Opinie o Leanpassion w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Leanpassion, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leanpassion o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leanpassion w Warszawa

TM

Najlepsze miejsce do nauki. Duża samodzielność i wpływ. Rozwój w niesamowitym tempie i dostęp do mega wiedzy. Mnie przekonuje to, że firma robi bardzo poważne transformacje a nie szkolenia. To ma swoje minusy bo trzeba być samodzielnym i jest sporo wymagań ale ja to akurat lubię. Moim zdaniem firma nie dla wszystkich. Właściciel to wizjoner i rzeczywiście był problem ze zmiennością a czasami z obwinianiem ludzi ale od dłuższego czasu widać efekt pracy nad sobą. Na pewno nie dla ludzi, którzy szukają pracy na 8 godzin i nie lubią podróżować. Ja polecam wszystkim fanom zmian, doskonalenia, lean i tym co chcą brać udział w poważnych przedsięwzięciach. Firma fajnie rośnie a z uwagi na strategiczne transformacje czas pracy u klientów wydłużył się i średnio jest to 12-18 miesięcy. Więc jest stabilizacja i jest praca. Co ciekawe to możliwość pracy nie tyko w Polsce ale np. w Chinach, Indiach, Filipinach i zdobywania nowych doświadczeń.

PK Nowy wpis
Kandydat

Na jakie zarobki może liczyć początkujący konsultant za dzień pracy ?

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Leanpassion są regularne szkolenia pracownicze?

Holy Nowy wpis
@Pytanie

W Leanpassion nie ma regularnych szkoleń pracowniczych, są natomiast regularne zwolnienia pracownicze.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Leanpassion?

D. Nowy wpis
@Pytanie

Kiepskie. Musisz mieć świadomość że będziesz nikim :) Są bezwględni. Polityka obrotowych drzwi. I to nie z powodów merytorycznych, merytoryczni ludzie już dawno stamtąd odeszli. Wiem, że jestem dla ciebie anonimowy, ale znajdź sobie inne miejsce, po co ci ten stres?

Magda

Czy firma zapewniła środki bezpieczeństwa przed covidem?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leanpassion? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko B2B Sales Executive .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TM

Katarzyna

Sam chyba przyznasz, że nie powinieneś tu wdawać się w tego typu dyskusje. Zasadniczym celem tego wątku jest bowiem wyrażanie opinii o warunkach pracy w firmie Leanpassion. Odzywałeś się tu jakiś czas temu, ale może chociaż powiesz, czym dokładnie zajmujesz się w tejże firmie?

Obawiam się
@TM

Właśnie tego się obawiam - rotacji i obwiniania. jak to mogło wystąpić w firmie która w draża lean?? ostatnio pojawiło się sporo ogłoszeń na transformation leadera, ale to nie pierwsza tego typu akcja na rynku pracy. Pytanie czy aplikować skoro problemy jak wyżej opisano występowały ale czy nadal występują? To że jest to firm dla ludzi którym się chce i można miec mega rozwój to nie wątpię. Proszę o szczere wypowiedzi.

Marion
@Obawiam się

Wszystkie twoje obawy są słuszne. Tam się nic nie zmieniło, bo stara gwardia, która kręci tym .... miejscem pracy, trzyma się mocno. Reszta jest na chwilę i albo sama ucieka gdziekolwiek albo zaciska zęby i trwa, ile może (bo kredyty, rachunki itd). albo jest bezceremonialnie zwalniana i "bezceremonialnie" to jest eufemizm. Współczuję każdemu, kto tam trafi.

Cezary

Firma jest dobrze oceniana pod każdym względem, więc nie ma powodu snuć jakichś przypuszczeń.

Marion
@Cezary

Pod każdym względem czyli pod jakim konkretnym, chociaż jednym? No, Cezary, dasz radę coś wymyślić?

Paweł

Jakie są zarobki na start ? Najniższa krajowa ?

Hawwa
Kandydat

Firma ogłosiła na LinkedIn sporą rekrutację ( handlowcy i konsultanci). Warto? Możecie się podzielić komentarzami o warunkach pracy?

Monika

Czyli nie ma stałych godzin pracy w firmie ?

Nick

Jak wygląda praca managera transformacji w realu ?

Pracownik LP

Firma na przestrzeni ostatnich lat mocno się zmieniła. Nowi Partnerzy zarządzający firmą, zrobili świetną robotę i wszystko idzie w dobrym kierunku. Rotacji praktycznie nie ma, każdy ma jasno określone cele i działa zgodnie z rolą. Oby tak dalej!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Leanpassion Radosław Drzewiecki? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Leanpassion Radosław Drzewiecki? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

well

Brawo Tymek !

MM

Pracuję w LP już ponad 8 lat i bardzo doceniam wpływ, możliwość rozwoju i wachlarz transformacji. Firma bardzo dobrze płaci i docenia pracowitych oraz samodzielnych. Praca trudna i nie dla wszystkich. Wymaga dystansu i zaangażowania bo właściciele nie akceptują tych, którzy przechodzą obok pracy. Największym minusem są podróże ale w tej branży to absolutny must. Zdecydowanie polecam

Hans Kloss

rzeczywiście niewybaczalne błędy.

Ana

W leanpassion pracuje sie super jesli tylko masz checi i determinacje do rozwoju. Ja osobiscie cenie sobie wymagania i fakt, ze moge sie niesamowicie rozwijac. Dolaczylam 2 lata temu a dzis juz mam samodzielne stanowisko, auto i wplyw na to co robi. Wlasciciel daje duze mozliwosci, mozna eksperymentowac i podejmowac ryzyko. To jest fajne. Zarzad faktycznie nie toleruje osob, ktore sa leniwe za to docenia pracowitych i tych z pasja Jestem przekonana, ze poprzednia opinie zostawila ta Pani, ktora w swoim cv podkreslala znajomosc podstawowych zasad rachunkowosci a mylila vat z podatkiem dochodowym. Raz przelala 2 razy kase za ta sama rzecz. Najpierw proforma, pozniej faktura wlasciwa. Wiec jej podziekowali zamiast sprawdzic na wejsciu. Ale tak jest jak ludzie sciemniaja w zyciorysach. Ja polecamdla tych co lubia prace

Pieszczoch

Nie pracowałam tam długo bo zaledwie 3 miesiące, ale takiej rotacji ludzi jak w Leanpassion to nie widziałam i nie słyszałam w żadnej firmie. Pan Prezes potrafi zmienić zdanie na zadany temat 3 razy dziennie. Współpracy między działami 0. Każdy jest sam sobie sterem i okrętem. Pomocy brak, a oczekiwania uuuuuuuuu !!!! Myślę, że szef swoim zachowaniem sam sabotuje swoją firmę. Podczas rekrutacji warto spytać ilu pracowników w tym roku było przyjętych i ilu pozostało hihihhi. 0 Po 3 miesiącach frrr ucieczka hihhihi. Prezes mówi, że jego firma to garaż :-) To zapraszam do mojego, takiego burdelu nie mam hihhihi.

ekspert

Specyficzna. W ramach typowo polskiego budowania biznesu proponują samozatrudnienie (działalność gospodarcza).

Zostaw merytoryczną opinię o Leanpassion - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leanpassion