Opinie o InPost w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InPost o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Warszawa

Sandraaaa

Cześć, Chciałabym się zapytać czy ktoś pracował na stanowisku specjalisty do spraw obsługi klienta (magazyn)? Jak to wygląda? Warto podejmować pracę na tym stanowisku?

rozczarowana

+Ludzie tam pracujący +Nowoczesne i dobrze wyposażone biuro +Sprzęt -premia na święta typu pierniki i głośniczek bluetooth z aliexpress -chaos organizacyjny -licha wypłata, doświadczeni ludzie ludzie uciekają bardzo szybko z tego powodu -bezpodstawne dysproporcje płacowe kobiet i mężczyzn -brak podwyżek inflacyjnych -osoby w kadrze menedżerskiej które nigdy nie powinny się tam znaleźć

Hanna
@rozczarowana

Słaba wypłata tzn ile macie? Różne są standardy a zauważyłam ze niektórzy to by chcieli niewiadomo ile serio lepiej usłyszeć dokładna kwotę.

tttt

Ile średnio się zarabia, jaka jest podstawa na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży?

kandydat1234

Czy polecacie pracę w FF InPost?

Bb
@kandydat1234

Jakie stanowisko?

Dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną, która odbyła się zdalnie. Zaproszenie jak i sama rozmowa odbyta w super atmosferze, był czas na poznanie Pani rekruterki oraz Pana team leadera zespołu. Mili ludzie, w razie nieścisłości powtarzali lub doprecyzowali pytania, a w przypadku niewiedzy chętnie rozjaśniali zagadnienie. Oczywiście czas na zadawanie pytań również miałem, a w razie jakichkolwiek, które nasunęłyby mi się już po rozmowie, byli pod telefonem. Z całego procesu rekrutacyjnego jestem bardzo zadowolony. Feedback po rozmowie otrzymałem szybko, na następny dzień roboczy.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Absurd

Firma Inpost jest najgorszą firmą z jaką miałem okazje przyjemność. Wszystko jest pięknie ładnie do momentu gdy wszystko jest ok, w sytuacji jakiegokolwiek problemu z paczką, zaczynają sie schody. Infolinia to jest jawna kpina z klienta, pomijam fakt czekania na rozmowę który czasami sięga do godziny czasu. Osoby (nie można nazwać ich konsultantami) tam pracujące to jest pokaz chamstwa, arogancji i niekompetencji. Nie ma szans uzyskania żadnej rzetelnej iformacji. Żeby zoobrazować sytuację - to tak jakby zadać pytanie czy ta czerwona czapka jest czerwona - w odpowiedzi ułysysz że jest zielona i to z tobą jest coś nie tak. Oddział na annopolu to historia na książkę, miałem przyjemność zobaczenia przypadkowo od tyłu jak są traktowane paczki (zgubione) jest jeden wielki stos i jak ktoś ma je znaleźć to jest jak szukanie igły w stogu siana, Panie tam obsługujące robią łaskę że Cię obsłużą. A o kurierach już nic nie wspomne - zostawianie paczek pod drzwiami to standard, nic nie podpisujesz a potem szukaj wiatru w polu - przeiceż kurier zaznaczył że doręczono. Twoja paczka utknęła w paczkomacie a paczkomat nie działa ? nie ważne że nie mogłeś odebrać paczki miałeś na to 2 dni teraz paczka wraca do magazynu i musisz jechać sobie po nią 25km... Dramat. Każdy kto może niech unika tej beznadziejnej firmy - inpost ma już konkurencje która tez ma paczkomaty są to: DPD ORLEN i Allegro też już ma swoje paczkomaty - omijajcie szerokim łukiem inpost to może jak spadnie im wolumen przesyłek wezmą się za jaki kolwiek standard obsługi.

Hubix

Każdy kto myśli o podjęciu pracy w dziale obsługi klienta niech zastanowi się lepiej kilka razy. Ogłoszenie o pracę wiszące na dobrą sprawę cały rok - też powinno dawać do myślenia. Towarzystwo wzajemnej adoracji i specjalnego traktowania. Firma faktycznie się rozwija i pompuje kasę - szkoda tylko że w kontekście klientów i ich komfortu, zapominając o swoich pracownikach. Po 1 czy 2 gorszych rozmowach potrafią wręczyć wypowiedzenie. Na prośbę o argumentację dostajemy odpowiedź aby nie eskalować konfliktu. Jeden wielki żart.

Janusz
@Hubix

Dzięki za ten wpis, sporo mówi o tej firmie. Czyli ciebie też zwolniono po takich kilku gorszych rozmowach? Ile tam wytrzymałeś w takim razie?

Artur

Firma nie kompetentna. Zrobiłem zakup w niedzielę 12 Grudnia. Do tej pory nie otrzymałem paczki, która została odebrana przez InPost od nadawcy w poniedziałek. Moja paczka leży na magazynie w oddziale już 3 dni, a jak dzwonię na infolinię bo paczka miała być w środę u mnie to przraszano mnie obiecując że w czwartek napewno ja dostanę nadano jej priorytetowy bieg (usunięte przez administratora) nie priorytet bo w czwartek też nie otrzymałem paczki. Zdenerwowany zadzwoniłem do nich i znów obiecanki w piątek na pewno otrzyma Pan paczkę bardzo przepraszamy sratata tata. Po telefonie do tych złodziei którzy to pobierają pieniądze za przesyłki kurierskie chwaląc się szybką dostawą do klienta profesjonalną obsługą a tak naprawdę mają człowieka gdzieś bo po telefonie wysłali mi wiadomość że paczkę otrzymam w ciągu dwóch dni roboczych. Kłamstwo obłuda i fałsz nie polecam tej firmy.

oksydor

Totalna porażka . Nie mogę wysłać paczki bo operator z łapanki zlikwidował nr. przesyłki bez mojej wiedzy. Nigdy w życiu.

Maciek

Na jakie wynagrodzenie na początek może liczyć specjalista ds rozliczeń (kasjer)?

Kasjer
@Maciek

2900 na reke i bez możliwości podwyżki nawet po x latach i perspektyw na awans. Siedz cicho i rób swoje a może Cie łaskawie nie wywalą , tak to wygląda .

rolka
@Kasjer

plus premia? jak naliczane sa premie?

Kasjer
@rolka

to już jest z premią, bez premii jest bodajże 300zł mniej, premie oficjalnie są naliczane od wyników oddziału na które Ty jako kasjer nie masz żadnego wpływu, często sam oddział też nie ma wpływu, wystarczy, że regionalny ma gorszy humor i cyk po premii na święta (taka sytuacja miała miejsce), odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam, najgorsza praca ever

@Kasjer

Cała prawda o Inposcie

Sylwia

Cześć moi drodzy, Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat oddziału w Łazach, ale pewnie dla tego, że został zwolniony ktoś nie kompetentny, kto chce popsuć dobre imię naszego oddziału. Jak najbardziej polecam pracę w InPost-Łazy praca w przyjaznej atmosferze każdy sobie pomaga dzieli się swoim doświadczeniem nikt nigdy nie jest gorzej traktowany bo każdy jest takim sam równym człowiekiem. Reasumując nie zgadzam się co do poniższych negatywnych opinii. Pracuje już 6 lat w tej Firmie i w drugim oddziale w każdym jest inaczej, ale jak najbardziej uważam, że atmosferę robią ci najstarsi pracownicy doświadczeniem. ???????????? A jeśli chodzi o osoby na stanowiskach zarządzających to uważam, że mam nad sobą osobę z ogromem doświadczenia. Zapraszamy wszystkich chętnych szukających pracy do nas ????????????

????????????
@Sylwia

Zgadzam się z Sylwią, polecam miejsce na 100 procent. Ja juz były pracownik, ale źle na oddział w Łazach nie powiem. Ludzie spoko, atmosfera spoko, pieniądze spoko. Pozdro i trzymajcie się tam w tych Łazach.

Arek
@Sylwia

Dokładnie tak, popieram :)

Wyjebany

No teraz sytuacja jest opanowana. Ale 3 miesiące temu dramat

Wolf
@Sylwia

Już nie produkuj "Ha eRowa" panienko tych bredni odpowiadając samej sobie pod innymi nickami. Jest tak świetnie w tych Łazach, że od ponad roku zaśmiecacie wraz z wynajętymi agencjami pracy wszelkie grupy FB związane z pracą proponujac urągające godności płace za ciężką, fizyczną pracę! Niedługo wszelkie "iwany" i "andrieje", które jeszcze u was robią też wam uciekną.

?
@Sylwia

Ile INPOST Ci zapłacił za napisanie tej opini? Bo nic z tego co napisałaś nie jest prawdą, zresztą akurat w Łazach żadna "Sylwia" nie pracowała w tym okresie :)

@Sylwia

Puknął już Ciebie Regionalny ? Czy dopiero ma zamiar za pochlebne opinie ? Już nie pracuje bo mnie zwolnił za to że odmówiłam pisania fałszywych opinii. Oficjalny powód był inny ale dziwnie zbiegło się to w czasie.

Programista

Jakieś opinie o pracy jako programista Java? Warto?

Jadwiga

Pracownik centrali telefonicznej beka do słuchawki....pierwszy raz coś takiego mnie spotkało.

krzysztofer

Szanowne Koleżanki i Koledzy, po prośbie przychodzę :-). Na stronie firmy wisi oferta pracy na dość nietypowym stanowisku pt. Specjalista w Zespole Współpracy z Organami Ścigania. Ktoś z Was wie może, o co chodzi i mógłby napisać kilka słów? Warto? Nie warto? Z góry dziękuję :-)

@krzysztofer

A w ogłoszeniu nie jest napisane?

P.

Nie polecam pracy w tym nadmuchanym korpo. Coś okropnego.

mixx

Pracował ktoś jako pracownik sortowni w duchnicach i mógł się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Pomocju
@mixx

Poczytaj sobie tutaj opinie ludzi o Duchnowie to będziesz wiedział jak jest tam "wspaniałe".

Orientuje się czy serio tak źle jest w Duchnowie? Chodzi mi tylko o złapanie roboty na wakacje i dorobienie sobie.

Dorian

Tak trzeba pracować. Przykro mi :-(

@Adam

Jest gorzej niż tragicznie , szczerze odradzam nawet jako praca na chwilę, wycisną z Ciebie ostatnie soki i kopną w 4 litery na koniec. Lepiej nawet na chwilę znaleźć byle jaka inna praca która 100% bedzie lepiej płatna, ludzi w niej będą szanować i będziesz do niej chodził z uśmiechem albo chociaż neutralnym nastawieniem

Aga88
@Adam

Totalny brak szacunku do pracownika podchodzący pod (usunięte przez administratora) kierownictwo które spycha na Ciebie swoje obowiązki i wymaga niemożliwego nie mając pojęcia jak co dziala , skandaliczne jak na 21 wiek zarobki -witamy w Duchnowie

Chcesz pracować za pół darmo? być poniżany na każdym kroku? pracować po 12h dziennie mimo wpisanych na umowie 8h ? Zapraszam do oddziału w Duchnowie

Michu
@pracownik

Aż tak tam źle jest?

Potwierdzam
@pracownik

100% racji, traktują pracownika jak bydło , zero szacunku

Baska

Cześć, mam pytanie odnośnie podwyżek. Czy po podpisaniu nowej umowy (po dwóch latach) mamy wyższe wynagrodzenie? I jaka będzie to umowa - na kolejne 2 lata, czy już na czas nieokreślony?

Ktos
@Baska

Umowa na czas nieokreślony należy się po przepracowaniu 33 miesięcy. Jeśli chodzi o podwyżkę jest zależne od pracodawcy. Jeśli ma ochotę dać podwyżkę to da, jeśli nie to nie. Stażowe należy się po przepracowaniu 5 lat, czyli 5% podwyżki od Twojego wynagrodzenia. I jest to dopiero wtedy obowiązkowa podwyżka stazowa.

Dzień dobry, Zamierzam aplikować na magazyn Łazy warto czy nie bardzo?

Ona89
@Kandydat

Na pewno lepiej jak niesławny Duchnów, ale nadal bez szału...

Bogdan

Cześć, Kiedy inpost wyplaca pensje swoim pracownikom? Znalazłem informację że do 20 każdego miesiąca co mnie trochę zdziwiło

Ratunku

Tak, do 20 każdego mc

Iks
@Ratunku

Orientujesz się na jaką pensję netto może liczyć https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-obslugi-klienta-warszawa%2Coferta%2C1000988090#company-details?

G

Do 10, a nie 20

Chuck Norris
@G

Tak dokładnie, to podstawa jest wypłacana do 10-go, a premia do 20-go. Premia nie jest wypłacana razem z zasadniczym wynagrodzeniem.

Nati
@Bogdan

W umowie jest zapis do 20 . Odpracowałam lipiec i się przekonam.

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Warszawa

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InPost?

Kandydaci do pracy w InPost napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InPost