Opinie o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" w Warszawa

Mariola

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka angielskiego. Na zajęciach cały czas rozmawiamy po angielsku, ćwiczymy słówka, zdania i całe wypowiedzi. Ostatnio dużo podróżuję po świecie, więc język angielski jest mi niezbędny do komunikacji np. na lotniskach czy w hotelach. Dzięki zajęciom w Speak Up udało mi się poprawić język, do stopnia umożliwiającego swobodną komunikację. Innymi atutami Szkoły są: dogodna lokalizacja i łatwy dojazd, małe grupy lekcyjne i niskie koszta lekcji w porównaniu z innymi szkołami. Gorąco polecam tę Szkołę.

kolega Marioli
@Mariola

Mariola jest "zadowoloNY" . Niesamowite jak w ostatnim czasie szkoła próbuje zmienić negatywne opinie w internecie. Jest to zapewne początek końca jej funkcjonowania i dobrze, bo jest to funkcjonujący na rynku wyłudzacz pieniędzy, ponieważ poziom nauczania jest tam zerowy. Nie nabierajcie się na pozytywne opinie w necie, pisane przez pracowników SU

abc
@kolega Marioli

Dokladnie. PR i spam mailowy od nich to juz chyba norma :( Ja rok chodzilem do tej szkoly. Wszystko kwestia z kim sie mialo. Jedne panie prowadzily zajecia bardzo ciekawie, niektore oby tylko czas minal, niektore zajmowaly sie tylko tymi co bardziej umiejacymi lub podlizujacymi sie. Byl taki czas, ze z natloku spraw prywatnych nie moglem miesiac byc na zajeciach - czasu nie zarezerwowalem wtedy. Na koncu okazlo sie ze czas umowy mi sie skonczyl. Wowczas okazalo sie, ze moj pozostaly czas ... przepadl i zebym go odzyskal musze ponownie podpisac umowe no i zaplacic znow. Zajecia llubia byc tendencyje. Np lekcia odnosnie kar i przestepstw. Czy ja jestem sedzia zebym wiedzial jakie kary sa za jakies przestepstwa ? rozumiem ze te slowka tez trzeba poznac, ale bez przesady. W ksiazkach, ktore daja jest sporo bledow. Za kazdym razem slyszalem ze poprawiane sa lub juz gloszone. Przez rok jednak nic sie nie zmienilo. Na zajeciach to glownie xerowki... Zajecia tam mozna rezerwowac kiedy sie chce, ale... w wyznaczonych przez kierownika oddzialu porach. U mnie bylo bardziej nastawienie na rano.. kiedy bylem w pracy - kto wtedy sie uczy ?? :D Te komputerowe testy to taki troche pic zle oprogramowany. Oczywiscie wtedy tez byly bledy. Kiedy skonczyla sie umowa zablokowali natychmiast. Sam test tez jest do zgadniecia. Ten finalny jest zle oprogramowany. Odpowiedzi gromadza sie w trakcie odpowiedzi. Ale do firnalnej oceny sa zapisane na koncu. Jesli aplikacja padnie lub zawiesi sie, wszystkie odpowiedz sie straca i trzeba zrobic je od nowa. Znajac HTML latwo odgadnac ktora odpowiedz jest tam wlasciwa :D :D :D Panie od umow nastawione na targecik. Proponowaly gruszki na wierzbie. Cos z tych zajec skorzystalem, ale drugi raz bym sie juz nie zdecydowal. Aha.. i jeszcze jedno. W tej szkole musial byc niezly przemial jak chodzi o pracownikow. Kiedy zaczynalem a skonczylem zdazyla sie zmienic kierowniczka lektorow, sami lektorzy. Ostala sie jedynie jedna osoba. Reszta po prostu nowa. Podobnie osoby od umow.

Filip

Bardzo ciekawy sposób nauczania języka... dynamiczny... szybko przełamałem barierę i po kilku miesiącach mogę porozumiewać się bez problemu! polecam każdemu, bo naprawdę warto. To chyba były najlepsze zainwestowane przeze mnie pieniądze.

Dariusz

Lekcje w tej szkole językowej były dla mnie bardzo ciekawym i interesującym doświadczeniem, które pomogło mi rozwiązać moje problemy z barierą językową, jaką miałem. Teraz mogę swobodnie się wypowiadać w języku angielskim. Polecam szkołę Speak Up - to najlepsza szkoła językowa w Warszawie, gdzie ceny kursów nie są wygórowane.

Uczyłam się w SU,nie polecam
@Dariusz

Widzę ,że szkoła ruszyła z kampanią mającą na celu zbudować jej dobre imię .......... po stokroć nie polecam nauki w tej szkole

Vita_talkhova

Ja ucze sie w tej szkole kilka tygodni i jak na razie jestem zadowolona. Wiadomo trudno na razie mówic o jakis duzych efektach ale podoba mi sie podejscie do kursantów i sposób prowadzenia zajec. Nie sa nudne i meczace. Na chwile obecną moge polecić zobaczymy jak bedzie dalej;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
marek

Nauka w małych grupkach z różnymi, niemonotonnymi metodami. Super. Bardzo polecam każdemu kto chce nauczyć się języka angielskiego.

Seweryn

Dla mnie to jedna z lepszych szkół językowych. Musze powiedzieć, że myślałem, że nigdy nie dam rady nauczyć się dobrze języka, ale podejście lektorów w tej szkole, ich wiedza i przede wszystkim system nauczania, sprawił, że w końcu potrafię rozmawiać po angielsku. Może jeszcze nie do końca tak swobodnie jakbym chciał, ale ciągle nad tym pracujemy.

michaszka

Nauka języka wymaga sporo pracy własnej, ale bez tego nie da się zrobić postępów. Staram się byc systematyczna, korzystam z lekcji multimedialnych i lekcji z lektorem on-line. Według mnie wszystko jest bardzo spójne i rozwija nasze umiejętności. Ja polecam. Kurs jest bardzo merytoryczny i nie kosztuje fortuny, jak to ma miejsce w innych szkołach językowych.

Paulina z Warszawy

Próbowałam uczyć się języka angielskiego w domu, potem z aplikacji, z filmów, ale po 2 tygodniach przestawałam. Zapisałam się do SU i wreszcie uczę się regularnie. Ja lubię być samodzielna, ale wielu rzeczy nie wiem i potrzebuje pomocy, zatem taka szkoła jest dobrym wyborem.

marcinkosz

Po ok. 3 miesiącach zacząłem widzieć efekty. Odswiezyłem zdecydowanie swoj jezyk i poznalam wiecej zwrotów. Stwierdzilem, ze jesli z takim minimalnym wysilkiem widze poprawe to co jesli sie przyloze? Bardzo podoba mi się podejscie lektorow do kursantow. Na prawde potrafia przekazac swoja wiedze. Pozdrawiam.

Iwona

Na kurs zapisałam sie w zeszłym roku wiec w sumie od niedawna chodzę, podoba mi sie to ze jak nie pasuje mi godzina zajeć to można wszystko sensownie poprzekładać. Naprawde nic nie przepada, zadne zajecia. Cenowo też wyszło całkiem nieźle bo wykupiłam kilka poziomów od razu.

studenta prawa

W tym roku zacząłem studia w Warszawie i postanowiłam też zacząć chodzić do szkoły językowej. Zacząłam od przeczytania mnóstwa opinii w sieci na temat warszawskich szkół i kursów j. angielskiego. Najwięcej opinii miał Speak Up - różnych, ale postanowiłam, że spórbuję. No i muszę przyznać, że świetnie trafiłam. Podpisuję się pod każdym dobrym słowem na temat Speak Up.

była_niezadowolona_uczennica
@studenta prawa

serio? szkoła sama sobie wystawia "laurki" myśląc , że ktoś to "łyknie "? Opinie nie są różne, tylko są krytyczne. Szkoła jest beznadziejna i szkoda wydawać kasę (niemałą zresztą) , żeby tam się zapisać . Pisanie pozytywnych opinii od rzekomych uczniów nic tu nie zmieni. Panią Dyrektor można spotkać w SU wg "ksenki" ???? Nic bardziej mylnego. Pani Dyrektor i jacykolwiek inni z kadry uciekają i chowają się przed uczniami, którzy chcą złożyć reklamację. Ja próbowałam dwa miesiące. Wiele wizyt w placówce, telefonów. Niestety nie udało się. ODRADZAM naukę w Speak Up!!!!!

była_niezadowolona_uczennica
@studenta prawa

sprostowanie: Panią Dyrektor spotyka nie "ksenka" tylko "mal_gorzka"

ksenka

Nie mam się do czego doczepić, nawet jakbym chciała. Ceny są w porządku. Lektorzy ogarniają i mają dużą wiedzę i przede wszystkim potrafią tą wiedzę przekazać dalej. Grupy nie są duże, dlatego naprawdę da się czegoś nauczyć. Póki co jeszcze nie ukończyłam kursu, ale nie żałuję że tutaj trafiłam.

mal_gorzka

Zacznę od tego, że Panie z recepcji zawsze są uśmiechnięte i chętnie służą pomocą. Duży plus też za to, że Pani Dyrektor niejednokrotnie można spotkać w Speak Up - zawsze uśmiechnięta, porozmawia z kursantami. Ogółem atmosfera jest bardzo przyjazna, aż chce się uczyć. Lektorzy bardzo fajni i kompetentni. Szczerze mogę polecić tę szkołę. Cena kursu jest adekwatna co do jakości nauczania.

Mateusz

Angielski na najwyższym poziomie, kursy dostosowane do poziomu uczestników. Interesujące i intensywne zajęcia w małych i zgranych grupkach. Nauczyciele starają się jak najtreściwiej przekazać swoją wiedzę a jednocześnie ją powiększać.

Zadowolona_Kasia

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii? Miesiąc temu zakończyłam naukę w tej szkole i szczerze mogę ją każdemu polecić. Jak dla mnie super! Przede wszystkim podejście do kursantów, metody nauczania i sposoby przeprowadzania egzaminów. Mam 35 lat, co prawda miałam już język angielski w szkole, ale przez te wszystkie lata edukacji, nigdzie nie nauczyłam się tyle co w szkole Speak Up.

Renata

Nie polecam nikomu zawarcia umowy kredytowej w tej szkole !Byłam w banku ,zeby zrezygnować z kredytu ,bank bez problemu rozwiązał zemną umowę w ciągu 14 dni mogłam to zrobić.A szkoła robiła mi problem jak zgłosiłam przed pierwszą lekcją ,ze nie chcę jednak wiązać się z taką umową i rezygnuję .Straszyli mnie kruczkami prawnymi i kosztami a nie byłam na lekcji .....Uzasadnili ,że3 raz byłam na spotkaniu 30 min wprowadzające to było spotkanie jak wygląda kurs no szok!!!

.Zanim podam to dalej. Postaram się krótko i zwiężle. Zapisałęm się na kurs w czerwcu .Jestem obowiązkowy więc zaliczyłem wszystkie obowiązujace wykłady i prace związane z nauką i regulaminem. Otrzymałemw recepcji materiały przygotowujące do egzaminu bez powiadomienia o dacie i sposobie egzaminu.Czekałem .napisałem zapytanie mailem ,brak odpowiedzi...Do strefy słuchacza nie mogłem się zalogować.Poszedłem spytać o co chodzi i okazało się,że przecież muszę zaliczyć egzamin.Dwa tygodnie nauki straciłem.Podszedłęm do egzaminu na miejscu Al.Waszyngtona 146..Nie zaliczyłem 62% to zbyt mało.Znów minęło trochę czasu bym musiał dowiedzieć się ,że aby kontynuować naukę muszę podejść do powtórnego egzaminu.Ktoś o mnie zapomniał.No cóż zapłacone więc kursant niech sam się martwi.Podszedłem drugi raz do egzaminu i znów nie zaliczyłem.Miałem przerwę w nauce miesiąc nadmieniam.Czułem irytację i postanowiełem zrezygnować ze szkoły korzystając z podwójnej umowy gwarancyjnej.Okazało się,ze pani dyrektor powiadomiła mnie telefonicznie,że wg niej zaliczyłem,choć testy mówiły inaczej,i nie mogę skorzystać z gwarancji...Nadmieniam,że wcześniej pisemnie złożyłem rezygnacje na która nie otrzymałem odpowiedzi pisemnej. Natomiast otrzymałem powiadomienie telefoniczne ,że w związku z rezygnacją ze szkoły czekają na mnie papiery w siedzibie,które to mówią,ze w związku z rezygnacją zgodnie z umową z bankiem mam zapłacić 2 176,28 zł..MOgę się odwołać od tej decyzji,ale najpierw chciałbym odwołać sie od decyzji słownej pani Dyrektor..,ale jak? Miło ,prawda

Krzysztof

Na początku chciałbym zaznaczyć że moja opinia jest na temat tylko i wyłącznie placówki Speak up Puławska w Warszawie. Nie jestem w stanie polecić komukolwiek pracy w tym miejscu ze względu na dyrektor/menedżer szkoły. Od samego początku na rozmowie kwalifikacyjnej rozpocznie swoje "show", więc po prostu zacznie kłamać i nie skończy do ostatniego dnia waszej pracy w tym miejscu. Najgorsze jest to że dyrektor się po prostu kompletnie nie zna na tym co się dzieję w placówce. Administracja, cennik, przepisy, czy system na którym pracują pracownicy szkoły to dla menedżer czarna magia. Kompletnie nic nie wie, tylko odsyła to osób podległych które już dysponują odpowiednią wiedzą (zespół tam pracujący, jest świetny, kompetentny i przyjacielski). Na początek zostaniecie okłamani na temat tego jak będzie wyglądała wasza praca, zarobki, obowiązki. Potem kłamie w sprawach waszej umowy, że nie dotarła jeszcze bo ktoś tam jest na urlopie a wcale nie jest to prawda. Codziennie inne kłamstwo. Prosto w oczy, ze wspaniałym uśmiechem i miłymi słowami. Najbardziej niekompetentny mój przełożony w karierze. Coś pozytywnego, w Speak up Puławska pracują wspaniali nauczyciele, recepcja, administracja i konsultanci. Wszystko psuje jedna osoba, i to niestety ta na samej górze.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, Sprawdzamy każdy tego typu sygnał, stąd nasza odpowiedź po kilku dniach. Pierwszy raz w trakcie wieloletniej kariery Dyrektor tej Szkoły spotykamy się z taką opinią na temat jej pracy. Wyjaśniliśmy wspólnie poruszone w Pana wypowiedzi kwestie. Pani Dyrektor z każdym pracownikiem ustala indywidualne cele na każdy miesiąc i dokładnie informuje, w jaki sposób ma pracować, jakimi kanałami pozyskiwać klientów, itp. Pracownicy są informowani o sposobie naliczania premii za wyniki w pracy. Potwierdziliśmy to. Pani Dyrektor jest wymagającym, ale i wyrozumiałym przełożonym. Ponadto sama angażuje się w proces sprzedaży, podejmuje klientów, co wymaga wiedzy z zakresu aktualnych cenników, obsługi systemu i administracji. Wierzymy, że jej postawa i zaangażowanie w pracę pozwala na tworzenie przyjacielskiej atmosfery w zespole. Jako Dyrektor odpowiedzialna za cały oddział, jak i bezpośrednio za procesy obsługi klientów, część zadań deleguje na inne (doświadczone w zespole) osoby, w tym w zakresie wsparcia dla osób nowozatrudnionych i wdrażania ich w nowe obowiązki. Jest to zupełnie naturalne, szczególnie w okresach natłoku obowiązków. Pana opinia pokazuje, że z perspektywy osoby nowozatrudnionej może to wyglądać inaczej - to ważna informacja dla nas, jak i dla Pani Dyrektor. Z naszej strony możemy zapewnić, że jako firma wymagamy rzetelnej pracy zarówno od zespołów naszych Szkół, jak i ich zwierzchników. Jesteśmy otwarci na informacje i opinie. Komunikację i zrozumienie obu stron ułatwia bezpośredni kontakt (nie anonimowe forum), dlatego zapraszamy do kontaktu z działem HR: personel@lsp.edu.pl Zespół Speak Up

pracownik szkoły
@Krzysztof

Ja również chciałabym krótko wypowiedzieć się w w/w temacie. Tak się składa, że w tym czasie miałam okazję pracować w tej samej placówce i doskonale znam osobę zarządzającą, jej profesjonalne podejście do pracy oraz ludzkie i sprawiedliwe traktowanie współpracowników. Akurat w tym czasie w firmie zachodziło mnóstwo zmian, m.in cenniki, procedury itp. Uważam, że ta opinia jest mocno krzywdząca, a wręcz "wyssana z palca". Moim zdaniem jest to zemsta za zwolnienie z pracy. Do pracy przychodzi się pracować, a nie spędzać czas w internecie...

Konsul war 03
@Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"

Krzysiu..tak się składa że ja również miałem wątpliwa przyjemność pracowania z tobą i powiem jedno..takiego lenia jak ty w życiu nie widziałem dlatego zostałeś wywalony na zbity pysk..a teraz pretensje do wszystkich tylko nie do siebie..

była uczennica
@Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"

nieprawda, ja pisałam niedawno ,że jest beznadziejnie

była uczennica
@pracownik szkoły

A moim zdaniem to prawda

Zadowolony

Mi szkoła spodobała się z 2 powodów: metody nauczania i tego, że mogę dobrać sobie plan zajęć. Czegoś takiego na moich poprzednich kursach nie było, dlatego tak bardzo jestem zadowolona :) Polecam

Ewa_Zadowolona
@Zadowolony

Ja jeszcze sobie cenię w tej szkole to, że są nowe twarze na grupach i nie muszę się z nikim integrować :) Przede wszystkim elastyczny grafik zajęć który mogę sobie rezerwować + w większości to świetni lektorzy. Polecam jeśli ktoś nie lubi dużych grup.

czlowiek_nie_bot
@Ewa_Zadowolona

O widzę że wykupiona kampania reklamowa u trolli internetowych wypisujących pozytywne komentarze na temat tej słabej szkoły. Niestety te trole są tak głupie że nawet się nie zorientowały że ten portal dotyczy pracy w speakup a nie kursu.

niezadowlony
@Zadowolony

Metody nauczania? Nie bądź śmieszny, zdecydowania lepsze od tej szkoły są aplikacje na telefony niż odbycie tam kursu.

Anita Baranowska

Proszę się dwa razy zastanowić przed podjęciem decyzji! Ja czuje się oszukana przez firmę SPEAK UP Taka opinia spowodowana jest : wprowadzeniem mnie w błąd przez pracowników placówki w Zabrzu. Podczas trwania kursu zaszłam w ciążę o czym informowałam pracowników. Przez złe samopoczucie (spowodowane ciąża) byłam zmuszona przerwać kurs. W tym momencie pytałam o konsekwencje tego czynu i otrzymałam informację,iż nie muszę tego zgłaszać i mogę wróci na zajęcia po porodzie, jak już będę w stanie. Oczywiście cały czas regularne opłacałam składki za kurs. Kolejnym faktem jest zamknięcie placówki w Zabrzu, przed samym porodem i chęć przeniesienia mnie do innej szkoły. Oczywiście dostałam prawo wyboru innej placówki. Korzystne było dla mnie przeniesienie mnie do Katowic. Problem pojawia się, w momencie czekania na informację ponad trzy tygodnie,a koniec końców ta szkoła odmówiła mi możliwości kontynuowania tam nauki. Wszystkie formalności musiałam załatwiać w Gliwicach gdzie było to dla mnie nie korzystne ponieważ różnica wynosi 20km co wpływa negatywnie na kontynuowanie nauki. Jedynie Panie w Gliwicach były skłonne mi pomoc, wytłumaczyć problem i przed w wszystkim rozmawiać.Za co jestem bardzo wdzięczna .Chce dodać ze to wszystko działo się przed i świeżo po porodzie (poród przez cięcie cesarskie)gdzie nie był to odpowiedni moment na załatwianie tego typu spraw. Okazało się również że nie mam możliwości przedłużenia kursu o 6 miesięcy bez poniesienia dodatkowych kosztów o czym pracownicy w Zabrzu mnie zapewniali. Proszę zwrócić uwagę że przez błąd komunikacji i złe przeszkolenie pracowników szkół w Zabrzu i Katowicach, ja podnoszę konsekwencje, również te finansowe. W odpowiedzi telefonicznej otrzymałam informację , że mogłam dokładnie przeczytać umowe. Najważniejsze, że firma ma duporchron w postaci umowy i nie liczy się klient ... Proszę również zauważyć iż placówka w Zabrzu została zamknięta . Zastanawia mnie jaki był tego powód , bo z tego co pamiętam w zajęciach uczestniczyło dużo słuchaczy . Natomiast niepokojący jest fakt iż pracownicy placówki w Zabrzu nagle zaczeli zrezygnować z pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Języka Angielskiego "Speak up" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"?

Szkoła Języka Angielskiego "Speak up"