Opinie o Showup Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Showup Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Showup Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Showup Sp. z o.o. w Wrocław

KlientShowUPa

Przecież ta strona to jest całkowity bezsens, lepiej już wejść sobie na chaturbate.com Najlepsze w tym całym showupie to te "damusie", które myślą że faceci to żetony rzucają za free... Bo Panie weszły i leżą jak to (usunięte przez administratora) w krzoku, teraz to już w ogóle się wyrobiły, każda jedna z drugą (usunięte przez administratora) opcje możliwości komentarza po "gifciku hihi" ???????????????? A nie daj Boże obraź damule to zaraz Cię wygoni, zablokuje i oczerni.Tfu na Polskie showup'owskie (usunięte przez administratora) co druga powinna trafić na publiczne strony. Niech dzieciaczki wiedzą, jak mama na chleb zarabia a co

Witam, jakie zarobki ?

Zuzia

40 tyś na rękę? Jaka uroda jest atrakcyjna i pożądana? Co to znaczy zrobić dobre show, napisz trochę jaśniej?

Kamil

Witam. Od pewnego czasu jedna z użytkowniczek utrzymywałem że mną kontakt poza serwisem. Wyciągła odemnie dużo pieniędzy. Jej konto zostało zablokowane bo podała dane do przelewów na stronie. Mimo tego nadal korzysta z SU poprzez VPN. Teraz chciała znów pieniądze na święta a kiedy odmówiłem zaczęła straszyć mnie i moją rodzinę śmiercią . Co mam zrobić w tej sytuacji. Czy jest jakiś sposób aby usunęli ja ze strony i już nigdy nikogo nie naciągnęła na pieniądze? Napomne tylko ,że według niej byłem już trzecia osoba która dała się naciągnąć. Jest to Rosjanka i czuję się zupełnie bezkarnie.

A co to za różnica, jakby miał tą samą sytuację z Polką? Z drugiej strony zastanawiam się, czemu one biorą te pieniądze poza stroną. Tak to trzeba się ze skarbówką rozliczać czy coś?

Jędrek Nowy wpis

Żeby tu zacząć zarabiać trzeba mieć umowę z serwisem bo w końcu przesyłają pieniądze więc powinna być jakaś weryfikacja. Bo co z odprowadzanymi podatkami od zarobionej sumy. To wszystko jest na legalu i normalnie można wypłacić kasę bo ktoś pisał że były z tym problemy. Napiszcie mi troche o zasadach.

Wy chyba firmy mylicie. Firma o tej nazwie i z Wrocławia, z ulicy Paprotnej zajmowała się fryzjerstwem. I, co można znaleźć w KRS jest już wykreślona. Swoją drogą zastanawiające, że nikt z pracowników nie opisał sytuacji i nie dodał, w jaki sposób firma kończyła z nimi współpracę? Bo może być, że do końca płacili na czas?

Wstydliwa

Słuchajcie moja psiapsiulka ma problem z wypłata kasy każą zrobić jej weryfikację po przez podanie swojego zdjęcia albo po przez oTarta bankowość ID Weryfikacjaprzez Open Banking jak to rozegrać skoro nie ma konta internetowego

Maria
@Wstydliwa

Nie rozumiem, jak to koleżanka ma problemu z wypłatą kasy? Coś z firmą związane? Czy o sam schemat wypłacenia chodzi? Wiesz może o jakich zarobkach mowa? Zastanawiam się ile można tam mniej więcej zarobić na początek?

@Maria

Już sie wszystko wyjaśniło,chodziło o weryfikację pełnoletności. Potwierdziła i pieniążki zostały wypłacone. Muszą to czasami sprawdzać by mieć pewność czy aby osoba jest pełnoletnia. Nie wiem ile można zarobić ,nie pytałam ja o to . Nie jest to moja sprawa ile zarabia i co robi aby kasa jej wpływała większą lub mniejszą. To są jej osobiste sprawy

@Wstydliwa

To chyba na każdej stronie z pracą tego typu weryfikują takie rzeczy, przynajmniej tych rzetelnych, to chyba dobrze? Bez konta bankowego nie jest jej ciężko? W końcu czy Showup nie korzysta z jakichś portfeli internetowych, jak to tam jest? Tak jak te amerykańskie, gdzie wypłacasz pieniądze przez strony pośredników, zwłaszcza odkąd popularny serwis płatnościowy zerwał współpracę z nimi… czy prostu do banku leci?

Manager showup
@Maria

Gwarantujemy 10 tys miesięcznie. Praca 5 dni w tygodniu po 8 h.

Jakub
@Manager showup

A jakie trzeba mieć walory, by u Was pracować i jaką się dostaje umowę, bo chyba jest umowa? Może też Pan napisać w jaki sposób wdrażacie do pracy i czy są szkolenia jakieś, żeby był postęp w pracy?

Hubert Nowy wpis
@Manager showup

Nie moge sie zalogować na showup . Gdy próbuję się zalogować londuje na stronie google. Pozdrawiam

Jakie godziny pracy obowiązują w Showup Sp. z o.o.?

Kate

tez jestem ciekawa, jakie godziny pracy ? czy moge to pogodzic z normalna praca ?

@Kate

Trochę się dziwię tym wpisom. Rejestr sądowy pokazuje, że od 2016 r. firma jest wykreślona z rejestru przedsiębiorców. No chyba, że ktoś ma info, że w jakiś sposób coś tu jeszcze robią pod tą nazwą, a do tego z pomocą pracowników? Możliwe więc, by zatrudniali na UoP?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Showup Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Hmmm tu chyba o tej kasie to piszą użytkownicy. A czy są pracownicy?? Jak ten portal działa, to chyba np. dział It musi być. Wiecie, jak dostać się tu do pracy np., jako techniczny support? Gdzie wysłać cv aby trafiła ona do rekruterów? I generalnie, wiecie jakie sa pensje w tym dziale dla juniorów? I czy zatrudniają na kontrakcie b2b?

Hell cat

Współpracuje z nimi od ponad 8 lat, z przerwami. Nigdy nie miałam problemów z wypłata pieniędzy- przestoje, zmiany operatorów wypłat.. coz w tym dziwnego? Każdy kombinuje jak może.. mają swój regulamin (również dostawałam bany), który mi do końca nie pasuje, ale ich zasady, wiec staram. Się tego trzymać. Jeśli było by tak jak opisują to ww osoby, przerzuciłabym ske na zagraniczne cams. Wiec skończcie siać ferment. Żenujące

Elżbieta
@Hell cat

Czyli to normalne, że zwlekali z wypłaceniem kasy? Ile najdłużej czekałaś na swoją kasę, zawsze Ci co do grosza przelewali? Jest coś jeszcze w tym regulaminie co nie jest powszechnie akceptowane, a jednak trzeba się tego trzymać?

Hellcat
@Elżbieta

Odnośnie regulaminu - podawanie kontaktu, numerów - czy przez jedna czy druga stronę. Najdłużej w tym roku jak była zmiana i współpracują z payreedem. Nadaje z przerwami ponad 8lat na su, przerwa bo przenosili się do Czech, kilka lat pozniej przenosili znów firmę.. Aczkolwiek z łapką na sercu nie oszukali mnie ani na zł która zleciłam w wypłatach. Jedynie z czym się czasem kłóciłam to „zgłoszenie prv i moderacja admina” - tu czasem było bardzo niesprawiedliwie dla mnie. Ale cóż.

@Hellcat

No a jak ci wysyłali przelewy to było napisane, co to za praca? Czy jakaś anonimowość jest przez takie miejsca zachowywana? To mnie najbardziej interesuje. I czy trzeba podawać dane do US żeby się rozliczyć? No o ile jest taka konieczność, własnie nie wiem, czy się przepisy jakoś zmieniły i jak to wygląda na tę chwilę, ale ponoć coś tam z UE weszło.

Tola

Trochę mnie zastanawiają te wasze komentarze bo w internecie jest informacja że firma jest w upadłości likwidacyjnej. Normalnie dalej pracujecie? Wypłacają środki? O co tutaj może chodzić?

Klariiis
@Tola

Gdzie taka informacja ?

Rob

Witam zrobiłem przelew tradycyjny na kwotę 88 zł jak żetony trafia na moje konto i kiedy

Robus

W jakiś sposób środki zostaną dodane do moje konta żetony jak zrobiłem przelew tradycyjny

Witam, jakie zarobki ?

Xxx
@Monika

Za 10000zet masz 1000zl

Lora
@Monika

100zł za około 3h najmniej jak nie pokazujesz twarzy i nie jesteś wulgarna. Jak robisz wszystko razem z twarzą i robisz show, to nawet kilka tysięcy w noc.

Bogdan
@Lora

To sporo. Moja znajoma interesuje się tą pracą. Myślisz że można zupełnie incognito pracować to znaczy pokazywać twarz ale np. w ozdobnej masce. Wtedy zarobki są wyższe?

@Bogdan

Siedzę na su od 6 miesięcy-dorabiam sobie. Nie pokazuję twarzy i nie rozbieram się. Wchodzą goście którzy chcą pogadać...trochę to śmieszne...wiem, ale praktycznie nic nie robię, jestem incognito i co miesiąc przelewam 3,5-5 tys.

@Ania

5 tys to za ile godzin by było? Zawsze się cos trafi?

Niemampomyslu
@Ania

W jaki sposób udaje ci się wypłacić pieniądze? Próbowałam kilka razy za każdym razem wyskakuje ze anulowane

@Niemampomyslu

O kuczę a od kiedy już próbujesz? Myślisz, że zaraz wyjdzie, że jednak się nie da? Jest jakaś kwota min, którą trzeba przebić?

adelina
@Bogdan

pracuje bez twarzy i na zarobki nie narzekam, ale jestem dosc monotonna i nie bywam regularnie. Gdy zaczełam pokazywac jezyk to od razu wiekszy ruch. troche traci sie anonimowosc, ale bez twarzy tez sie da

adelina
@Niemampomyslu

ja chcialam na konto chlopaka z jego imieniem, anulowane. jego konto ze swoim imieniem, anulowane. moje konto i moje imie przeszlo po 6 dniach

Lea
@Lora

u mnie minimum 100 zł na godzine, bez pokazywania twarzy z samych privów :)

@Lea

Rozumiem to. Lecz jeśli jest to osoba z innego kraju nie sprzeda żetonów bez prowizji a do tego czasem wchodzi jeszcze kwestia przewalutowania na miejscu ponieważ nie wszystkie banki przekazują tam pieniądze. Więc czasem te zarobki są 40 do 50 procent niższe .

Lea
@Kamil

Ale ja tu pisze o swoich zarobkach.. Nic nie pisze że ta osoba jest zza granicy.

Jakub
@Lea

Jeszcze zarabiasz w tej firmie? Jak sprawdziłem w necie to mi pokazało, że firma jest w likwidacji to jak to w końcu jest? Czemu tam są takie informacje?

Zuzia

Joanna
@Kamil

Dużo - to znaczy ile konkretnie? Jak to straszyć? Aż tak? Masz na to jakieś dowody? W sumie to dość mocne stwierdzenia. Może warto coś z tym zrobić?

@Joanna

W pół roku prawie 80 000PLN Do tego jeszcze żetony około 45000 .Dowodami są zrzuty ekranu z naszej konwersacji. Jeżeli chodzi o straszenie to życzy mi śmierci a jeżeli gdzieś z tym pójdę mówi że upiększy nasze rozmowy i wyślę je do polskich instytucji państwowych jak to niby wspierałem finansowo separatystów. Wiem ,że brzmi to niedorzecznie , lecz to prawda.

@Kamil

To spore pieniądze. Zgłaszałeś to gdzieś? W jaki sposób się to stało, jak wyglądał cały proces?

@Renata

Zgłaszałem to firmie. Znalazłem gościa który twierdzi , że wyciągnęła od niego 5000 złotych a później zniknęła na parę miesięcy. To właśnie te miesiące kiedy ciągnęła moje pieniądze. Jest to przykre lecz niestety prawdziwe. Policja woli łapać pijanych rowerzystów i pilnować kota prezesa. Tak jest łatwiej.

Kamil

Nie wiem czy mogę tutaj odpowiedzieć?

@Kamil

A zgłaszałeś to w firmie? Czy tylko tak sobie tutaj piszesz z nadzieją że ktoś to przeczyta? Co ta kobieta pisała że udało jej się tyle pieniędzy wyciągnąć? Daj znać na co uważać

@Renata

Tak zgłaszałem firmie. Co mówiła? Pierwsze prosiła o pomoc dla matki. Później obiecywała przyjazd do PL. Trzeba było wyrobić nowy paszport , naprawić auto . Ktoś mi pisał ,że obiecywała spotkanie , podawała dane na telegram a gdy dostała żetony usowala konto na Telegramie. Jeden 5k żetonów inny 14k żetonów i tak się gra toczy.

KlientShowUPa

Iwona

Czy ktoś się orientuje dlaczego w tym roku nie wypłacają pieniędzy z su?

@Iwona

Prawdopodobnie musisz zrobić ubadmina weryfikację pelnoletnosci

E.P.

Witam. Od Stycznia 2023 r. showup nie wypłaca swoim pracownikom wypłat. Na meile z zapytaniem o wypłaty nie odpowiada. Na stronie nie jest nic wytłumaczone, jest tylko informacja o zmianie operatora płatności. Dodatkowo jest napisane, iż zmiana operatora potrwa ok 4 tyg. Mija już 2gi miesiąc i dalej żadnych informacji. To jest przecież łamanie regulaminu, który sami stworzyliście. Brak mi słów. Nie pozdrawiam.

@E.P.

Mówisz o występujących na stronie czy o osobach, które tam pracują na umowie w siedzibie firmy? Nie jestem pewna, do czego dokładnie się odnosisz w tym wpisie. I jakie zarobki obiecali tam?

Obiektywny

Jako widz serwisu można być zadowolonym z transmisji jednakże będąc pracownikiem całkowicie sie to nie opłaca. Z jednej strony dziesięciokrotność kupującego żetony, względem sprzedającej żetony. Jednak nie dziwmy się, tego typu transmisje pozwalają pracownikom na chełbienie się swoją figurą oraz popularnością w serwisie. Z tego względu to nadal funkcjonuje. Jednak jeśli czują z tego satysfakcje mimo że pieniądze są śmieszne to dobra rozrywka dla nich. Dobrze że show up pokazuje jak traktować osoby tego typu ????

@Obiektywny

Nie bardzo rozumiem Twój komentarz. Te śmieszne pieniądze o których piszesz to ile to jest? Jakie to kwoty? Zależą od jakichś wskaźników?

;)
@Obiektywny

Na su można parędziesiąt koła wyciągnąć nie gadaj ze to mało fory;)

kandydat

czy firma obecnie zatrudnia? szukam pracy

KRK2021

Dzien Dobry Szanowna Administracyja Showup i caly zespol Moderatorow Bardzo Dziekuje za Wasza Prace Jestes cie super Ludzi Lojalni tolerancyjni Bardzo Dziekuje Jestem z Wami Z szacunkiem Do Waszej Pracy Moj nick KRK2021 Nzywam Sie Vadim Postnikov Jescze raz Bardzo Dziekuje

Joanna
@KRK2021

A zarobki też Twoim zdaniem są super?

Zdziwiony
@KRK2021

Chyba jesteś ruskim trollem skoro tak piszesz o tej zjebanej administracji, co leje na wszystkich.

@Zdziwiony

Ok, widać mocno negatywnie nastawiony jesteś.xd Ale co w sumie w nich Ci się tak nie podoba?

Możesz rozwinąć temat?

@Kamil

Wejdź do niego na transmisję i słuchaj jak wyzywa wszystkich.

Kamil

Nie widzę go aby transmitował.

marek

witam (usunięte przez administratora)co oni podają że się zarabia dużo tam pieniędzy to jedna wielka bzdura. na tej stronie showup.tv zarabia się ochłapy a nie pieniądze pisze to bo moja dziewczyna tam siedzi i za 100000zetonow dostała tylko 100zł(usunięte przez administratora)zarabiaja wiecej z tej strony za kupno wymyslonych żetonów, tymi żetonami to mogę sobie tyłek podetrzeć, a te piękne komentarze co są na forach że z walizką trzeba do banku iść do tyle zarobiłam na tej stronie to sami pracownicy piszą żeby z ludzi zrobic nieudacznikow i ludzi nie z pełna rozumu. pseudo strona showup.tv na niej się nie zarabia pieniędzy jak oni to piszą tylko ochłapy dawają

Azeter

Gratuluję dziewczyny

Atakijeden
@marek

Moja dziewczyna również tam siedzi i co za bzdury piszesz 1000 Zet to 100 zł 10000 to tysiąc złotych, no chyba że nie masz wyglądu ani figury No to nie zarobisz proste

feee
@marek

"Gratulacje" .praca marzeń,wirtualny (usunięte przez administratora)! Co z wami ludzie ???

lol

to cie chyba w bambuko robi , za 100000 zetonow wyplacaja 10000 zł

Loly
@marek

Że tam siedzi twoja dziewczyna ... Pomysł dlaczego ;)

Prokurator
@marek

Ziomalka wykręcała 4 k siedząc z 5h w tygodniu i byłem świadkiem jak przy mnie odpaliła stream więc nie wiem co ty (usunięte przez administratora)....

maja1309

Witam Mam taki problem... Przez kilka miesięcy byłam na stronie show up i robiłam tam kamerkę live . Dostawałam wypłaty . Niestety okazało się ze moje filmiki są powielane u trafiły do sieci na inna stronę zagraniczna . Czy ktoś ma jakieś porady lub kontakt do kogoś kto mógł by mi pomoc . Na tej stronie są wszystkie dziewczyny z tej strony . Policja nic z tym nie zrobi , a sprawa zglososzna do sądu nic nie da ponieważ ta strona jest zagraniczna i nic nie da się zrobić . Ma ktoś jaka radę dla mnie ? Pomóżcie

Quero
@maja1309

Na jakiej stronie dokładnie?

Quero
@maja1309

Normalnie dostawałaś wypłaty bez problemu?

Mia
@maja1309

Na jakiej stronie te filmiki sa powielane ?

Showup
@maja1309

Było s nie (usunięte przez administratora)na kamerce za zetony to i by kłopotu nie było, ale cóż tak to jest jak się do normalnej pracy nie chce iść

Wtedy
@maja1309

Czesc, jestes kolejna osoba pokrzywdzona przez ten portal. Bedzie skladany pozew zbiorowy z art. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. W Pozwie bedzie wniesiony wniosek o odszkodowanie na mocy art. UE. Jesli chcesz dolaczyc do pozwu zapraszam do kontaktu droga mail, nastepnie wymienimy sie numerami ,, cityvibe@rocketmail.com Pozdrawiam Piotr

@Wtedy

Hey dzieki za info bardzo dobrze, dzieki ze to robicie Dzisiaj napisze maile, tez mialam taki sam problem to hamstwo co oni wyprawiaja !!!!!!! Tak nie mozna wezmy sie razem i zrobmy cos z tym

NickNorth
@maja1309

Mogę Ci pomóc już to raz ogarniałem. Odezwij się do mnie na mail. cityvibe@rocketmail.com Pozdrawiam

Baska
@maja1309

Nie pokazuj twarzy poprostu i po problemie. Ja buzi nie pokazuje wcale

Bogdan
@Baska

To można tak pracować, żeby nie pokazać twarzy? Zwykle klienci chcą widzieć. Nosiłaś maskę czy coś takiego? Miałaś przez to niższą wypłatę?

popieram tego uzytkownika, trafna bardzo opinia. pozdrawiam white 2115

Życzliwy
@maja1309

Cóż jesteś sławna tak się kończy sława na show up

lol
@maja1309

trzeba było sie nie curvić

ZnawcaSU

Na jaką stronę trafiły??

Iwo
@maja1309

Przestań świecić bronią w necie

Byqu666
@maja1309

Bylo sie nie (usunięte przez administratora) na live ????

Anka
@maja1309

To po co twarz pokazywałaś? Trzeba było chociaż buzi nie pokazywać, a i tak zarobilabys kasę i przynajmniej przypalu nie miała na całe życie. Ehhhh

Lora
@Wtedy

Odkryłam ta stronę już parę lat temu, napisałam do SU, że są tam wszystkie dziewczyny, strona po porostu przechwytuje wszystkie transmisje z SU, ale SU miało na to kompletnie wywalone i odpisało, że to nie ich sprawa. Pokazując twarz w internecie trzeba się liczyć z takimi sytuacjami i z tym, że to zostanie w sieci na zawsze. Trzeba nie pokazywać twarzy. coś za coś.

@maja1309

Przestań świecić tyłkiem to jest rada

Coolldog
@maja1309

Jedynym sposobem prawnym jest znalezienie podmiotu odpowiedzialnego i w jego kraju złożenie zawiadomienia o przestępstwie. Niestety to jakiś pewnie kraj bez regulacji prawnych. Jedynym skutecznym sposobem jest wzięcie hakera. On musi namierzyć serwery z danymi i jes usunąć. Nie łatwa sprawa, nie tania i nie masz 100% pewności. Jednak jest to jedyny motyw jeżeli chcesz coś osiągnąć.

@Coolldog

I myślisz, że to ma szansę, jeśli takich stron powielających nagrania jest np. sto i więcej? I zajmują się tym boty, automatycznie nagrywające to, co pojawia się na kamerkach? To jest problem wszystkich tego typu serwisów, łącznie z tymi zagranicznymi. Zastanawiam się, czy to nie jest po prostu coś, z czym trzeba się pogodzić? Każdą osobę, która zrobi np. screena, też trzeba Twoim zdaniem ścigać?

X

Hej mam pytanie kupując pierwszy raz tokeny płaciłem normalnie poprzez bank jednak bank przy kolejnych płatnościach blokuje mi pieniądze czy ktoś czym to jest spowodowane i co mogę zrobić? Wyczytałem że może mieć to podłoże o charakterze prawnym, że robię coś niezgodnego z prawem. Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Zostaw merytoryczną opinię o Showup Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Showup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Showup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Showup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Showup Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Paprotna 7
    51-117 Wrocław