Opinie o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TSL Nordic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TSL Nordic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

Hubert Nowy wpis
Były pracownik

Polecam pracę w TSL NORDIC. Dobra i przyjazna atmosfera a ludzie bardzo pomocni. Mimo braku doświadczenia dostałem szanse pracy od Michała Grzegorczyka.

Tomek Nowy wpis
Inne
@Hubert

A jak jest z wypłatami? Bo był komentarz o opóźnieniach. Bez doświadczenia można zarobić tyle żeby za to utrzymać rodzinę. Jak oceniasz?

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Oski Nowy wpis
Inne

Piszesz że od stycznia Ci za robotę nie zapłacili. Ale czy to może szerszy problem dotyczący też innych osób?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Cześć, czyli to wcale nie jest opłacalny interes? Gwarantowali jakąś konkretną liczbę kilometrów? Ile ich koniec końców wyszło? I co z tą stawką, jak ją rozliczyli, a jak mieli? Sorry, za tyle pytań, ale sam nad tym myślałem, a tu widzę, że jednak muszę to przemyśleć:/

Pracodawca
Pracodawca

Panie Leszku Bareja Pana próba mszczenia się na firmie z powodu niemożności rozwiązania własnych problemów finansowych, jest co najmniej nie na miejscu. Pan Leszek pracował dla Nas wstępnie jako przewoźnik, a później jako spedytor. Współpraca trwała około pół roku. Po tym okresie postanowił rozpocząć z Nami wojnę na skutek odmowy pożyczki / przyspieszenia płatności za jedną z jego faktur. Odmowa ta, dyktowana jedynie brakiem wolnych środków, o czym został poinformowany, zaskutkowała dziecięcym wybuchem złości i porzuceniem swoich obowiązków z dnia na dzień. Skutkiem takiego zachowania było wstrzymanie jakichkolwiek rozliczeń z tą osobą do czasu ustalenia pełnego zakresu szkód, które spowodował. Sprawa jest już na drodze prawnej i zapewne zakończy się przed sądem Michał Grzegorczyk

Leszek Bareja
Były pracownik
@Pracodawca

Sposób rozliczenia się za przestój auta 11- dniowego nazywa Pan zaliczką pół roku prosiłem o rozliczenie. firma TSL Nordic nadgminnie (usunięte przez administratora) przewoźników i pracowników doszukując się winy w innych auto zrobiło 7 tyś km w przeciągu 20 dni , po zakończeniu współpracy Michał odciął mnie od programu gdzie miałem dochód dla firmy wysokości 4tyś euro pozmieniał sobie kwoty rzekomo dołożył przewoźnikowi niby za przestój dniowy 200e a moje auto stało 11 dni totalne chamstwo bezczelne kierowanie spraw do sądu nie można się normalnie dogadać wszystko kieruje na sprawę sądową. unika płatności

Leszek Bareja
Były pracownik

Oddając auto do prowadzenia trzeba liczyć się totalnym brakiem doświadczenia pod kątem prowadzenia aut , spedytor liczy w milach zamiast w km , z calais do dover przeprawa ma 300km tak mi wmawiał przez 20 dni 3tyś euro obrotu nie pokrywają kosztów przestojów nie mają pojęcia o dokumentach przeprawowych jak gmrn. Szkoda czasu i inwestowania kasy kontakt ze spedycją ograniczony nie odbierają telefonów unikają kontaktu .

Leszek Bareja
Były pracownik
@Pracodawca

Michale Grzegorczyku zapłać pieniądze po prostu powód zakończenia współpracy nie ma tu nic wspólnego mscisz się z powodu zakonczenia współpracy oraz straty moich aut oraz moich usług , oraz aut zewnętrznych jak stwierdził były przewoźnik nie odda wam aut bo ja byłem trzecim spedytorem dwóch poprzednich to totalna pomyłka zlecenia wystawiane z tygodniowym opóźnieniem brak kontaktu , nie miał km

Pytanie
 Pytanie

Czy TSL Nordic Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Bogdan
Inne

Wiesz czemu, i jak sytuacja u innych pracowników? Przyznam szczerze, że zaskakujące info. Zwłaszcza, że jest aktywne ogłoszenie na spedytora międzynarodowego 360 za 7 000-21 000 zł brutto / m-c.

Pracodawca
Pracodawca
@Bogdan

Informacja na ten temat jest dostępna we wcześniejszych komentarzach. Pan Bareja nie znalazł najwyraźniej lepszego sposobu na wyładowanie swojej frustracji, spowodowanej jego własnymi czynami, niż próba pomawiania mnie i mojej firmy. Poniżej wklejam treść z przed 2 miesięcy: Pracodawca 24.02.2024 18:14 Pracodawca @WWO Panie Leszku Bareja Pana próba mszczenia się na firmie z powodu niemożności rozwiązania własnych problemów finansowych, jest co najmniej nie na miejscu. Pan Leszek pracował dla Nas wstępnie jako przewoźnik, a później jako spedytor. Współpraca trwała około pół roku. Po tym okresie postanowił rozpocząć z Nami wojnę na skutek odmowy pożyczki / przyspieszenia płatności za jedną z jego faktur. Odmowa ta, dyktowana jedynie brakiem wolnych środków, o czym został poinformowany, zaskutkowała dziecięcym wybuchem złości i porzuceniem swoich obowiązków z dnia na dzień. Skutkiem takiego zachowania było wstrzymanie jakichkolwiek rozliczeń z tą osobą do czasu ustalenia pełnego zakresu szkód, które spowodował. Sprawa jest już na drodze prawnej i zapewne zakończy się przed sądem Michał Grzegorczyk

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Spedytor Międzynarodowy 360 w firmie TSL Nordic Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
(2423 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Dobra, w sumie większość z was jest chyba zadowolona z pracy, czyli wychodzi na to, że śmiało można wysłać cv na spedytora. Aktualnie prowadza nabór z tego co widzę, padały tu już pytania o zarobki, ale nikt nie odpowiedział. Może jednak się zlitujecie i podpowiecie ile mniej więcej na rękę wychodzi :) Zatrudniają na podstawie umowy o pracę lub B2B, czyli jeśli dojdziemy do porozumienia odnośnie zatrudnienia to firma nie będzie namawiać jednak na własną działalność? Raz miałem tak, że w ofercie też firma pisała o uop i b2b, a jak przyszło co do czego, to nie szło wynegocjować tej umowy o pracę.

IM
Były pracownik

Bardzo polecam pracę w tej firmie, dużo jej zawdzięczam i wyniosłam same pozytywne relacje. Dużo osób pyta o zarobki, a one zależą tylko od zaangażowania, system jest sprawiedliwy i daje duże pole popisu, jak masz klientów czy przewoźników z autami pod sobą to na wejsciu masz szansę zarobić tyle co nieliczni w tym kraju :) mogłabym pisać wiele, a jak bym pisała to same dobre rzeczy, odchodząc nie zależy mi na pisaniu nieprawdy, i odchodzę z żalem. Ale może jeszcze się spotkamy w lepszy czas tej branży :) Pozdrawiam wszystkich z TSL Nordic Powodzenia!

anonim
Inne
@IM

Ale tak mniej więcej byłabyś w stanie podać widełki, ile można liczyć na stanowisku spedytora, tak na początek? Nie mam zbyt dużego doświadczenia i jestem ciekawa, na jaki zarobek mogłabym liczyć...

Joanna
Były pracownik

Nigdy nie pracowałam w transporcie jednak właściciel zgodził się przyjąć mnie pod swoje skrzydła i nauczyć nowej branży. W mojej opinii jest osobą , która nie da sobie w kaszę dmuchać, jest wymagający, jednak dostępny, pomocny i motywujący. To są elementy, które chce się widzieć u szefa. Dał mi szansę, za co jestem bardzo wdzięczna, jednak okazało się że ta branża nie jest jednak dla mnie ( z powodów zupełnie nie związanych z firmą) i bardzo przyjaźnie się rozeszliśmy. Bardzo polecam współpracę z Tsl-Nordic Joanna

Renia
Inne

Podobno gwarantują solidne wynagrodzenie i duże bonusy na stanowisku spedytora międzynarodowego :) To prawda? Jesteście zadowoleni z zarobków, płacą konkurencyjnie? Mąż jest zainteresowany, doświadczenie duże ma. Na dodatek czytam, że sporo z was chwali sobie pracę, chyba żal nie zaaplikować? Jak szybko dostaliście pracę? Jest możliwość zaczęcia od zaraz?

Pracodawca
Pracodawca
@Renia

Dla odpowiednich kandydatów zawsze znajdzie się miejsce. Zapraszamy do kontaktu

Iwona
Inne
@Pracodawca

A jaki to jest odpowiedni kandydat? :) Firma ma może jakieś kryteria, w które powinna wpasować się osoba startująca do pracy? :) No i pytanie czy ten odpowiedni kandydat może liczyć na zasłużone wynagrodzenie? Chciałabym poznać widełki płacowe jakie są w firmie :)

anonim
Inne

Cześć, na ich stronie jest info, że szukają spedytorów lub logistyków, ja bardziej byłbym za aplikowaniem na spedytora. Nie mają stricte wrzuconą ofertę pracy, dlatego mam pytanie czy to jest spedytor międzynarodowy? Jeżeli tak, to wymagają znajomości języków obcych? Fajnie by było gdybyś ktoś podał jakich języków wymagają i na jakim poziomie :)

Pracodawca
Pracodawca
@anonim

Nasze ogłoszenie jest stale dostępne pod adresem: https://rocketjobs.pl/oferta/tsl-nordic-sp-z-o-o-spedytor-miedzynarodowy-360-koszalin Wymagamy komunikatywnej (wystarczającej do porozumienia się telefonicznie) znajomości jednego (europejskiego) języka obcego

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca

Opinia nieprawdziwa i krzywdząca. To jej treść będzie tematem, którym zajmie się prokuratura. Firma Smart Tiger wykonywała dla Nas zlecenia transportowe na których podstawie wystawiła faktury, a te zostały rozliczone. Ich dodatkowe roszczenia spotkały się z propozycją dopłaty w celu polubownego rozwiązania sytuacji. Spedytorzy wypełniali swoje obowiązki tak dobrze jak umożliwiała to sytuacja rynkowa i warunki naszej współpracy. Zniesławienie, którego dopuszczono się w powyższym komentarzu zostanie zgłoszone do odpowiednich organów.

ŁŚ
Pracownik

Wierze Panu ''ST'', naprawde bo chyba bede miał to samo. Zaznaczam póki co neutralną

Małgorzata
Inne

Cześć, mój mąż chciałby aplikować do nich na Młodszego Spedytora. Ktoś mi napisze jak szybko można u nich awansować, ile płacą i w jakiej wysokości są te bonusy, o których wspominają na stronie?

Pracodawca
Pracodawca
@Małgorzata

Na dzień dzisiejszy stanowisko Młodszego Spedytora jest dostępne jedynie stacjonarnie w Koszalinie. W trybie Home Office poszukujemy jedynie doświadczonych osób na wyższe stanowiska. Proszę o kontakt bezpośredni jeżeli ma Pani dalsze pytania

Wacek
Inne
@Pracodawca

To przykładowo, jak ktoś zatrudni się na młodszego spedytora i z czasem nabierze doświadczenia to jest szansa, że dostanie home office? Ja właśnie tak obserwuje to ogłoszenie ale no przyznam, że mega bym chciał właśnie zdalnie pracować. Jakieś szkolenia, jak są to też tylko stacjonarnie na stanowisku młodszego spedytora?

Pracodawca
Pracodawca
@Wacek

Tak. Po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia wszyscy nasi pracownicy mają możliwość pracy zdalnej. Szkolenia dla naszych pracowników odbywają się przeważnie w formie konferencji online, ale nie tylko. Zjazdy integracyjne są wykorzystywane jako okazja do przeprowadzenia szkoleń na żywo w towarzystwie wszystkich naszych pracowników

Emil
Inne
@Pracodawca

Jak często są takie zjazdy integracyjne? Są połączone z imprezą firmową żeby ludzie się lepiej poznali? Firma finansuej w całości takie wydarzenia dla pracowników?

Administrator

Czy kwota 5500 PLN to dobra stawka w firmie TSL Nordic Sp. z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Administrator

Dzień dobry. Zakładam, że pytanie dotyczy wynagrodzenia miesięcznego naszych pracowników. Jeżeli tak, to stawka jest przeciętna i większość z Nas zarabia więcej. Kwestie wynagrodzenia domawiane są indywidualnie. W razie dokładniejszych zapytań zapraszam do aplikowania i kontaktu

Kuba
Były pracownik

Polecam firmę, bardzo miła atmosfera podczas pracy w TSL-nordic. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie ma problemu w uzyskaniu pomocy od szefa firmy lub każdego z pracowników. Podsumowując firma godna polecenia!!

Lolek
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda współpraca że strony przewoźnika Ile km robimy

Bartek
Były pracownik

Pracowałem w firmie TSL Nordic 2 lata i pewnie gdyby nie sprawy osobiste pozostałbym tam na dłużej (jak nie do końca). Kapitalny zespół na czele z szefem Michałem. Duża pomoc na każdym kroku, kapitalne narzędzia pracy, pełne zaufanie. Atmosfera naprawdę świetna która sprzyja realizacji jak najlepszych wyników. Polecam prace w TSL Nordic zarówno osobom z doświadczeniem jak i kompletnych nowicjuszy! A dla całej ekipy TSL N- róbcie dalej swoje jesteście najlepsi :)

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Nasza firma pracuje w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do czwartku, a w piątki od 8:00 do 13:30. W godzinach późniejszych i w weekendy kontakt może być utrudniony, ale nie niemożliwy. Transport pracuje 24/7

Jerzy
Inne
@Pracodawca

A czy osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na zatrudnienie? Są dla nich przewidziane jakieś szkolenia?

Hi
Kandydat
 Pytanie
@Jerzy

Z czego się chcesz szkolić?

Maciek
Były pracownik

Naprawdę dobra firma, współpraca z bardzo fajnym i otwartym zespołem. Bardzo dobrze wspominam firmę, a zwłaszcza ludzi, których tam poznałem. Polecam ;)

Emilia
Inne
@Maciek

praca zapewniona była tylko na dany projekt, dlatego już nie pracujesz?

Bartosz
Były pracownik

Polecam firmę TSL Nordic jako uczciwego i rzetelnego pracodawcę. Dobre warunki zatrudnienia, pensja na czas. Miła atmosfera w pracy!

Pracodawca

@Bartosz

Współpraca z Tobą byłą przyjemnością i żałuje, że nie potrwa dłużej. Życzę powodzenia na nowej drodze, wielu sukcesów i zapraszam do odwiedzin przy każdej okazji!

Pytanie
 Pytanie

Czy w TSL Nordic Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Niestety nie bardzo rozumiemy co dokładnie kryje się pod terminem wewnętrznych rekrutacji. Nasza firma prowadzi otwarty nabór dla doświadczonych pracowników na terenie całego kraju. Proszę zapoznać się z naszym ogłoszeniem na stronie gowork.pl lub pracuj.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Jest uzależniona od wielu zmiennych i indywidualnie uzgadniana z naszymi pracownikami. Nie ma wiec jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli interesuje Państwa zatrudnienie w naszej firmie proszę o złożenie aplikacji i CV - skontaktujemy się jeżeli będziemy zainteresowani kandydatura i w trakcie rozmów kwalifikacyjnych poruszymy również temat wynagrodzenia. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Nordic Sp. z o.o. - Koszalin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TSL Nordic Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy TSL Nordic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

TSL Nordic Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 5 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
TSL Nordic Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii