Opinie o Nest Bank S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nest Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nest Bank S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nest Bank S.A. w Warszawa

Kto Wytrwał?

Czerwiec juz na dniach , premie grubeee hah Covid przekreslil wszystko w bankowosci, co zrobic trzeba zyc za sama podstawe ... 2500 na reke w obecnych czasach to głodówka... Do czerwca zostanie pewnie 1/4 pracownikow ktora byla do marca... ja poszlam do marketu i nie zaluje swiety spokoj, jasne premi nie ma , fizyczna robota ale podstawe mam wieksza Życie...

Prawda

Nie daj cie się! Pracownicy gowork celowo nakręcają was na zostawienie negatywnych komentarzy, a następnie zarabiają na ich usunięciu.

Katastralny
@Prawda

Czy są dostępne nagrania z różnych szkoleń gdzie pracownicy centrali mówili wprost jak robić KPiR za klientów? Bardzo proszę o pomoc z namiarami gdzie takie mogę dostać a wiem ze krążą miedzy ludźmi. Plis o info

Aa
@Katastralny

Oczywiście za są Webinary na których produktowcy pokazują jak wyglada wzór kpir jak go wypełniać i dlaczego tak a nie inaczej , są tez nagrania ze szkoleń adaptacyjnych .

Katastralny
@Aa

a skąd można takie uzyskać?

Potwierdzam ierdzam
@Katastralny

Jest nagrany film z webinara jak wypełniać kpir jak również nagrania ze szkoleń adaptacyjnych.. To są filmy i nagrania nie zdjęcia.. Skontaktuj się z osobami które to mają..

kuba

Omijać szerokim łukiem!!! Bank kredyt da, a potem nie odpisuje na maile, nie oddzwania. I nie realizuje złozonych dyspozycji, przetrzymuje środki, pobiera niesłusznie odsetki. I nic im nie zrobisz... A spóźnij się jeden dzień z ratą, to kilka razy dziennie wydzwaniają z grożbami. Żenująca organizacja.

Cześć, skoro większość pisze ze jest tak źle to dlaczego Nest bank szuka ludzi do różnych działów (aktualnie ok. 10 otwartych pozycji). Gdyby tak wszystkich mieli zwalniać to chyba by zamrozili rekrutację? Ja jestem zainteresowany pracą w obszarze IT wiec zastanawiam się czy jednak tam nie aplikować.

Nest
@Nowy

Na jaka pozycje? IT PM? Nie pchaj się bo projektów jak na lekarstwo i najważniejsze są te co Zarząd ma w bonusach. Admin? Dużo pracy po godzinach Choć nadgodziny wypłacają. Premii za projekty brak. Premia roczna raczej brak. Pensja niekonkurencyjna. Szukaj innego pracodawcy.

Niestety w kwestii rekrutacji to nieporozumienie. Wysłałem CV i kompletna cisza. Po 5 tygodniach dzwoni Pani z HR i pyta czy nadal jestem zainteresowany. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywnie. Stanowisko seniorskie i pytania adekwatne, głównie architektura i pytania o doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem info, że feedback będzie za tydzień. Miesiąc później nadal cisza ????

Głównie pytania o architekturę, doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kto tu pracuje??

Czy wszyscy pozwalniani??? Robilo sie kiedys niezle, teraz nie ma premii , siedzi sie na sluchawce...bez sensu taka robota, Obnizka podstaw tez pewnie bedzie... Ehh

Call Center

Praca na sluchawce... co to ma byc? Ludzi nie ma, zwalniane nin stop osoby, żygam tym syfem juz... Premii brak... do wakacji to zostanie moze kilka osob, tak zeby tylko bylo , bylo zle ale pandemia pozamiatala juz totalnie ten bank... tu juz sie zlotowki nie zarobi , trzeba uciekac i znowu szukac , Z tej marnej podstawy nie wyzyje... kolezanka robi w Biedrze i kurde wiecej zarabia niz ja... szok do czego doszlo!!!

Esmeralda

A ja dziś się pożegnałam z firmą, czego bardzo żałuję. To był wspaniały czas- 3,5 roku. Trzymam kciuki za Nest Bank i ludzi, którzy zostali. Nigdy nie doświadczyłam mobbingu, poznałam wiele wspaniałych osób. Będę tęsknić ????

Lusi
@Esmeralda

Ja tez... zwalniają wszystkich jak leci No trudno

Umowy

Kto nie dostal przedluzenia umowy? Rączka w góre :) teraz pewnie za zbyt dlugie siedzenie w kiblu wypo bedzie... no coz Korona Winner

Parker

Jak ktos wytrwa do czerwca stawiam flache!!! Za taka podstawe i brak premii to wyczyn bedzie :)

Halo halo

Co tu sie dzieje???? Hahahahaha Bunt na statku??? Ale sie porobilo co haha Koniec premi koniec roboty, statek tonie na mieliznie No coz pozostaje tylko l4

Mario

Ludzie !! Tu juz nie ma z czego życ! Sama podstawa i zero premii...bo z czego zrobic plan jak ludzi nie ma... niestety upadek to kwestia max 2 miesiecy Szkoda chodzic nawet do roboty, lepiej lezec na l4 i miec to gdzies! Kto mysli ze bedzie lepiej to powodzenia zycze... Nara

Do trolla
@Mario

To zrób w końcu wszystkim przysługę i sam odejdź !!!! Znajdź sobie prace za która będziesz mogl żyć jak chcesz i przestań się już nas sobą użalać

Kelnerbezpracy
@Mario

Ciesz się że masz podstawę. Ja pracuję, a właściwie pracowałem w gastro i nie mam nic. Szukam właśnie pracy ale jest ciężko. Mam nadzieję, że zaraz wszystko ruszy. Wstydziłbyś się pisać takie komentarze w takich czasach. Zazdroszczę Ci roboty. Chętnie się z Tobą zamienię.

Ale co to kogo obchodzi?
@Kelnerbezpracy

ze ty pracowales w gastro? Chlopie zycie...

Bankowiec

Jak dla mnie to wine ponosza ludzie odpowiedzialni tez za system szkolen. Wysokie stanowiska managerskie dostaja ludzie ktorzy nie maja predyspozycji do bycia przelozonymi. Jedynie co potrafia to sprzedawac. Niestety to za malo. Klamstwa na spotkaniach sprzedazowych. Kazdy o tym wie ale nikt nic nie robi -ma sie sprzedaz zgadzac -przeciez nie ma lapsow wiec jest dobrze a missel jak z Getbackiem i Idea bankiem. Wtedy polecial najwyzszy Dyrektor z Idea banku -ciekawe kto poleci tutaj.

XooRX
@Bankowiec

ktoś Ci płaci za te komentarze?

Bankowiec

To moze i ja sie podziele opinia na temat nesta. Powiem ,ze bank potrafi wciskac duzo sciemy czy na rekrutacji czy potem podczas pracy w oddziale. Wiwle niedomowien dyrektorzy ktorzy nie wiedza co sie dzieje ani jak wyglada proces. Dzwonienie ze strony dyrektorow w niedziele po klientach to cos normalnego. Wciskanie na sile produktow ipopemy wciskanie kredytow ktore sa mega drogie (pakiet elastyczny) . Wedlug mnie bank bardzo szybko sie zwinie -niestety to wina tylko i wylacznie kadry zarzadzajacej . Pozdrawiam

Zwolnienia
@Bankowiec

Korona przyspieszyla decyzje... proces zwolnien jest od stycznia, do konca maja to juz nie bedzie zywej duszy, zostanie paru pracownikow za 2600 brutto

Grabarz
@Zwolnienia

To ze jest kiepsko to każdy widzi, a wszystko się zmieniło z dniem kiedy przyszedł jeden Pan Spartan :)

Kto sie Pochwali :)

Ilu juz zwolnionych? W Polsce idzie ostra recesja, bieda ogromna nadchodzi... podstawy pewnie jeszcze obniza z tych 3500 brutto na najnizsza krajowa pewnie Z czego hipoteki splacac? Za wszy chyba Pozdro

Najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim przyszło mi pracować. Po tygodniu kierownik poszedł na 3 miesiące l4. Zero jakiegokolwiek konkretnie przemyslanego szkolenia w oddziale. Tylko wyjazdowa ściema z ubezpieczeń. Oddział w rozsypce, pracują tylko 4 osoby, w tym jedna która miesiąc w miesiąc idzie na L4 (razem ze mną czyli DKB na okresie próbnym ). Nikt nie robi planu. Pracują nadal osoby, które planu nie zrobiły przez pierwsze 5-10 miesięcy zatrudnienia i generalnie ciężko im to zazwyczaj wychodzi. Nikt się nie stara nawet udawać, że pozyskuje klientów. Nowy pracowniku ucz się sam, miej najwyższą aktywność w połączeniach i na wnioskach, a i tak nie przedłużymy Ci umowy po okresie próbnym, bo oddział idzie do zamknięcia. I mimo próśb z mojej strony o informację czy jest szansa na dalsze zatrudnienie, też ze względu na okres świąteczny kiedy gorzej jest znaleźć coś innego, "kierownictwo" przez cały ostatni miesiąc okresu próbnego odpowiada wymijająco, zrzucając odpowiedzialność na wyższe szczeble. W efekcie dzień przed końcem umowy mówią ci, że była rekomendacja przedłużenia umowy ze strony kierownika innego oddziału i regionalnej, ale góra podjęła decyzję o likwidacji stanowiska.

Radca

Ten bank działa jak..... zorganizowana grupa.

Askier

I to było najlepsze co Ciebie spotkało.. Skoro sam nie miałeś odwagi podjąć decyzji zrobiono to za Ciebie. Nesta za kilka miesięcy nie będzie. Koronawirus przyśpieszy pewne decyzje..

Fakty
@Askier

Nie zgadzam się z jednym... koronawirus niestety przedłużył funkcjonowanie tego banku... przez kolejne miesiące w Centrali jeszcze będą się trzymać swoich wesołych stanowisk... jakby Anglicy dostali dane z pierwszego kwartału jakby nie było koronawirusa ( sprzedaż byłaby na podobnym poziomie )... więc obecna sytuacja przedłużyła w Centrali funkcjonowanie tych mistrzów zarządzania... :)

Bal

Jak Wy ze sobą mozecie wytrzymać ? Zyczycie ludziom żeby stracili prace ?!! co za różnica czy pracuja w oddziałach czy w centrali ? ( oby ta karma do Was wróciła tego Wam życzę w święta ) - dzięki temu bankowi kilkaset osób ma prace a ich rodziny maja pieniądze na zycie - skoro tu jest tak zle - to sie stad zabierajcie przecież żyjemy w wolnym kraju i dajcie innym w spokoju pracowac - skoro tu jest tak zle i w związku z tym stad odeszliscie to po co tu jeszcze siedzicie masz tak nudne zycie ze nie masz nic lepszego do roboty? iddzcie zatruwać powietrze u swojego nowego pracodawcy albo zajmijcie się swoją rodzina w Święta. Problem w tym ze nie mozecie się od Nesta uwolnić bo nie mozecie strawić ze albo Was ktoś zwolnił albo gorzej jestescie tak zawistni i ciency w portkach ze tylko potraficie anonimowo pluc na wszystkich naokoło bo za mało w Was ambicji bądź rozumu żeby zajac się Sobą albo swoim biznesem - nikt nie potrzebuje rad od anonimowych troli ... wiec po co tu nadal siedzicie i piszecie skoro już tu nie pracujecie ? Skoro z Was tacy wielcy mądrzy ludzie biznesu to po co tracicie swój cenny czas na oczernianie innych ? Od roku piszecie ze bank upadnie za miesiąc - nie upadł ma się dobrze a was szlak trafia ze to wasze pisanie którym straszyliscie ze już napisaliście do dziennikarzy do knfu do pipu do wszystkich i co ? I nic !!!!... wiec wescie iddzcie na drzewo TROLE... :) Nest ma się bardzo dobrze i tego nie zmienicie :) I to dopiero musi Was wkur.. hahaha :)

@Bal

Dzięki za te słowa !!! W końcu napisał ktoś coś tu mądrego :) Mi tez się w Nescie dobrze pracuje i trzymam kciuki na Nesta :) szczególnie teraz jak jest załamanie na rynku i wszyscy naokoło zwalniają :( lepiej teraz pracy nie stracić ... :(

Sisej
@Bal

Nest sie ma bardzo dobrze? Hehehe Jak ktos jest zadowolony z samej podstawy to zycze powodzenia:) 3500 brutto :) mega podstawa Szans na premie juz nie ma, bieda w kraju Podwyzki nie dostaniesz Trzeba szukac gdzie indziej

@Sisej

Tak dokładnie moja podstawa mi w pełni wystarcza jest mi tu dobrze moja rodzina jest zdrowa jestem szczęśliwy i przestań mi narzucać swoje zdanie. Nie dla wszystkich w życiu najważniejsza jest kasa. Wystarczy mi ze mi i mojej rodzinie starcza ze mam miłych kolegów w pracy i dobra atmosferę. Wiec nie będę pluł na swojego pracodawcę. Mam nadzieje ze będę pracował w Nescie przez wiele lat wiec mu kibicuje żeby przetrwał kryzys który idzie wśród mikroprzedsiebiorcow bo rynek pracownika skończył się już bezpowrotnie w tym roku a ponieważ jestem taki a nie inny to jak mnie zwolnią to odejdę i skupie cała swoją energię na poszukiwaniu nowej pracy i na odcięciu się od miejsca które mnie nie chciało - a nie na oglądaniu się za siebie i i pisaniu tych złotych myśli jak to Nest jest głupi i złe zarządzany - jak jesteś taki mądry to otwórz swoją firmy i nią zarządzaj zamiast siedzieć tu i narzekać na swoje zycie - zmień go i skup swoją uwagę na tym co w życiu ważne - zemsta nie da ci spokoju ducha ani nie napełni ci portfela .. poczytaj coś wartościowego naucz się czegoś nowego rozwijaj się szukaj pomysłów na siebie - zamiast tracić czas na mszczenie się ..

Baaaaaallll
@Bal

Balon słuchaj no czlowieku- nie pisz mi ze ci podstawa wystarcza i ze ci dobrze... kpisz chyba 2500 na reke ci starcza na zycie? Hah Nawet nie bedziesz wiedzial kiedy i dostaniesz papier i cie nie ma... Zapytaj sie przelozonych kto bank bedzie przejmowal? Pko, alior cholera wie kto I pojdziesz z torbami tak szybko ze nawet do kibla nie zdarzysz wejsc przed wyjsciem

Czym Nest Bank S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Fakty

bardziej obcinki niż dodatki...:)

Ludzie Uciekać!

Ludzie Ludzie! Robilem tam... 2500 na reke hahahaha, to w markecie wiecej daja i swiety spokoj... tu plany i na kasie sie siedzi, dajcie spokoj Jest duzo corpo co placa 2 Razy tyle i spokoj Mieli zwalniac , zwalniali a teraz to juz tym bardziej zawijają pinkle i do domu... macie hipoteki szukajce sobie roboty bo tu juz przyszlosci nie ma Tyle w temacie

Siara

Bardzo źle sie pracuje. Ludzi zmusza sie do telefonowania z zimnej bazy za co moga stracic prace jak wyjdzie podczas kontroli. Ale wciska sie im ze za to nie zwolnią nas. W dobie wirusa nacisk na spotkania z lekarzami, jeżdżenie po szpitalach z wizytami. (usunięte przez administratora) Dodam że liczą sekundy w połączeniach. Ponizej 30 sekund rozmowa sie nie liczy. Jak nie zrobisz dziennie 50 minimum strasza zwolnieniem. Pod koniec miesiaca biora bilingi i wyliczaja ile się zrobiło. Dziennie rozmowa o tym ze bank stawia na tych co ralizuja plany resztando zwolnienia. Dodam ze w bazie dostajemy moze z raz na dwa miesiace na caly oddzial 20 rekordow. Reszte sobie wydzwon z neta. A musisz dziennie zrobic 50 30 sekundowych polaczen. Kredyty nie chodza same decyzje negatywne ale jak nie sprzedasz to papa. Walka z wiatrakami. Mówi nam sie ze jestesmy wazni a straszy sie zwolnieniem i wysyla na spotkania z klientami nie zwracajac uwagi na zagrozenie. Dla mnie to mobbing i mydlenie ludziom oczu ze sa wazni. Zarzad sklada podziekowania za prace w ciezkich warunkach ale podwyzki nie bylo od 3 lat. A i zabezpieczenie pracownikow przyszlo bardzo puźno. W getinie daja dodatek do pensji w pko bp zawiesili pracownikom plany w biedrzebdostaja dodatkowy chajs za prace a u nas straszą zwolnieniem. Super.

@Siara

Szok nie wiedziałem, że jest tam teraz aż tak źle. Serio karzą wam jeździć teraz do lekarzy ? Może pracownicy centrali lub regionalni którzy zapewne siedzą na pracy zdalnej zaczną jeździć z umowami.... Przecież ten bank to tylko mikro...Teraz masa osób zawiesza działalność. Współczuje.... Pewnie słyszycie śpiewkę "bank ma 10 tyś klientów. Pozostałe kilka milionów firm to potencjalni klienci. Nawet w dobie wirusa dobry doradca a tylko z takimi chce pracować sprzeda kredyt. To tylko kwestia zaangażowania i odpowiedniego planowania własnej pracy. 50 telefonów to się w 2 godziny robi. Dobry doradca dziennie wykona 100 skutecznych telefonów. Wirus to wasza szansa, wykorzystajcie ją. Jest was teraz mniej więc będę uważniej śledziła/śledził waszą pracę i aktywność. Wszystkie ręce na pokład". Dobrze, że rok temu powiedziałem nara. Tylko ludzi na froncie szkoda.

Kasta

To ktos tu wogole jeszcze tam robi?? Za 3500 brutto??? Ludzie szkoda zachodu, markety lepiej placą!! Szkoda nerwów... bieda teraz w Polsce sie szykuje , kto te plany tam bedzie robil ? Na kim sie pytam... Narka

Baron

To co teraz juz po premiach... do oddzialow ludzie nie chodza, planikow nie ma z czego robic Robic sie juz nie oplaca, do rossmana na kase mozna isc to samo wyjdzie hah

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nest Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nest Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nest Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 13 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nest Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Nest Bank S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nest Bank S.A.