Opinie o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Jestem właśnie w trakcie kursu i jestem bardzo zadowolona - wiele mi daje, moja znajomość języka angielskiego z każdym dniem jest coraz lepsza, ekstra!

Czarek

polecam wszystkim, którzy mają problem z językiem angielskim :)

Eryk

Złego słowa powiedzieć nie mogę - dzięki szkole spełniłem swoje największe marzenie, wyemigrowałem do UK (bez znajomości języka byłoby trudno)

Wszystko w porządku, polecam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Wojtek

Niedawno zakończyłem edukację w tej szkole i z całego kursu jestem bardzo zadowolony. Mam 30 lat, język angielski miałem w szkole, ale cała wiedza właściwie wyparowała z mojej głowy. Tutaj o wszyskim sobie przypomniałem.

Marcel

Szczerze polecam, kursy są na wysokim poziomie, na pewno nie zamierzam z nich rezygnować, bo wiele mi dają, polecam.

Krzysiek

Złego słowa powiedzieć nie mogę - na zajęcia chodzę chętnie, bo zawsze wiele się z nich dowiaduję. Generalnie, dzięki kursowi udało mi się uporządkować swoją wiedzę, polecam.

Szczerze polecam, wysoki poziom nauczania.

Irek

Zaliczam się do grona zadowolonych kursantów. Na pewno z kursu rezygnować nie zamierzam, bo sporo się z niego dowiedziałem, uporządkowałem wiedzę.

Szkoła godna polecenia, ceny są przystępne, warunki spoko. Lektorzy profesjonalnie podchodzą o zajęć.

Asia

Właśnie zakończyłam swój 2 letni kurs - zaczynałam od prawie podstaw, a teraz już swobodnie jestem w stanie się dogadać po angielsku. Do nauki podchodziłam kilka razy, niestety bezskutecznie i dopiero ta szkoła pokazała jak efektywnie się uczyć, na co zwracać uwagę. Zajęcia są prowadzone w małych grupach i bardzo fajnym rozwiązaniem są multimedia i możliwość robienia i powtarzania ich w domu. Polecam szkołę w Gdynii, super lektorzy i zawsze pomocna i mocno angażująca się obsługa.

Aleksandra

Bardzo polecam szkołe SpeakUp. Nie mam nic do zarzucenia – profesjonalne podejście do nauki i do każdego ucznia. Wcześniej trudno było mi się zmotywować do nauki angielskiego i zawsze trafiałam na niekompetentne osoby. Zajęcia są interesujące, lektorzy poświęcają odpowiednią ilość czasu, a cały kurs dostosowany jest do mojego poziom wiedzy. Serdecznie polecam wszystkim!! ;-)

oszusci

Nieuczciwe praktyki i brak etyki. Organizacja grafików z zajęciami jest porażająco nieprofesjonalna. Wasz system blokuje uczestników i nie potrafią Państwo pomagać na czas, a gdy zrywa się umowę z Waszej winy, to zaczynacie kombinować i naliczać kary, jeśli ktoś podpisał umowę kredytową nigdy nie podpisujcie klienci takich ofert), Następnym razem proszę o kierowanie spraw na drogę sądową, ze szkołami tego typu jak ta, Regulamin i umowy będą rozpatrywane w sądzie na korzyść klientów. Nieuczciwa szkola, a poziom IT i organizacja szkoły oceniana przez ludzi na 2/6 z tego co można poczytać w sieci.

radośćzycua204

Najgorsza sekta jaka jest możliwa bo szkołą ja to nazwać nie mogę , NIGDY W ŻYCIU NIE PODPISUJCIE TA UMOWĘ nigdy, bo jak biedziecie chcieli zerwać to musiecie zapłacić 2000 pln, albo więcej , to nie jest organizacja to kriminal . Stawiam ocenę 0/5.

Była uczennica

Zdecydowanie odradzam tę szkołę językową. Przy zawieraniu umowy zapisałam się od razu na dwa poziomy, co było moim błędem. System nauki opiera się na 3 filarach - Multimedia, Podręcznik i Zajęcia w grupach. Jeśli chodzi o multimedia uważam je za stratę czasu. Najgorsze w tym było słuchanie nativa i pisanie co konkretnie powiedział - niestety jeśli napisało się inaczej niż przewiduje program zaliczało się błąd. Nawet lektor powiedział mi żeby się tym nie martwić bo ten program "tak ma". No super tylko potem wychodzi, że nie zdało się testu. Jeśli chodzi o zajęcia to były one podzielone na kilka tematów np gramatyka, speaking i tzw group class, który podsumowywał rozdział książki. Mam wrażenie, że materiał, który mieliśmy na group class i w podręczniku różnił się diametralnie. Jedyne co było w ty dobre to to, że można było zapisać się n a zajęcia które kogoś interesowały - jeśli np chciało się mówić można było zapisywać się tylko na zajęcia z mówienia. Lektorzy w zasadzie byli ok, na pewno się starali, chociaż raz miałam sytuację, że byłam sama na zajęciach i podczas gdy ja się produkowałam na jakiś temat to lektor przysnął... Jeśli chodzi o testy to też odbywały się na komputerach i tak jak już wspomniałam błędy wynikające z pisania odsłuchiwanych zdań zaniżały znacznie wynik. Kiedy już zakończyłam zajęcia i odebrałam certyfikat okazało się, że jest na nim wyszczególnione ile punktów procentowych zdobyłam z gramatyki, pisania, czytania i słuchania. Nie wiem czy tak jest w innych szkołach. Moim zdaniem nie powinno być to wyszczególnione. Czasem szkoła daje jakieś bonusy za to, że polecisz kogoś (dasz numer telefonu i ktoś przyjdzie zrobić test poziomujący). Podałam nr mojego kolegi, który akurat mieszkał blisko szkoły. Kolega udał się do szkoły, odbył rozmowę z osobą marketingu, powiedział że chce się zapisać na zajęcia na poziomie C2. Kolega nie powiedział tylko, że studiował anglistykę i jest nauczycielem języka angielskiego ( więc dla niego taki test poziomujący to pikuś) Jakie było jego zdziwienie, kiedy po teście dowiedział się, że jego poziom to B1. Osoba z marketingu chciała go naciągnąć aby wykupił 4 poziomy...

Janek

Pewnie najlepiej znaleźć sobie indywidualnego nauczyciela do konwersacji i dużo pracować samodzielnie, ale jeśli trzeba wybrać zajęcia grupowe to na pewno nie w Speak up (i nie w BC). W Warszawie jest tyle małych i ambitnych szkół językowych troszczących się o ucznia (np. AKN albo Nawijka) szkoda czasu na te molochy.

Alicja

Uważajcie na te szkołe! Podpisałam z nimi umowę "w promocji" jednak kiedy chciałam złożyć wypowiedzenie okazało się że mam dwie opcje: albo w ciągu 2 miesięcy spłacić kwotę reszty kursu nie wliczając promocji czyli ponad 2 tysiące złotych! albo nie rozwiązywać umowy i spłacać kurs z którego już dawno nie korzystam miesięcznie! Jednym słowem uważajcie przeczytajcie umowę nie raz ale trzy razy i to najlepiej umowę nie ze speak up.

kirk

Powiem tak. W kazdej PRAWDZIWEJ szkole jezykowej za max. 700-800zl ukonczymy kurs i podejdziemy do egzaminu CAE lub TOEFl który zdamy na 99%. I te 800zl to cena za caly kurs (gramatyka, konwersacje, listening, use of english itp.) a nie za 3 m-ce bzdurnych multimediów i slabych konwersacji. Speakup to korporacja ze świetnym marketingiem i perfekcyjnie wytresowanymi konsultantami, wyuczonymi wszelkich sztuczek aby tylko zwabic klientów. Firma nastawiona wylacznie na zysk, a nauka jezyka jest tylko przykrywką. Absolutna strata czasu.

A
@kirk

100% racja

Eldorado

Negatywne opinie jednak są prawdziwe. Sam się przekonałem. Stek obietnic na początek tylko, aby podpisać umowę. Następnie umowa niby przez szkołę, ale raty kredytowe. Szkoła chce hajs, ale niczego nie nauczy.

Uczenica 04.12.2018

Witam. Chodzę do szkoły. Gdybym powiedziała, że niczego się nie nauczyłam to była nie prawda. Ale wiem, że w tej szkole nie nauczę się mówić. Byłam dzisiaj na zajęciach i niestety udało mi się powiedzieć tylko 2 zdania. Oddałam pracę domową i jakoś nie wraca do minie sprawdzona. Myślę, że lektorzy się starają, nie wiem w czym tkwi przyczyna. Kiedy wracam z zajęć często jestem zniechęcona do dalszej nauki. Ale to mija i biorę się do pracy. Książka i multimedia nie są złe. Słówka są powtarzanie i można się ich nauczyć. Na końcu każdej książki są słowa do nauczenia. Nie są one nagrane i nie jest zapisana ich fonetyczna wymowa. Tego mi brak. Ja sprawdzam w diki każde słowo jak się wymawia. Obecnie uczęszczam do szkoły tylko dlatego, że zapłaciłam. Chyba się zniechęciłam do nauki. Nie wiem. Jeszcze próbuję. Ale czasami wydaje mi się, że to strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"