Opinie o Royal Brand PR w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Brand PR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Brand PR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Brand PR w Wrocław

Frog

Omijajcie szerokim łukiem. Żerowanie na ludziach. Nie polecam.

@Frog

W jakim zakresie żerowanie? Anonimowo można wszystko hejtować bez dowowów jako pracownik konkurencji. Zapraszamy zawsze i każdego do rozmowy z naszym aktualnym zespołem. Możecie spędzić tyle czasu ile chcecie z naszym zespołem. U nas drzwi otwarte są 365 dni w roku. Pozdrawiamy troli i życzymy sukcesów, wreszcie...

Czy w Royal Brand PR odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Czy w Royal Brand PR możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, oczywiście.

Katrycja
@Royal Brand PR

A czy jest możliwe zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat?

@Katrycja

Tak, oczywiście

Lol
@Royal Brand PR

Kiedy się to zmieniło? Jeszcze niedawno nikt z pracowników nie mógł otrzymać umowy na cały etat- pełnopłatnej.

@Lol

To chyba dawno Cię u nas nie było - lub może nigdy. Umowy o pracę lub b2b to u nas standard - ok 60% to umowy o pracę reszta b2b.

Anna Nowy wpis
@Royal Brand PR

W takim razie czy możecie przyznać, że przez lata nie dawaliście pracownikom umowy o prace na cały etat? Kiedy się to zmieniło?

Honorata Nowy wpis

widziałam, że szukają aktualnie stażysty do obsługi socjal mediów. poda ktoś jakieś szczegóły na temat aktualnej współpracy z nimi? konkrety odnośnie warunków i atmosfery? jaka stawka byłaby możliwa?

Frog

Omijajcie szerokim łukiem. Żerowanie na ludziach. Nie polecam.

Royal Brand PR Nowy wpis
@Frog

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Royal Brand PR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Royal Brand PR odbywa się w siedzibie firmy?

Royal Brand PR

Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy w pierwszym etapie wyłącznie online. Z wybranymi kandydatami spotykamy się w siedzibie firmy.

Nie polecam. Nigdy nie pracowałem w gorszej atmosferze. Można poznać tam świetnych ludzi wśród specjalistów, jednak zarządzanie organizacją pozostawia wiele do życzenia. Nie spodziewajcie się także szacunku ze strony szefostwa. Niektóre praktyki z pewnością można by podpiąć pod jakiś paragraf. O sposobie zarządzania świadczy chociażby fakt, że w ciągu kilku miesięcy prawie wszyscy pracownicy się zwolnili. Piszę tą opinię, bo zauważyłem nowe oferty pracy w sieci, więc pewnie z powrotem próbują wejść na rynek.

potencjalny kandydat
@były pracownik

Dzięki za opinię. Właśnie znalazłam ofertę pracy i się zastanawiałam nad aplikacją.

@były pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię o specjalistach i w ich imieniu - faktycznie staramy się dobierać najlepszych. Co do atmosfery - najlepiej ją ocenić samodzielnie. Od roku nie było u nas żadnych zmian zespołu, więc chyba aż tak źle nie jest. Na rynek nie wracamy - jesteśmy na nim z sukcesami stale obecni od 15 lat. Zapraszamy do wyrobienia sobie o naszej pracy opinii bazując na swoim doświadczeniu.

Piggy

@Royal Brand PR o to bardzo fajnie! :) a jeszcze pytanko w tym samym temacie - czy na urodziny pracowników są jakieś upominki? :)

@Piggy

Oczywiście - pamiętamy o urodzinach członków naszego zespołu, a przy tej okazji przy okazji integrujemy się i składamy na prezent wspólnie. Z symbolicznej kwoty robi się miarka, szef coś dorzuci górką :) i jest przy tym spora dawka uśmiechów i zabawy.

Czy w Royal Brand PR występują paczki/bony świąteczne?

Tak - to u nas już od dawna tradycja. Zarówno na święta Bożego Narodzenia, jak i Wielkiej Nocy wręczamy paczki świąteczne, czasem zawierają one bony i różne inne dodatki :)

Clarys

Ja oceniam współpracę na 4/5. Doceniam możliwość samodzielnej pracy i kontaktu z klientami a to akurat jest tam norma. Może faktycznie rozkład biura był trochę uciążliwy, ale teraz się chyba przenieśli do nowego.

Meg
@Clarys

Tak, samodzielność na plus. Szkoda w takim razie, że już wynieśli się z Solnego... A jak zniosłaś właścicieli? (usunięte przez administratora)

@Meg

Hej Magda. Dziękujemy za Twój komentarz. Pragniemy sprostować, że nie wynieśliśmy się z Solnego - przenieśliśmy się do nowego biura w ramach tego samego budynku. Zyskaliśmy nową kuchnię, łazienkę i klimatyzację. Mam nadzieję, że wspomnienia "właścicieli" jednak nie takie złe - jeżeli jednak nie, to zapraszamy do osobistego kontaktu - zawsze lepiej oczyścić w ten sposób atmosferę niż anonimowo w sieci - nie sądzisz?

Brysia

Fajna, nowoczesna agencja. Nowe biuro, młody zespół, systemy motywacyjne. Polecam.

Aleksander
@Brysia

Wspominasz o systemie motywacyjnym. Chciałby dowiedzieć się, co konkretnie masz na myśli. Pracodawca wypłaca premie uznaniowe lub oferuje atrakcyjne szkolenia i pakiet socjalny? Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

@Aleksander

Stosujemy oba rozwiązania. Są premie automatyczne - uzależnione od wyników, np. procentowa premia od przychodu od pozyskanych klientów. Są także premie uznaniowe - tam, gdzie wynik może być oceniany w kryteriach jakościowych (np. jakość tekstów, prac graficznych). Doceniamy także zaangażowanie i czas pracy - np. za pracę w weekend lub długi wyjazd służbowy przysługuje dodatkowy dzień wolny. Jeżeli chodzi o szkolenia to nasi pracownicy brali udział w wielu wydarzeniach z branży, np. Social Media Days. Organizujemy także szkolenia wewnętrzne oraz szkolimy się u naszych Klientów i partnerów.

Eks
@Royal Brand PR

O, a od kiedy to wypłacane są premie uznaniowe i za pracę w weekendy?

@Eks

Hej, dziękujemy za Twój komentarz. Premie uznaniowe wypłacane są od zawsze - i zawsze tylko wg zasług i zaangażowania, a nie np. stażu pracy. W maju została wypłacona np. premia naszej copywriterce za zaangażowanie w pracę nad dodatkowymi projektami oraz wzorową pracę w trybie home office. Z pewnością chętnie to potwierdzi.

Zainteresowana

Ile osób pracuje obecnie w firmie?

@Zainteresowana

Aktualne informacje dotyczące zatrudnienia oraz aktualnych ofert publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera. Zapraszamy!

Zainteresowana
@Royal Brand PR

To chyba nie do końca jest odpowiedź na moje pytanie. Interesuje mnie, jak duży jest Państwa zespół, nie mogę znaleźć takich informacji na stronie.

@Zainteresowana

Dziękujemy za Pani pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na Pani pytanie - nie udzielamy tego typu informacji osobom, które nie aplikują do nas bezpośrednio i które nie przejdą pierwszego etapu oceny aplikacji, jakim jest weryfikacja CV kandydatów. Jeżeli już pani do nas aplikowała to prosimy o kontakt pod adresem praca@royalbrand.pl. Jeżeli nie - serdecznie zapraszamy! Aktualne ogłoszenia może Pani znaleść w zakładce Kariera.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Royal Brand PR? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nie zapewniamy samochodów służbowych ponieważ z Klientami kontaktujemy się przede wszystkim zdalnie. Do klientów zapewniamy dowóz (jedziemy zazwyczaj większym zespołem odpowiedzialnym za obsługę klienta) lub gdy pracownik jedzie sam to podróżuje pociągiem + konto w aplikacji taxi - wszystko firma załatwia bezgotówkowo, więc pracownik nie jest tym obciążany. Wszystkie udokumentowane wydatki gotówkowe związane z wyjazdem są rozliczane zaraz po powrocie.

Czy można w Royal Brand PR liczyć na jakieś dodatki?

Współfinansujemy karty Multisport, a każdy z pracowników ma gwarantowaną premię od pozyskanych Klientów przez 3 miesiące. Współpracownicy na B2B mają także pełnopłatne urlopy w pełnym wymiarze. Oczywiście laptopy i telefony służbowe do użytku poza biurem.

MaFa90

100% pracy zdalnej, 100% wynagrodzeń - jeszcze zanim był taki obowiązek. Po prostu zwyczajnie - dziękuję

Czy Royal Brand PR praktykuje "luźne piątki"?

Zależy o co pytasz, ale u nas wszystkie dni są "casual". Nie obowiązuje korporacyjny dress-code, poza wyjazdowymi spotkaniami z Klientami. A teraz wszyscy pracujemy zdalnie, więc "luźny" jest każdy dzień, choć pełen ciekawych zadań.

MiKa

Jest konkretnie i dynamicznie. Dostajesz maca, nowy telefon, dostęp do narzędzi online i działasz. Praca raczej na miejscu, choć zdarzają się jednodniowe wypady. Warunki pracy bardzo ok.

zagadka89

Minusy: (usunięte przez administratora) e - mydlenie oczu klientom i zmuszanie pracowników do podobnych praktyk - archaiczne podejście do klienta i całej branży - brak autorytetu szefostwa - obgadywanie za plecami ze strony szefostwa, jak i pracowników — stosowane w obie strony - ciągła rotacja pracowników (nic dziwnego w takich warunkach...) - brak jasno określonych oczekiwań wobec stanowiska, np. wciskanie dużych projektów juniorom z braku odpowiedniej kadry (usunięte przez administratora) Plusy: - biuro w centrum

roho

Fajny zespół, luźna, normalna atmosfera. O lepsze warunki można się jakoś wystarać. Wszystko kwestia stażu pracy i tego jakich obsługujesz klientów.

Zaradna29

Pracowałam 2 lata i nie mam nic do zarzucenia. Pracowałabym nadal, ale musiałam wyjechać. Fajna luźna atmosfera, świetny, aktywny i zgrany zespół. Warunki pracy dobre. Piękne biuro! Dużo narzędzi i klientów i czasem trudno się w tym połapać, ale ogólnie polecam.

qwerty

to nie wina pracownika, że pracodawca nie jest wiarygodny ani transparentny

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Brand PR - Wrocław

• Jak się pracuje w Royal Brand PR?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Brand PR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.