Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Kora28

W stokrotce w nowym Korczynie jest masakra.ludzie odchodzą na potęgę jest beznadziejnie i nie ma reakcji ze strony wyższej

Ktosik

Regionalna Grochów to porażka.przy zatrudnianiu kompletnie nie informuje o ważnych rzeczach typu że musisz przejść szkolenie.ze robisz gazetki w nocy po zmianie....jak twierdzi zapomniała poinformować . żenada

Mam 60 l moja opinia jak iwizualne doświadczenie jest negatywne co do zarządu jak i bardziej regionalna.Nadmienie ze mieszkam obok sklepu i codzień robie zakupy znam prawie wszystkie Panie i różne opinie 1.jak można było zwolnić kierowniczkę za porozumieniem stron za (usunięte przez administratora) inneKierowniczki płaciły lepiej zamiesz pod dywan Czy regionalna jest nietykalną a może robi czarną robotę Czy dziewczyny które mają wolne przychodzą do pracy żeby nadgonić robotę mają płacone nie regionalna się śmieje ze głupie Wracam do Pani Ani raczej dzieliła się kasa z regionalną bo wszystko uchodziło jej na sucho A teraz mam swoją opinię Pani kierownik sklepu ma być zwolnionaza niekompetencje regionalnej .Jest to osoba która prosto w oczy potrafi się wycofać jeśli ktoś rozmawia na temat urlopu z nią okazuje że onnnnna nic nie widziała wszystkie osoby wiedziały tylko nie onnnatak traktować osoby to tylko stokrotka Liczę że zarząd coś z tym zrobić było by milo i przeprosiny

Betka

Ale pisać tam nie umieją.

Mango

Swojego czasu był dział chyba monitoringu można tam zgłosić i powiadomić rko. Dyscyplinarka dla obu tylko trzeba mieć na to dowody a nie na gębę.

@Mango

A nie macie ochrony? Sprawdzi kamery wstecz i powiadomi kogo trzeba.powodzenia.precz ze złodziejami

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
Sto-krotka

Czy na bony świąteczne trzeba składać jakieś wnioski? Czy sami przyznają?

Czy w Stokrotce nie należy się jedną wolna sobota w miesiącu, co daje jeden wolny weekend? Jeden pracownik pracuję we wszystkie soboty a inni mają jedną wolna w miesiącu.

Mango

Niestety to są układy układziki. Kierownik tak układa grafik by jemu i pupilkom było dobrze reszta pracowników się nie liczy. Pracownik powinien mieć jeden wolny weekend. Jeśli tak nie jest porozmawiaj z kierownikiem a jeśli to nic nie da to pozostaje RKO.

Nowy pracownik
@Mango

To prawda. W dodatku przychodząc jako nowy pracownik mam wrażenie że 90% współpracowników traktuje mnie jak wroga. Straszna atmosfera.

Ktoś z Państwa może się wypowiedzieć o pracy w centrali na Projektowej?

Mała mi

Pisze czy wy tak mieliście w swoich stokrotkach jestem z Kraśnika tzn pracowałam już nie pracuje zostałam z dnia na dzień zwolniona ale to nie o to chodzi czy wasi kierownicy głowni też grafik ustalali dla siebie by im dobrze było i magazynierzy zamiast też drugie zmiany robią pierwsze a na drugich jest towar i kobiety które nie są uprawnione do tego wciągają ciężkie palety same kierownicza grafik daje kogo lubi ma dobre a inni robią cały miesiąc 2 zmiany a magazynierów jest dwóch i żadnego na 2 nie ma zmianie kierowniczka zamiast na grupie massanger wysłać grafik to magazynierzy mają czas na wysłanie telefonem prywatnym (usunięte przez administratora) mało sensowne jest ekspedientka na mięsnym która na magazynie jest głośna przeklina jest nie miła dla klientów ale nadal pracuje a ja nie gdzie klienci byli dla mnie mili i bardzo dobrze mi się pracowało kierowniczka dla rodzinki i lizusów jest dobra reszta ma ciągle przekichane ma swoich ulubincow dlatego są na 1 zmianie i to fer ? I nikt nic jej nie powie bo główna kierowniczka jest ona nadaje się na kierownika ona zawsze ma 1 zmiany bo większość czasu siedzi na (usunięte przez administratora)w biurze z kawką i sobie jedzenie(usunięte przez administratora) taka to właśnie u nas w mieście jedna z stokrotce nie pzodrawiam Stokrotka Mickiewicza

Malami

Najgorsze to jest że ona nie zdaje sobie sprawy że ktoś może np mieć dość lub wieczór też spędzić w domu z rodziną :/ ona ciągle robi 1 zmiany nie widziałam jej na drugich i ciągle robi się drugie zmiany a pierwszych sypnie ci kilka dni i człowiek czuje się gorzej powinno być tydzień tak tydzień tak żadna sobota pracująca nie ma nikt wolnej prócz jej rodzinki i jej samej

ZwolnionaBoTak
@Mała mi

Interesuje mnie czemu cię zwolnili , szukam osób które dostały wypowiedzenie z dnia na dzień bo rodzinka kierowniczki musi pracować i znajomi ..

@ZwolnionaBoTak

Ja też dostałam wypowiedzenie z dnia na dzień a za to że podobno nie podpisywałam listy przerw co jest nie prawdo i że użyłam telefonu

Alicja

Nie rozumiem poco sklep na Łukowskiej pisze ogłoszenie że szuka pracowników a kiedy przychodzisz z doświadczeniem,z sanepidem kierowniczka nie zainteresowana,mówi oddzwonimy,nie dzwoni,a ogłoszenie dalej wiśi.

Nowa

Czy jest szansa dowiedzenia się od was ile zarabia z-ca kierownika, tak plus minus jakieś widełki. Mam zamiar aplikować . Z góry dziękuję

ZwolnionaBoTak
@Nowa

Różnie z tego co wiem , teraz zwiększyła się najnizsza krajowa ale w tamtym roku była to różnica ok 300 zł między sprzedawca a kasjerem . Odpowiedzialność za sejf nawet jeśli to nie twoja wina że się nie zgadza .. za wszystko zbierany O (usunięte przez administratora) oraz życie w ciągłym stresie . W netto lepiej złożyć ta aplikację niż tutaj :)

Ona
@Nowa

U nas od 5080 do 5300.

ONA
@Ona

A gdzie tyle dostali?

Oksana

A ja mam takie pytanie ile czeka się na wyprawkę dla noworodka? Zgłoszone na początku grudniu i do tej pory cisza Ktoś się orientuje ile to potrwa?

Nie mam już siły kolejny grafik na luty kolejna wojna o dowalenie drugich zmian nie mam juz siły jak zwróciłam uwagę to wielka pani kierownik odrzekla że moze mi caly miesiąc dac drugie zmiany i nie mam nic do gadania

@Ania

Niestety tylko wybrańcy mają ranki... widocznie podpadłaś kierowniczce. Pupilki mają grafik układany w inny sposób niż pozostali. Jak widzę nic się nie zmieniło. Kiero zawsze układał pod siebie i zawsze był obstawiony by móc kawkę pić i w tel siedzieć.

Celina

Tez kiedyś podpadlam i miałam same popołudnia więc się da..

@Celina

Ale długo to trwało? Bo z tego jak piszesz w czasie przeszłym, to chyba już masz na pierwsze zmiany? Czy już nie jesteś tam kasjerką po prostu... :)

Kwiatek

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z dodatkiem na obóz dziecka ? Jaka kwota przysługuje ?

@Kwiatek

Wysokość dofinansowania zależy od dochodu.

Powiedzcie jak jezst z urlopami dopiero styczeń a wysyłają na urlopy zalegle za rok 2023 nawet jak komus zostało parę dni do wybrania??

Mango

O urlopie decydujesz Ty a nie kierownik. To Ty zarządzasz swoim urlopem i możesz odmówić i nie zaakceptować wniosku. Nie ma kto pracować a cel realizacji urlopów musi się zgadzać to jest polityka firmy...

Franek
@Mango

Racja ludzie się zwalniają oni nie zatrudniają nowych 2,3 os na zmianie na dość dużym sklepie a góra każe wydawać określoną ilość urlopów. Co to za sens,kto ma robić ,ile jeszcze damy radę to ciągnąć i najlepsi się zniechęcą.gdzie premia motywacyjna.najwazniejsze ,że kasa IM się zgadza.a ty jak zwykle(usunięte przez administratora)na paliwo i premie dla ko

Ann

(usunięte przez administratora) Wypłaty stanowisk kierowniczych to jakiś żart! Regionalna z Podhala Małgorzata S. Nie powinna pracować z ludźmi! Wyzysk za marne grosze, nie polecam

Kobieta

Koordynator Zamówień Magazynowych jak liczny zespół ludzi ma pod sobą? Tak pytam, bo trochę mnie stresuje wizja ogarniania dużego zespołu. A wiem, że to część pracy, bo czytałam ogłoszenie, które dali na swoją stronę.

Mango

Rodzinka pracuje razem to standard . Układy i jeszcze raz układy. Rodzina i znajomi to podstawa niestety innych się zwalnia by swoim zrobić miejsce . I co najgorsze rko czy dm dają błogosławieństwo.... Dlatego już mnie nie ma w tej firmie. Człowiek (usunięte przez administratora)by inna zmiana mogła pić kawkę i siedzieć na telefonie.

Nadal jest tak, jak niżej ktoś pisał, że płacą tylko minimalną? Mam na myśli oczywiście stanowisko sprzedawcy, w ogłoszeniach generalnie tutaj tych co podali sprzed roku to w żadnym nie ma zarobków, dlatego wszedłem żeby się tu spytać. No i za wyniki nie ma czy za obsługę jakichś dodatków?

Czyli nic poza podstawą? Ciekawe czy można chociaż awansować po czasie, daj znać jak to jest. Czy przewiduje taką możliwość firma i ogólnie później na wyższym stanowisku dopłacają jakoś porządnie czy też w granicach tej minimalnej?

Kitka

Tak. Najniższa krajowa plus premia za 100% frekwencję. 170 brutto na start i 270 brutto po przepracowanym roku

Mika

Najniższa krajowa plus premia absencyjna 270 w stokrotce jest możliwość awansowania.

@Mika

Brzmi niezachecająco największym problemem jest brak załogi ludzie się zwalniają a w ich miejsce nie zatrudniają nowych rypiesz za SB i za tych zwolnionych za te same pieniądze

Benia

Sama prawda . A jak jesteś dobry to cię wykorzystują byle zrobić robotę a (usunięte przez administratora)se przychodzą na 8 godz pokręcą się nikt nic od nich konkretnego nie chce a kasa ta sama ta firma to p o r aż. Ka

Paulaa

Jaka atmosfera panuje w stokrotkach w Rzeszowie? Ktoś może się wypowiedzieć?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Stokrotka Sp. z o.o.?

Kaśka

Poważnie? :/ Mop mopem, grunt, żeby na pracowniku nie oszczędzali. Jakie teraz są obecnie w sklepie zarobki? Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy. Dają jakieś benefity, dodatki?

@Kaśka

Najniższa krajowa plus 100 po przepracowaniu roku, plus 50 zł za sprzedawcę. Plus premia absencyjna 170 jak nie chodzisz na L4. Suma summarum wychodzi na czysto jakieś 3000 tysiące

Mia
@Stokrota

czyli podwyższają wynagrodzenie o 100 złotych za każdy przepracowany rok? nie ma szans na większą podwyżkę? a ta premia to tylko absencyjna, nie ma innych i co ile jest ona wypłacana, co miesiąc?

@Mia

Nie za każdy rok, po przepracowaniu roku. Co miesiąc do wypłaty 100zl brutto oczywiście. Czy masz rok czy dziesięć nie ma znaczenia. Stówka i tyle.

@Mia

Premia absencyjna i koniec. Kierownicy mają premię dodatkowo za zrobienie budżetu, audytu z bardzo dobrym wynikiem, ale to się zdarza rzadko

@Mia

Nic nie podwyższają! To za obecność po roku, jak pójdziesz na l4 to przez najbliższy rok nie dostaniesz. Nic nie ma, nie ma stażowego, premii oprócz tych absencyjnych, za "sprzedawcę" też nic nie ma, jedynie na mięsnym jest odrobina więcej a poza tym najniższa krajowa czyli nawet 3k na rękę nie ma.

Zuza

Sprzedawca u mnie ma 100 dodatku, 170 absencyjnej, i minimalna

Praca
@Stokrota

Czy jeśli złoże oświadczenie o podwyższonych kosztach uzyskania przychodu z tytułu dojazdu do pracy poza miejscem zamieszkania to moja wypłata będzie mniejsza? Jak to wygląda. Czy ktoś rolnicza się z pitu i odlicza sobie dojazdy?

@Zuza

Ta 100 nie jest za "sprzedawcę" tylko też absencyjna, są 2 absencyjne i nic więcej.

@Praca

zawsze mogą Cię przenieść bliżej domu, nikogo nie interesuje czym, jak i czy w ogóle masz jak wrócić np. po 23 ej, lub dojechać na 5 rano, zmień Stokrotkę. Jesteś zatrudniona/y przez firmę "Stokrotka" a nie przez ten konkretny sklep, będą chcieli to wyślą Cię gdziekolwiek byle w tym samym mieście.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.