Opinie o Wizual Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wizual Projekt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wizual Projekt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wizual Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Szalony Ogrodnik Nowy wpis

Praca w Wizual Projekt to wyzwania jakim należy podołać. Pracuję tu już kilka lat i nigdy nie było nudy, codziennie coś innego, zadania ambitne i od nas pracowników zależy droga dojścia do celu. w realizacji tych celów zawsze możemy liczyć na przełożonych (mam tu na myśli zarówno wsparcie merytoryczne jak i duchowe) sama praca jest przyjemna, bo zapewnione mamy odpowiednie narzędzia i maszyny, a atmosfera w pracy jest wręcz rodzinna (co jest zasługą wszystkich pracowników). Odnoszę wrażenie, że wszyscy gramy do jednej bramki. wynagrodzenie na dobrym poziomie... ogólnie wszystko na dobrym poziomie

Rafał Zaborowski Nowy wpis

Dla osób poszukujących pracy w swojej branży i nie tylko : Firma stabilna, z bardzo dobrym zapleczem i od strony kompetencji ludzi tam pracujących, po realizowane projekty oraz park maszynowy. Jak do tego dodamy uczciwe podejście właścicieli do pracowników, mamy wzór na stabilną pracę. Zawsze znajdą się osoby narzekające na wszystko, dla mnie miarą jak jest w danej firmie jest m.in. to jak często jest rotacja pracowników. Tutaj pracują te same osoby od lat, a to jest najlepszą rekomendacją. Pensja? Porównywać należy zawsze podobne branże i stanowiska, tutaj także jest bardzo dobrze. Polecam wszystkim zainteresowanym, a malkontentom proponuję szukać takiego miejsca, gdzie już nigdy nie będą musieli narzekać, tylko czy takie miejsca w ogóle istnieją...? Dla osób myślących, że napisałem jakąś oderwaną od rzeczywistości laurkę, informuję, że znam temat od strony pracy i pracownika. Pozdrawiam.

Jerzy Nowy wpis

Firma Wizual Projekt wykonuje projekty zagospodarowania oraz kompleksowe realizacje terenów zieleni. Na stronie firmy http://wizualprojekt.pl/praca/ jest ogłoszenie rekrutacyjne dla ogrodnika-pracownika fizycznego do zakładania terenów zielonych i dla ogrodnika-specjalisty do pielęgnacji terenów zielonych. Dajcie znać jeśli będziecie na rozmowie rekrutacyjnej.

WP Nowy wpis
@Jerzy

Panie Jerzy, faktycznie szukamy w chwili obecnej pracowników, na obydwa stanowiska o których Pan wspomniał. Zapraszam do kontaktu na mail: rekrutacja@wizualprojekt.pl, prosimy podać telefon/mail abyśmy mogli się umówić na spotkanie, chetnie spotkamy się i przedstawimy ofertę zatrudnienia. pozdrawiamy, zespół Wizual Projekt

A ja akurat uważam, że to bardzo dobra firma do pracy. Szefostwo uczciwe, solidne, przyjazne. Współpracownicy - młoda, fajna kadra. Wypłaty zawsze na czas. Ciekawe realizacje. Praca w miłej atmosferze bez większego stresu. Zarobki przyzwoite, może nie jakieś super wysokie, ale też nie zaniżone, myślę że typowe w standardach warszawskich w tej branży. Jeśli ktoś chce stabilnej spokojnej pracy, osobiście polecam.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wizual Projekt Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
WP

Byłoby także miło, drodzy byli pracownicy, gdybyście zrozumieli czasami, że 'Szef to też człowiek' i może mieć o wiele więcej na głowie zarządzajac całą firmą ( aby między innymi zapewnić Wam pracę) niż odpowiadanie natychmiast na wasze 'chcę teraz'... Bo tak na zdrowy rozsądek to pracownik i jego praca powinien działać 'dla firmy' a oczekiwać że firma czy szef będą bez względu na wszystko skakać wokół pracownika na każde jego zawołanie... to trochę nie tak działa drodzy byli pracownicy...

WP

Zastanówcie się Panowie co piszecie i najpierw oceńcie swoje zachowanie wobec pracodawcy a później wypisujcie swoje mądrości na internecie. Nieterminowe wypłaty... ciekawe kiedy... życze powodzenia w innych firmach, oby wam tam było lepiej...

byly

odradzam .... Pracowałem kilka lat i teraz wiem , że to co zrobiłem czyli odszedłem było najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć. Mają cie za idiote od początku do końca... wypłaty przestały być terminowe, totalna olewka ze strony właścicieli.

niby firma działająca od lat na rynku a szef nie umie odpowiedzieć na najprostsze pytanie. Zawsze musi się zastanowić... i nigdy nie daje odpowiedzi..Pracowników traktuje jak powietrze.. Ciężko się czegokolwiek doprosić... O podwyżce można zapomnieć... nawet jak się starasz...głównie zatrudnia ukraińców dlaczego?? bo się na wszystko godzą. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Wizual Projekt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wizual Projekt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wizual Projekt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wizual Projekt Sp. z o.o.?

Wizual Projekt Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Trakt Lubelski 253 U
    04-667 Warszawa

Wizual Projekt Sp. z o.o.