Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

Nick

Rozmowa przebiegała miło i to by było na tyle, niby szukają pracownika i niby nie, sami nie wiedzą. Nie podają wynagrodzenia jakie można dostać na poszczególnych stanowiskach, dużym plusem jest informacja zwrotna w umówionym czasie.

odradzam

dotyczy Łodzi - podczas rozmowy o pracę robią aluzje żeby do wszystkiego się przyczepić. na rozmowę jak zaproszą to nawet kurtki zdjąć nie pozwalają i nie mają przygotowanego pokoju żeby można było tą rozmowę przeprowadzić, typowy januszpol.( usunięte przez administratora ) szkoda czasu i pieniędzy na bilet.

Wiesz jakie warunki są w firmie Focus Telecom Polska Sp. z o.o., znasz pracę od podszewki? Napisz zalety i pracy w firmie, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Focus Telecom Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus Telecom Polska Sp. z o.o.