Leanpassion Radosław Drzewiecki

Opinie o Leanpassion Radosław Drzewiecki

well

Brawo Tymek !

TM

Najlepsze miejsce do nauki. Duża samodzielność i wpływ. Rozwój w niesamowitym tempie i dostęp do mega wiedzy. Mnie przekonuje to, że firma robi bardzo poważne transformacje a nie szkolenia. To ma swoje minusy bo trzeba być samodzielnym i jest sporo wymagań ale ja to akurat lubię. Moim zdaniem firma nie dla wszystkich. Właściciel to wizjoner i rzeczywiście był problem ze zmiennością a czasami z obwinianiem ludzi ale od dłuższego czasu widać efekt pracy nad sobą. Na pewno nie dla ludzi, którzy szukają pracy na 8 godzin i nie lubią podróżować. Ja polecam wszystkim fanom zmian, doskonalenia, lean i tym co chcą brać udział w poważnych przedsięwzięciach. Firma fajnie rośnie a z uwagi na strategiczne transformacje czas pracy u klientów wydłużył się i średnio jest to 12-18 miesięcy. Więc jest stabilizacja i jest praca. Co ciekawe to możliwość pracy nie tyko w Polsce ale np. w Chinach, Indiach, Filipinach i zdobywania nowych doświadczeń.

MM

Pracuję w LP już ponad 8 lat i bardzo doceniam wpływ, możliwość rozwoju i wachlarz transformacji. Firma bardzo dobrze płaci i docenia pracowitych oraz samodzielnych. Praca trudna i nie dla wszystkich. Wymaga dystansu i zaangażowania bo właściciele nie akceptują tych, którzy przechodzą obok pracy. Największym minusem są podróże ale w tej branży to absolutny must. Zdecydowanie polecam

Hans Kloss

rzeczywiście niewybaczalne błędy.

Ana

W leanpassion pracuje sie super jesli tylko masz checi i determinacje do rozwoju. Ja osobiscie cenie sobie wymagania i fakt, ze moge sie niesamowicie rozwijac. Dolaczylam 2 lata temu a dzis juz mam samodzielne stanowisko, auto i wplyw na to co robi. Wlasciciel daje duze mozliwosci, mozna eksperymentowac i podejmowac ryzyko. To jest fajne. Zarzad faktycznie nie toleruje osob, ktore sa leniwe za to docenia pracowitych i tych z pasja Jestem przekonana, ze poprzednia opinie zostawila ta Pani, ktora w swoim cv podkreslala znajomosc podstawowych zasad rachunkowosci a mylila vat z podatkiem dochodowym. Raz przelala 2 razy kase za ta sama rzecz. Najpierw proforma, pozniej faktura wlasciwa. Wiec jej podziekowali zamiast sprawdzic na wejsciu. Ale tak jest jak ludzie sciemniaja w zyciorysach. Ja polecamdla tych co lubia prace

Pieszczoch

Nie pracowałam tam długo bo zaledwie 3 miesiące, ale takiej rotacji ludzi jak w Leanpassion to nie widziałam i nie słyszałam w żadnej firmie. Pan Prezes potrafi zmienić zdanie na zadany temat 3 razy dziennie. Współpracy między działami 0. Każdy jest sam sobie sterem i okrętem. Pomocy brak, a oczekiwania uuuuuuuuu !!!! Myślę, że szef swoim zachowaniem sam sabotuje swoją firmę. Podczas rekrutacji warto spytać ilu pracowników w tym roku było przyjętych i ilu pozostało hihihhi. 0 Po 3 miesiącach frrr ucieczka hihhihi. Prezes mówi, że jego firma to garaż :-) To zapraszam do mojego, takiego burdelu nie mam hihhihi.

ekspert

Specyficzna. W ramach typowo polskiego budowania biznesu proponują samozatrudnienie (działalność gospodarcza).

Zostaw opinię o Leanpassion Radosław Drzewiecki - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leanpassion Radosław Drzewiecki