Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Kobylka

Hej czy ktoś ma informacje kiedy przyjdą karty ma święta i kiedy będą zasilone?

Lola

Jutro 5 a ja jeszcze nie dostałam karty a mam jutro wolne i muszę 2 razy jechać po karte i potem po zakupy czasami może być tak że dostanę 6 dopiero bo główna kierowniczka wydaje a 6 jest dopiero w pracy

Ann75

A czy na długotrwałym zwolnieniu chorobowym też dostanę kartę? Pracuje 10 lat

Poponana

Ile trzeba przepracować żeby dostać kartę sodexo

Witam mam pytanie czy jak mam mom dziecko 14 lat czy dostanę dodatek na mikołajki na karcie podarunkowej czy jest jakiś wiek

Xyz

A czy będąc na wychowawczym należy się karta na święta

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Roxi

Czy można zwolnić pracownika,który udostępnia klientom swoją aplikację?

Gaba

I rzeczywiście ktoś za takie coś stracił pracę? Czy najpierw jakieś upomnienie leci? Widziałam w innych opiniach, że zastępca kierownika zarabia około 3500 na czysto. Ile w takim razie zarabia kasjer aktualnie?

Kacha
@Gaba

Powiem tak zastępca zarabianie więcej niż kasjer i sprzedawca prawie na to samo wychodzi i ma więcej obowiązków

Kaja

Mam pytanie czy może razem pracować rodzina bo podobno do naszej firmy ma przyjść córka kierowniczki

@pracownik
@Kaja

tak ,mogą pracować.

Ula

zastanawiałam się czy aplikować na sprzedawcę w sklepie, czy na magazyniera - sprzedawcę, ale jak widzę wasze opinie to już sama nie wiem....opisujecie, że szarzy pracownicy robią wszystko na sklepach, a kierownicy tylko towar przyjmują.. możecie powiedzieć czy tak jest w każdym ich sklepie, czy tylko w określonych rejonach? gdybym poszła do nich na magazyn to powiecie w jaki sposób miałabym pomagać na sali sprzedaży? bo tak jest w ogłoszeniu na magazyniera - sprzedawcy w Piasecznie. Praca jest zmianowa, napiszecie ile jest zmian i jakie to są godziny?

@pracownik
@Ula

akurat co do magazyniera ,to u nas pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-14.30,ale magazynier to ciężka praca jak dla kobiety.

Asia

Jak jest z dniem wolnym za 11.listopada.??

Asia

Czy kierownik moze wysłać na urlop nie pytając o to pracownika??

Stokrota
@Asia

Nie może. Urlop jest do dyspozycji pracownika, a nie pracodawcy.

Asiaasia
@Stokrota

To jest właśnie najgorsze zapracowałeś sobie na ten urlop i nie możesz sobie go wybrać kiedy chcesz.

Lulu
@Stokrota

No nie powiedziałabym ja na urlop byłam wysyłana kiedy się podobało kierowniczce a nie kiedy mnie potrzebne było

Lusia

Stokrotka to jedno wielkie (usunięte przez administratora) kierownik sklepu z katowickiej galerii to nie powinna być wogole kierownikiem.Tak jak ja zostałam (usunięte przez administratora) przez nich to tylko ja wiem na urlopie (usunięte przez administratora) nie wypłacone wczasy pod gruszą dni totalne nie polecam pracy w tej firmie. A kierownik regionalna też nie byle (usunięte przez administratora).

Mariola

To co się wyprawia w tej firmie to jakiś (usunięte przez administratora). Od zastępców wymaga się dostępności wręcz 24/7.... Normalne i notoryczne jest to że kierownik tworzy tak zwana grupę pracownicza na której pracownicy potrafią być tak bezczelni że podczas nieobecności pracownika piszą co zrobił źle i oznaczają go czy to nie pod godzin pod (usunięte przez administratora) Ulubionym zajęciem Pań Kierownik Głównych jest śledzenie monitoringu i sprawdzanie pracy personelu zamiast nadgonienie swojej.... Notoryczne jest również to że kierowniczki główne przychodzą nie zapowiedzianie do sklepu pod pretekstem "zrobienia zakupów" a tak na prawdę przychodzą i kontrolują pracowników w czasie w którym powinny być w domu. Na zmianie po 3-4 osoby.... Od zastępców kierownika wymaga się że ma robić wszystko, jak trzeba to kasa, lada, pieczywa, owoce, planowany i rzeczy administracyjne. Panie regionalne też raczej profesjonalnie się nie zachowują ponieważ raczej są bardzo humorzaste ....Nie polecam bycie zastępca za 3300 plus nie zawsze jest premia ponieważ obroty potrafią być niskie a wymagania bardzo wysokie .... Nie polecam za takie pieniądze i nie za taki cyrk.... W firmie w której nie szanuje się pracowników... jedyny plus to wypłaty na czas.

Ona

Witam. Jeżeli ktoś z was będzie wybierał się w delegację na szkolenie, na zastępcę kierownika sklepu Stokrotka we Włocławku, własnym samochodem i za własne pieniądze to niech przypadkiem się nie łudzi na szybki ich zwrot. Czekam trzeci miesiąc. dziękuję stokrotko

Wiki
@Ona

Też byłam na szkoleniu w delegacji i moją delegacje rozliczał mi kierownik sklepu na którym byłam po szkoleniu.

Pytanie do zastępców W jakich godzinach są zmiany? Zastępcy i kierownicy pracują w innych godzinach niż kasjerzy?

Pytanie jak każde inne. Czasem kierownictwo pracuje w innych godzinach ze względu na pracę biurową. O której zaczyna i kończy się zmiany?

kierowcy byłem na rozmowie w Rzeszowie i przyjąłem się na okres próbny dojazdy do Tarnobrzega i jazda po stokrotkach paleciaki wszystkie uszkodzone baterie nie trzymają towar na auto dosłownie upchany,same dziadki jeżdżą stawka za pracę jak na rzeszów śmiech na sali skakanie po autach w ciągu dnia tym autem dwa sklepy i 3 sklepy już innym kierownictwo z rozbieganymi oczami ogólnie dramat inna umowa że delegacja dodatki premia itp suma sumaru nie ???? POLECAM

klient

omijajcie sklep na strażackiej w Łodzi bo sprzedają stare wedliny i mieso

Klientka

Piszę ten post bo ręce opadają. Co jakiś czas robię zakupy w Stokrotce na Starzyńskiego w Ozorkowie bo mi odpowiadają produkty i ceny, ale ostatnio to jakiś żart co bym tam nie kupiła z Lady mięsnej to wszystko śmierdzi dosłownie... Mam nadzieję, że Ala kierowniczki zrobią w końcu tam porządek z tym śmierdzącym towarem i zaczną same to kontrolować a nie tylko robią przeceny towarów!!!

Pytanie bardziej do kierowników , zauważyliście mniejsze o wiele premie od kiedy krajowa poszła do góry ? To są jakieś żarty ...

Lalala

A ktoś w ogóle jeszcze ta premie dostaje? Bo my jedyne co widzimy to skok celu i nawet nie ma szans tego wyrobić żeby otrzymać premie od firmy Wymagania jak nie powiem co....... tylko nikt klientowi nie nawali na siłę zakupów w koszyk aby utargi się wyrabiały

Basia
@Lalala

Tu rządzą chyba prosto z litwy.inflacja wysoka ceny kosmiczne non stop zmieniasz fiszki ludzie szukają tańszych produktów a oni porównują plany rok do roku .żart i kabaret.wiadomo że lepiej już nie będzie ludzi nie stać na kalafior .a te premie nam się po prostu należą .

Iaiaia

Potwierdzam ale tną jak mogą ze wszystkim... no.ale cóż poradzić

Stokrota

Premie, a to dobre, od początku roku są takie cele że nie ma szans ich wyrobić. Ale muszą gdzieś uciąć. Jak pójdzie znowu najniższa krajowa do góry to będą pewnie cięcia etatów pod pretekstem, nie robicie celów więc nie potrzeba tyle pracowników... Tylko z czego tu ciąć jak już nie ma gdzie.

Aaaaa

Tak, ostatnio całe 2.80

nieklient
@Stokrota

pracownicy z PL szukajcie innych sieci, Stokrotka wykupiona przez nibyLitwinów, dadza pracę ukraincom bo na to dostali kasę z EBOIR, trzeba wytrzymać ten napór bo przyjdzie kupować i pracować dla wschodnich pieniędzy a nie o to chodzi !

mi

dlaczego stokrotka nie pozwala na kasowanie towaru kasjerom,tylko trzeba dzwonic po kierownika ?zeby skasowac jakas rzecz

Stokrotka

Czy ktoś z was tak jak ja nie dostał w tym roku dodatku na wyprawje szkolna? Wniosek złożyłam a pieniędzy brak???? . A może to nie we wrześniu płacą tylko później ????

Alicja
@Stokrotka

Poszukaj informacji na Stronie NSZZ Solidarność w Stokrotce, zadzwoń: 662 961 454

Stokro
@Stokrotka

Nikt nie dostał. U nas to nawet powiedzieli że się nie należy w tym roku. Że niby zostały wstrzymane. W lipcu zaś dowiedzieliśmy się że termin na składanie już minął.

Kk
@Stokro

Przecież przyszło info ze wypłaty będą dzisiaj. Dlaczego nikt z was nie zapyta swojego kierownika?

Wyzysk ludzi. Nieprzestrzeganie 11 godzin ‚odpoczynku’ między dniami pracy. Zmiany grafiku średnio 2 razy w tygodniu bez ustalenia z pracownikiem czy się na to zgadza. Osoby zaczynające prace całe miesiące mają tylko 2 zmiany. Wieczne tłumaczenie kierownictwa pt ‚dużo pracy- mało ludzi' (nie dziwie się, że rąk do pracy brakuje przy takich warunkach). Ogólnie praktykowana zasada 'równi i równiejsi’. Pracownik w stresie biegnie do toalety, żeby kierowniczka nie miała pretensji o za wolną prace. Sklep brudny, nie wspomnę o socjalu, w którym odechciewa się zjeść na przerwie. Sanepid miałby duże pole do popisu, bo niejednokrotnie zepsute mięso sprzedawane jest jako mielone. Bardzo żal mi ludzi, którzy siedzą w tej firmie latami.

Mango

100% racji. Dodam jeszcze o zatrudnianiu rodziny i znajomych. Upokarzanie, zmuszanie do brania urlopu w dni w które się nie chce. Grafik ułożony pod samego kierownika by się zbytnio nie narobił...

MalaMi

A to nie jest tak,że sprzątanie socjalu należy do pracowników? Codziennie przecież są dyżury do sprzątania...więc to wina pracowników,że nie sprzątają....

Tosiek
@Mango

Widzę ze to nie tylko u nas z tymi urlopami a macie dostep do swoich kont bo u nas dostęp ma tylko kierowniczka i wypisuje te urlopy

@Tosiek

Przecież wy w systemie musicie te urlopy potwierdzać

Alicja
@Tosiek

Wypisuje czy też potwierdza? Jeżeli ktoś potwierdza za Ciebie wniosek to jest to równoznaczne ze sfałszowaniem podpisu (przestępstwo ścigane z urzędu).

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.