Opinie o DSA Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DSA Sp. zo.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w DSA Sp. zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DSA Sp. zo.o. w Warszawa

Roma Nowy wpis

Hejka. interesuje mnie układ dni pracy specjalistów ds. wsparcia sprzedaży. niedawno w ogłoszeniu było napisane, że istnieje opcja na tryb hybrydowy przy czym nie wskazano jaki jest podział dni. dodatkowo czy zmiany w przedziale 8:00 – 20:00 są jakkolwiek elastyczne?

@ Nowy wpis

DSA Sp. zo. o. to bardzo rzetelna firma. Troszczy się o swoich klientów do końca. Wiem, że farma trolli chce ją zniszczyć,

Marek Januszewski Nowy wpis

Profesjonalna obsługa frankowiczów , bezpieczeństwo i nie tylko. Wysoki poziom szkoleń pracowników.

Anna Nowy wpis
@Marek Januszewski

Ostatni raz o szkoleniach zmianka była parę lat temu. Jest szansa na rozwinięcie tego wątku? Jak są zorganizowane, ile trwają i czego na nich się nauczę?

Pracowałam 3 lata, fajna atmosfera, bardzo dobre pieniądze dla osób, które chcą pracować. Fajne konkursy z wartościowymi nagrodami np na święta były do wygrania telefony, hulajnogi elektryczne. Kierownicy raczej sprawiedliwi i z dużą wiedzą. Na razie zmieniłam branżę ale może kiedyś tam wrócę

@były pracownik

czyli dla osób, które nie chcą pracować to słaba perspektywa na robotę? tak właściwie to zdradzisz co konkretnie w takie trzy lata można tutaj sobie wypracować? i jak potencjalnie będziesz wracać to na jakich warunkach? nowych?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie DSA Sp. zo.o..
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Ktoś pracował na wysepce banku w galerii co zaczepiają ludzi? Jakie odczucia i zarobki?Bo ogłoszenia są często, a opinii bardzo mało jednak. A tych wysepek jest dużo w wielu miastach

sprzedwca

Praca tylko dla ludzi zmotywowanych do pracy i zarabiania. Za siedzenie nikt nie zapłaci dobrych pieniędzy. System premiowy dość złożony, na prawię wpływa dużo czynników. Kierownik wyrozumiały ale dużo wymaga, jak to w korpo.

Obi II

Nie polecam nikomu takiej pracy. Obiecują duże zarobki, fajna pracę a to niestety tylko gruszki na wierzbie. Tak jak niżej zostało wspomniane, numer prywatny krąży po całej firmie, chodzisz i nagabywujesz klientów, jesteś ze wszystkiego rozliczany. Uważaj żebyś nie zachorował. W czasie pandemii i pracy w markecie niestety, zachorowałam, miałam kwarantanne i zwolnienie lekarskie. Po powrocie z choroby okazało się, że jest nowa osoba na moje miejsce a mi podziękowano. Wstyd. Nie polecam

Mikołaj
@Obi II

Jaka jest różnica między tym co oferuje a tym co faktycznie daje firma DSA? Wspomniałeś o różnicach w poziomie wynagrodzenia. Chcę to dokładnie dzięki Tobie sprecyzować, więc może zrobisz to dla mnie i tym samym dowiem się, jak to dokładnie wyglądało? Zaskocz mnie swoją konkretną odpowiedzią. Będę Ci wdzięczny.

Chudy były pracownik
@Mikołaj

Z tego co pamiętam w ogłoszeniu oferowano 5 tys wynagrodzenia. W rezultacie dostajemy połowę, niektórzy zaczynaja głodować...

Filip

Bardzo dobra firma ale niestety jeśli ktoś nie ma odpowiednich kwalifikacji to warto zmienić pracę a nie oskarżać.

Wiesiu

Firma nastawiona mocno na sprzedaż, daje możliwość zarobienia bardzo dobrze dla najelpszych sprzedawców, a nawet średnie osoby zarabiają sporo powyżej średniej krajowej Polecam dla osób chcących zarabiać, a mają doświadczenie w sprzedaży :)

Obi

Stanowczo odradzam. Firma nie ma za grosz szacunku do pracownika. Premie, o ile już uda się je zdobyć są wypłacane z opóźnieniem. Pracodawca bez zgody pracownika i bez aneksów do umowy zmienia godziny pracy. Pracownicy nie mogą brać urlopu. Co więcej, osoby, które w czasie pandemii idą nawet na krótkie zwolnienie chorobowe są zwalniane. Sprzęt powierzony przez pracodawcę nie działa prawidłowo. Informatycy z firmy nie potrafią poradzić sobie z najmniejszym problemem. Prywatny numer telefonu pracownika krąży po firmie i nie znasz dnia ani godziny, kiedy dostaniesz smsa niespodziankę z góry. Idiotyczne raporty co 15min, krążenie po sklepie jak sęp i wklejanie ulotek gdzie się da, a także nagabywanie klientów to Twój obowiązek. Te firmę można podsumować znanym memem: "Witamy w wesoły cyrku" aczkolwiek po parunastu tygodniach przestaje być śmiesznie. Ludzie uciekają z pracy już po kilku dniach. 3x nie, dziękujemy.

Jasne klarowne warunki zatrudnienia - umowa o pracę nie jakieś śmieciówki. Wynagrodzenie zawsze na czas, wszystko na umowie, praca 9-17, płatne nadgodziny. Rodzinna atmosfera pracy, możliwość rozwoju czego chcieć więcej. Moim zdaniem firma naprawdę godna polecenia :)

DSA nie

Żenująca firemka. Ewidentnie jedzie na koneksjach w zarządzie citka. Pracuje się jak normalny pracownik w city tylko za mniejsza pensję i trzeba co miesiąc składać raport. Niby typowy outsourcing pracowniczy ale jakość usług tragiczna. Multisporty, ubezpieczenie i opieka medyczna po kilku miesiącach dopiero (nakłamane w ogłoszeniu), papiery do podpisania dostaje się w korytarzu. Przynajmniej rybki można pooglądać. Dostaje się dokumenty inblanco do podpisania, dopiero potem członek zarządu łaskawie je podpisze ale miejsce data puste. Szkolenia podpisuje sie inblanco że odbyte. Ludzie smutni i wiecznie niemili. Traktują Cię jak intruza i zawsze trzeba pokazywać dowód osobisty przy każdej wizycie na tym zadupiu. Przy takim rynku pracownika z takim podejściem to cud że ten twór jeszcze istnieje. nie polecam. Jeśli złożysz papiery do citka i spytają czy chcesz może jednak pracować przez firmę zewnetrzną to mów NIE!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DSA Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSA Sp. zo.o.