Opinie o Praxis (Zakończona działalność) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Praxis (Zakończona działalność). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Praxis (Zakończona działalność) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praxis (Zakończona działalność) w Warszawa

Razion

No ale to miejsce jest tlyko po to zeby sie dowiadywac jak to jest pracowac w takiej firmie, a potencjalni kontrahenci juztego nie czytają? no wlasnie jak dla mnie to czytają i jest to bardzo istotna kwestia. pewnie wszyscy wiedza czym sie zajmuej firma, ale moze ktos by wrescei ocenil oferowane przez nich uslugi.

Były-pracownik

Proszę omijać tą firmę szerokim łukiem, nie ma sensu iść nawet na rozmowę bo to szkoda czasu.Namydlą oczy kokosami a potem już nie da rady dociec swego. Trochę te opinie że nie ma jak zjeść są przesadzone, ale łatwo nie ma za niską płacę.

biedronka

Za prywatną opiekę to chyba sam będziesz musiał zapłacić, a o standardach tej firmy to już dużo tutaj napisano.

PP

Szukają cały czas pracowników, bo "rozbudowują zespół". Czytając Wasze opinie, zastanawiam się, czy jednak to "rozbudowywanie zespołu" nie jest spowodowane rotacją pracowników :?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Praxis (Zakończona działalność) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Nie była to moja pierwsza firma, w jakiej pracowałem ale to co się tam działo to ciężko opisać, w kilku słowach. Najkrócej mogę powiedzieć, tak: dobrze że już mnie tam nie ma. Nie polecam tej firmy.

Nigdy nie zdarzyło mi się pracować w gorszej firmie. Dobrze, że trwało to tak krótko. Zarobki bardzo niskie, ludzie wystraszeni i mało kontaktowi. Nie było czasu nawet wypić herbaty a co dopiero mówić o jedzeniu. Jeśli minął czas obiadu około 12 i nie skorzystasz z kuchni to już nie skorzystasz bo jeść można tylko o 12. Zero wprowadzenia do firmy, przedstawienia ludzi itd. Obóz pracy ze sprzętem z lat 80. Szczerze, szczerze odradzam. Piszę poważnie. Ciągłe ogłoszenia ws pracy nie biorą się z nikąd. Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą tak jak ja widząc ten motłoch.

zyczliwy

ja już tam nie pracuje już od dawna ale powiem co sądzę. więc jak piszą wyżej rzeczywiście prezes wykańcza. kiedyś było lepiej tak z 6 lat temu płaca w miarę adekwatna do pracy teraz jest bardzo zle wszystko robią po kosztach chcą mieć nie banalne zyski premie marne to nie powinno sie nazywac premiami rzeczywiscie sredniowiecze prezes ma klapki na oczach i ma wielkie ego po prostu wie najlepiej. o systemach motywacyjnych to nigdy nie slyszeli o doskonaleniu systemow zarzadzania tez nie prezes jednak wymysla "cos" co sadzi ze ulatwi prace ale to co wymysli zawsze jest na minus ale on i tak nie zauwaza. wiec jesli nie chcesz sie rozwijac jesli chcesz byc wazeliniarzem chcesz zarabiac malo nie chcesz miec premii motywacyjnych chcesz tanczyc jak ci zagraja lub chcesz miec najmniej pewna prace to firma wymarzona dla ciebie

firma może i solida.. płaca na czas nie zawsze co obiecują ale jest.. prezes wizja średniowiecza w sumie tacy doradcy pani była kadr i płac no i pan w którym w życiu nic nie wyszło a teraz z bratem ciepła posadkę się ma:) ogólnie atmosfera nie ciekawa brak szacunku dla pracownika (pan płaci sługa wykonuje) może kiedyś się zmieni ale narazie minus :(

bob

nie polecam szkoda czasu i zdrowia na tą firmę.

była pracownica

anonim - 2013-08-06 11:38:37 programista ale można zarobić w firmie Praxis na podstawowym stanowisku? czy są osoby które tam pracują na stałe?tylko te, które nie mają gdzie pójść albo nie maja kwalifikacji... pracują tam po kilka lat za 2000 zl, w ogoe wszystko postawione na glowie...

Programista

Nie polecam. Jest tam taki wszystko wiedzący CESARZ ojjj, ajjj jaki to wszechwiedzący człowiek. Chuck Norris się załamał jak go zobaczył, a Goździkowa zjadła 10kg etopiryny a głowa i tak jej pękła. Z racji nieograniczonej wiedzy oraz boskich kompetencji pełni rolę prezesa. Od tysiącleci nie było tam pracownika, którego cezar nie doprowadziłby do skrajnej psychozy, drgawek, depresji (więcej na psychiczne.choroby.biz). Ogólnie psychoza na maxa.

Suffo

Tak.Pracować do inwentaryzacji na etat ,potem się zwolnić,lub na umowe zlecenie-wtedy nie musisz podpisywać odpowiedzialności materialnej.Zarobki na magazynie to 1700- 3 m-ce,póżniej 100ka więcej,na zlecenie nieco więcej.Praca w zasadzie na drugą zmianę tzn .od 13tej

suffo

Jeżeli ktoś chce się zatrudnić w tej firmie, to tylko na umowe zlecenie,lub pracować na etacie do inwentaryzacji ,potem uciekać daleko.

"anonim". Zawodzi coś? Zawodzi system średniowiecznej rekrutacji. Za 3M - koleje rekrutacje, a może rekrutantom w to graj?

info

Pan prezes faktycznie ma ciezki charakter, popelnie bledy ktorych nie widzi lub nie chce widzec, ciężki charakter, słabo płacą, idz lepiej do Polcanu lub gdzie indziej jak masz mozliwosc, słaaaabooo , nawet bardzo słaaaabooo

Omijać. Szkoda zdrowia i czasu.

no powiem ze ciekawie nie jest nie daja rewelacyjnych pieniedzy na rozmowie sie slyszy o premiach ale nie trzeba sie nastawiac na duze pieniądze poza tym pan prezesunio to straszna szuja i robi pracownikom po zlosci on rzadzi wszystkimi dzialami a kierownicy dzialow nie maja praktycznie nic do gadania musza robic tak jak on im zagra. a premie w kopertach rzeczywiscie sa w postaci bonow jeden dostaje a 10 nie trzeba miec specjalne zaslugi

były pracownik_2

Pewnie wyleciałeś z roboty i teraz dajesz złe opinie? A sprawy z byłymi pracownikami zostały oddalone, bo i oskarżenia były bezpodstawne, a zresztą ten były pracownik założył również sprawę swojemu kolejnemu pracodawcy i też przegrał - i o czym to świadczy? że na rynku jest już znany i pracy nie znajdzie A co do dawania czegokolwiek w kopertach to obłudne kłamstwo. Dobrze tam gdzie nas nie ma...

artur

jest tam naprawde zle? a ile tam zarabia magazynier0kierowca wózka widłowego? jak zarabiaja tam na magazynie.?

system utrudniajÄ?cy pracÄ?, kiepskie pensje, niezÅ?a szkoÅ?a życia

• Jak się pracuje w Praxis (Zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Praxis (Zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Praxis (Zakończona działalność)?

Praxis (Zakończona działalność)