Opinie o kontigo.com.pl - Kontigo Sp. z o.o.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. w Warszawa Chmielna 27/31

Pracuję w tej firmie już ponad rok i jestem zadowolona. Jest umowa o pracę, są świetne zasady premiowania i nigdy nie otrzymałam wypłaty bez premii. Szkolenia są bardzo ciekawe, a możliwość awansu na prawdę istnieje, wystarczy postarać się trochę zamiast marudzić :) Praca sama w sobie jest bardzo przyjemna, trzeba tylko chcieć. Na atmosferę nie narzekam, bo nigdy nie spotkałam się z wrogością wobec mnie i innych osób. Podsumowując: super opcja dla osób, które kochają kosmetyki

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Michalina

Jedno i drugie jest możliwe :)

martyna

Poznań. Pracuje długo, wdrożono wiele zmian, fakt nie wszyscy nadążają i rotacja jest spora. Płaca bardzo dobra co miesiąc można lczyć na ok 3 tys jeśli jest się konsultantką. Dodatkowo wiele konkursów i benefitów. praktycznie co miesiąc jak nie karta płacowa to zestaw kosmetyków. Atmosfera okej, szybko można awansować jeśli się ktoś stara. Targety są realne i do spełnienia. Można wypróbować wiele nowości. dodatkowo zniżki. Ja MAM BARDZO POZYTYWNE DOZNANIA JAKO PRACOWNIK W ŻADNEJ FIRMIE NIE MIAŁAM DOSTĘPU DO TYLU MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Mika

Nie szanują pracowników to żenujące, nie potrafią docenić tylko śrubują wyniki i każą klientom kity wciskać byle tylko sprzedaż szła w górę, ciągle im mało.

Wanda
@Mika

Dość negatywną opinię na temat pracy w Grupie Eurocash/Kontigo zamieściłaś na forum. Jak - Twoim zdaniem - pracodawca mógłby zacząć bardziej doceniać swoich pracowników? Czy jakieś tego typu działania obecnie funkcjonują w Grupie Eurocash/Kontigo?

Jasnezeta
@Mika

Popieram, pracowałam tam prawie 2 lata we Warszawie, dramat. Pani która „uczy sprzedawać” gada o różnych technikach szprzedarzy, a sama nie wie co i jak! Jak przychodzi na kontrole, to myśli ze jej nie widać jak się chowa gdzieś za regałami i myśli ze klientki tez tego nie wiedza, ogólnie nie polecam. Brak szacunku i częste obrażanie pracowników! Szkoda!

Iza
@Jasnezeta

Już się obawiałam, że nikt nie zechce się tu wypowiedzieć o tym pracodawcy. Rozumiem, iż Ty także masz niezbyt przyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Eurocash/Kontigo, ale nie wspomniałaś nic na temat ogólnych warunków pracy, jakie tam oferują. Mnie na przykład interesuje to, na jaki rodzaj umowy można tam liczyć?

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT

bleg

3000 tys. brutto zarabia konsultantka, 3000 brutto zastępca , 3500 brutto kierownik

Dori
@bleg

Jesli nie wiesz to nie pisz takich rzeczy .

bleg
@Dori

doskonale wiem.

hey jo!
@bleg

No to masz nieaktualne informacje.

@hey jo!

Ma bardzo dobre informacje. Dokładnie tak wygląda wynagridzenie w Kontigo.

Ana

Prawda

Dariusz
@Ana

W dalszym ciągu obowiązują takie stawki? Wpis, na który odpowiedziałeś, pochodzi sprzed ponad 3 lat, dlatego ciekawi mnie, czy od tego czasu zarobki nie uległy zmianie. Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Past
@Dariusz

Oczywiście że dalej obowiązują, piszę z własnego doświadczenia.

olinekokrąglinek

Ogólnie praca jako konsultant jest fajna, jak umiesz sprzedawać to można naprawdę fajnie zarobić. Kieronictwo to juz inna sprawa, bo jest bardzo duzo obowiazkow, szczegolnie w dobrze rotujacych sklepach.

Iza
@olinekokrąglinek

Rozumiem, że pracowałeś na tym stanowisku. Czy możesz podać więcej szczegółów i napisać, co się kryje pod stwierdzeniem "fajna praca"? Jestem ciekawa zarobków w firmie oraz atmosfery w Grupa Eurocash/Kontigo panującej. Będą to potrzebne informacje dla użytkowników zainteresowanych zatrudnieniem w niej.

Grażka

Jakie firma ma oczekiwania wobec kandydata? Trudno dostać się?

bardzo miła atmosfera w firmie, dobre zarobki (dodatkowe premie) i możliwość rozwoju. Proces rekrutacji bardzo przyjemny i bardzo rzeczowy. POLECAM

mami

Czy był ktoś na rozmowie w Kielcach, jak przebiega proces rekrutacji? Widziałam, że otwierają nowy punkt.

Iwona

Czy ktoś wie cokolwiek na temat pracy w sklepie internetowym na taśmowej w Warszawie?

@Iwona

Dołączam się do pytania!

TAK

Dobra praca, polecam, nie narobisz sie, a zarobisz (magazyn :) )

Magdalena

@Aga Droga Użytkowniczko, skoro nie zgadzasz się z wypowiedzią użytkownika Janek, to napisz swoją wypowiedź. Napisz co Twoim zdaniem jest pozytywne w pracy w Grupie Eurocash/Kontigo, a co mogłoby ulec zmianom. Będzie to na pewno cenna informacja.

asd

Praca tam to była prawdziwa nieprzyjemność. Chamstwo w stosunku do personelu, kolesiostwo, podjudzanie na innych i mobbing - tyle w temacie

EMILA
@asd

ROWNIEZ INFORMUJE KOLESIOSTWO ,JAK KTOS NIE LIZE TO NIE PASUJE

Janek

Narzekających w każdej firmie znajdziemy. Praca w takiej firmie nie jest lekka ale po to idziemy do pracy?

Aga
@Janek

Janku na jakim stanowisku pracujesz w kontigo?

Kontigo to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie pchajcie się w ta firmę, nie szanuja pracowników, ciągle tylko mało zrobione, wiecej róbcie, traktują ludzi jak maszyny. Nie polecam

Lilka

Masakra... Pracowałam tam kilka miesięcy,skusiła mnie troszkę lepsza płaca niż w poprzedniej drogerii której pracowałam i to był błąd mojego życia. Atmosfera kiepska,ludzi bardzo źle traktują. Szukam czegoś innego i NIE POLECAM

ktos
@Lilka

Lilka- pracowałaś w Warszawie?

Lilo

nie polecam kontigo jako miejsca pracy , bynajmniej nie na stałe . atmosfera w firmie jest słaba , rotacja pracowników ogromna oraz chamskie podejście w obec nich . istny obóz pracy !

Nickt

Po zmianie kierownik operacyjnej z Zary, na tę z Matrasa jest jeszcze gorzej. Firma idzie w kierunku bezdusznej korpo gdzie pracowników traktuje się bardzo źle.

pr

Według mnie atmosfera bardzo dobra, zarobki tez. Po prostu trzeba się spiąć i zacząć działać, a nie tylko narzekać.

Justii
@pr

mozesz coś wiecej napisać? jutro ide na rozmowe ;)

dk
@Justii

jak przebiegła rozmowa?

kaska

A wiecie jak z atmosfera w biurze? Czy ludzie odchodza, zwalniaja po okresue probnym? Czy raczej mozna sie rozwijac? Jak w kwestii wynagrodzenia?

gucia
@kaska

słaba. Korpo

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash/Kontigo Sp. z o.o.