Opinie o Nest Bank S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nest Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nest Bank S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nest Bank S.A. w Warszawa

Prac

Co ty za bzdury piszesz - to chcesz powiedzieć ze te wszystkie fraudy które zrobili ludzie z CF przez co mamy teraz takie problemy finansowe to winna szefa bo on nimi zarządzał ??? To wina każdego pojedynczego człowieka który oszukiwał po to już zgarnąć pensje co miesiąc i dostac dobra premie ! Przeczytaj definicje missellingu ! I pliss Obiektywna znajdź se ta prace i odejdź - bo Nest musi się w końcu oczyścić z ludzi którym nie zależy - inaczej nie poprawi swoich wyników z ludźmi takimi jak ty na pokładzie

Obiektywna
@Prac

Wooow troche panowania nad emocjami by sie przydalo :) no ludzie chcieli krasc a ze system ryzyka beznadziejny to mogli droga pani dyr :) za system i prace zespolu odpowiada menager. Ja odsylam Pania do postaw zarzadzania. Z takim podejsciem firmy to nie dziwie sie ze ludzie uciekaja :) komentarz nas utwierdza z jakim nieprofesjonalizmem sie stykamy.

Mirror

I po co te wszystkie komentarze o produktach? Było minęło. Po co zwalać na każdego wine. Jak mają zamknąć nesta to niech zamykają. Jak mają zwolnic ludzi niech zwalniają. Rynek pracy jest szeroki.

Obiektywna

Ja mogę powiedzieć, że zarządzanie to dalekie pojęcie niektórym ,,menagerom” :) Hr próbuje tu ratować sutuacje ale prawda jest taka ze dyr hr ma gleboko w powazaniu ludzi. Jedna z kierowniczek stara sie blyszczec i opowiada na portalach rzeczy krorych ja tu nie doswoadczylam - zastanawiam sie w jakim swiecie ona zyje :) jak widac prowadzenie biznesu nie idzie :) ktos napisal ze ludzie z cf nawalili :) tylko ze tymi ludzmi ktos zarzadzal. Ja osobiscie szukam pracy bo perpektywy podwyzki i rozwoju to w tej firmie nie ma. Obudzcie i przestancie malowac trawe na zielono- w tej sytuacji pracownikow to nawet nie wypada :)

Aaa

Chyba jest coś na rzeczy skoro z dnia na dzień komentarze są kasowane. Ktoś o to dba żeby pracownicy nie informowali się o plotkach i klienci nie mieli gdzie coś wyczytać.

zawiedziony pracownik
@Aaa

oj dzieje się, niestety dzieje, przed świętami takie informacje.... koledzy pytajcie swoich szefów co się dzieje, jakie są planowane kroki i kiedy

zainteresowany
@zawiedziony pracownik

czy pracownikom grożą zwolnienia grupowe? czy jest zespół który śledzi komentarze i zleca aby skasować. ponieważ pracownicy starają się przekazać sobie informacje? czy może ktoś to potwierdzić?

Lena
@zainteresowany

Nikt Ci nie potwierdzi. Słyszałeś kiedyś aby poinformowali pracowników o zaplanowanych zwolnieniach ? Dowiesz się jak zacznie się to dziać , jeśli prawda jest to co się mówi na korytarzach to w ciągu 30 dni coś się wydarzy

Aaa
@Lena

@lena pracujesz w centrali?

Goodbye
@Aaa

Zwolnienia grupowe szykują się i to jest raczej pewne. Prawdopodobnie rozpoczną się w okolicach lutego, więc jest jeszcze czas aby poszukać czegoś. Banda niekompetentnych ludzi, którzy błyszczą na zewnątrz, kreując się na ekspertów we wszystkim. Pani od employer brandingu która błyszczy i opowiada wszem i wobec o dobrych praktykach banku, w tej sytuacji jest hipokrytką roku.. masa ludzi zwolniona a na zewnątrz maluje się trawę na zielono. Jestem ciekawy kiedy ktokolwiek z tej firmy podniesie rękawice i godnie zawalczy o dobre imię banku. Póki co, szczerze chce pogratulować naprawiania wizerunku, jesteście w tym maksymalnie beznadziejni.

@zdezorientowany
@Goodbye

No właśnie co tu się w ogóle dzieje? Restrukturyzacja, złe wyniki, w planach zwolnienia grupowe a "miła" pani z eb bryluje na spotkaniach branżowych i na LinkedIn opowiadając jak innowacyjnym i świetnym miejscem pracy jest Nest? Powiało hipokryzją :D każda firma może mieć swój gorszy czas ale warto umieć przyznać się do błędu. Drogi Nieście, tego z pewnością nie potrafisz. Nie wiem kto jeszcze wierzy w te bzdury, innowacje, opowieści o super akcjach?! Zamiast "błyszczeć" - parcie na szkło level hard- warto chyba zastanowić się w jakim kierunku iść. Macie fajnych ludzi, zadbajcie o nich i ich przyszłość w tej firmie, a nie o swój "ekspercki" wizerunek...

Niestety w kwestii rekrutacji to nieporozumienie. Wysłałem CV i kompletna cisza. Po 5 tygodniach dzwoni Pani z HR i pyta czy nadal jestem zainteresowany. Sama rozmowa rekrutacyjna bardzo pozytywnie. Stanowisko seniorskie i pytania adekwatne, głównie architektura i pytania o doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem. Na rozmowie rekrutacyjnej dostałem info, że feedback będzie za tydzień. Miesiąc później nadal cisza ????

Głównie pytania o architekturę, doświadczenie i jak rozwiązał bym dany problem.

logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.

obserwator

czyli pracownicy będą się sądzić z bankiem, klienci pewnie też, kasę trzeba zabierać

Bankier

Skąd takie informacje?

Lukacz

Proszę o potwierdzenie powyższych informacji, niby działania banku dają do myślenia, natomiast ciekawi mnie skąd te informacje są. Jeśli to prawda to lepiej uciekać stamtąd póki można i szukać czegoś innego

Lonia

Informacja wyssana z palca. Pracuję w NB i nikt nigdy o żadnym "wygaszaniu działalności" nie mówił. Nie po to inwestor kupował bank żeby sprzedawać go ze stratą. Wiem, że cały czas trwają prace nad nowymi produktami.

Niki

Nieprawda. Nie było, żadnego ogłoszenia. Trwają prace restrukturyzacyjne i zmiany, ale nie ma mowy o "wygaszaniu" działalności.

Ols
@Niki

Kto Ci prawdę powie ???????? ktoś musi pracować do końca aby monety na górę zarabiać

Samotna

Nikt przecież nie powie że Bank się zwija..Ale trzeba uciekać stąd.. ja mam dziecko na wychowaniu i nie wyobrażam sobie ze ktoś mi da z dnia na dzień umowę z artykułem bo oszczędności szukają. Przecież nawet jak nastrasza i pracownik się zwolni sam to odprawy nie dostanie. Jakie to oszczędności. Tak się robi jak bank chce jak najmniejszym kosztami pozbyć się pracowników. Wszystkie działania banku wskazują na jak ktoś powiedział wygaszanie banku. Jest tragicznie. ..jak czytam te komentarze i o zamykanych placówkach, lekcewazeniu klientów na których on zarabia.. to czego te działania zmierzają? Ja rozumiem że Bank tego wprost nie powie ale powinien uspokoić klientów i wydać komunikat.. o tym że Bank się ma dobrze w najbliższym roku bank nie zamierza się zamknąć tylko wciąż rozwijać..Tak powinien Bank zrobić.. wydać wyjaśniający komunikat klientom.bo pouciekaja a N kom bank będzie zarabiał...

obserwator
@Samotna

ludziska związki trzeba założyć , tylko one mogą was ochronić jak będą grupówki

BylaKlientka
@Lonia

Inwestor najpierw zainwestował zeby oczywiscie zarobic, problem pojawił się w momencie obliczebia szkodliwości banku.. kredyty wysypuja się jak grzyby po deszczu. Pracownicy dzwonia i zapraszają do skorzystania z KREDYTU NA OSWIADCZENIE O DOCHODACH...no coz centrala dala przyzwolenie na to więc teraz nie ma zysku.a bank nie może wyjsc ze straty

Ciekawy
@BylaKlientka

Oświadczenie jest powszechnie praktykowane przy małych kwotach w wielu bankach.... Chyba, że mówisz o firmach wtedy bezwzględnie wymaga się dokumentów. Mniejszej lub większej ilości ale papier musi być. Podobno NEST to bank dla przedsiębiorców więc o jakim oświadczeniu piszesz. Nawet jak doradca sprzedawca takie coś mówił to analitycy musieli chcieć mieć wgląd w dokumenty finansowe firm.

Słuchaj jakbym był mało inteligentny to bym powiedział ze centrala jest nie potrzebna lub oddziały są niepotrzebne. Ale nie jestem :). Żeby Bank działa sprawnie potrzebna jest i centrala i oddziały - ale w ilości dostosowanej do ilości klientow projektów i zadań - zamknęliśmy linie CF zmniejszamy ilość klientow w micro ale ludzie którzy zostali zatrudnieni do CF czy za dużo do rozwoju micro wciąż są wiec przecież napisałem ze musi cześć osób być zwolniona bo trzeba dostosować ilość pracowników w banku do skali działania banku - a mamy być małym bankiem. Wiec przestań rzucać hejtem bo jesteś anonimowy tylko włącz myślenie. Jeśli zdecydują się mnie zwolnić - nie ma problemu mam dobre kompetencje nie lenie się w pracy wiec wierze ze nie będę mieć problemu ze znalezieniem nowej pracy - jest rynek pracownika ofert pracy jest dużo - niczym się nie martwię. Na razie pracuje w Nescie podoba mi sie tu mino wszystko - pracowałem w dużo gorszych miejscach gdzie szef był oszustem i nie płacił pensji np - Nest jest normalny ma fajnych ludzi żądło sie to spotyka i czy ogłoszą te zwolnienia grupowe czy nie - to robię swoje pracuje z takim samym zaangażowaniem - bo nie mam wpływu na zwolnienia które są wynikiem restrukturyzacji bo przecież z definicji to zwolnienia z przyczyn niedotyczących pracownika .

Zdziwiony

Mam wrażenie, że jedyny pozytyw w centrali to pracownicy niższych szczebli (nie kierownicy i inni w górę), którzy wzajemnie się wspierają. Wesołych świat, ciekawe jak będzie po nowym roku

Ola
@Zdziwiony

No ciekawe jak będzie . Chyba jednak nie najlepiej skoro usunięto post o tym co ma się wydarzyć

Out

Dziś bank zamknął 3 oddziały własne, w ostatnich dniach wypowiedział umowy kilku franczyzom. Działania każdy oceni sam ...

Out
@Out

w tym miesiącu kolejne 3 oddziały własne zostaną zamknięte, dokąd to zmierza? ...

ana
@Out

jeśli nie są rentowne, w jakim celu trzymać takie placówki? powinno to być już zrealizowane wczesniej

hMMM
@Out

Dlaczego było 230 placówek partnerskich a Teraz jest nagle 180 ? Tez były nierentowne czy bank nie chce sie przyznać ze dał ciała na bezpieczeństwie i dał się wplatać w machinę nieuczciwych pośredników ? I czy to prawda ze bank ma zarząd komisaryczny ?

Ana
@hMMM

O to należy zapytać zarządzającego siecią partnerska, który uważa siebie za mega profesjonaliste. W sprawie ZK należy zapytam Zarząd.

Koorposzczur
@Out

Cięcie kosztów i szukanie oszczędności. Zamkneli cała siec zewnętrzna która miała być jak wojownicy Spartanie,a tymczasem projekt był niespełna 2lata i okazal się niewypałem. PP są zamykane systematycznie,doradcy są zwalniani albo sami odchodzą. Sytuacja ogólnie wygląda słabo, najlepszym rozwiązaniem jest sprzedaż Banku, chociaż patrząc na jego sprawozdanie finansowe '18 to nie sądzę że znajdzie się chętny.

Tez szczur korpo
@Koorposzczur

A mówi się ze jest kolejna lista oddziałów do zamknięcia i franszyza również, Ilości powalające . Trzeba albo sprzedać albo skonwertować na pośrednika . Obecny kształt niestety nie ma racji bytu .

Koorposzczur
@Tez szczur korpo

Właśnie odszedł pan prezes banku odpowiedzialny za kilka pionów w tym rowniez za fuzje w banku .. wygląda na to że sytuacja banku nie wygląda imponująco . Z niecierpliwością czekam na sprawozdanie finansowe za 2019 rok . Patrząc też na listę osób systematycznie zmieniających pracę wnioski same się nasuwają..

Beka
@Koorposzczur

Prezesa zwolnili - tak mówią.

xxx
@Beka

Nie trzeba zgadywać, wystarczy sprawdzić na https://nestbank.pl/o-banku

Analityk
@Tez szczur korpo

Jelenia Góra w ciągu jednego dnia zamknięta. Bez powiadamiania klientów ... mistrzostwo świata..:)

Niktwazny
@Analityk

A kogo to interesuje bo przecież nie NEST , w ciepełku nie patrzą na starych i schorowanych ludzi którzy pootwierali darmowe konta w NEST i tylko z kasy potrafią korzystać , niech jadą 50-100 km. Faktycznie mistrzostwo

Aaaaa

Każda osoba, która chce się zatrudnić w tym banku powinna mieć świadomość trudnej sytuacji finansowej. Nigdy w historii marki Nest Bank nie zrealizowany został zysk i zabawa trwa na permanentnej stracie. Jak łatwo się domyślić powoduje to nerwową sytuację i w zasadzie każdy to odczuje prędzej czy później niezależnie jak wysoko w korporacyjnej drabince się znajduje. Zamykanie oddziałów i placówek, restrukturyzacja w centralach, ograniczenie wydatków, zmiany w zarządzie itd. Do tego dochodzi strategia banku budowana na zasadzie "zrób coś czego jeszcze nie zepsuliśmy, bo nic innego nie potrafimy" i bardzo mizerna jakość zarządzania. Kto tylko ma taką okazję, to czym prędzej ucieka z tej organizacji. Zatem jeżeli lubisz emocjonalny rollercoaster, wątpliwe perspektywy zawodowe, codzienne szukanie oszczędności, mierne zarządzanie, głupie decyzje i postępowanie przełożonych... będzie to idealne miejsce dla ciebie i warto się zrekrutować.

Nest

Opinia

nest

Cześć, Mam pytanie czy doradcy klienta w Nest Banku mogą sobie grać w jakieś gry na komputerze jak nie ma klientów? Chodzi o sytuację, kiedy naprawdę nie ma nikogo przez dłuższy czas.

Angela
@nest

Tak, u nas w oddziale gramy w Minecrafta lub Simsy.

Mistrz sprzedaży
@nest

Jak nie ma klientów to się kurna łapie za telefon i się dzwoni. Klienci sami nie przyjdą, kredyty same się nie zrobią. Bank to nie instytucja charytatywna która płaci pracownikom za siedzenie na tyłku i granie w gry.

Lucy

Witam . Na jakim poziomie kształtują się zarobki dyrektora oddziału ?

Dyrektor
@Lucy

6k i system premiowy z masa obcinak. Doradca w Alior, Bnp i innych bankach zarabia więcej

KorpoSzczur

Czy warto iść do tego banku? Odpowiedź brzmi NIE. Mimo, że robią nowe rekrutacje to tylko dlatego, że zwalniają osoby z doświadczeniem, które robią dobry hajs, by przyjąć nowych, którzy nie zrobią celu i nie zarobią więcej niż podstawa. Co miesiąc jest zwalnianych 30 osob bo bank leży w długach i robią redukcje, oddziały i PP są zamykane bo nie są rentowe ( nawet w dużych miastach). Nikt tam nie jest uczciwy i szczery. Same HR mydlą oczy, że jest dobrze, a po godzinie przychodzą z zerwaniem umowy. Żenada. (usunięte przez administratora)

Tez szczur
@KorpoSzczur

Wszystkie negatywy

Zakopower
@KorpoSzczur

Wszystkie negatywy to prawda: brak crm, brak kasy, brak klientów, mobing a w jednym z oddziałów jeden pracownik centrali uderzył dyrektora oddziału i zamiatali to pod dywan, sprzedawanie tematów i klientów między dyrektorami z dluuuuugim stażem a co za tym idzie dyrektorami posiadającymi w xls bazę banku. Dzwonią po całej Polsce udając ze na zimno, telefon po 40 dziennie - ale skąd je brać jak w crm same szroty windykacje zajęcia albo nieistniejące firmy. Mamy chodzić po lekarzach , wciskać sue na wizyty i próbować sprzedawać. Uwielbiają zwalniać za wszystko za brak telefonów za brak kredytów , i najchętniej z art 52 bo wtedy nie trzeba płacić wypowiedzenia. Nie szanują ludzi.

zainteresowana

Witam, dostałam propozycje pracy w Nest Banku i zastanawiam się czy przyjąć. Proszę o informację jak wygląda praca? jakie plany i czy są to realne plany? jak duże są premie? jaka atmosfera? jakie szanse na rozwój? będę wdzięczna za każdą informację, która pomoże mi podjąć decyzję.

Opilo

Jaki dział?

zainteresowana
@Opilo

dział bankowość, doradca klienta biznesowego

Opilo
@zainteresowana

A to nie pomogę niestety.

Pracownik :-)
@zainteresowana

Plany sa realne do zrealizowania, wszystko zależy w jakim mieście chcesz pracowac. Co do premii to jest bardzo fajna, jednym kredytem mozesz zarobic nawet 20-30 000 PLN, ale maksymalnie w miesiacu mozesz otrzymac 15 000 PLN, reszta odklada sie na Twoim koncie

Sebastian
@zainteresowana

O, czyli niedawno uczestniczyłaś w rozmowie rekrutacyjnej. Możesz też przy okazji pomóc i mi? Chcę się dowiedzieć jakiego rodzaju pytań można się spodziewać i co mogłabyś powiedzieć o warunkach zatrudnienia, które Ci zaoferowano?

@zainteresowana

W jakim mieście starasz się o pracę? Wysłałem aplikacje 3 tygodnie temu i zero odpowiedzi :(

Wieczny student

Witam. Jakiś czas temu zwolniłem się z Nesta. Z kolegami oraz koleżankami mam do dziś kontakt i mało nie płakałem jak ostatnio dowiedziałem się kto będzie nowym dyrektorem regionalnym. Uwaga uwaga uwaga gość, który nie potrafi nawet pisać poprawnie... Podobno teraz dyrektorzy oddziałów mają chwalić się na cały region co uruchomili ( szczegóły kredytu). To się nazywa Show me the money czy jakoś tak, a nowy regionalny przetłumaczył to POKARZ (tak prze RZ) mi kasę. Jak kumpel powiedział mi, że to będzie nowy regionalny to sami możecie stwierdzić co to za bank. Jak pracowałem jeszcze to dowiedziałem się, że ustępujący regionalny wynosi tematy kredytowe do swojego brata, który ma franczyze to już mi ręce opadły... Uważam, że bank sam w sobie nie jest złym miejscem do pracy, można zarobić niezłe pieniądze, ta praca nie była bardzo ciężka, ale beznadziejna organizacja pracy oraz ludzie, którzy nie potrafią nic poza wymaganiem niszczą to od środka. Dla mnie za sam fakt wnoszenia nazwisk klientów, żeby pośrednik zrobił im kredyt i potem dzialkowanie się pod stołem to powinno się zwalniać. Jednak to moja ocena. Powodzenia dla całego Nesta:)

Robert
@Wieczny student

Przedstawiłeś, jak wyglądał mniej więcej obraz pracy w Nest Bank. Stwierdziłeś, że pracując w tym miejscu, można było zarobić dobre pieniądze. Będziesz tak uprzejmy i przybliżysz jakiego rzędu są to kwoty? Chciałbym wiedzieć, czy jest to miejsce pracy warte uwagi pod kątem właśnie wynagrodzeń. Twoja odpowiedź wiele mi powie na ten temat.

Słabo to widze
@Wieczny student

No i zwolnili pANA regionalnego ciekawe czy zamkna franczyze w radomiu na ktorej otwarcie nigdy nie powinno byc zgody. Ale szef franczyz czysciutki bo pozwalnial dyrektorow a sam zachowal stolek. Szacun za decyzje dla szefa sprzedazy!!! Piotr szukaj dalej skieruj sie na wawe i slask i krakow a znajdziesz jeszcze kilku takich delikwentów handlujacych z posrednikami i majacych franczyzy na boku zapewniam Cie 3mam kciuki za wyczyszczenie banku z nieuczciwych cwaniakow.

Były pracownik 112
@Słabo to widze

Czyli na południu też robią takie numery ??? To dlatego większość tematów jak pracowałem się nie uruchamiala... ahhh

Admin
@Słabo to widze

W dniu jutrzejszym zostanie zgłoszona sprawa na policję odnośnie pomówień w/w osób.

Widzę to lepiej
@Słabo to widze

Sprawa zgłoszona do organów ściągania za pomówienia w/w osób.

Słabo to widze
@Widzę to lepiej

A kto został konkretnie pomówiony?

Trochę pokory
@Wieczny student

Drodzy Bank powinien wzbudzać zaufanie. Jeżeli wpis Wiecznego studenta nie był prawdziwy to czemu pociągnął serie zdarzeń w Banku. Bank powinien się oczyścić i ma odpowiednie zespoły, które zajmują się takimi sprawami jak widać nie wszystkie wychwytują ale tak się zdarza. Apeluję o trochę pokory u nieuczciwych pracowników. Jeżeli mieliście jaja aby kombinować na boku to miejcie teraz odwagę przyznać się do tego i odejdźcie z organizacji. A już śmieszne jest to , że zgłaszacie sprawę do organów ścigania za zniesławienie. Ludzie sami się zniesławiliście. Myśleliście, ze nic nigdy nie wypłynie ??? To Bank powinien założyć sprawy o szarganie dobrego imienia nieuczciwym pracownikom. Wieczny student dziękuję Ci za wpis bo pociągnął on lawinę kolejnych. Mocno wierze, ze Ci nieuczciwi zostaną szybko wychwyceni.

lalunia
@Słabo to widze

A może ktoś przyjrzałby się oddziałowi własnemu w Radomiu -czas najwyższy !!!

Mocno słabo

Bardziej niż praca w banku pasuje tu określenie praca w CC. 90% dnia to jest słuchawka gdzie kilka razy dziennie spowiadasz się ile już telefonów zrobiłeś a najlepsze jest to że benchmark na telefon to 30 sekondowa rozmowa jak się klient rozlaczu wcześniej to "nie liczy się" śmiech na sali. A co najważniejsze plany muszą być realizowane ale bazę klientów musisz mieć swoją bo mimo informacji na rozmowie nie ma baz które dostajesz. Chyba że się coś zmieniło od września ale szczerze wątpię

ZmęczonyPracownik

Drogi Nest Banku apeluję, nie idźcie tą drogą! Zwolnienia w ramach oszczędności, brak premii z powodu kiepskiego zarządzania kilkoma departamentami, brak szans na awans i podwyżki, rządy ludzi mało kompetentnych. To demotywuje wartościowych pracowników, niedługo ostatni zgasi światło, aż szkoda mi was i siebie.

Kamila
@ZmęczonyPracownik

To dobrze, że zechciałeś wyrazić tu swoją opinię. Ale chyba z tego typu "postulatami" warto byłoby zwrócić się bezpośrednio do swojego Przełożonego w Nest Banku. Tak czy inaczej - z Twojej wypowiedzi wyłania się bardzo niekorzystny obraz tego pracodawcy. A jak uważasz, co mogłoby realnie wpłynąć na znaczną poprawę sytuacji w firmie? Zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w dyskusji.

Ihr
@Kamila

Jak ma to zgłaszać do przełożonego, skoro znając ten bank jest on również niekompetenym człowiekiem że znajomościami?

OperMnB
@ZmęczonyPracownik

Zmęczony - popieram. Nescie nie zwalniajcie wartościowych i przede wszystkim doświadczonych pracowników którzy maja wiedzę i kompetencje do wykonywanych zadań. Zaraz się okaże ze nie ma komu ogarniać ważnych tematów, kilka procesów upadnie a łatanie dziur Juniorami to mydlenie oczu za które przyjdzie słono zapłacić. Dużo więcej niż te kilka „zaoszczędzonych” etatów. Za kilka miesięcy się okaże ze potrzeba ściągnąć z rynku ekspertów a zaległości jakie powstają będą zbyt kosztowne do wyprostowania. Chyba że właściciel ma całkiem inne plany i szykuje się do zgaszenia światła w średnioterminowej perspektywie - wtedy takie działania są całkiem zrozumiałe.

baa

Pracuję w Nest Banku od ok trzech lat. Odchodze ze wzgledów rodzinnych. Praca w backofficie w Centrali. Jak w większości Banków dużo pracy, plusem jest to, że rzadko pracuje się tu w nadgodzinach, pracują tu super ludzie, z większością mam kontakt też po pracy - tak się fajnie zintegrowaliśmy - mam nadzieje ze teraz nie stracimy kontaktu, Zarząd i Dyrektorzy dla mnie są normalni. Owszem mają swoje czasem gorsze dni - ale prawda jest taka, że jest tu naprawdę fajna, rodzinna atmosfera. Mój szef był bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o wyjścia w trakcie pracy. Można mówić szczerze co się myśli. Nawet jak to krytyczne słowa. Dużo inicjatyw fajnych od HR - zwłaszcza dla naszych dzieci- to się chwali. Ze zdziwieniem przeczytałem poniższe negatywne komentarze. To pewnie dlatego że w Centrali pierwszy raz nie wypłacili premii rocznych - więc sraczka i narzekanie - ludzie moi znajomi w innych bankach nie widzieli premii od lat! :):):) ale jak to sie mówi wszedzie lepiej tam gdzie nas nie ma. Ja tu za multisport płace 20 zł miesięcznie - reszte dopłacają - wiec nie wiem o czym pisze ten kolega ponizej... Zal mi ze odchodze bo to nietypowy bank - nie ma tu jeszcze takiego koro jak w innych bankach - niewiele juz takich na rynku.

Pracownik centrali
@baa

Multisport za 20 zł? Jak Ty to robisz? Na intranecie nawet jest info o 84 zł + podatek, poza tym premie roczne są najmniejszym problemem, największym jest brak podwyżek, cięcie kosztów, brak jakichkolwiek upominków na święta i bardzo nie równe traktowanie pracowników departamentów. Oddziały? Dostały paczki na święta centrala nic. Osobiście od dyrektora dostaliśmy bilety do kina które nie działały... A wisienka na torcie było nie płacenie za ubezpieczenie pracowników przez kilka miesięcy starego roku i nowego, teraz zostało to uzupełnione, ale to było ciekawe...

Co ty gadasz
@Pracownik centrali

Oddziały? Paczki? W które świeta?

Ja tez sprzedam

Ja też mam do sprzedania kilka placówek małopolska i śląsk jak się znajdzie chętny to zapraszam

MC
@Ja tez sprzedam

Proszę o bliższe szczegóły, jakieś dokładniejsze lokalizacje, od kiedy itp. Poproszę na prywatny adres michal.czermanski@wp.pl

Nadzwyczaj Spokojny Czlowiek

Nest Bank... trochę prawdy. ... Rotacja pracowników w oddzialach.. zatrwazajaca.... na szkolenia nowych pracowników pewnie idzie kupa szmalu. Znam takich co wybyczyli się w Pruszkowie i wybalowali w Warszawie przez okres szkolenia, a popracowali niecały miesiąc... Podstawa niższa niż w Biedronce ( nie obrażając biedronki) Premie ciężko wypracowane obcinane za wszystko.. dosłownie wszystko.. Odpowiedzialność zbiorowa przykład .. nowy pracownik trafi na MS i wypadnie źle.. cały oddział jak jeden mąż ma obcinke premii...ale jaka oszczędność dla Banku:)i o to pewnie chodzi..( zaraz ktoś napiszę ,że przy dobrym wyniku jest dla każdego zwyzka premii ale suma summarum mozna policzyć ile jest obcinki a ile jest zwyzki) Produkty jedne z najdroższych na rynku.. co sprawia, że przede wszystkim decydują się na nie, osoby, które nie dostały finansowania w normalnych bankach..., a co za tym stoi ryzyko niewypłacalności jest duże..kredyt się nie będzie spłacać i ...zgadnijcie... premi nie będzie w całości przez kilka miesięcy..wiec taki pracownik może sie zwolnić aby dac miejsce nowemu oczywiście po uprzednim szkoleniu w Pruszkowie.... Atmosfera w oddziałach fatalna.... Nie może sie czuć doradca dobrze kiedy musi zadzwonić do klienta i powiedzieć ze oprocentowanie kredytu jest 9,99% co jeszcze jest do zrobienia ale jak wytłumaczyć klientowi ze niestety w ocenie banku scoring jest słaby i prowizja na poziomie 24% ale postaramy sie zbić do 22%:):) nie wspominam o opłacie do kazdej raty na poziomie 200-400 PLN bo nie zdązam, klient rzuca sluchawke po informacji o prowizji:), opłata do każde raty to majstersztyk.... provident powinien się uczyć.. Ale pracuje , przyjmuje wszystkie reprymendy, ze jestem beznadzjny, inni umieją wciskać , przepraszam ... inni umieją sprzedawać ja niestety mam skrypuly.. co.miesiąc jest 2400 na reke ... Do czasu kiedy znajdę lepsza pracę..:):) Nie zalamujcie się obecni pracownicy Nesta... co.mogą nam zrobić... tylko zwolnić... pracownicy z Ukrainy ,których bardzo szanuje i wiem ,ze ciężko u nas pracują ..są traktowani często lepiej niż my w Naście... Pamiętajcie 2400 na rękę... i szukać czegoś innego.... Widocznie taka jest polityka banku i my powinniśmy to przyjąć za cos czego zmienić się nie da.. Pracujmy jak.potrafimy najlepiej Zgodnie z regulaminem z własnym sumieniem...bądźmy uczciwi wobec siebie i wobec klientów to bedzie git I szukać ... codziennie szukać czegoś nowego... Nadzwyczaj Spokojny Człowiek

Mirosław
@Nadzwyczaj Spokojny Czlowiek

Czytając Twój komentarz, zastanawiam się, czy w ogóle w Nest Bank są realne szanse na to, aby awansować na wyższe stanowisko? Skoro jest tak duży rygor w stosunku do pracowników oraz wysokie wymagania względem pułapu osiągniętej sprzedaży to chciałbym wiedzieć, jak to wygląda. Mógłbyś ocenić na podstawie swoich doświadczeń?

Nadzwyczaj Spokojny Człowiek
@Mirosław

Cześć.. jak najbardzei jest realna szansa na awans ale musi być spełniony jeden warunek, który bardzo często się spełnia...możesz z doradcy wskoczyć na zastępcę dyrektora oddziału pod warunkiem ,ze obecny zastępca sie zwolni... to sie zdążą bardzo często więc szansa na awans jest realna. A awans na zastępcę jest tylko po to aby pod nieobecność dyrektora mógł być ktoś z jego uprawnieniami do akceptowania różnych spraw w systemie. Bardzo ważna rzecz abyś wiedział. AWANS Z DORADCY NA ZASTĘPCĘ NIE WIĄŻE SIĘ ŻADNĄ PODWYŻKĄ PENSJI CO NAJWYŻEJ MASZ WIĘCEJ OBOWIĄZKÓW I PIECZĄTKĘ Z NAPISEM ZASTĘPCA DYREKTORA:) podstawa zastępcy jest identyczna jak podstawa doradcy ...tutaj nic nie zmienisz... a jak dyrektor będzie Cię mamil ze złoży wniosek o podwyżkę i będzie walczył o nią z przełożonymi to nie wierz w ani jedno słowo... Na dyrektora nie ma szans awansować.. wola ludzi z zewnątrz... Jak masz pytania służę pomocą.. oczywiście odpowiem na wszystko co nie wiąże się z ujawnieniem tajemnicy bankowej:):) Może już ja niedługo będę sie cieszył że stąd odchodze:) wszystko jest na dobrej drodze.... trzymaj kciuki ...

Zostaw merytoryczną opinię o Nest Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nest Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Nest Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nest Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nest Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Nest Bank S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nest Bank S.A.