Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

nowy

a możecie napisać jak wyglada u nich rekrutacja na PH? 1 etap to już wiem ale na czym polega 2 etap. Był ktoś już?

Daria_K

A jak się pracuje w rynku nowoczesnym na sokach przez PMT ?

phpio

chodzi mi nawet o jakieś ogólniki , mianowicie zarobki jak wyglądają oraz użytkowanie auta w celach prywatnych

phpio

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy na stanowsku ph od napojów, region Łódź, Jak wyglądają zarobki, jakie są premie oraz social, jak wygląda sytuacja z autem dokładniej chodzi mi o jazde w celach prywatnych oraz w weekendy oraz czy zna ktoś może kierwnictwo na łódzi, każda uwaga , sugestia będzie dla mnie bardzo cenna, z góry dziękuję

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
zibi

A ile może zrobić RKS od detalu? Ktoś wie?

pizza

mała rotacja to jest w otekerze....... tam siedzą po 15 lat i nie chcą odchodzić .....ciekawe że nie dają ipada....

nivald

polecam bardzo! Jak ktos wczesniej juz tutaj wspominal- firma nie jest zjedzona przez korporacyjne nawyki! Jak wszedzie zdarzaja sie dni gdzie trzeba popracowac wiecej. Ale ogolnie nie ma na co narzekać. Kasa zawsze na czas, fajne bonusy. Spoko ludzie. Zauwazylem ze jest bardzo mala rotacja pracownikow, jak ktos sie dostanie spedza tu minimum te 3-4 lata, wiec jak ktos szuka stabilizacji, niech szuka ofert Hortexu :) pozdr

haha

czy to prawda ze Hortex otwiera swoja dystrybucje mrozonek w pomorskim?wie ktos moze cos?

Mam pytanie, ciężko jest na rozmowie edukacyjnej? jestem z Ukrainy, i poziom języka to średnio, i nie wiem czy mam jakieś szanse. Pozdrawiam!

WHO

Zdradzi mi ktoś czy ten poziom zarobków dla PH o których tutaj mowa tyczy się soków czy mrożonek ?

daniel

Nie wiem jak Wam sie udaje ogarnac maksymalna premie ;/ Ja od kilku miesięcy wyciągam maksymalnie 3200 no 3300 netto jak mam naprawde kozacki miesiac... Co do samochodu, jak ogarniasz z glowa to nigdy nikt Ci nie zwróci uwagi, nawet jak w wakacje pojedziesz nad morze czy góry .

gosc

Czy w Skierniewicach w Hortexie (kadry badz laboratorium) pracuje niejaka Jolanta badz Joanna Matusiak?

Maciej

Z tego co wiem to w październiku będzie 30-40 nowych samochodów do wymiany. W pierwszej kolejności mają być wymieniane stare astry...Drugi rzut będzie marzec- kwiecien. (usunięte przez administratora) trzeba wszedzie. mi sie podoba w Hortexie. Pracuje na detalu juz 4 lata. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! moja ostatnia wyplata po wyrobieniu wszystkich zadan - 3900 netto! pozdrawiam :)

czarna

Ile płacicie za dobre opinie? Mogę codziennie takie pisać ;)

stary wyga

helllo, Ja jestem bardzo zadowolony z pracy dla firmy Hortex. Średnio pracuje w godzinach 7.30 wyjazd z domu- 8.00 pierwsza wizyta na sklepie, ostatnią wizytę zamykam w godzinach 15.45-16 i o 16.30 jestem już w domu. Czasami uda się pracować krócej, czasami dłużej. Jak w każdej firmie. Nie ma co marudzić! Produkt bardzo dobry, klienci chętnie zamawiają, dobre wsparcie marketingu. Czasami są opóźnienia w rozliczeniu klientów no ale czy ktoś pracował- zna firmę gdzie wszystko jest idealnie na czas? :) Samochód jaki mam to Skoda fabia rok 2014. Do tego Ipad mini. Telfon, Dofinansowanie do multisportu, darmowy sok do domu. wypłata jaką odbieram średnią co miesiąc to ok 3400-3600 zł netto. Kierownik spoko. Czasami irytuje ilość dodatkowej pracy na kompie w godzinach wieczornych no ale jak już napisałem wyżej nie ma co marudzić. gorąco polecam aplikować i spróbować. Pracowałem już w kilku topowych firmach z branży FMCG i tutaj mi się najbardziej podoba, jak Bozia da to planuje popracować tu jeszcze 2-3 lata... @czarna nie martw sie o samochód, myślę że maksymalnie 2 miesiące i dostaniesz coś nowego. Może nie zupełnie nowe auto ale 2 letnia skoda z wymianki jak starszy PH dostanie nówkę z salonu ..... @hortex możesz śmigać prywatnie. Ale oczywiście z głową. w tygodniu po pracy jakieś trasy po mieście 50-60 km na luzaczku. W weekend 150-200 km też nic sie nei stanie, jak zrobisz więcej dolejszesz troche paliwa od siebie i kazdy jest zadowolony! Hortex to dobra firma której nie dopadły zwyczaje wielkich korpo! to sie ceni! pzdr

czarna

Witam Dostałam starą astę i nie wiadomo kiedy wymienią... Prywatnie nie można używać. W piątek zalewasz na koniec dnia w poniedz. rano tankujesz za swoje. To co wyjeździsz oddajesz. Wizyt dziennie ok 14 w tym sieciówki i pilnujesz a jak nie to sam robisz mercha. Codziennie pracuje się dłużej.

hortex

witam Wszystkich! Ktos cos moze powiedziec jak obecnie jest w Hortexie- stanowisko przedstawiciel handlowy. Zdązylem sie dowiedziec ze na start daja stare astry II, wiadomo moze do kiedy jest termin wymiany na nowe? Czy Auto mozna użytkować prywatnie? Jak z targetami? ile wizyt dziennie? Ogolnie polecacie? dzieki za pomoc!

Mońki

Witam, czy może ktoś wie ile można zarobić na stanowisku specjalisty ds logistyki lub planisty ? - ogólnie mam na myśli stanowiska z zakresu logistyki.

tesa

Czy orientujecie się jakie są warunki pracy i poziom wynagrodzenia na stanowisku specjalisty ds. rozliczeń w Hortex Holding?

august

Czy ktoś mógłby coś powiedzieć o pracy w Hortexie w mrożonkach jako ph?

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 162 ocen.

Hortex Holding S.A.