Opinie o Nest Bank S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nest Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nest Bank S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nest Bank S.A. w Warszawa

PracownikCentrali1

Brak strategii, wyrzucanie z dnia na dzień pracowników, zmniejszanie zasobów ludzkich i przydzielanie więcej obowiązków "oj tam dasz radę" - tyle w skrócie. Bank co roku przynosi straty więc trzeba gdzieś szukać oszczędności, szkoda że szuka się ich na szeregowych pracownikach a prezesom wymienia się flotę samochodów. W Nest banku jest coraz gorzej, nikt nie czuje się bezpieczny, kto wie czy dzisiaj HR nie przyjdzie z wypowiedzeniem właśnie do Ciebie. Zarobki? Śmieszne, a w 2019 zostały wstrzymane wszystkie podwyżki. Nie wypłacenia premii rocznych pracownikom centrali "bo nie ma pieniędzy". Nikomu nie polecam, ani jako pracownik ani jako klient.

Artur

Nest Bank - czyli jak być pochodną banków krzaków, mieć kompleks mniejszości i myśleć, że jest się regionalnym goldman sachs. Bank gdzie pracownik zarabia mniej niż w dyskoncie, gdzie Manager/Dyrektor kierownik, nie posiada kompetencji by zarządzać własnym czasem a co dopiero pracowników. Bank gdzie znajomości przeważają kompetencje. Pracy nie polecam nikomu, nawet w celu zdobycia doświadczenia nie ma sensu tak maltretować resume, na rynku jest wielu lepszych pracodawców gdyż poprzeczka Nestowa leży odłogiem na dnie oceanu. Awanse bez podwyżki, zrzucanie obowiązków kierowników/dyrektorów niżej. Kompetencje kadry managerskiej są jak pisane wyżej, zasadniczo nie istniejące. Dział PR i HR kompetentny w reklamie i rekrutacji, ale potem już tylko (usunięte przez administratora) sodoma i gomora. Jeśli ktoś chce jednak nabawić się nerwicy, oglądać głupie miny managerów, widzieć wszechobecna dezorganizację i chaos, mieć pakiet medyczny EnelMed, który jest gorszy nawet od NFZ, to można polecić.

@Artur

Prawda to????niestety ale, podmiot ten to dno, wodorosty i dwa metry mułu. od około roku, jest coraz gorzej, kilkanaście osób załapało się w czerwcu na zwolnienia, z działu sprzedaży, a to pewnie nie koniec. Wystarczy przeanalizować wynik finansowy za ubiegły rok i wszystko będzie jasne dokąd ten twór zmierza. Ja słyszalem od swojego kierownika, że podwyżka będzie, walczy, ale się nie doczekałem. Wydaje mi się, że już tak daleko zaszedł w swej doskonałości, że zatracil kontakt z rzeczywistością. Potwierdzam, w firmie tej "bo Bankiem tego nie nazwę, z czystej przyzwoitości" panuje wszechobecny chaos, bałagan, indolencja menadżerów średniego i wysokiego szczebla. Odgórne motto w Nest Banku powinno brzmieć "mierny, ale wierny" Wymagania coraz większe, tylko problem w tym, że niedługo nie będzie komu tych obowiązków rozdzielac, bo tyle osób szuka nowej pracy. Nie znam nikogo w swoim gronie znajomych pracujących w Nest, kto nie szukałby innej pracy. W firmie tej zabrakło długofalowe wizji i menadżerów z prawdziwego zdarzenia. Zapowiadało się, że to będzie fajne miejsce, no a wyszło jak widać we wcześniejszych komentarzach. Nie zdziwił bym się jak pod Naszymi wpisami zaraz pojawiło się zaproszenie na kawę od wspaniałej Pani dyrektor HR, abyśmy mogli jej powiedzieć co Nas boli, tylko pytanie po co? Jak i tak nic z tym nie zrobi. Nie potrafią albo nie chcą wbić sobie do głów, że ludzie nie przychodzą tam dla tego bo lubią, tylko po to aby coś osiągnąć w życiu, rozwijać się i najważniejsze zarabiać pieniądze. Tych 3 rzeczy napewno nie osiągnięcie pracując w tym miejscu. Na koniec nie polecam osobom bez doświadczenia, a tymbardziej osobom doświadczonym, jedyne co tu otrzymacie to zła atmosfera w zespole, totalny bałagan, i więcej siwych włosów na głowie. Na szczęście w 3miescie są Jeszce inne firmy które lepiej doceniają pracowników. Udało mi się takiego znaleźć i Nest "Bank" to już przeszłość????.

Doświadczony

Praca w oddziale Katowice - (usunięte przez administratora) Wymagania robienia wszystkiego, zostawanie po godzinach za smieszne wynagrodzenie. Brak wsparcia, brak współpracy, brak szacunku, praca która może wykończyć. Zdecydowanie odradzam.

Gocha
@Doświadczony

A w którym dokładnie bo jest ich kilka? Cenna informacja

Mirosław
@Doświadczony

Jak często zdarzają się sytuację, że pracownik zatrudniony w Nest Bank zobowiązany jest zostać po godzinach, aby dokończyć swoje obowiązki? Wiemy od Ciebie, że z tego tytułu pracownik otrzymuje wynagrodzenie, jednak w Twojej ocenie nie jest ono adekwatne. Mógłbyś napisać, jak ono dokładnie wygląda?

bankierr

Podstawa 3500 zł brutto czyli na ręke nie całe 2500 zł mówię tutaj o pracowniku w oddziale doradca klienta. Plany sprzedażowe tragiczne 300 000 zł na miesiąc jeśli choćby zrobisz 90 % planu to Ci nie zapłacą złotówki premii bo musisz mieć 100 %. Jak na bank który ma pustki w oddziałach wyrobienie planu wolumenu 300 tys zł jest wręcz nie mozliwy, a kredytu to kupa najdroższe na rynku i wszystko na maxa jeśli chodzi o oprocentowanie czy prowizję za udzielenie. Nie polecam, sama zrezygnowałam z zatrudnienia w tym banku

Jarko
@bankierr

jest mega drogo sami zobaczcie - opłata za rachunek kredytowy to nawet 700 zł jak ktoś bierze kredyt na 144 miesiące to dodatkowych kosztów ma 700x144 = 100 800 zł!!!!!!!!!!!!! Komu to sprzedać a to nie koniec oprocentowanie 9,99% i prowizja 16,99% Ludzie to jest lichwa i co ciekawe nawet przyznawalności nie ma Więc jak mamy zrobić plan i zarobić na normalne życie?? Drogi Zarządzie opamiętajcie się bo za chwile nie będzie co zbierać A ludzie odchodzą na potęgę , od nas z oddziału każdy szuka pracy a wiem, że u kolegów i koleżanek z innych oddziałów jest to samo

Mirosław
@Jarko

Skoro w ocenie pracowników zatrudnionych w Nest Bank plany sprzedażowe są nierealne do osiągnięcia, to może warto porozmawiać na ten temat z szefostwem banku? Często rozmowy z pracownikami przynoszą dobry efekt, więc ciekawi mnie, czy były może już prowadzone rozmowy na ten temat?

@Jarko

Wreszcie prawde ktoś napisał... Coraz gorzej się dzieje. Same negatywy, a te oferty co są wstyd sprzedawać, prowizja 20%+ppi+opłata za "pakiet elastyczny"... klient bierze 100 k oddaje 3x tyle... przyznawalnisc też słaba... Tylko ludzie super

Niestety w kwestii rekrutacji to nieporozumienie. Wysłałem CV i kompletna cisza. Po 5 tygodniach dzwoni Pani z HR i pyta czy nadal jestem zainteresowany. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywnie. Stanowisko seniorskie i pytania adekwatne, głównie architektura i pytania o doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem info, że feedback będzie za tydzień. Miesiąc później nadal cisza ????

Głównie pytania o architekturę, doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem.

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Nest Bank w dep sprzedaży własnej to jakiś dramat Żeby nie było pracuje tam od 5 lat i niedługo kończe... Dyrektorzy oddziałów mają pootwierane franczyzy na lewo i cisną na dwa fronty( jak ktoś chce podam całą listę takich cwaniaków) Władze franczyz to wiedzą i też nic z tym nie robią ( też mogę podać konkretnie kto wie) bo idzie sprzedaż do ich worka. Pomimo zgłaszania tego faktu DR nic z tym nie zrobił bo Dyrektor to jego kolega. A ja mam pozyskiwać pośredników , których następnie sobie Dyrektor zaprasza do franczyzy i działa z nimi na lewo no kpina Przyznawalność kredytowa nie istnieje , decyzja pozytywna jest jak Yeti wszyscy słyszeli ale nikt nie widział W banku kwas bo mieli wyjść na zysk a się okazało , ze jest dużaaaa strata dlatego nie ma nadal socjalu itd i dlatego góra gryzie Uciekać kto może

Niegrzeczna

Mogę prosić o kontakt?

@Niegrzeczna

Pewnie podaj mi swojego maila to napisze

Niegrzeczna

aleksandra.niegrzeczna@interia.pl dzięki też jestem w sporze...każdy głos sie liczy

Dzięki za sygnał. Zależy mi na wyjaśnieniu tej sytuacji, bo opisane prze Ciebie praktyki nie są zgodne z obowiązującymi u nas zasadami. Podeślij proszę szczegóły bezpośrednio do mnie lub na Whistleblowing@nestbank.pl . Z góry dziękuję za pomoc. Agata Dorożuk Rzecznik Prasowy

Doradca

Dokładnie Władze franczyz pozwalają na lewo otwierać placówki wiedząc , że za wszystkim stoi DR, DO lub zastępca DO a to , ze otwierana franczyza jest na kogoś z rodziny to norma - a potem się dziwią, że oddziały nie mają sprzedaży bo wszystko trafia do franczyz. Dziwnym trafem pośrednicy z oddziałów przenoszą się do franczyzy otwartej na kogoś z rodziny naszego szefa. Ale to my doradcy jesteśmy źli bo sobie nie radzimy . Teraz mamy jednego szefa może on zrobi z tym porządek chociaż szczerze wątpie żeby nasza sytuacja się poprawiła

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji Nest i szczerze mogę wypowiedzieć się w samych pozytywach. Bardzo profesjonalne podejście do kandydata. Ogromny plus w kategorii kontakt z kandydatem oraz rozmowa.

@Kandydat

To znakomicie! Twoja wypowiedź na pewno pomoże wielu osobom, które cały czas rozważają aplikowanie do Nest Bank. Mógłbyś przy okazji napisać coś więcej na temat samego procesu rekrutacyjnego - z ilu etapów się składa itp. Liczymy na Ciebie, jeśli chodzi o tę kwestię. Ale jednak podstawowe pytanie brzmi: czy udało Ci się otrzymać propozycję pracy w Nest Bank?

s

Call Center - Zwykłe CC - pracujesz w oddziale i robisz 200 telefonów zero baz, wsparcia, zapamiętaj CC/

Odradzam ! Każdy pracownik pracuje przy kasie i jest od wszystkiego zarobki poniżej krytyki

eve
@Gość

Mnie zaproponowali 3400 zł brutto podstawy.

Nest is The best
@eve

Ja otrzymałam ofertę 3500zl brutto...odmówiłam

Marlalka
@Nest is The best

W jakim mieście??

@Marlalka

W każdym - maksymalna kwota jaką może zaproponować dyrektor oddziału (bez uzyskania tyiąca zgód) to 3500 brutto

A co o Nest Bank można powiedzieć więcej pomijając kwestie zarobków? Czy firma sprzyja rozwojowi pracowników w niej zatrudnionych? Jakie konkretnie szkolenia są Wam oferowane? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. W wypowiedzi wyżej ktoś napisał, iż brak tu szkoleń, czy każdy może zgodzić się z tą opinią? Chce rozwiać wątpliwości na ten temat.

Pracownik centrali
@Anna

Nie wiem jak w oddziałach, ale w centrali są budżety szkoleniowe w departamentach, u mnie normalnie można pójść na szkolenie jeśli jest przydatne do pracy. Teraz jeszcze pojawiły się szkolenia wewnętrzne - też spoko bo są i techniczne i takie miękkie.

Waldek King

Pracuje w IT w Neście 3 rok i niestety jest coraz gorzej. Brak szkoleń, podwyżek, premii rocznych. Wstrzymane wszystkie rekrutacje, jeśli pracownik się zwolni w jego miejsce nie jest zatrudniany kolejny. Brak jasnych zasad pracy, ciągłe zmiany. Atmosfera staje się coraz gorsza. Kiedyś było to miejsce gdzie przychodziłem z uśmiechem, niestety obecnie jest dramat. Ludzie są jak najbardziej ok, oprócz samej góry, która próbuje sforsować swoje wizje. Hry chyba nie są świadome z obecnej sytuacji na rynku IT, już teraz jest problem z pracownikami a co dopiero będzie jak odejdą kolejni? :) Wszystkim pracownikom polecam obejrzenie się za nowym pracodawcą, a o zmianę nie będzie trudno :) I tylko piłkarzyków będzie żal :(

owieczka2019

Od dobrych paru lat tutaj pracuje wiec sie wypowiem (centrala). Niech to bedzie wskazowka dla zainteresowanych praca, ale nie zdecydowanych. Jest gorzej z roku na rok. Dla kandydatow do pracy najpierw polecam sprawdzic oglonodostepny roczny raport finansowy na stronie banku. W tym roku doszlo juz do zwolnien z powodu ciecia etatow. Nie ma premii, trzynastek, wczasow od gruszka. Bedzie gorzej. Kto ma ambicje niech omija szerokim lukiem. Nie ma szkolen podnoszacych kwalifikacje. Awanse bez podwyzek. Zero imprez integracyjnych dla pracownikow w 2018 i 2019 r. Relacje miedzy pracownikami a 'kierownictwem' sa najgorsze od kiedy pamietam. Aplikujcie juz do slepow do ciszkami, sklepow spozywczych, poniewaz tam jest nietyle lepszy socjal, ale w ogole jest. Umowy z pracownikami notorycznie nie przedluzane na czas bo hhr za nic ma prawo i terminy. Trzeba monitowac. Sama rekrutacja na duzo nizszym poziomie niz u konkurencji. Nie informuja kandydatow o wyniku, przebiegu-maja do w tyle. Szklany a raczej betonowy sufit nie do przebicia i zawieszony bardzo nisko. Stanowisko manager tylko dla kolesiostwa. Wieczne obietnice i zero ich spelnien. Duza rotacja. W tym roku ogromna. Ludzie sami odchodza w tym roku. To co pisza tutaj inni pracownicy to smutna prawda. Sam hr wypowiada sie tutaj dla pozorow. Nic nie zmienili i nic nie zmienia z sensownych i konkretnych rzeczy a mieli okazje bo wiele osob podsyla fajne propozycje, pomysly jednak nie ma realizacji. Mam nadzieje, ze niedlugo znajde porzadnego pracodawce, ktory docenia i dba o pracownikow. To co robi ta firma spowodowala, ze jestem zmuszona do opuszczenia nesta.

Johny Cash

Pozwole sobie napisac swoja ocene odnosnie Nest Banku jako jeszcze pracownik. Zeby nie bylo - nie jestem pracownikiem operacji, czyli departamentu gdzie jest najwieksza rotacja ( dla niewiedzacych sa to dzialy obslugi klienta, infolinia i tym podobne, chociaz ogromyn szacunek dla nich za to co robia ). Pracuje dlugo jak na obecnosc Nest Bank na rynku i niestety musze to napisac jest coraz gorzej. Ze wzgledu na aktywnosc pracownikow dzialu HR na tej stronie, aby moja opinia nie zostala uznana za bezpodstawna krytyke wskaze konkretne a raczej glowny problem ten firmy - pieniadze. Zadajmy sobie pytanie - dlaczego ludzie chodza do pracy ? Bo lubia? Bo maja za duzo wolnego czasu ? Otoz nie - chodza poniewaz chca zarabiac pieniadze tak potrzebne na zalozenie wymarzonej rodziny,kupno wymarzonego mieszkania,spelnianie marzen, albo uogolniajac - chca zyc i z tego zycia cos miec.Od dluzszego czasu, tak jak zostalo to wskazane we wczesniejszej opinii jest cisnienie na ukracanie jakichkolwiek podwyzek,premii, wszystkiego tego co zwiazane z dodatkami zlotowkowymi do wynagrodzenia. Wyprzedze komentarze typu ' ale przeciez sa dostepny benefity typu multisport, typu kafeteria, opieka zdrowotna' Multisport kosztuje 89 zlotych ( chyba jestesmy jedyna firm gdzie ten benefit tyle kosztuje, albo jeszcze kosztuje, bo zazwyczaj jest za darmo ), kafeteria ( wyliczenie zwrotu po wykupieniu - nie oplaca sie ), opieka zdrowotna ( wywiazanie sie z terminem umownym co do zagwarantowania wizyty graniczy z cudem wiec tez niestety minus ). Podsumowujac - ludzie jak dobrze zarabiaja sa szczesliwi.Jak maja pieniadze nie potrzebuja nowych centrali i nie wiadomo jakich wystrojow pomieszczen, benefitow, konkursow.

Johny Cash

Pozwole sobie napisac swoja ocene odnosnie Nest Banku jako jeszcze pracownik. Zeby nie bylo - nie jestem pracownikiem operacji, czyli departamentu gdzie jest najwieksza rotacja ( dla niewiedzacych sa to dzialy obslugi klienta, infolinia i tym podobne, chociaz ogromny szacunek dla nich za to co robia ). Pracuje dlugo jak na obecnosc Nest Bank na rynku i niestety musze to napisac jest coraz gorzej. Ze wzgledu na aktywnosc pracownikow dzialu HR na tej stronie, aby moja opinia nie zostala uznana za bezpodstawna krytyke wskaze konkretne a raczej glowny problem ten firmy - pieniadze. Zadajmy sobie pytanie - dlaczego ludzie chodza do pracy ? Bo lubia? Bo maja za duzo wolnego czasu ? Otoz nie - chodza poniewaz chca zarabiac pieniadze tak potrzebne na zalozenie wymarzonej rodziny,kupno wymarzonego mieszkania,spelnianie marzen, albo uogolniajac - chca zyc i z tego zycia cos miec.Od dluzszego czasu, tak jak zostalo to wskazane we wczesniejszej opinii jest cisnienie na ukracanie jakichkolwiek podwyzek,premii, wszystkiego tego co zwiazane z dodatkami zlotowkowymi do wynagrodzenia. Wyprzedze komentarze typu ' ale przeciez sa dostepny benefity typu multisport, typu kafeteria, opieka zdrowotna' Multisport kosztuje 89 zlotych ( chyba jestesmy jedyna firm gdzie ten benefit tyle kosztuje, albo jeszcze kosztuje, bo zazwyczaj jest za darmo ), kafeteria ( wyliczenie zwrotu po wykupieniu - nie oplaca sie ), opieka zdrowotna ( wywiazanie sie z terminem umownym co do zagwarantowania wizyty graniczy z cudem wiec tez niestety minus ). Podsumowujac - ludzie jak dobrze zarabiaja sa szczesliwi.Jak maja pieniadze nie potrzebuja nowych centrali i nie wiadomo jakich wystrojow pomieszczen, benefitow, konkursow.

Ihr

Nest Bank SA, pozytywne opinie są chyba wynikowa postów co niektórych kierowników. Awanse bez podwyżki, faworyzowanie, dezinformacja oraz wciskanie na lepsze miejsca znajomych. Kierowniczka, której głównym zajęciem jest co moment wyjście na papierosa, co z tego kryta przez kolegę z poprzedniej pracy. - Gdansk.

Niezadowolony

Niestety ale z miesiąca na miesiąc odczuwam, że jest coraz gorzej, równia pochyła. Atmosfera lipna, z mojego działu w którym pracuje kilkanaście osób aktualnie 90 % szuka innej pracy. Ciągłe oszczędności, szukanie dziury w całym tylko po to aby zabrać premie, o podwyżce można pomarzyć, ciągle tłumaczenie że nie ma środków w budżecie, ale na nowy budynek i wojaże znajomych królika po świecie środki znajdą się zawsze☹️ Podsumowując ta firma to żałosna podróba banku kierowana przez niekompetentnych menadżerów, którzy mają tylko wysokie mniemanie o sobie. Jedyny plus całej sytuacji jest taki, że jeszcze chwila i kończę karierę w Gnieździe.

@Niezadowolony

Drogi Pracowniku, Zależy mi na Twojej opinii na temat pracy w naszym banku. Zapraszam do mnie na rozmowę przy kawie – wiesz, gdzie mnie znaleźć. Porozmawiajmy o tym, co możemy usprawnić. Magda Zajkowska

JAN

Mobbing w firmie, tragiczne traktowanie pracowników- nie polecam nikomu. Zachowanie mobbingowe zgłoszone do działu HR, bo nie ma działu odpowiedzialnego za takie działania!!! Oczywiscie NIC Z TYM NIE ZROBIONO, ta firma to farsa, zakompleksiona i wredna kadra "zarządzająca", celowo użyty cudzysłów.

@JAN

Panie Janie, W Nest Banku dbamy o dobre relacje, atmosferę i komfort pracy. Staramy się zapewniać naszym pracownikom najlepsze warunki pracy. Wszystkie zgłoszenia dotyczące zachowań mogących wpływać negatywnie na komfort psychiczny naszych pracowników traktujemy poważnie. W Nest Banku działa Komisja Antymobbingowa, której celem jest zapobieganie występowaniu zachowań mobbingowych w organizacji, a w przypadku ich wystąpienia – skuteczna i szybka eliminacja. Każde zgłoszenie podejrzenia mobbingu jest szczegółowo badane przez Komisję Antymobbingową. Zależy mi na wyjaśnieniu sprawy, więc zapraszam na spotkanie i rozmowę. Postaram się pomóc. Magdalena Brzus

Warto wiedzieć, że Nest Bank już po raz drugi z rzędu został doceniony w rocznym podsumowaniu rankingów produktów bankowych, przygotowywanych przez portal Bankier.pl Świadczy to niewątpliwie o rzetelności firmy w kwestii oferowanych produktów i niestandardowym podejściu do klienta. Czy na ten sukces firmy składa się wykwalifikowana kadra? Czy Nest Bank zapewnia swoim pracownikom liczne szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikacje? Jak wygląda to z praktycznego punktu widzenia?

Ona
@Marta

Bo konto za zero i lokata na 4% , cała reszta to porażka. I piszę to jako pracownik.

A.GOR
@Marta

A ja piszę jako pracownik, że jeśli chodzi o standardy i atmosferę to jeszcze chyba nigdy tak dobrze w tym Banku nie było. Odkąd mamy nowy zarząd a dziwny twór FM Bank PBP zamieniliśmy na Nest Bank wszystko zaczęło iść w dobrym kierunku. Nowe ładne oddziały, nowoczesne centrale, imprezy firmowe o których kiedyś można było tylko pomarzyć. Moje dzieciaki nie mogę się doczekać kolejnego dnia dziecka w banku:) Ta ekipa dba o ludzi. Pracuję w Banku od 6 lat, dużo tu doświadczyłam i wiem co mówię :)

Defalt

Nieco ponad miesiąc temu byłem na rozmowie do BO w Gdańsku. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, ale osoba rekrutująca kazała na siebie czekać ponad 20 minut. I tak jak u innych, obiecany kontakt w przeciągu tygodnia do dwóch i cisza. Domyśliłem się już dawno, że firma się na mnie nie zdecydowała, niemniej jednak jest to zachowanie szalenie nieprofesjonalne i dużo i Nest Banku świadczy. Wygląda na to, że dobrze iż tam jednak nie trafiłem. A komuś odpowiedzialnemu za jakość sugerowałbym odbyć rozmowę z (usunięte przez administratora) z Gdańska, bo widać że to nie pierwszy raz.

@Defalt

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Nasz dział rekrutacji oraz menedżerowie starają się zapewnić kandydatom jak najbardziej komfortowe warunki w trakcie spotkania rekrutacyjnego. Cieszymy się, że pozytywnie ocenia Pan atmosferę, w jakiej przebiegła rozmowa z menedżerem. Wiemy ile czasu i energii poświęcają nasi kandydaci na przygotowanie się do spotkań rekrutacyjnych dlatego zawsze, bez względu na wynik rekrutacji przekazujemy im informację zwrotną. Jeśli do tej pory nie otrzymał Pan odpowiedzi będziemy wdzięczni za kontakt pod adresem: rekrutacja@nestbank.pl. Możliwe, że jest to błąd ludzki i przeoczenie, za które najmocniej przepraszamy. Niewykluczone jednak, że proces rekrutacji nie został jeszcze zakończony, stąd brak informacji o wyniku spotkania. Prosimy o kontakt. Obiecujemy wyjaśnić sytuację.

Żenujące podejście Banku do kandydatów. Sama rozmowa rozwiała moje wątpliwości czy warto pracować w tej firmie. Jednak nie z tego powodu dodaję opinię, ktoś może uzna to miejsce pracy dla siebie odpowiednie. Zapewnienie o odpowiedzi zwrotnej, po czym nastaje cisza i jej brak. Moja koleżanka i taka sama sytuacja. Widać (usunięte przez administratora)z Oddziału w Gdańsku nie wie co to kultura osobista. Bycie menedżerem może nie jest jednak dla każdego. Zdecydowanie nie polecam marnować czasu, jest dużo firm na rynku, które wiedzą co to jest profesjonalizm. Nest Bank jako mały bank powinien się tego uczyć.

@Marcin

Panie Marcinie, Dziękujemy za opinię. Cenimy zaangażowanie kandydatów dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czuli się komfortowo w trakcie procesu rekrutacji. Wspólnie z menedżerami wdrażamy w życie dobre praktyki, wyciągamy wnioski i usprawniamy proces. Jednym z jego podstawowych elementów jest przekazanie kandydatowi informacji zwrotnej. Jeśli do tej pory nie otrzymał Pan odpowiedzi będziemy wdzięczni za kontakt pod adresem: rekrutacja@nestbank.pl. Możliwe, że jest to błąd ludzki i przeoczenie, za które najmocniej przepraszamy. Niewykluczone jednak, że proces rekrutacji nie został jeszcze zakończony, stąd brak informacji o wyniku spotkania. Prosimy o kontakt. Obiecujemy wyjaśnić sytuację.

bankowiec

Witam. Dostałam propozycję pracy w Nest Bank S.A. na stanowisku Dorady Klienta Indywidualnego. Mam 8-letnie doświadczenie w bankowości, miejscowość 350 tys mieszkańców. Proszę o informację na jaką realnie podstawę mogę liczyć i jak jest z premią, czy jest ogóle do zrealizowania? Czy 4000 zł brutto podstawy można otrzymać? Czy przy przedłużaniu umowy po okresie próbnym jest szansa na podwyżkę? Proszę o pomoc, pozdrawiam :)

Marianna
@bankowiec

Hej, byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej?

bankowiec
@Marianna

Tak, byłam :)

Marianna

I jak?

Ona
@bankowiec

Chyba na nie przedłużenie umowy ????jak nie zrobisz planu to raczej taki scenariusz. Pracuje dwa lata o jeszcze nie słyszałam o podwyżkach za to ciągle słyszę o zwolnieniach. Ciągle straszą, traktują człowieka jak śmiecia, tylko so sądu pracy się to nadaje.

Karola

hej! W poniedziałek mam rozmowę w centrali banku w Gdańsku na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia klienta online. Czy ktoś wie jakie mogą paść pytania na rozmowie? jakich produktów się nauczyć? Z obowiązków wynika, że miałabym procesować wnioski o zawarcie kont. Ile płacą na takim stanowisku? Jaka jest atmosfera w Gdańsku? Dzięki za odpowiedź! Pozostało

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nest Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nest Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nest Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nest Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Nest Bank S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nest Bank S.A.