Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Opinie o Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Lidia

@Jan To już są bardzo konkretne pytania. Jeśli nikt tutaj nie będzie Ci w stanie na nie odpowiedzieć, to zawsze masz możliwość skontaktowania się bezpośrednio z Focus Telecom: https://focustelecom.pl/#kontakt Powodzenia! @Bartosz Owszem, firma prowadzi w chwili obecnej procesy rekrutacyjne: https://focustelecom.pl/kariera/ Jaka posada by Cię zadowalała?

Pomocna dusza

Warszawa czy Łódź ponieważ firma ma dwa oddziały?

Gruby wpis

Ze wszystkich opinii jakie tutaj są, wszystkie są po części prawdziwe, pozytywne i negatywne. Obecnie zmieniłem pracę, więc zostawiam też feedback pracodawcy, nie tylko ewentualnym przyszłym pracownikom. I głównie przez pryzmat swojego stanowiska w dziale wsparcia klienta. Czyli wiadomo kto ja:) Na plus można podać: - praca pod presją, ale znośną. Jak był przycisk to sie podkręcało tempo, jak było luźniej to też nikt nie kwitł ci nad głową. Nigdy nie było problemu żeby można było odejść na chwilę od stanowiska, odsapnąć, nikt sie nie czepiał - czemu nic nie robisz? Wyjście na "fajkę" też nigdy nie było problemem. - umowa jaka chcesz - najczęściej samemu sie decyduje jaka umowe się chce, czy zlecenie, b2b, o pracę. Jedyne co jest zachowane to 3msc próbny, a potem zależnie od umowy - zlecenie odnawiane co rok, o pracę to juz nawet na czas nieokreślony. U innych pracodawców bywa znacznie gorzej i dużo częściej ma się umowy czasowe. - kontakt między współpracownikami - świetny, praktycznie można czuć się jak w ekipie zgranych ludzi, nikt nie odmawia pomocy kiedy jej potrzebujesz. Jeśli ktoś marnuje czyjś czas to owszem jest ganiony, ale zdobywanie wiedzy, czy uzyskanie istotnej informacji od kogokolwiek, nigdy nie było traktowane jako "marnowanie czasu". W 99%, to jakie relacje buduje się ze współpracownikami, to indywidualne podejście pracownika. - zrąby wtedy kiedy rzeczywiście się należą - nikt w mojej 3,5 rocznej przygodzie z tą firmą, nie (usunięte przez administratora) mnie bez powodu. Niektórzy się przejmują i czepiają, ja, zasłużone o-pe-er odbierałem jako lekcję. - ludzie znają się na robocie - wiedzą co robią i chętnie dzielą się wiedzą. - integracje - jak już są, to na wypasie. Jak na firmę zatrudniającą 50 os., to zawsze było "dostatnio". - podstawa wynagrodzenia jest niezła - o ile się dobrze "wytarguje" na starcie. No i tu przejdziemy do minusów: - o każdy grosz ekstra, trzeba sie niemiłosiernie wykłócać i wystarać. Nikt nie da ci podwyżki za staż pracy, czy wyniki w pracy. Można owszem wytargować premie, ale 200PLN zwane super ekstra pieniążkami przy wynagrodzeniu podstawowym 2-3k na rękę, to śmieszna premia, a najczęściej trzeba robić jeszcze coś ekstra oprócz standardowych obowiązków. A na tą ekstra premię trzeba włożyć nie adekwatnie 110% swojej pracy, tylko 150% siebie jak 200%. Bycie dostępnym 24/7 do dyspozycji pracodawcy, czyli rezygnacja ze swojego prawa do wypoczynku, za ekstra 300PLN, zwanymi fajnymi pieniążkami, też jest nieadekwatne. Takie wyrzeczenie powinno być opłacone co najmniej ze 4-5 razy więcej, czyli naprawde ekstremalne minimum = połowę podstawy. I nie ma sensu się wykłócać o więcej - trzeba będzie jeszcze więcej robić. Pracodawcy zalecam bardziej doceniać pracownika. - ewaluacje - ewaluacje tutaj nie mają takiego znaczenia jak w innych firmach. Tutaj zmieniasz stanowisko, dostajesz nikłą podwyżke i 1,5x tyle obowiązków. Ale to sie tyczy tego samego co punkt wyżej. - nie ma ludzi niezastąpionych - ciagle to się słyszy, że jak sie odejdzie - to cóż, trzeba sobie radzić. Nie buduje to motywacji do starania się o cokolwiek. Nie mniej, jak zabraknie kogoś ze starszych pracowników, bo są np. na urlopach, to pół tematów do zrobienia stoi. Bo nikt nie wie co i jak tam działa. - 10-letni start-up - firma w dalszym ciagu ma mentalność start-up'u. Żadnych benefitów, podwyżek, motywatorów, ale liczy się, że pracownik będzie solidnie swoją cegiełkę dokładał i że będzie żył życiem firmy. - zabawa w korpo - firma zaciąga tryb pracy korpo, tylko szkoda że same minusy takiego trybu. Korpo oprócz oczywistych minusów, daje plusy, takie jak jasne zakresy obowiązków + procedury, wiec wiadomo gdzie i kiedy, oraz kto jest za co odpowiedzialny. Tutaj wszystko jest płynne i rozmyte. Nie mniej na plus, zawsze każdy usłuży pomocą, jeśli ktos nie wie do kogo ma się z czymś zwrócić. - wyjadacze - w pracy mimo wszystko istnieje podział na nad-pracownika i pod-pracownika, zdefiniowany przede wszystkim przez górę. nad-pracownik może wszystko załatwić, ogarnąć itp. zazwyczaj to stary pracownik, albo nowszy - ale taki który szybciutko awansował. Pod-pracownik, niech nawet nie próbuje startować rozmawiać o czymś z górą, bo to i tak skazane na porażkę. Nie ważne jakie intencje i pomysły by miał. W skrócie, firmę mogę polecić jako start z karierą, na dłużej niż dorywcza robota gdzieś tam. Chcesz zdobyć wiedzę z IT, troche umiejętności miękkich, a boisz się twardej, sztywnej atmosfery - firma idealna dla ciebie. Natomiast nie warto myśleć o firmie jak o miejscu "stałego" zatrudnienia. Zdobędziesz wiedzę, umiejętności, uciekaj. Sam osobiście uciekłem po 3,5 roku, gdyż brak "uznania finansowego" adekwatnego do wkładu pracy, już mnie zmęczył. Nie raz usłyszałem od byłych pracowników stwierdzenia typu "co tak późno", w "w nowej pracy sobie odpoczniesz". Zgadzam się z nimi. Mimo wszystko nie żałuje, bo nauczyłem się bardzo wielu rzeczy z zakresu technologii jak i umiejętności miękkich. W obecnym zakładzie pracy, są grubo doceniane.

Jan
@Gruby wpis 11.05.2018 09:53

Widzę że masz dużo informacji i jesteś w stanie się podzielić nimi dlatego mam pytanie. Czy realizowane projekty są robione tylko na rynku polskim czy również można mieć kontakt ze środowiskiem międzynarodowym? Na stronie jest kontakt w US. Czy jest szansa realizować tam wdrożenia?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

anonymous

Firma no cóż swój wizerunek na łódzkim rynku ma nie ciekawy. Jeszcze te dziwne zdania w ogłoszeniach typu "NIE SZUKAMY: Niespełnionych programistów!" na stanowisko testera po czym niżej piszą... Wymagania: analityczne podejście do problemów podstawowa umiejętność programowania oraz znajomość SQL - reszty Cię nauczymy zaangażowanie rozszerzona wiedza nt. testów (automatyzacja - webdriver, junit, scenariusze) będzie dodatkowym atutem płaca niska. Ale tak już jest z polskimi firmami że one nie umieją zarabiać na kliencie tylko chcą zarobić na pracowniku.

Lidia

@aris, jeżeli jesteś pracownikiem Focus Telecom Polska Sp. z o.o. to proszę Cię o opisanie swojego dotychczasowego doświadczenia wynikającego ze współpracy z tą firmą. Jakim w Twoim odczuciu pracodawcą jest Focus Telecom Polska Sp. z o.o.? Twoja wypowiedź będzie ważna dla tych użytkowników, którzy zaglądają na to forum, ponieważ są zainteresowani ubieganiem się o pracę w tej firmie.

Lidia

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z Focus Telecom Polska Sp. z o.o. to wchodząc pod wskazany przeze mnie link: https://www.gowork.pl/oferta/mlodszy-specjalista-ds.-telesprzedazy-w-dziale-e-commerce,0Sfk30xFS9akALcl7rO5o7,warszawa zapoznacie się z ofertą pracy w charakterze młodszego specjalisty ds. telesprzedaży w dziale e-commerce. Pracodawca zapewnia satysfakcjonujące wynagrodzenie i m.in. szkolenia i rozwój. Co powiecie o takim stanowiski w tej firmie?

aris
@Lidia 08.02.2018 22:40

...że to nędzna reklama? "Satysfakcjonujące wynagrodzenie" - konkretnie ile?

rozczarowany pracownik

+ płaca na czas – ale to raczej powinien być standard, a nie zaleta… - brak poszanowania dla pracowników - intrygi kadry zarządzającej i próby skłócenia pracowników - wypominanie pracownikowi, że „za dużo zarabia” lub grożenie, że jego pensja zostanie obniżona - ciągłe zmiany w zakresie obowiązków - podział na „lepszych” i „gorszych” pracowników - brak jakichkolwiek benefitów - integracja i imprezy tylko dla wybrańców kadry zarządzającej - zwolnienia z dnia na dzień - nieciekawa atmosfera pracy - mała możliwość rozwoju – tylko dla wybranych „pupilków” ODRADZAM! Dzień odejścia był jednym z najszczęśliwszych!

xyz

Po wielu miesiącach w Łodzi, przy czym weźcie proszę poprawkę na to że nie pracuję tam już od pewnego czasu i mogło się pozmieniać. + nigdy nie było problemu z hajsem na czas + podwyzki się zdarzają, tutaj naprawdę widać docenienie dobrej pracy + bardzo fajny zespół + brak nudy w pracy, dużo różnorodnych tematów + w miaaaare zaawansowane technologie + parcie na rozwoj umiejętności pracowników - taka "agresywna" atmosfera, (usunięte przez administratora) się, kłótnie z rzucaniem (usunięte przez administratora), momentami aż nie chciało się wstawać rano - trochę czuć brak szacunku managementu do pracowników, odzywki typu "bo tak" jak sie czlowiek pyta dlaczego cos ma byc zrobione dziwnie - socjal? benfity? zero - sekrety, sekreciki, polityka żywcem z korpo, kto ma lepsze wtyki u gory ma wiecej wyjazdow i ciekawsze zadania - doświadczeni pracownicy średniego szczebla - od managementu w dół - odchodzą sami jeden za drugim - kasa bardzo przeciętna na rynku, chociaż za każdym razem jak ktoś ważniejszy odchodził kasa szła do góry I na koniec jeszcze jeden plusik: + pomimo powyższych wad, firma naprawdę stara się te problemy naprawiać i np podejście managementu do pracowników pod koniec czasu kiedy tam byłem było znacznie lepsze niż kiedy przychodziłem, podobnie organizacja pracy i atmosfera w firmie. Mając to ostatnie na uwadze - polecam, ale należy mieć świadomość że nie jest to firma bez wad. Temu komu uda się dobrze wpasować w zespół uda się nauczyć fajnych rzeczy i choć wielkiej kasy nie będzie, nie będzie musiał zastanawiać się jak związać koniec z końcem.

Obiektywna_wawa

Zgadzam się z opinią Maćka. Świetne ,merytoryczne i jakie prawdziwe...Racjonalnie myślący ludzie wiedzą pewnie, że w dzisiejszym świecie, realiach-opinie są bardzo ważne przy zakupie produktu ,czy wyborze pracy-jak w tym przypadku .Nikt tu nie pisze po to,żeby komuś "dopiec"-tylko wyrazić opinię,bo ma najzwyczajniej do tego prawo!!...Może kogoś to ostrzeże , żeby zastanowił się dwa razy przed podjęciem tam zatrudnienia. Szanowny Panie Kierowniku uważa Pan pewnie inaczej,że ktoś się mści,itp. .Najłatwiej jest tak powiedzieć.. pomyśleć..itp ..Tylko czy to jest na poziomie intelektualnym osoby na szczeblu kierowniczym?...Kwestia interpretacji....Czytając te opinię są bardzo trafione, oddające prawdę...Bardzo Pan Kierownik musiał "narozrabiać" ostatnio, albo po prostu "miarka się przebrała"...Ile można na to patrzeć? ?Na te ciągłe zmiany osób u Pana w zespole , wymyślanie stanowisk, zajęć, a finalnie i tak kwestie organizacyjne nie są ustalone ,zrealizowane...Na tym polega zarządzanie zespołem??Pan Szanowny Kierownik chyba nie miał nic z tym wspólnego i to widać...Osoby zarządzające chyba nie brały tego pod uwagę ,kiedy zaproponowano Panu to stanowisko i niestety takie są tego skutki..Coż,każdy ma prawo popełniać błędy,ale błędy trzeba umieć naprawiać!Na tym polega dosrosłość,profesjonalizm,odpowiedzialność za siebie,firmę i pracowników... Zgadzam się z Maćkiem,zwoalnienie pracownika z dnia na dzień.To jest prawda,czy tak robi profesjonalna firma?Profesjonalny Pan Kierownik?Praca na początku owszem wydaje się dobra.Ma się zapał na początku..Bo to,co oni tam robią,to naprawdę jest dobre,stworzyli świetne systemy..Jednak zapał opada po bliższym poznaniu Kierownika...Jego organizacji...A raczej braku organizacji...Ludzie,uważajcie na tą firmę!Tyle w temacie...Każdy ma wolny wybór...Jednak ma tez opinie...Może to komuś pomoże... Pozdrawiam FIRMĘ, Kierownika Szanownego,powodzenia!! Życzę "przejrzenia na oczy "...

Abrakadabra

Zgadzam się z wpisami byłych pracowników. Nie jest to firma dla osób szukających stabilnego zatrudnienia i docenienia ze strony pracodawcy. Wchodząc do tej firmy od razu można odczuć podział na "lepszych" (pracujących tutaj od czasów założenia firmy) i "gorszych". Focus Telecom stworzył bardzo dobrą aplikację do contact center, ale niestety nie potrafi postępować z ludźmi. Oto przykłady: - zwalnianie wartościowych pracowników z dnia na dzień - przerzucanie obowiązków zwolnionych osób pracownikom, którzy zajmują się zupełnie czymś innym - zapraszanie na wyjazdy integracyjne "wybranych" - brak szacunku (np. mówienie cześć "wybranym") - nowi pracownicy muszą na każdym kroku udowadniać, ze są potrzebni, że dzięki nim przychody wzrastają - zaangażowanie nie jest doceniane, jedynie liczby Mało przyjazna firma, dziwna atmosfera, duża rotacja pracowników, sporo osób odchodzi z własnej woli.

pracownik-firmy (byly/obecny)

Nie ma to jak opinia obecnego pracownika. Widać że szefostwo wzięło sobie mocno do serca wcześniejsze komentarze i postanowiło zrobić wpis broniący. Marketing trzeba sobie robić dobry żeby ktoś w ogóle chciał tam jeszcze przyjść do pracy. Krótko mówiąc - nie szanują pracowników. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Pracowałam tam i wiem jak to wygląda. Zero szacunku, ale potwierdzam - pensja zawsze była na czas ale oprócz tego firmę cały czas opuszczają kolejni pracownicy a to o czymś świadczy. Jedni popracuja miesiąc inni rok. Kto tylko przychodzi do pracy i pozna trochę jak to funkcjonuje od razu zaczyna rozglądać się za czymś nowym. Skoro tam jeszcze jesteś i pracujesz to świadczy tylko o Tobie i o tym że chyba nie masz wielkich ambicji, albo za wiele nie potrafisz. Jeśli tak chcesz bronić firmy to proszę podaj prawdziwe informacje - ile od czasu jak tam pracujesz odeszło pracowników. Jestem bardzo ciekawa statystyk ...

Obecny-pracownik-firmy

Bądźmy świadomi ze komentarze tu piszą głównie pracownicy którzy odeszli. Osoby które pracują tu od lat (a jest ich większość) nie maja takiego podejścia a jeśli już piszą to ich komentarze są takie jakie każdy chciałby moc napisać o swoim pracodawcy. Firma jest uczciwa, nigdy nie ma opóźnienia wypłat, wynagrodzenie jest bez wątpienia na poziomie adekwatnym do wkładu. Każdy kto się wyróżnia może liczyć na awans a oczekiwanie ze prezes będzie chodził codziennie od biurka do biurka jest nie wiem jakich standardów, bezpośredni przełożeni zupełnie nie odcinają się od swoich pracowników. Warto patrzeć najpierw na swoją działkę a dopiero wypominać innym, zwłaszcza twórcom firmy :) Ja sam nie jestem w stanie zrozumieć osób które swoją prace robiły na pół gwizdka, odebrały za to niemałe pieniądze i nikt braku szacunku im nie okazał a teraz swoje żale wylewają aby zemścić się na pracodawcy który tak naprawdę dał prace i pozwolił żyć na dobrym poziomie w tym czasie. Bez wątpienia to nie jest firma dla takich ludzi lecz dla ambitnych którzy chcą i potrafią ja rozwijać. Dla mnie celujący bo dostałem zatrudnienie od razu na wyższe stanowisko niż w poprzedniej a po 10-cię miesiącach awansowałem jeszcze wyżej. Teraz zatrudniam pracowników i tworze dział uważając by nie przyjąć osób trujących środowisko. Na pieniądze nie narzekam, pracy jest dużo i rośnie ona lawinowo bo tak to wyglada w firmie która rośnie.

maciek,
@Obecny-pracownik-firmy 30.08.2017 18:00

Proszę Pana Kierowniku T... o czym Pan pisze , komentarze negatywne oddają prawdę, kompletnie nie potrafi Pan Zarządzać zespołem-ludźmi, zwolniony jest pracownik z dnia na dzień, bez słowa dlaczego, dziękujemy za współprace , itp. Czy w tak super firmie jak Pan opisuje , powinny mieć miejsca takie sytuacje?? opowiada Pan wiele bajek, jak to jest super, czy ustala Pan pewne kwestie czynności, a później kłamliwie się Pan tego wypiera , zrzuca się na pracownika więcej pracy niż ma, przerzucanie obowiązków zwolnionych osób pracownikom, którzy zajmują się zupełnie czymś innym na innych, próbuje i udaje się Panu manipulować ludźmi na początku ale później wychodzi szydło z worka, ciekawie Pan musi kłamliwie opowiadać swojemu przełożonemu o tym jacy to pracownicy są źli którzy odchodzącą z wielu powodów a może Pana szefostwo powinno się zastanowić się i przeanalizować sytuacje, ale nie wydaje mi by miało to nastąpić, bo szefostwo poza swoim czubkiem nosa nie widzą niżej pracownika, typowe dla korpo które jest w naszym kraju,

mar12345

Nie polecam tej firmy. Człowiek daje z siebie dużo,a finalnie i tak nikt tego nie docenia.Obowiązki są zmieniane jak napisała wawa...Ogólnie brak szacunku,kierownictwo i zarząd żyją w innym świecie,a na pewno nie świecie pracowniczym.ODRADZAM !!!!!!

Lidia

@wawa, może to chwilowy kryzys? Może warto podpowiedzieć szefostwu o jakiś zmianach? Firma nie organizuje jakiś ciekawych pomysłów czy projektów dla pracowników? Może mają jakąś inna formę sytemu motywacji pracowników? Nie oferują żadnych benefitów? Imprez integracyjnych?

wawa

na początku wydaje sie ze firma dba o pracownika, obiecuja ze bedzie sie robilo to i tamto a pozniej okazuje sie ze zmiana planów i robi człowiek co innego , czesto bywalo tak, ze praca byla dla dwoch osob a jedną zwalniali aby jedna przejeła reszte obowiazków, i jak robot, szefostwo nie interesuje i ma szalone pomysły od czapy nie znajac zadań pracownika niżej i czesto wizje odgórne były mało realne i zamiast pomagac to szkodziły , na poczatku gdy przyjeli mnie do pracy to bylo super fajnie a pozniej wyszlo szydło z worka, pracuj za 2 osoby, zero szacunku , itdp. odradzam ta firme

valin

porządna firma, spora kasa to przecież nie dziwota, że mają wysokie wym,agania. ja startuję na zatrudnienie jako Specjalista ds. kontentu - Copywriter i nie płaczą że trudno jest

Fatalnie

Niestety mam negatywne zdanie o tej firmie. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej z Technical Chef coś tam. Umówiliśmy się, że dostanę projekt, za dwa tygodnie się spotkamy i zobaczymy czy rozwiązanie będzie w porządku - jeśli tak to mam pracę. Później zero odzewu, pisałem maile do osoby, która mnie umówiła na rozmowę (recepcjonistka) - zero odpowiedzi. Dzwoniłem - dostałem informację, że tak, skontaktuje się z osobą, która mnie rekrutowała i odpiszą mi co i jak z pracą. Oczywiście nie odpisali. Jeśli jednak nie chceli mnie zatrudnić, projekt upadł, cokolwiek - mogli chociaż odpisać na maila. A tak niestety wychodzi, że firma podchodzi niepoważnie do kandydatów.

nova

a czy to jest infolinia wychodzaca czy przychodzaca, na czym polega? proszę o pomoc bo zasranawiam sie czy wyslać cv.

bayer

Szczerze nie polecam firmy i podpisuje się pod innymi wpisami - zwodzenie, zakłamanie, chamstwo na codzien. Poza paroma na prawde dobrymi osobami firma bardzo mierna. Zarobki niskie, umowy czasowe, kierownictwo nie znające podstawowych zasad zarzadzania czy stosunkow międzyludzkich. Produkty się nie sprzedają, wciąż zwalniani sa ludzie i przyjowani na 3mies! nowi.

aldona

Hejo hej,wiecie może czy da radę pogodzić tą pracę w Focus Telecom ze studiami czy raczej nie bardzo? studiuje dziennie więc najbardziej zależałoby mi na pracy popołudniami / wieczorami i oczywiście w weekendy. No i czy czasem jak wypadnie mi jakieś zaliczenie w weekend lub inna trudna do przewidzenia rzecz to da radę nagiąć grafik?

high five

Powiem tak, sama praca była super - jak dla mnie, podobało mi się. Przełożony mega zabawny a jednocześnie konkretny mi się trafił. Co do współpracowników? Hmm... Zawsze trafią się jakieś męty... Więc albo robisz swoje, albo dajesz się wciągnąć w dziwne "intrygi", "ploty" i "zamęty". Zarobki przyzwoite, umowa... ciężko o umowę o pracę.

Jowita

Ale tak źle traktują ludzi w Warszawie czy w Łodzi? Bo chyba call center jest w Łodzi..... Jak wyglada praca, chodzi mi czy rzeczywiście firma ma dobra opinię i jest znana, tak jak się reklamują?

karamba
@Jowita 31.07.2014 15:52

Nie wiem, jak na codzien, ale na rekrutacji zachowuja sie jak socjopaci. Zwodza, klamia, cwaniacza. Nie polecam. Mnie osobiscie od takich ludzi odrzuca.

damn

dużo obietnic i chamstwa. może na IT się znają ale w całości muszą wiele zmienić żeby uznać ich za profesjonalistów bo profesjonalizm to nie tylko wiedza na swoim poletku.

Gonzo
@damn 03.06.2014 17:18

Zgadza sie. Maniery z Pierdziszewa Dolnego.

Przemo
@damn 03.06.2014 17:18

Potwierdzam, dodatkowo jeśli jest się dla nich freelancerem to wydrzeć kasę za zrobiony projekt jest mega ciężko. Ciągłe wymówki że jeszcze coś trzeba poprawić mimo zaakceptowanego projektu. Czekałem na kase kilka ładnych miesięcy... Nie tego się spodziewałem po tego typu firmie.

2014

Oczywiście przyznać trzeba że atmosfera jest fajna. Co do umowy - ciężko otrzymać umowę o pracę, płaca też nie jest najlepsza. Cały czas obiecuja i na tym się kończy.

***

Widać, że ostatni wpis jest mało autentyczny,chyba właścicielowi zrobiło się głupio za postępowanie z bezrobotnymi....złote góry czyli wielkie nic. Atmosfera jak najbardziej ok natomiast reszta to same kłamstwo...można pojechać i samemu się przekonać!!!

anonimek

Atmosfera tu panująca jest jak najbardziej na plus. Procesy szkoleniowe tez ok, tłumaczą ci dopóki tego nie zakumasz. Ludzie wydają się profesjonalistami, polecam – można składać civki.

Asystent sprzedaży

Czytając poprzednie opinie byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Do momentu aż przyjechałam na rozmowę rekrutacyjną. Zupełny brak profesjonalizmu. Kierowniczka co innego mówi na początku, a w trakcie szkolenia (bezpłatnego), dowiadujesz się że jest zupełnie inaczej. Szkolenie które miało trwać 2 dni, trwało 5. Mimo zapewnień że wszyscy zostaną przyjęci, okazuje się że nie mają możliwości technicznych. Strata czasu i pieniędzy.

Naiwny

W 100%cyrk!!!Zapraszają masę ludzi na rekrutacje, jeździsz się szkolić przez 5 dni(za darmo),cały czas mówią ci że jesteś świetny, że akurat trafił się bardzo zgrany zespół, po czym się dowiadujesz że jednak nie mogą Cię przyjąć bo mają tylko 5 miejsc a nie 11 jak przewidywali,ci którzy zostali muszą przejść kolejne dwa etapy próbne...podobno płatne,ale nie mogę tego powiedzieć bo nie dotrwałem. A....szkoda gadać żenada,nie polecam!!!

kaska

potwierdzam dobra firma mozna polecic

Zostaw opinię o Focus Telecom Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus Telecom Polska Sp. z o.o.