Opinie o TBA Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TBA Express. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TBA Express o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBA Express w Warszawa

Przewoźnik

klienci potracili 5 może 10 tys, przewoźnicy 50 - 80 tys a może i więcej. Nie ma sensu się tu licytować i nawzajem sobie wrzucać. Trafiliśmy wszyscy na kogoś kto od początku wiedział co robi i miał to dobrze zaplanowane....

stratny klient
@Przewoźnik

U nas jest 117tys z pobrań, więc nie ma co się licytować, my składamy pozew do sądu

Czewa

To mieliście jakieś zebranie Nam łaskawie w końcu przysłali ugody ( których nie mamy zamiaru podpisac) Częstochowa od dziś do odwołania nie jeździ na magazynie jest 60 pączek kontakt z RKO jest nie możliwy nawet nie wiem czy Fracht dziś wyjechał klientów prosimy o cierpliwość ewentualnie odbiór przesyłek z magazynu

BOA510

U NAS POZNAŃ I KALISZ KATASTROFA! BRAK PACZEK OD 23 MAJA

ted

Do mnie kurier dostarcza paczki normalnie przynajmniej do dziś tak było - Katowice

Przedstawiciel Handlowy

Dziś widziałem samochód firmowy TBA EXPRESS i to skłoniło mnie do podzielenia się wrażeniami z wizyty w wymienionej firmie. Powiem jak przebiegła u mnie rekrutacja, która odbyła się w marcu. Zaprosiła mnie miła brunetka pani A. (imię zapamiętałem) na rozmowę rekrutacyjną na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Podczas samej rozmowy były dwie panie, które wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze – oczywiście test sprzedażowy podczas rozmowy telefonicznej, pytania o poprzednią firmę kurierską, w której pracowałem jako PH i o ścieżkę zawodową. Właściwie nic szczególnego. Odniosłem wrażenie, że panie były bardziej stremowane niż ja. Szczególnie pani A. No i teraz nawiąże, do niesmaku, który pozostał po spotkaniu… Kiedy po spotkaniu pani A. mnie odprowadzała dała mi do zrozumienia, że mam pracę. Że rozmowa wypadła świetnie i wyraziła nadzieję, że przez dwa tygodnie inna firma mnie nie podbierze. Powiedziałem, że skoro tak to już nie będę szukał. Ucieszyłem się- O NAIWNY-, że „mam pracę” w sektorze, na którym się znam i który lubię. Młoda dama miała odezwać się w przeciągu 2 tygodni. Ja przestałem szukać, w naiwności na obiecaną pracę, a tu ani przez 2 tygodnie nie ma telefonu ani nawet po. W ogóle ani słowa „przepraszam”, ale wybraliśmy kogoś innego czy tym podobne formułki. Myślę, że to nie fajna i nie poważna zabawa z obietnicami pracy osobom poszukującym. Zmarnowałem ponad 2 tygodnie na czekanie. Tak więc moja rada. Nawet jak powiedzą że masz pracę to szukaj dalej, bo możesz się nie miło zdziwić co do obietnic osób rekrutujących w TBA EXPRESS.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kurier

I jak po dzisiejszych zebraniach w oddziałach Tba, jakie macie info wpisywać.

aga

ja tez ponawiam pytanie do osób pracujących. co z niedostarczonymi paczkami? czy zostaną w jakiś sposób zwrócone, dostarczone? chciałabym otrzymać moją paczkę. rozumiem wasze postępowanie, brak wyjazdów w trasę i się nie dziwię, bo trzeba walczyć o swoje. ale też jako odbiorca paczki chciałabym wiedzieć jakie mam szanse na odebranie mojej paczki, która też kosztowała mnie dużo.

oddział Poznań tba

Już po TBA dziś przyszła wiadomość że nie ma TBA że nie odbieramy paczek od klientów w Polsce bo i tak nie będą doręczone. A to oznacza że już po firmie.

BOA510
@oddział Poznań tba

TO CO Z TYMI PRZESYŁKAMI ZOSTANĄ W KOŃCU ZWRÓCONE DO NADAWCÓW JA CZEKAM NA SWOJĄ PACZKĘ OD 23 MAJA???? REJON DORĘCZEŃ KALISZ PACZKA OD STREETCOM

THE END

Firma przestaje właśnie istnieć. ....

A ja mowie pani prezes, ze jest zakaz NIE PLACENIA należności kurierom!!! Zrozumiała??? Wszyscy domagaja sie uregulowania zaległości!!!

Kokpit

Nie mam zielonego pojęcia o co tam chodzi. Zrób małe dochodzenie popytaj jednego, drugiego. Szczerze to jakoś nie chce mi się wierzyć, ze nie dostają kasy na czas skoro w Gdansku, Wawie czy w Olsztynie jest okey - bo tam też mam kontakty to wiem, ze wszystko jest należycie. O jakimś tam kryzysie czy buncie w Łodzi nie słyszałem no ale tam nikogo nie znam to wypowiedzieć się nie mogę o co tam może chodzić.

tuptuś
@Kokpit

Witam na dzień dzisiejszy wpłata z pobrań nie weszła na konto kierowcy już w piątek nie odbierali paczek dziś dla odmiany nie dogadali się z przedstawicielami i w nagrodę dalszej współpracy dostali wymówienia sprawa tyczy się łodzi

Przewoźnik łódź
@tuptuś

Tuptuś masz złe informacje. To nie my dostaliśmy w nagrodę wymówienia, to my złożyliśmy wypowiedzenie w związku z brakiem przelewów za nasze usługi - WSZYSCY PRZEWOŹNICY Z ŁODZI.

LUBLIN

PANI PREZES PODAŁA ŻE JEST ZAKAZ ODBIERANIA PRZESYŁEK OD KLIENTÓW

KEX Lodz

Super dziękuję za informację, a wiesz może dla czego w lodzi 1/3 kurierow złożyła wypowiedzenia?

niki
@KEX Lodz

gda ja tez tam jestem i doplacam dobry jestes

kileros
@niki

Kolego 10,50 netto, z tego co wiem to inne firmy, duże firmy mają ceny jeszcze niższe dla klientów biznesowych. Oczywiście chodzi o duże ilości paczek. Nie zmienia to faktu, że pieniądze za pobrania są tylko i wyłącznie powierzone do przekazania, jeżeli obracasz tymi pieniędzmi i nie wywiązujesz się z obowiązku ich przekazania to traktowane jest to jako kradzież czyli przywłaszczenie czyjeś rzeczy.

Kokpit

W GDA - KEX jest wyplacalne. Każdego 14 dnia msc pieniądze mam na koncie. 3-4 już mam fakturę i wszystko mam czarno na białym. Nie ma większych kokosow zresztą teraz nigdzie nie ma. Przynajmniej kex jest wyplacalny i nie ma z tym problemu. Akurat to wiem bo pracuje tam, jestem jednym z przewodników.

kex łódź.

Proszę o informację od zorientowanych osób, dziś byłem w Kexie w lodzi na rozmowie, pęknie obiecują, wychodząc z rozmowy spotkałem się w kolega, który dziś był złożyć tam wypowiedzenie. Twierdzi że już prawie 1/3 kurierow jest na wypowiedzeniu bo firma Kex ma problemy z przelewam na czas. W tej sytuacji nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. W Tba wtopiłem i kasy raczej nie odzyskam. A tu jak się okazuje w Kexie też śmierdzi przekrętem. Nie wiem czy się w to pakować? Proszę o opinie kurierow z Kexa w Lodzi.

Klient xxxxxxxx

Dzisiaj odebrałem osobiście paczki w magazynie centralnym w Lućmierzu, ul. Sadowa 8. Najpierw jednak byłem w Poznaniu ul. Wołczyńska 18, bo tam miały one być. Jednak ich nie było. Nadane zostały 24.05. Odebrać może nadawca lub odbiorca. Trzeba mieć numer listu przewozowego.

klient zniesmaczony

U nas ostatni przelew za pobrania przyszedł w środę za przesyłki nadane 23 maja. Od piątku brak nawet maili z zestawieniami o wypłacie! Podobno firma czeka na decyzję prezesuni. Paczek nie nadajemy już od 1 czerwca, znajome firmy nie robią już tego od 20 maja... Ciekawe skąd wiedzieli tak wcześnie że coś rypnie, przedstawiciele już nawet nie informują żeby nie nadawać paczek bo "poprzenosili" ich, lub numer w sieci nie istnieje! U nas po podliczeniu całej współpracy wychodzimy trochę na minusie, oczywiście polecam nie płacić faktur za ostatni miesiąc i wstrzymać się z wysyłką bo jeszcze więcej utopicie. Z tego co nam wiadomo większość pracowników odbiera urlopy... Więc pewnie lada chwila firma upadnie!

teka

Podbijam pytanie, prośba do zorientowanych "Pytanie o ŁóDź, tam teraz są wszystkie paczki z Poznania, tak? Można odebrać osobiście z Łodzi ?To jest miejsce magazynu ul. Sadowa 8 Lućmierz k.Zgierza ? " Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Przewoźnik
@teka

Raczej nikt Ci tam paczek nie wyda. Wszystko na paletach, ostreczowane.

dd

spróbuj napisać smsa na nr magazynu, może Ci odpiszą. Mi odpisali, a tel też nie odbierają.

jarek
@dd

pisałem i żadnej odpowiedzi nie dostałem

jarek

Mam pytanie czy ma może ktoś adres e-mail do TBA Kalisz bo na telefon nikt nie reaguje a moja paczka tylko tam leży

klient
@jarek

można spróbowac na ten kalisz@tba.pl

Jeezyk

Czy ktoś może odebrał już z tej super instytucji przesyłkę, szczególnie w Poznaniu, jeśli tak to niech się podzieli, informacja w jaki sposób to zrobił. Pozdrawiam wkurwionych.

Zostaw merytoryczną opinię o TBA Express - Warszawa

• Jak się pracuje w TBA Express?

Zobacz opinie na temat firmy TBA Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TBA Express?

Kandydaci do pracy w TBA Express napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TBA Express