Mebel Serwis Józef Lisowski

Opinie o Mebel Serwis Józef Lisowski

Pracujesz w firmie Mebel Serwis Józef Lisowski? Osoby szukające pracy potrzebują twojej szczerej opinii o tym pracodawcy. Od twojego komentarza może zależeć ich kariera.

Niuśka
@admin 24.07.2016 11:00

Zarobki niskie, wymagania duże, warunki pracy bardzo słabe (brak ciepłej wody uciążliwe zwłaszcza zimą, wszechobecny brud, kurz i bałagan). Praca dla mało wymagających i wytrwałych.

Zostaw opinię o Mebel Serwis Józef Lisowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebel Serwis Józef Lisowski