Efekt Serwis

Opinie o Efekt Serwis

były pracownik 2009-05-25 12:47:52
Bałagan, brak szacunku, przestrzegania praw pracownika, [usunięte przez moderatora]wyklinanie pracowników, brudne biuro.
Ogólnie nie polecam - jedno z tych miejsc, z których sie ucieka.
Kamil 2009-11-20 15:38:33
Podpisuję się pod postem. Krętactwa, brak szacunku.. myślicie że Wam się uda? też tak myślałem
szazza 2009-12-15 12:26:04
do mnie wypłata przyszła sporo przed czasem, tyle że zostałam zrównana z ziemią jak tylko chciałam wyjaśnić pewne niedociągnięcie.. więc rzeczywiście miło to tam nie jest
bary 2012-08-02 14:32:55
Witam , nie polecam !!!!!!!!!agencji Efekt Serwis , na ulicy Ciołka , zostalem wprowadzony w bład i potraktowny ja gnojek a[usunięte przez moderatora] nadaje sie tylko do odb, tel i [usunięte przez moderatora]a lub sprzatania tylko... bo to tez trzeba umiec , przez ta agencje stacilem szanse na prace gdzie indziej i zostalem na lodzie a miala byc praca na stale , radze unikac !!!!!! szkodza czasu . !!!!!!!
digi 2013-09-11 00:43:01
W moim przypadku strata czasu i pieniędzy. Nie kompletne ogłoszenia w internecie, chyba brak ogarniecia między pracownikami, bo dzwoniąc rano dzowiedziałem sie że praca na okres jaki chciałem nie stanowi problemu i umówiłem się w biurze, a po przebyciu długiej drogi z powodu z którego dzwoniłem pracy nie dostałem...
Damnit 2014-03-10 12:29:01
Powiem tak, ta agencja to zwykłe dno. Zakompleksione dziewczyny siedzące za biurkami, brak kontaktu, wypłata po 50 dniach od rozpoczęcia pracy i gnojenie Cie oraz traktowanie za robola bez ubezpieczenia i czegokolwiek. Jeżeli będziesz chciał wyjaśnić sprawę to możesz zapomnieć że taka sytuacja istnieje w ogóle.
platon 2014-10-23 23:33:44
To to jeszcze egzystuje?
mszczu 2015-01-31 23:26:48
no nie ma sie co dziwic ze sentyment to bardzo wazna sprawa ale czy to musi byc rzecz ktora musi decydowac o tym jaka prace wybieramy - bo sie nie wydaje mi ze warto wchodzic dwa razy do tej samej rzeki bo to sie zawsze potem zle konczy coz... takie jest zycie i tego sie trzeba trzymac. pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
O 2016-05-11 10:56:48
No trochę czasu minęło, ale wiesz @lajj, mała jest u nich rotacja.
Zostaw swoją opinię o Efekt Serwis - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt Serwis