstawicieli TBA sp. zo.o., którzy ukradli towar lub pieniądze z pobrań do prokuratury Warszawa-Praga. Paragraf wskazany w piśmie to 284 pkt 2 k.k. czyli szkoda znacznej wartości.
Jesli ktoś ma przeciwko TBA sprawę prowadzoną w lokalnej prokuraturze, to radze się skontaktować z prokuraturą Warszawa-Praga bo oni starają sie złożyć to w jedną całość. Na tą chwile, co wynika z otrzymanego pisma z Prokuratury warszawa-Pragajest zgłoszeń jest na około milion złotych.
Dorcia 2016-12-15 16:10

Firma Delta City zaprasza w dniu jutrzejszym na uroczystą wigilię w siedzibie firmy ul. Bacha 2
podobno zostanie przedstawiony nowy inwestor.
Jeżeli ktoś chętny podzielić się opłatkiem z właścicielami i złożyć sobie z nimi życzenia to rozpoczęcie o godzinie 17 .
A może nawet będą rozdawać pieniążki kto to wie.
były pracownik Tba 2016-12-15 18:59
Dziś poszedł przelew z FGŚP do syndyka.
Jest to informacja potwierdzona telefonicznie przez urzędnika z FGŚP WAW.
Syndyk ma 7 dni na przelewy.
Były pracownik Tba.
ex 2016-12-15 19:39
Syndyk powinien wstrzymac wyplate swiadczen do czasu rozluczenia sie z mienia spolki.
ex 2016-12-15 20:40
dlaczego skoro nie rozliczyliscie majatku spolki to jestescie zlodziejami dlaczego ja ktory nic nie zabezpieczylem a mam nie zaplacona fakture mam placic za wasze bledy ?
ex 2016-12-15 20:52
ja rozliczyłem co do zera czekam jak cała reszta normalnych pracowników !!!!

Zacznij rozróżniać pracownika etatowego a podwykonawce który decyduje się na współpracę z sp zoo ....

Mam dla ciebie propozycję idź do delty to do końca cię wyzeruje
ex 2016-12-16 04:49
Takich jak ty moze jest 5 % reszta przygarnela towar klientow, pieniadze z pobran, laptopy, telefony etc... niejaki handlowiec "kuzka" w pazdzierniku przypomnial sobie ze jezdzi firmowym samochodem i moze czas go oddac. Jak syndyk lub zarzad powinien poswiecic czas i znalezc na to paragrafy bo sa takie i potracic wasze wynagrodzenia na poczet naszych naleznosci.
A jak pracownik pisze ze ja ponioslem ryzyko wspolpracy ze spolka zoo a moze ty pracowales z zamiarem przywlaszczenia mienia spolki.
ex 2016-12-16 08:54
Takich jak my jest więcej niż 5 % towar klientów pobrali w kraju przewoźnicy i magazynierzy oraz to co pozostało przeją syndyk tak słyszałem...

Kuzka lub kto ktokolwiek inny kto nie oddał auta to taki przykład naszych polityków co na siłę trzymają się koryta i przywilejów .

słyszałem również że syndyk przeją 3 kontenery pełne paczek klientów które pozostały na warszawskim oddziale a po które klienci się nie zgłosili więc nie opowiadaj głupot jak to wspaniale syndyk pracuje .

Kuzka 2016-12-16 23:56
Dla wyjasnienia wszystkim frustratom:
Samochod stal na mojej posesji od 14.06 kiedy to postanowilem opuscic ta spolke .
Pomimo kilku monitow do WJ nikt nie pofatygowal sie odebrac auto.
Samochod od 25.07 byl bez OC wiec nie pisz bzdur jak nie wiesz...
Nikt nim nie jezdzil bo niby jak?
Samochod zostal zgloszony syndykowi zaraz po ogloszeniu upadlosci, jednak odebrany przez niego dopiero 18.10. Samochod zostal zdany w osobie reprezentujacej syndyka ktora to odebrala go osobiscie z mojej posesji holownikiem z uwagi na brak OC.

Zawiedziona Tba 2016-12-17 22:48
Mam nadzieję że tak będzie. To był by niezły prezent przed świętami dla wszystkich zawiedzionych pracowników :-)
były 2016-12-19 11:12
ja już swój prezent właśnie odnotowałem na koncie, WRESZCIE!
Rick 2016-12-19 13:52
Winny się tłumaczy pedale !!! Wszystkie spady posiódemkowe powinniście rowy kopać do końca życia. Żaden klient w kurierce nie powinien z wami podpisać umowy.
Łukasz Witkowski 2016-12-20 10:42
Dzień dobry.
Pracowałem w Siódemce kilkanaście lat. Po wykupieniu Siódemki przez DPD zdecydowałem (i nie tylko ja), że nie chcę pracować dla francuskiej firmy. Pojawiła się oferta z TBA i skorzystałem z okazji, bo swoim doświadczeniem i pomysłami chciałem pomóc w rozbudowie TBA tak jak kilkanaście lat temu Siódemce. Było to moje przemyślane działanie, mogłem mieć do chwili obecnej ciepłą posadę w DPD, ale wolałem nowe wyzwania. Takich ludzi jak ja było bardzo dużo, ludzie, którzy mogli pracować dla francuza, a zdecydowali się pomóc w rozbudowie polskiej firmy. Określenie mnie jak i innych współpracowników "spadami posiódemkowymi" jest co najmniej żałosne. Równie dobrze osobę, która używa takiego określenia można nazwać "spadem po poprzedniej firmie" bądź "spadem po szkole XXX". Co do przyczyn rozpadu firmy, to nie będę się wypowiadał, gdyż nie uczestniczyłem w tym ani też swoim działaniem nie doprowadziłem do tego, że firma praktycznie już nie istnieje. Żałuję, ze tak się stało, bo zebrała się fajna ekipa ludzi, którzy chcieli powtórzyć sukces Siódemki... Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... Po rocznej pracy w TBA kolejni "mądrzy" określić mnie mogą "spadem po tba"- żenada... Wszystkim tym, z którymi współpracowałem życzę odporności na takie komentarze zazdrosnych trolli. A "wszystkowiedzącym ekspertom" chciałbym przekazać informację- otrzymałem z Funduszu Świadczeń Gwarancyjnych zaległe wynagrodzenie :) Ale przecież Wy wiecie lepiej...
Piotr 2016-12-20 12:09
Ha ha ha ha ha ha.... możesz rozwinąć wątek który zacytowałem poniżej co miałeś na myśli ?

"Zarówno ja jak i inni pracownicy tzw. "szeregowi" wykonywaliśmy jak najlepiej swoje obowiązki i pomimo braku wynagrodzenia przez kilka miesięcy łudziliśmy się, że wszystko się odkręci... "
Łukasz Witkowski 2016-12-20 12:23
Piotrze mimo braku wynagrodzenia przychodziliśmy do pracy i wykonywaliśmy swoje obowiązki. Po przeprowadzce z Ostroroga do Marek, tam też jeździliśmy i pracowaliśmy. Wykonywaliśmy zadania zlecone odgórnie. Nie wiem co w tym śmiesznego? Każdy się łudził, że może dostanie przelew na który czekał, a przy okazji szukał już innej pracy.
Piotr 2016-12-20 12:27
Ilu takich pracowników jak ty jest trzech może pięciu a reszta kitę i od czerwca albo zwolnienie albo grabież placówek !!! A dzisiaj cieszą się, że kasę na konto przytulili wielu z nich dostanie z drugiej roboty pieniądze i są dumni z tego a firmę spuścili na dno - spady jedne
Mariusz 2016-12-21 06:51
Poszedles do pracy w dekcie i teraz strach ci przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do rozumu doszedl ze na spowiedz sie zebrales ?
Robert 2016-12-21 16:49
Jesteś idiotą...
Mariusz 2016-12-21 17:01
Czesc Mariusz mam na imie milo mi ciebie poznac
Maciej Zieliński 2016-12-23 08:20
Wiele osób obwinia mnie za całą tą sytuację. Jako Drrektor Handlowy robiłem wszystko co umiem najbardziej aby zbudować stabilną polską firmę kurierską. Tak samo jak wy czuję się oszukany.
były 2016-12-23 08:51
maciej historia cię rozliczy nie martw się długo nie będziesz czekał .
asis 2016-12-28 17:18
A co z zaleglymi pobraniami, ktoś cos dostał? Spodziewajcie się czegoś ?
Nomd 2017-02-23 21:38
Dostałem wszystko
Drewno 2017-03-01 19:02
Koniec kropka.
Weronika 2017-03-02 12:04
To dobrze!
kiki 2017-03-22 10:41
składał ktoś może doniesienie do prokuratury na oszustkę ?
extba 2017-03-27 09:34
czlowieku obudz sie oszusci wydymali tba a teraz dyma inne firmy
oko 2017-04-11 08:22
Jeszcze kilka miesiecy i Patron skończy jak TBA. Panowie przyszli zrezygnowali z DHLa wprowadzili kilka genialnych zmian i jest coraz gorzej.
exTba 2017-04-12 21:22
Patron vs Delta według opineo patron prowadzi ma 2,0 gwiazdek na 5 możliwych a delta 1,9

krzywyTYkiepie 2017-04-18 14:16
tba to było takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e o mój boże. jak ja mogłem tam pracować. a najlepszy był oddział w poznaniu na podolanach i ten łysy kierownik z krzywą szczęką co wyglądał jakby ojciec go lał codziennie grabiami.. z kumplem z nieg pompowaliśmy. jak na niego patrzyłem to wiedizałem, że czasami aborcja musi zostać dokonana. pozdro!
Weronika 2017-04-19 14:40
@krzywyTYkiepie, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy na temat TBA Express. To forum nie służy do obrażania innych osób.
Waldek 2017-04-23 13:18
Ha ha ha Zielinskirgo wywalili delty !!!
ccc 2017-06-01 21:32
Kto to jest ten Zieliński ?
Weronika 2017-06-02 11:03
Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat firmy, a nie na temat poszczególnych, konkretnych pracowników.
Maciek 2017-07-13 22:46
Podjąłeś decyzję czy nowy pracodawca zweryfikował twój brak kompetencji i wywalił na zbyty pysk !!!
Nie oszukuj ludzi masz takie referencje na rynku że nadajesz się do KFC choć i ta robota może okazać się zbyt ambitna.

Szanowne koleżanki i koledzy, Headhunter, oraz rekruterzy,
Pragnę poinformować iż podjąłem decyzję o rozpoczęciu poszukiwań stabilnego pracodawcy, w celu podjęcia stałej rozwojowej i jednocześnie długoletniej współpracy.

Posiadam 15 -sto letnie doświadczenie w sprzedaży / handlu usług w sektorze B2B, budowaniu zespołu sprzedażowego oraz jego zarządzaniu o rozproszonej strukturze na terenie zachodniopółnocnej Polski.

Zainteresowanych Państwa moją osobą zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Koks 2017-07-16 13:28
Bylo szanowac to co las ci dal a nie srales dalej niz widziales !!!
sergiej 2017-07-17 21:30
Tycjan idź do Jawora szuka ludzi do pracy w całej Polsce. Może przyjmie cię jeszcze raz jak mu loda zrobisz.
Jarek 2017-07-18 08:53
Wymagam wykształcenie wyższe i biegły angielski.
nick 2017-07-27 20:39
Zgodnie z informacją prokuratury, w środę 26 lipca 2017 roku zatrzymano Roberta B., który faktycznie kierował działalnością firmy XXX i pełnił funkcję członka rady nadzorczej spółki. W końcu dobrali się do tyłka !!!
aga 2017-07-31 11:24
a co ma do TBA ma jakiś Robert B. z Horcus Investment Group ???
rrr 2017-08-05 10:10
Niech Pani nie będzie dzieckiem. W biznesie wszystko chodzi o to aby nie było wiadomo o co chodzi.
Np. Cytuję oświadczenie Pana A...... że jego fundusz nie był inwestorem w tba. Na stronach funduszu jeszcze nie tak dawno widniało logo spółki i opis jakim oni są inwestorem. Pewnie izwestowali przez jakąś spółkę celową powołaną do tego celu ale na samej górze to ci sami ludzie. Tak samo jak robi to w Delcie chowając się za plecami swojego kolegi ze stanów.

Nieoficjalnie mówi się, że inwestorem miał być też Vinci Capital, fundusz zarządzany przez Janusza Arciszewskiego, byłego prezesa Aster City. Jego syn, Krzysztof, zasiadał w zarządzie Tba (w maju został wykreślony z KRS). Przedstawiciele funduszu zaprzeczyli nam jednak, by Vinci miało jakiekolwiek związki z Tba.

Weronika 2017-08-09 13:50
Czy moglibyście odnieść się do aktualnej sytuacji w TBA Express? W 2016 pojawiały się w Internecie artykuły dotyczące nieprawidłowości w dostarczaniu paczek, które zniechęciły wielu klientów do korzystania z usług firmy. @rrr oprócz informacji na temat zasobów kadrowych, mógłbyś odnieść się do pytania?
sss 2017-08-10 08:02
Nic takiego nie miało miejsca.
Zostaw swoją opinię o TBA Express - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBA Express