Opinie o Royal Brand PR w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Brand PR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Brand PR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Brand PR w Wrocław

Frog

Omijajcie szerokim łukiem. Żerowanie na ludziach. Nie polecam.

Cyrk

zgadzam się

Frog

Omijajcie szerokim łukiem. Żerowanie na ludziach. Nie polecam.

@Frog

W jakim zakresie żerowanie? Anonimowo można wszystko hejtować bez dowowów jako pracownik konkurencji. Zapraszamy zawsze i każdego do rozmowy z naszym aktualnym zespołem. Możecie spędzić tyle czasu ile chcecie z naszym zespołem. U nas drzwi otwarte są 365 dni w roku. Pozdrawiamy troli i życzymy sukcesów, wreszcie...

Cyrk Nowy wpis

zgadzam się

xyz Nowy wpis

zdecydowanie nie polecam współpracy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w Royal Brand PR odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Czy w Royal Brand PR możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, oczywiście.

Katrycja
@Royal Brand PR

A czy jest możliwe zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat?

@Katrycja

Tak, oczywiście

Lol
@Royal Brand PR

Kiedy się to zmieniło? Jeszcze niedawno nikt z pracowników nie mógł otrzymać umowy na cały etat- pełnopłatnej.

@Lol

To chyba dawno Cię u nas nie było - lub może nigdy. Umowy o pracę lub b2b to u nas standard - ok 60% to umowy o pracę reszta b2b.

Anna Nowy wpis
@Royal Brand PR

W takim razie czy możecie przyznać, że przez lata nie dawaliście pracownikom umowy o prace na cały etat? Kiedy się to zmieniło?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Royal Brand PR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Honorata

widziałam, że szukają aktualnie stażysty do obsługi socjal mediów. poda ktoś jakieś szczegóły na temat aktualnej współpracy z nimi? konkrety odnośnie warunków i atmosfery? jaka stawka byłaby możliwa?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Royal Brand PR odbywa się w siedzibie firmy?

Royal Brand PR

Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy w pierwszym etapie wyłącznie online. Z wybranymi kandydatami spotykamy się w siedzibie firmy.

Nie polecam. Nigdy nie pracowałem w gorszej atmosferze. Można poznać tam świetnych ludzi wśród specjalistów, jednak zarządzanie organizacją pozostawia wiele do życzenia. Nie spodziewajcie się także szacunku ze strony szefostwa. Niektóre praktyki z pewnością można by podpiąć pod jakiś paragraf. O sposobie zarządzania świadczy chociażby fakt, że w ciągu kilku miesięcy prawie wszyscy pracownicy się zwolnili. Piszę tą opinię, bo zauważyłem nowe oferty pracy w sieci, więc pewnie z powrotem próbują wejść na rynek.

potencjalny kandydat
@były pracownik

Dzięki za opinię. Właśnie znalazłam ofertę pracy i się zastanawiałam nad aplikacją.

@były pracownik

Dziękujemy za Twoją opinię o specjalistach i w ich imieniu - faktycznie staramy się dobierać najlepszych. Co do atmosfery - najlepiej ją ocenić samodzielnie. Od roku nie było u nas żadnych zmian zespołu, więc chyba aż tak źle nie jest. Na rynek nie wracamy - jesteśmy na nim z sukcesami stale obecni od 15 lat. Zapraszamy do wyrobienia sobie o naszej pracy opinii bazując na swoim doświadczeniu.

Piggy

@Royal Brand PR o to bardzo fajnie! :) a jeszcze pytanko w tym samym temacie - czy na urodziny pracowników są jakieś upominki? :)

@Piggy

Oczywiście - pamiętamy o urodzinach członków naszego zespołu, a przy tej okazji przy okazji integrujemy się i składamy na prezent wspólnie. Z symbolicznej kwoty robi się miarka, szef coś dorzuci górką :) i jest przy tym spora dawka uśmiechów i zabawy.

Czy w Royal Brand PR występują paczki/bony świąteczne?

Tak - to u nas już od dawna tradycja. Zarówno na święta Bożego Narodzenia, jak i Wielkiej Nocy wręczamy paczki świąteczne, czasem zawierają one bony i różne inne dodatki :)

Clarys

Ja oceniam współpracę na 4/5. Doceniam możliwość samodzielnej pracy i kontaktu z klientami a to akurat jest tam norma. Może faktycznie rozkład biura był trochę uciążliwy, ale teraz się chyba przenieśli do nowego.

Meg
@Clarys

Tak, samodzielność na plus. Szkoda w takim razie, że już wynieśli się z Solnego... A jak zniosłaś właścicieli? (usunięte przez administratora)

@Meg

Hej Magda. Dziękujemy za Twój komentarz. Pragniemy sprostować, że nie wynieśliśmy się z Solnego - przenieśliśmy się do nowego biura w ramach tego samego budynku. Zyskaliśmy nową kuchnię, łazienkę i klimatyzację. Mam nadzieję, że wspomnienia "właścicieli" jednak nie takie złe - jeżeli jednak nie, to zapraszamy do osobistego kontaktu - zawsze lepiej oczyścić w ten sposób atmosferę niż anonimowo w sieci - nie sądzisz?

Brysia

Fajna, nowoczesna agencja. Nowe biuro, młody zespół, systemy motywacyjne. Polecam.

Aleksander
@Brysia

Wspominasz o systemie motywacyjnym. Chciałby dowiedzieć się, co konkretnie masz na myśli. Pracodawca wypłaca premie uznaniowe lub oferuje atrakcyjne szkolenia i pakiet socjalny? Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

@Aleksander

Stosujemy oba rozwiązania. Są premie automatyczne - uzależnione od wyników, np. procentowa premia od przychodu od pozyskanych klientów. Są także premie uznaniowe - tam, gdzie wynik może być oceniany w kryteriach jakościowych (np. jakość tekstów, prac graficznych). Doceniamy także zaangażowanie i czas pracy - np. za pracę w weekend lub długi wyjazd służbowy przysługuje dodatkowy dzień wolny. Jeżeli chodzi o szkolenia to nasi pracownicy brali udział w wielu wydarzeniach z branży, np. Social Media Days. Organizujemy także szkolenia wewnętrzne oraz szkolimy się u naszych Klientów i partnerów.

Eks
@Royal Brand PR

O, a od kiedy to wypłacane są premie uznaniowe i za pracę w weekendy?

@Eks

Hej, dziękujemy za Twój komentarz. Premie uznaniowe wypłacane są od zawsze - i zawsze tylko wg zasług i zaangażowania, a nie np. stażu pracy. W maju została wypłacona np. premia naszej copywriterce za zaangażowanie w pracę nad dodatkowymi projektami oraz wzorową pracę w trybie home office. Z pewnością chętnie to potwierdzi.

Zainteresowana

Ile osób pracuje obecnie w firmie?

@Zainteresowana

Aktualne informacje dotyczące zatrudnienia oraz aktualnych ofert publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera. Zapraszamy!

Zainteresowana
@Royal Brand PR

To chyba nie do końca jest odpowiedź na moje pytanie. Interesuje mnie, jak duży jest Państwa zespół, nie mogę znaleźć takich informacji na stronie.

@Zainteresowana

Dziękujemy za Pani pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Odpowiadając na Pani pytanie - nie udzielamy tego typu informacji osobom, które nie aplikują do nas bezpośrednio i które nie przejdą pierwszego etapu oceny aplikacji, jakim jest weryfikacja CV kandydatów. Jeżeli już pani do nas aplikowała to prosimy o kontakt pod adresem praca@royalbrand.pl. Jeżeli nie - serdecznie zapraszamy! Aktualne ogłoszenia może Pani znaleść w zakładce Kariera.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Royal Brand PR? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nie zapewniamy samochodów służbowych ponieważ z Klientami kontaktujemy się przede wszystkim zdalnie. Do klientów zapewniamy dowóz (jedziemy zazwyczaj większym zespołem odpowiedzialnym za obsługę klienta) lub gdy pracownik jedzie sam to podróżuje pociągiem + konto w aplikacji taxi - wszystko firma załatwia bezgotówkowo, więc pracownik nie jest tym obciążany. Wszystkie udokumentowane wydatki gotówkowe związane z wyjazdem są rozliczane zaraz po powrocie.

Czy można w Royal Brand PR liczyć na jakieś dodatki?

Współfinansujemy karty Multisport, a każdy z pracowników ma gwarantowaną premię od pozyskanych Klientów przez 3 miesiące. Współpracownicy na B2B mają także pełnopłatne urlopy w pełnym wymiarze. Oczywiście laptopy i telefony służbowe do użytku poza biurem.

MaFa90

100% pracy zdalnej, 100% wynagrodzeń - jeszcze zanim był taki obowiązek. Po prostu zwyczajnie - dziękuję

Czy Royal Brand PR praktykuje "luźne piątki"?

Zależy o co pytasz, ale u nas wszystkie dni są "casual". Nie obowiązuje korporacyjny dress-code, poza wyjazdowymi spotkaniami z Klientami. A teraz wszyscy pracujemy zdalnie, więc "luźny" jest każdy dzień, choć pełen ciekawych zadań.

MiKa

Jest konkretnie i dynamicznie. Dostajesz maca, nowy telefon, dostęp do narzędzi online i działasz. Praca raczej na miejscu, choć zdarzają się jednodniowe wypady. Warunki pracy bardzo ok.

zagadka89

Minusy: (usunięte przez administratora) e - mydlenie oczu klientom i zmuszanie pracowników do podobnych praktyk - archaiczne podejście do klienta i całej branży - brak autorytetu szefostwa - obgadywanie za plecami ze strony szefostwa, jak i pracowników — stosowane w obie strony - ciągła rotacja pracowników (nic dziwnego w takich warunkach...) - brak jasno określonych oczekiwań wobec stanowiska, np. wciskanie dużych projektów juniorom z braku odpowiedniej kadry (usunięte przez administratora) Plusy: - biuro w centrum

roho

Fajny zespół, luźna, normalna atmosfera. O lepsze warunki można się jakoś wystarać. Wszystko kwestia stażu pracy i tego jakich obsługujesz klientów.

Zaradna29

Pracowałam 2 lata i nie mam nic do zarzucenia. Pracowałabym nadal, ale musiałam wyjechać. Fajna luźna atmosfera, świetny, aktywny i zgrany zespół. Warunki pracy dobre. Piękne biuro! Dużo narzędzi i klientów i czasem trudno się w tym połapać, ale ogólnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Brand PR - Wrocław

• Jak się pracuje w Royal Brand PR?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Brand PR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Brand PR?