Opinie o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TSL Nordic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TSL Nordic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Maciek Nowy wpis

Naprawdę dobra firma, współpraca z bardzo fajnym i otwartym zespołem. Bardzo dobrze wspominam firmę, a zwłaszcza ludzi, których tam poznałem. Polecam ;)

Ilona Nowy wpis
@Maciek

No to super, że jesteś zadowolony. A czemu odszedłeś skoro było w tej firmie tak dobrze?

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy w TSL Nordic Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Bartosz

Polecam firmę TSL Nordic jako uczciwego i rzetelnego pracodawcę. Dobre warunki zatrudnienia, pensja na czas. Miła atmosfera w pracy!

Nowy wpis

@Bartosz

Współpraca z Tobą byłą przyjemnością i żałuje, że nie potrwa dłużej. Życzę powodzenia na nowej drodze, wielu sukcesów i zapraszam do odwiedzin przy każdej okazji!

Pojawiła się oferta pracy na Spedytor Międzynarodowy w firmie TSL Nordic Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Spedytor Międzynarodowy w firmie TSL Nordic Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca / Przedstawiciel Handlowy
Koszalin
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(473 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Wulkanizator/ pracownik serwisu opon
Koszalin
Przedsiębiorstwo Handlowe Stanfex Stanisław I Feliks Gołębiewscy sp.j.
(13 opinii)
logo firmy Magazynier
Hrappka.pl
(24 opinii)
logo firmy Lakiernik Samochodowy
Koszalin
Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Czy w TSL Nordic Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

@Pytanie

Dzień dobry. Niestety nie bardzo rozumiemy co dokładnie kryje się pod terminem wewnętrznych rekrutacji. Nasza firma prowadzi otwarty nabór dla doświadczonych pracowników na terenie całego kraju. Proszę zapoznać się z naszym ogłoszeniem na stronie gowork.pl lub pracuj.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TSL Nordic Sp. z o.o.?

@Pytanie

Jest uzależniona od wielu zmiennych i indywidualnie uzgadniana z naszymi pracownikami. Nie ma wiec jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli interesuje Państwa zatrudnienie w naszej firmie proszę o złożenie aplikacji i CV - skontaktujemy się jeżeli będziemy zainteresowani kandydatura i w trakcie rozmów kwalifikacyjnych poruszymy również temat wynagrodzenia. Pozdrawiamy!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TSL Nordic Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

@Pytanie

Na chwile obecna niestety nie zatrudniamy osób bez doświadczenia. Możemy natomiast rozważyć staż jeżeli kandydat będzie odpowiedni. Pozdrawiam!

Martini
Kandydat
@TSL Nordic

Witam, ja jakich zasadach miałby odbywać się staż w Firmie Nordic? proszę o info

@Martini

Dzień dobry, Proszę się z nami skontaktować bezpośrednio i przedstawić swoje możliwości - postaramy się wspólnie coś zorganizować info@tsl-nordic.com lub tel. 600900860 Pozdrawiamy!

RDK

Luźna atmosfera i świetni współpracownicy na każdym szczeblu. Bardzo pomocne kierownictwo oraz wyrozumiały szef. W każdej sprawie można było się bez problemu dogadać. Wypłata zawsze na czas. To było rewelacyjne 1,5 roku, które zawsze będę miło wspominał. Polecam TSL Nordic jako bardzo dobrego pracodawcę i pozdrawiam cały zespół.

Barbara
@RDK

Hej, napisałeś, że w TSL Nordicu w każdej sprawie można było się bez problemu dogadać ale chciałabym się upewnić co do jednej kwestii.. Chodzi mi o grafik pracy. Czy możliwe są drobne zmiany w nim lub branie pojedynczych wolnych dni gdy zajdzie pilna potrzeba?

@RDK

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy. Powodzenia na nowej drodze!

Trans

Przyjmując zlecenie transportowe czytajcie warunki zlecenia, a zwłaszcza punkt 16. Wystawiają obciążenia około 60euro. Nie polecam tej firmy.

@Trans

Przyjmując jakiekolwiek zlecenie zawsze należy się zapoznać z jego warunkami. Obciążenie zostało wystawione za nie dostarczenie dokumentów w wymaganym terminie. Po drodze zignorowali też Państwo 3 wezwania do przesłania tych dokumentów. Pretensje proszę mieć do siebie.

firma transportowa
Klient
@TSL Nordic

Proszę zapoznać się z orzecznictwem Polskich sądów które jednoznacznie orzeczają żę obciążanie za brak dostaraczenia dokumentów które nie są istotą zlecenia jest niezgodne z prawem. Bazujecie na tym że nikt dla paruset złotych nie będzie oddwał sprawy do sądu.

@firma transportowa

Dziękujemy za opinie, nie jest ona jednak zgodna z prawdą. Polskie sądy rzeczywiście nie uznają dostarczenia dokumentów w terminie za kluczową część wykonywanej usługi, jednak rozumieją jak istotne do rozliczeń jest ich otrzymanie i z tego powodu uznają stosowanie kar umownych mających na celu zachowanie płynności w obrocie dokumentami o ile wysokość kary nie jest rażąco wysoka. Przykro nam, że poczuli się Państwo pokrzywdzeni. Zapewniam jednak, że nasza firma stosuje te kary tylko w stosunku do wykonawców, którzy ignorują wiadomości i przypomnienia, które wysyłane były do nich w tej sprawie i za nic mają również warunki zleceń, na których wykonanie się zgodzili. Gdyby na którymkolwiek etapie poinformowali nas Państwo, że jest problem z dostarczeniem dokumentów sprawa została by załatwiona polubownie.

Jak szefostwo w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Staramy się ;)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Rekomendacja
@Pytanie

Dzień dobry Tak, całość wynagrodzenia trafia na konto pracownika. Wynagrodzenie jest dzielone na podstawę i prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych.

Czy w Tsl Nordic Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Spedytor Międzynarodowy umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 10 lipca na GoWork.pl.

@Pytanie

Tak - część naszych pracowników pracuje w systemie home office. Pracownicy z doświadczeniem są zawsze mile widziani. Zapraszamy do kontaktu!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Prosze przesłac CV za posrednictwem naszej strony www. Jezeli zostanie przeslane zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna to bedzie to ostatni etap - decyzja zostanie podjeta w przeciagu kilku dni. Zapraszamy

Robert

Po przeczytaniu opinii nie bardzo potrafię określić jakim pracodawcą jest Tsl Nordic. Rozjaśni ktoś z pracowników jaka jest sytuacja w firmie? Dużo osób narzekało na atmosferę i zarobki, jak wyglądają te 2 kwestie?

Spedytor

Najlepsza firma spedycyjna w regionie. Dobre zarobki i świetna atmosfera. Polecam!

@Spedytor

Świetna atmosfera? Szef, przepraszam Prezes furiat wydzierający się bez powodu na cały blok to ma być świetne.

Prezes furtiat
@Pracownik

Zapewniam, że powód był - może nie udało się go dostrzec osobie nie znającej ciężaru odpowiedzialności przedsiębiorcy. Pozdrawiam!

Leon

Jakie mają wymagania wobec kandydatów?

@Leon

Komunikatywna znajomość języka obcego i łatwość w kontaktach z innymi to podstawy. Plusem na pewno będzie doświadczenie w branży TSL lub jako przedstawiciel handlowy

@Pytanie

Tak, poza podstawowym wynagrodzeniem jest także atrakcyjny system premiowy. Po szczegóły zapraszam do źródła.

Piotr

Z tego co udało mi się, znaleźć na stronie pracodawcy, prowadzi on rekrutacje w Poznaniu i Koszalinie na 4 stanowiska: - Młodszy Spedytor - Spedytor Międzynarodowy - Młodszy Spedytor Międzynarodowy - Handlowcy (branża TSL) Może ktoś z Was opowiedzieć co nieco o pracy w Tsl Nordic Sp. z o.o. ? LINK do ofert pracy: https://tsl-nordic.com/logistyka-praca/

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Nordic Sp. z o.o. - Koszalin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Nordic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie klientów o firmie TSL Nordic Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy TSL Nordic Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TSL Nordic Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TSL Nordic Sp. z o.o.