REDIX T. Kościesza i Wspólnicy Spółka Jawna

Opinie o REDIX T. Kościesza i Wspólnicy Spółka Jawna

Maniek

Powiedzcie mi czy firma często organizuje takie dni otwarte jak były w czerwcu tego roku? Myślę, że to dobry pomysł. A tak w ogóle co słychać?

halina

Być może do Twoich obowiązków w tej firmie @gienek nie będzie należało tylko siedzenie w biurze podejrzewam, że do jakichś magazynów będzie trzeba pojeździć

oli

hal ja tam nie pracuję. to była aluzja do wypowiedzi wd gdzie trzeba ogarniać windowsa. Tak maja w ofercie. Pracownik biurowy "posiadanie prawa jazdy kat. B, doświadczenie w kierowaniu autem - warunek konieczny"

oli

wd nie tylko trzeba ogarniać windowsa ale też doświadczenie w kierowaniu autem - warunek konieczny. praca w biurze wymaga kierowania

Pracownik Miesiąca

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... każdy chciałby pracować, inkasować pensję nie dając nic od siebie. Praca w firmie Redix nie jest najgorsza firmą. negatywne komentarze i opinie piszą osoby zwolnione na własne życzenie lub zakompleksione... Pozdrawiam nierobów:)

Onyx

Wszystko prawda, omijajcie firmę z daleka.....

Anioł
@Onyx 29.03.2015 12:45
Wszystko prawda, omijajcie firmę z daleka.....

Witam Ja bardzo chętnie przyjmę do pracy osobę na stanowisko doradcy/ technika w zakresie lakierowania produktami rozcieńczalnikowymi. Doświadczenie i znajomość rynku obowiązkowe. U mnie pewnie raju też się nie znajdzie, ale oferuję jasne warunki zatrudnienia i rozsądną pensję i dobrą atmosferę pracy. W razie zainteresowania proszę o kontakt. tore.solskier@gmail.com

marcin

Dno, nie da się napisać nic pozytywnego. To co wyżej napisane to wszystko prawda. Nie szanuje się pracownika, nikt cię nie słucha, nie liczysz się, nic nie znaczysz i nic nie zmienisz choćbyś zapunktował nie raz u samego szefa. Fałszywy prezes zawsze znajdzie sposób abyś kasy nie dostał tyle ile powinieneś dostać. Najbardziej nie szanowanym pracownikiem (co ciekawe) jest pracownik działu sprzedaży, osoba która ma pierwszy kontakt z klientem i zawiązuje relacje (ponad połowa klientów nie pochodzi od handlowców). Nie ma żadnych szkoleń, wprowadzenia, szkoleń okresowych, przy wprowadzeniu jakiegoś nowego lakieru, a o szkoleniu w festool nawet nie pytaj bo się narazisz. Dostaniesz za to polecenie wydrukowania sobie z danego folderu kart charakterystyk (nigdy nie uporządkowanych i aktualnych - obraz pracy technologa) oraz polecenie obserwowania co się dzieję na sprzedaży i w ten sposób się uczysz jak dobrze doradzać klientowi. Za swój osobisty wkład w obsługę klienta otrzymasz ekspresowo podejrzenie o spoufalanie się z nim. Taka informacja zostanie automatycznie zaniesiona na górę przez nie pisanego p. kierownika Z. wyspecjalizowanego przez 11 lat pracy w pod......laniu. Na górze zaczyna się w tym momencie tworzyć zakulisowa cicha opinia o tobie że coś knujesz albo mądrkujesz. Będziesz od teraz obserwowany (co również ciekawe) przez szefa handlowców rejonowych - W., technologa (który nie ma lepszego zajęcia jak ploty) - CZ. oraz nowo powołanego dyrektora działu sprzedaży na nowym oddziale - Ł. To ta trójka + prezes będzie teraz za twoimi plecami podejmować decyzję o twoim losie. W przypadku sporów lub nie jasności nie licz że coś uzyskasz, jeśli ta trójka stwierdzi że jesteś np. zbyt ambitny i możesz nieś zagrożenie dla nich, że być może jesteś nie wygodny bo masz swoją wizję to twoje dni są policzone. Wystarczy nawet że ktoś wymyśli sobie coś na twój temat-dosłownie jak dzieci(przykładem jest Z.), odpowiednio to przedstawi i ubarwi. W najbardziej perfidny i ostentacyjny sposób liczy twoje dni pan W., potrafi ogłosić że dany pracownik będzie za chwilę zwolniony. Wszyscy którzy to usłyszawszy zaczynają szeptać i nabierają wody w usta, ty od nikogo się nic nie dowiesz, nie dojdzie nawet do żadnej konfrontacji z tobą, zostaniesz wezwany na górę by prezes mógł ci podziękować za pracę dla nich. Możesz dostać informację że, potrącą ci z kasy za wszystkie straty które spowodowałeś - że pomyliłeś kolory, zła bejca itp., że za mało sprzedawałeś - kiedy nie ma co sprzedawać bo brak towaru - tego nikt nie powie, jak też nie powie jak pan W. zamówił tony lakieru które miały się sprzedać ale się zmarnowały - ciekawe czy sobie obcięli kasę za tą wpadkę - na pewno nie, obetną za to tobie. A najlepszym dopełnieniem obrazu firmy Redix poza złą atmosferą - braku atmosfery, wyjątkowym na dużą skale bardzo złym zarządzaniem, kłopotach finansowych, złym traktowaniem pracowników i obcinaniu im pieniędzy JEST zabawa syna prezesa - 9 tyś zł miesięcznie na paliwo do jego zabawki z 5 litrowym silnikiem (na taką kwotę dział księgowości otrzymuje faktury paliwowe od pana(usunięte przez administratora).). Redix nieuchronnie idzie w dół, lecz ma na to moje pełne przyzwolenie.

Farbenkeinlieber

Firma dobra jedynie do tego żeby doceniać następnych pracodawców ;] Niskie pensje, brak podwyżek, wieczne kłopoty z zaopatrzeniem przez zadłużenie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] organizacyjny, klienci uciekają przez brak towaru i czas obsługi. O bieżącej sytuacji niech świadczy ilość zamieszczonych przez firme w ostatnim czesie ogłoszeń o pracę, pracownicy masowo jak na taką skalę uciekają a ci co jeszcze pracują robią to dlatego że ciężko o coś nowego. Podsumowując redix sprawdza się jako darmowa baza szkoleniowa dla pracowników podbieranych przez konkurencję oferującą nieporównywalnie lepsze warunki bez łaski.

zyga

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma, taki mamy rynek i sami uczymy pracodawców do złego traktowania pracowników itd. To jest Polska, tu niestety żyjemy i trzeba jakoś sobie radzić

diver

Hmm co to za firma otoz .Brak szacunku dla pracownika .Zwalniaja ludzi z powodu braku efektu a tak naprawde tak jak pisze przedmowca towaru na magazynie brak niestety nie pomagaja w niczym handlowca w terenie brak wlasnych pomyslow .Syn prezesa mysli tylko o swoich zabawkach : )

farbin

żenująca kadra zarządzająca,jeśli o zarządzaniu w tym czymś można mówić,towaru na magazynie brak, kasę wiszą dostawcom,nie płacą nawet minimum,bo na minimum krajowe tylko rejestrują dziadostwo i gmin.SZKODA SŁÓW NA TEN SYF.Ludzie w tej firmie się zmieniają co miesiąc,dno

Zostaw opinię o REDIX T. Kościesza i Wspólnicy Spółka Jawna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REDIX T. Kościesza i Wspólnicy Spółka Jawna