WTW Services Sp. z o.o.

Opinie o WTW Services Sp. z o.o.

Skazaniec

W WTWs pracuję od kilku lat i zdecydowanie nie mam na co narzekać. Praca wymagająca i zdecydowanie nie dla leni. Mnóstwo rzeczy do ogarnięcia i na pewno nie ma nudy. Żadnej sprzedaży i wciskania badziewia. W porównaniu z konkurencją kasa bardzo ok, dobrze skonstruowany kwartalny system premiowy. Szefostwo totalnie „nie korpo”, bardzo wyrozumiali i elastyczni. Zespół bardzo fajny, chociaż na pewno nie zaszkodziłoby zorganizowanie od czasu do czasu imprezy integracyjnej, których niestety brak. Biuro znajduje się „po jasnej stronie” Mordoru, 10 minut piechotą od metra, a pod samym budynkiem jest stacja Veturilo. Polecam!

Kkkkkjjj

Jak wyglada romozwa kwalifikacyjna w wtw service ?

@Kkkkkjjj 13.11.2017 15:07
Jak wyglada romozwa kwalifikacyjna w wtw service ?

Na luzie :)

Ciekawa, pełna interesujących wyzwań praca w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie.

@Pracownik 07.06.2016 00:22

No nie wiem, czy te wyzwania są takie interesujące, ale atmosfera faktycznie spoko.

YCD

Klienci do bani, ale tu oni dzwonią do ciebie, „prosząc” o pomoc, a nie ty do nich, żeby coś im wcisnąć. A poza tym to ludzie bardzo ok (może z jednym wyjątkiem). Kasa ok. Szefostwo ok.

Ciechom

Również przeszłam tutaj z innej firmy assistance i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to była bardzo dobra decyzja. Zawsze można liczyć na pomoc od przełożonych/współpracowników, nikt nie robi awantury jak sie zrobi błąd a każdemu sie zdarza. Przeszkolenie pełne a jak nie do końca sie coś załapie to nikt sie nie wkurza tylko tłumaczy. W razie problemów na nockach zawsze jest ktoś decyzyjny pod telefonem. Płacą o niebo lepiej. Na wejściu dostałam więcej niż w poprzedniej firmie po podwyzce. Dodatkowo premie na super poziomie. Co do grafiku, nie ma problemu żeby ustalić godziny pod pracownika, co w moim przypadku jest idealne ze wzgledu na dzienne studia. POLECAM ZDECYDOWANIE!!! :-)

Jagna

Przeszłam do WTW Services z innej firmy assistance i do tej pory jestem w wielkim szoku. Różnice widać jak na dłoni. O wiele wyższe wynagrodzenie, wyrozumiali i ludzcy przełożeni, którzy traktują pracowników sprawiedliwe i uczciwie. Są też bardzo duże możliwości rozwoju. WTW Services to część dużej, kilkupiętrowej firmy. Trener pracuje nad konsultantem od A do Z i po pełnym przeszkoleniu wypuszcza do samodzielnej obsługi. Nie ma problemu z wypłatami, nadgodzinami. Wiadomo, że każda firma ma swoje minusy, a już na pewno korpo, ale ja po 10 miesiącach bez głębszego zastanowienia się nie potrafię wymienić żadnego i dlatego po raz pierwszy od kilku lat nie myślę o zmianie pracy. PO-LE-CAM!

Operator assistance Praca dynamiczna i wymagająca ale ciekawa. Częste dyżury w noce czy weekendy potrafią dać w kość jednak dają możliwość pogodzenia pracy ze studiami dziennymi. Niezła atmosfera i dobre warunki finansowe. Przełożeni też ludzie i pomimo, że to korpo, to widzą w pracowniku człowieka. Na minus zbyt duże urozmaicenie obsługiwanych kontraktów i umów w ramach poszczególnych kontraktów. Coraz większy nacisk na ilość, co skutkuje obniżeniem jakości.

mam nieodparte wrażenie że te opinie są sponsorowane.. dobre wynagrodzenie? żart. miła atmosfera? typowo korporacyjna atmosfera. ja nie polecam. max dużo roboty za marną kasę bez płatnych nadgodzin.. bleh.

P
@123 14.08.2016 01:02

123 być może pracujesz / pracowałeś w innym dziale. Z tego co widzę to opinie są o dziale assistance (CC) gdzie jest ok i nadgodziny zawsze były płatne, znaczy ile godzin siedziałeś za tyle jest kasa więc trudno nazwać to nadgodzinami. Nie mam porównania z innymi firmami Assistance, ale osoby które tu przyszły z innych firm mówią że jest ok.

O
@P 09.01.2017 16:27

Dodam, że szefostwo na tyle elastyczne, że pracownikom, w skomplikowanej sytuacji rodzinnej umożliwia pracę zdalną nie robiąc z tego tytułu większych problemów. Serio atmosfera nad wyraz rodzinna jak na korpo. Bez spiny na dress code, byle w dresie nie latać (chyba, że na nockę). Patrząc na niektórych kolegów to ani tatuaże ani kolczyki nikogo tu nie przerażają, ważny olej w głowie.

jedendwatrzy

Robota na słuchwace i dosyć wymagająca bo trzeba sporo ogarniać podczas rozmów i trzeba jako tako znać angielski (lub innych obcy język), do tego zmiany, weekendy itd. ale za to nawet dobry hajs (15-18/h netto), ludzie wiadomo różni ale generalnie większość bardzo w porządku, przełożeni bez ciśnienia, dosyć wyrozumiali jak na nkorpo, i najważniejsze, że nie ma żadnej sprzedaży i wciskania pierdół tylko obsługa klientów, i tyle, generalnie polecam

Robotnik

Dobre wynagrodzenie, uczciwe szefostwo, naprawdę przyjazna atmosfera.

Znacie firmę Pol Assistance, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o WTW Services Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WTW Services Sp. z o.o.