Opinie o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hortex Holding S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hortex Holding S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hortex Holding S.A. w Warszawa Mszczonowska 2

OnyXs

O k....jak ty szukasz ofert Hortexa to współczuje tej firmie, moze warto przypomnieć sobie odmianę z języka polskiego.

kamilo

Dziami- no to niestety, w Hortexie dostaniesz właśnie poobijaną astrę 2 :) więc raczej nie warto aplikować wg Twoich kryteriów :)

hmm

/Mozna zarejestrowac sie na rekrutacyjna rewolucja tam po zapisaniu masz oferty pracy ;)

KtuŚ

Żałosne sa wasze pytania pt jaki samochod i jakie telefony, widać ze prości jesteście i to dla was w życiu najważniejsze ?

S
@KtuŚ

Niewątpliwie są to narzędzia pracy z których korzystasz na co dzień jeśli ci nędzny samosąd odpowiada to taka masz wartość.. BMW nikt nie wymaga ale 8 letnia dobita skoda z podartymi i juwalonymi fotelami ... Jak dla mnie dramat co chodzi o standard pracy.

logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
karolina owocowa

do pracy na powiedzmy "produkcji" u nich trzeba mieć jakieś specjalne zaświadczenia zdrowotne czy sam sanepid wystarczy? zależałoby mi tez na w miarę elastycznym grafiku ze względu na naukę i odbywane kursy więc prosze o odpowiedź czy to jest możliwe w firmie Hortex Holding.polecano mi szczególnie pracę w mrożonkach, co wy na to?

bydlak

Po rozmowie ( mieli 9 kandydatów ) standardowo pytanie o przebieg kariery zawodowej, pytania o rozne doswiadczenia w fmcg ( czy zarzadzales juz ludzmi , jakie znasz sieci sprzedaży ) kilka pytan o firmie plus dwa zadania pytanie jak zrobic promocje np w sieciówce słoneczko aby mieli konkurencyjne ceny drugie fotografia lodówki i opisac co jest zle ( terminy ,gorace strefy , face do klienta itd ) wiecej info na maila p.telega@o2.pl

bydlak

Co do lubuskiego ja mam rozmowę w Zielonej w poniedziałek więc dam znaka co jest pięć , jak juz ktos mialdajcie znaka jak wyglad sytuacja . Ja też mialem doświadczenie w fajkach plus trochę w alkoholach w fmcg także śmiało aplikuj

luiz

Witam ,tez mam zapytanie co do warunkow pracy hortex polski ogrod(dywizja mrozonki) ,jakie warunki ,jaka atmosfera ,plany ,auta sluzbowe ,telefony .dziekuje z gory za odpowiedz .pozdrawiam

zimny hortex
@luiz

część stare ople a część nowe skody zależy jak długo pracujesz i jakie masz zasługi

KRI

JAKIE AUTA MAJA PRZEDSTAWICIELE HORTEX MROZONKI???

ciekawski

to prawda ze napoje leje HORTEX w Bialej w Ustroniance niby taka dobra firma a oszukuje klientow ludzie tam po 12 godzin robia przywoza wielkie (usunięte przez administratora)a chca super produkcji

kris

HORTEX MROZONKI prosze o opinie,praca jako ph ,jakie zarobi ,atmosfera ,jaki samochod ???z gory dziekuje

Pracownik Hortexu

Gorąco polecam pracuje już 5 lat Teraz w firmie dzieje sie b dobrze. Pracuje jako PH , moje średnie zarobki z ostatniego roku to 3600 netto. Samochód bez ograniczeń jeśli mówimy o jeżdżenia po pracy po mieście bez jakiś dalszych wypadów, telefon i iPad Apple z internetem bez ograniczeń. Czasami zbyt wiele uwagi trzeba poświęcać na zbędne sprawy typu ankiety, tabelki itd. Ale ogólnie jest naprawdę okk, jedyny minus w moim przypadku to standard auta ale i to w tym roku ma sie zmienić.

tou
@Pracownik Hortexu

potwierdzam, zarobki w granicach 3,8 netto jak najbardziej realne; telefon bez ograniczeń, co do samochodu - po mieście i z głową bez problemów. Pewnie że jest presja i kupe zadań, ale gdzie ich nie ma... Porównując to co bylo 2-4 lata temu to przepaść na plus

ph

kolegę ph trochę poniosło i to wysoko w chmury, atmosfera wcale taka fajna nie jest, plany realne, ale zdaniem przełożonych, w rzeczywistości bardzo wyśrubowane, jaki tam szacunek do pracownika co ma kolega ph na myśli, bo nie bardzo rozumiem, z autami też kłamstwo, teoretycznie co 3lata wymiana, albo po przebiegu 180tyś, jak auto nie ma 180tyś to nie wymienią, jeżdżą starsze niż 3lata i nikt nie myśli o wymianie, ciężko czasem doprosić się o nowe zimówki, są też ople astra 2 kombi, ale głównie fabie, kierownicy jeżdżą tym co ph, dyr. stare octavie 1, na komórki jest limit, na służbowe wystarczy, jak się przekroczy pociągną z wypłaty, wynagrodz. z premiami 4tyś owszem ale brutto, ale premię ciężko wziąć, dużo obwarowań, ankiety i inne działania 8godz. nie wystarczy, także 10godz. 12godz, norma. Konkursy- przytulić to i 6 w totka można tylko weź przytul...kiedyś było w miarę, teraz ciągłe kontrole, nagany pisemne i ciężka nieprzyjemna robota. Pozdr.

Ph

A pracuje w okolicach Krakowa.

@Ph

Coś ty wciągał ? 4000 netto ? ph ?

twoja_matka
@Ph

klikasz z krakowa ale IP masz z warszawy :)

Ph

Pracuje w Hortexie (soki) od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Fajna atmosfera, realne plany, szacunek do pracownika. 2 razy w roku kupowane sa nowe auta, średnio dostajesz nowe co 3 lata, przedstawiciele maja skody fabie, kierownicy toyoty auris, dyrektorzy toyoty avensis, a zarząd audi a6. Dodatkowo komóreczki bez żadnych limitow i nowe ipady 2 mini. Zarobki na poziomie ok 4000 na rękę, jeśli dobrze wykonujesz swoje obowiązki (praca po 8-10 godzin dziennie + średnio godzina pracy tygodniowo przy komputerze). Wypłata zawsze zgodna z wynikami i na czas. Dodatkowo ze 3 konkursy rocznie, a z każdego można przytulić dodatkowe 500zl na rękę + ok 800zl dodatkowej premii na święta. Polecam.

Bardzo mię zadziwiło, że w warzywach Hortex był duży kawałek strączka i moje 6 letnie dziecko by się zakrztusiło :(

region południowy

Czy może wypowiedzieć się ktoś z małopolski jak pracuje się w tym rejonie ,jakie zarobki ,atmosfera , jaki samochód ? Proszę o poważne odpowiedzi.

PRzemek

Powiem tak, pracuje w firmie 3 lata. RAZ BYŁO LEPIEJ RAZ GORZEJ, ALE W TEJ CHWILI JEST NAPRAWDE OK. Zmiany nastąpiły na "Górze" i w bardzo pozytywny sposób odbiło się to na warunkach pracy i atmosferze w firmie. Jeśli dalej tak będzie to super!!!

CIT

Powiem krótko praca za marne pieniądze, oczekiwania od pracowników bardzo wysokie, atmosfera fatalna. Nie polecam pracy w tej firmie

abecadło

W piątek Dyrektor bił brawa, a w środę zwolnił 3 osoby. Notatki dyscyplinujące to już standard (może kierownicy mają jakiś konkurs?). Masz zadaniowy cykl pracy, ale będą mówić że za mało czasu spędzasz na sklepach więc będziesz się musiał do nich teleportować. Kompletny brak szacunku dla PH. Na wszystko musisz mieć pozwolenie. Zawsze żądaj wszystkiego na maila. Kłamią i mają bardzo, bardzo krótką pamięć. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hortex Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hortex Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Hortex Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hortex Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hortex Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Hortex Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hortex Holding S.A.
2.5/5 Na podstawie 162 ocen.

Hortex Holding S.A.