Opinie o Mebel Serwis Józef Lisowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mebel Serwis Józef Lisowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mebel Serwis Józef Lisowski o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mebel Serwis Józef Lisowski w Warszawa

Czy ta działalność jest jeszcze prowadzona? Mój chłopak szuka pracy jako stolarz, nie mam tylko pojęcia czy na pewno dobrze trafiłam? Ze trzy lata temu ludzie pisali tu o rotacji, a mnie właśnie oferta żadna się nie pokazuje. Wcześniej zainteresowałam się firmą ze względu na staż, bo działalność ruszyła w 1990. Ale czy wciąż jest prowadzona?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Mebel Serwis Józef Lisowski? Ktoś coś?

To wszystko prawda że jest źle. Ciągła rotacja. Tylko w sumie 1 stały pracownik. Ciągle mają ogłoszenia. Kłamią i wykorzystują za 15 zł za godzinę

Eryk Nowy wpis

to prawda

Dominika Nowy wpis

Firma Mebel Serwis Józef Lisowski realizuje usługi meblarskie od projektu, produkcji i montażu mebli po instalację oświetlenia. Interesuje mnie, czy w zespole tej firmy prowadzone są rekrutacje dla osób, które zajmują się obsługą klienta. Powiedzcie proszę, jakie ogólne warunki finansowe oferowane są przez pracodawcę, i w jakim systemie godzinowym pracuje się na co dzień?

Eryk Nowy wpis
@Dominika

Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.

Iwo

A ja uważam, że czas może być trudny i warto przyłożyć się żeby firma to przetrwała.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mebel Serwis Józef Lisowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jan

@Pracownik ale 15zl na godzinę to nie jest źle w sumie o ile to na rękę?

Kamil

Czy jakieś zmiany w firmie nastąpiły? Ostatnio nie pisaliście zbyt przychylnie.

zszokowana

Wszechobecny bałagan, nikt nic nie wie. Codziennie montaż w innym miejscu. Mówić Ci 3 osoby co masz zrobić, odrywają Cię od jednej pracy do drugiej. Kłamią co do stawek. Praca 8-16, ale tak naprawdę 8-17 często. Wyjazdy kiepsko płatne - a robi się je w weekendy najczęściej. Odwalają fuszerkę, nic nie jest zrobione dobrze. NIE POLECAM!

Lola
@zszokowana

Zanizanie stawek praca bez umowy. Potwierdzam

admin

Pracujesz w firmie Mebel Serwis Józef Lisowski? Osoby szukające pracy potrzebują twojej szczerej opinii o tym pracodawcy. Od twojego komentarza może zależeć ich kariera.

Niuśka
@admin

Zarobki niskie, wymagania duże, warunki pracy bardzo słabe (brak ciepłej wody uciążliwe zwłaszcza zimą, wszechobecny brud, kurz i bałagan). Praca dla mało wymagających i wytrwałych.

Zostaw merytoryczną opinię o Mebel Serwis Józef Lisowski - Warszawa

Mebel Serwis Józef Lisowski
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042