Opinie o IPG MEDIA BRANDS w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IPG MEDIA BRANDS. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie IPG MEDIA BRANDS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IPG MEDIA BRANDS w Warszawa

Czy był ktoś w takiej sytuacji, że pomimo nieaktywnego ogłoszenia złożył cv i udało mu się dostać pracę? Ja znalazłem ofertę dla młodszego księgowego i zamierzam aplikować. Wymagane jest rok doświadczenia, ale też dają możliwość pracy hybrydowej. Czy częściowo na pracę zdalną można przejść od razu po zatrudnieniu czy jest jakiś czas, który trzeba przepracować na miejscu?

Maja

A możesz rozwinąć wypowiedź? Właśnie sama zainteresowałam się firmą ale widzę, że już wcześniej narzekano na rekrutacje tutaj. Miałeś/aś jakąś rozmowę kwalifikacyjną? Jak obecnie ona wygląda?

Dari Nowy wpis

Te z hr nie są najgorsze, kadra zarządzająca to dopiero jest niewiedza

asdf Nowy wpis
@Dari

I jak to przekłada się na codzienną pracę? Ty tutaj pracujesz, opowiesz coś więcej? Wszyscy mają tu uop czy są jakieś zleceniówki lub coś innego?

Mua Nowy wpis
@Dari

Super miejsce i ciekawe projekty. Dużo imprez firmowych, ludzka atmosfera, piękne biuro. Już tu nie pracuję ale zawsze będę wspominać z uśmiechem moją byłą pracę.

KJM

Pomimo wyrażenia chęci wzięcia udziału w I etapie - teście, nie przesłano mi go, jak również nikt nie odpowiada na zapytanie.

Alicja
@KJM

Jaki to miał być test? Coś miał sprawdzać? Ile właściwie jest etapów rekrutacji? Udało Ci się dowiedzieć?

Edyta

Chciałam złożyć cv do firmy, ale widzę, że narzekacie tutaj na proces rekrutacji. Niemniej jednak może jest tu ktoś kto dostał feedback i może powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? No i ile jest łącznie etapów rekrutacji? Długo to wszystko rozciąga się w czasie czy nie? Dajcie znać bo trochę nie wiem co zrobić

Alicja

Zamiast pisać złośliwości mógłbyś odpowiedzieć na pytania koleżanki. Sama wpadłam tutaj zaczerpnąć opinii o długości tego procesu. Nie za bardzo uśmiecha mi się aplikować i odbywać niezliczone rozmowy przez długi czas. Ktoś mógłby na to odpowiedzieć i napisać jeszcze jaka atmosfera panuje podczas rekrutacji? jest luźno czy bardzo oficjalnie?

elo
@Alicja

to zostan w tym miejscu gdzie jestes jak ci sie nie chce brac udziału w rekrutacji proste xd

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w IPG MEDIA BRANDS spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Marry222

Uczestniczyłam w rekrutacji w pierwszej połowie 2021. Wysłano do mnie test, na który było chyba 60 minut. Test był banalny, jeśli ktoś pracował wcześniej w mediach. Miałam zostać u nich Programmatic Assistant. Po zakomunikowaniu wymagań finansowych z mojej strony kontakt się urwał. Fajna firma, która oferuje stanowisko asystenta po tym, jak byłaś już specjalistką - polecam!

George
@Marry222

W tej firmie musi być niezły chaos, bo niby Tobie oferowali stsnowisko asystentki po tym jak już byłaś specjalistką, a od znajomych słyszałem, że w jednej ich spółce IPG daje przypadkowe awanse na seniorów ludziom zatrudnionym parę miesięcy temu, dla których to pierwsza praca w mediach

@Pat Nie rozumiem zarzutów gdyż każda firma uprzedza, że będą się kontaktować z wybraną osobą!

Pat

Kolejna duża firma, która ma gdzieś kandydatów i nie przysyła feedbacku ... W dodatku trzeba się upominać o zadanie rekrutacyjne bo Pani rekruterka tak sobie zapomniała.

Zostaw merytoryczną opinię o IPG MEDIA BRANDS - Warszawa

• Jak się pracuje w IPG MEDIA BRANDS?

Zobacz opinie na temat firmy IPG MEDIA BRANDS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

IPG MEDIA BRANDS