IMS Health Technology Solutions Polans Sp. z o.o.

Opinie o IMS Health Technology Solutions Polans Sp. z o.o.

niezadowolony 2016-10-07 18:12:33
Wspolpraca z firma na marnym poziomie. Stanowisko przedstawiciela medycznego, warunki kpina - umowa zlecenie, brak jakichkolwiek benefitów, wszechobecny kontroling. Obóz pracy a nie normalna firma. Za wszystko potrącają z wynagrodzenia, ot zbita szybka w telefonie wartym 500zł - potrącają 650zł! Uszkodzenie samochodu nie z twojej winy - za pierwszym razem 250zł (po co w takim razie ubezpieczenia?). Takie są realia. Dodam jeszcze śmieszne limity kilometrów, wykalkulowane google mapami, a za nadwyżki oczywiście potrącają z pensji. Kierownictwo - zależy jak się komu trafi, niestety w moim przypadku kompletnie niekompetentna osoba, nie ma co liczyć na wsparcie. Szczerze, polecam przemyśleć decyzje związania się zawodowo z tą firmą, chyba, że ciśnienie duże.
Zostaw swoją opinię o IMS Health Technology Solutions Polans Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMS Health Technology Solutions Polans Sp. z o.o.