Pytania do firmy TSL Nordic Sp. z o.o.
Czy pracownicy w TSL Nordic Sp. z o.o. dogadują się między sobą?
Czy w TSL Nordic Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?
Dzień dobry. Niestety nie bardzo rozumiemy co dokładnie kryje się pod terminem wewnętrznych rekrutacji. Nasza firma prowadzi otwarty nabór dla doświadczonych pracowników na terenie całego kraju. Proszę zapoznać się z naszym ogłoszeniem na stronie gowork.pl lub pracuj.pl. Zapraszamy do kontaktu!
Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TSL Nordic Sp. z o.o.?
Jest uzależniona od wielu zmiennych i indywidualnie uzgadniana z naszymi pracownikami. Nie ma wiec jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli interesuje Państwa zatrudnienie w naszej firmie proszę o złożenie aplikacji i CV - skontaktujemy się jeżeli będziemy zainteresowani kandydatura i w trakcie rozmów kwalifikacyjnych poruszymy również temat wynagrodzenia. Pozdrawiamy!
Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TSL Nordic Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?
Na chwile obecna niestety nie zatrudniamy osób bez doświadczenia. Możemy natomiast rozważyć staż jeżeli kandydat będzie odpowiedni. Pozdrawiam!
Witam, ja jakich zasadach miałby odbywać się staż w Firmie Nordic? proszę o info
Dzień dobry, Proszę się z nami skontaktować bezpośrednio i przedstawić swoje możliwości - postaramy się wspólnie coś zorganizować info@tsl-nordic.com lub tel. 600900860 Pozdrawiamy!
Jak szefostwo w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?
Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TSL Nordic Sp. z o.o.?
Dzień dobry Tak, całość wynagrodzenia trafia na konto pracownika. Wynagrodzenie jest dzielone na podstawę i prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych.
Czy w Tsl Nordic Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Spedytor Międzynarodowy umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 10 lipca na GoWork.pl.
Tak - część naszych pracowników pracuje w systemie home office. Pracownicy z doświadczeniem są zawsze mile widziani. Zapraszamy do kontaktu!
Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?
Prosze przesłac CV za posrednictwem naszej strony www. Jezeli zostanie przeslane zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna to bedzie to ostatni etap - decyzja zostanie podjeta w przeciagu kilku dni. Zapraszamy
Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?
Tak, poza podstawowym wynagrodzeniem jest także atrakcyjny system premiowy. Po szczegóły zapraszam do źródła.