TSL Nordic Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TSL Nordic Sp. z o.o.

Maciek Nowy wpis
Były pracownik

Naprawdę dobra firma, współpraca z bardzo fajnym i otwartym zespołem. Bardzo dobrze wspominam firmę, a zwłaszcza ludzi, których tam poznałem. Polecam ;)

Ilona Nowy wpis
@Maciek

No to super, że jesteś zadowolony. A czemu odszedłeś skoro było w tej firmie tak dobrze?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy pracownicy w TSL Nordic Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Bartosz
Były pracownik

Polecam firmę TSL Nordic jako uczciwego i rzetelnego pracodawcę. Dobre warunki zatrudnienia, pensja na czas. Miła atmosfera w pracy!

Nowy wpis

Pracodawca

@Bartosz

Współpraca z Tobą byłą przyjemnością i żałuje, że nie potrwa dłużej. Życzę powodzenia na nowej drodze, wielu sukcesów i zapraszam do odwiedzin przy każdej okazji!

Administrator

Pojawiła się oferta pracy na Spedytor Międzynarodowy w firmie TSL Nordic Sp. z o.o.. Warto aplikować?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Spedytor Międzynarodowy w firmie TSL Nordic Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pytanie
 Pytanie

Czy w TSL Nordic Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry. Niestety nie bardzo rozumiemy co dokładnie kryje się pod terminem wewnętrznych rekrutacji. Nasza firma prowadzi otwarty nabór dla doświadczonych pracowników na terenie całego kraju. Proszę zapoznać się z naszym ogłoszeniem na stronie gowork.pl lub pracuj.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Jest uzależniona od wielu zmiennych i indywidualnie uzgadniana z naszymi pracownikami. Nie ma wiec jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jeżeli interesuje Państwa zatrudnienie w naszej firmie proszę o złożenie aplikacji i CV - skontaktujemy się jeżeli będziemy zainteresowani kandydatura i w trakcie rozmów kwalifikacyjnych poruszymy również temat wynagrodzenia. Pozdrawiamy!

1
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w TSL Nordic Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

TSL Nordic
Pracownik
@Pytanie

Na chwile obecna niestety nie zatrudniamy osób bez doświadczenia. Możemy natomiast rozważyć staż jeżeli kandydat będzie odpowiedni. Pozdrawiam!

Martini
Kandydat
 Pytanie
@TSL Nordic

Witam, ja jakich zasadach miałby odbywać się staż w Firmie Nordic? proszę o info

Pracodawca

@Martini

Dzień dobry, Proszę się z nami skontaktować bezpośrednio i przedstawić swoje możliwości - postaramy się wspólnie coś zorganizować info@tsl-nordic.com lub tel. 600900860 Pozdrawiamy!

RDK
Były pracownik

Luźna atmosfera i świetni współpracownicy na każdym szczeblu. Bardzo pomocne kierownictwo oraz wyrozumiały szef. W każdej sprawie można było się bez problemu dogadać. Wypłata zawsze na czas. To było rewelacyjne 1,5 roku, które zawsze będę miło wspominał. Polecam TSL Nordic jako bardzo dobrego pracodawcę i pozdrawiam cały zespół.

Barbara
@RDK

Hej, napisałeś, że w TSL Nordicu w każdej sprawie można było się bez problemu dogadać ale chciałabym się upewnić co do jednej kwestii.. Chodzi mi o grafik pracy. Czy możliwe są drobne zmiany w nim lub branie pojedynczych wolnych dni gdy zajdzie pilna potrzeba?

Pracodawca

@RDK

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy. Powodzenia na nowej drodze!

firma transportowa
Klient

Firma TSL Nordic cedowała na mnie koszty za brak aktualizacji statusu na ich stronie internetowej. Status był aktualizowany poprzez spedytora prowadzącego co parę godzin z pracownikiem firmy TSL Nordic - a i tak dostałem rachunek na kilkaset złotych. Nigdy więcej nie skorzystam z usług pośrednictwa tej firmy.

2
TSL Nordic
Pracownik
@firma transportowa

Dziękujemy za opinie, nie jest ona jednak zgodna z prawdą. Gdyby opisana przez Państwa sytuacja miała miejsce wystarczyłoby się zwrócić do naszej administracji celem wyjaśnienia i anulowania bezpodstawnie wystawionych not za statusy. Przykro nam, że poczuli się Państwo pokrzywdzeni. Zapewniam jednak, że gdyby poinformowali nas Państwo o problemach po swojej stronie sprawa została by załatwiona polubownie.

firma transportowa
Klient
@TSL Nordic

Dziekuje za odpowiedz. Niestety nie jest ona zgodna z prawdą. Staraliśmy się polubownie rozwiązać spor zarówno ze spedytorem prowadzącym jak i Państwa administracja, w obu przypadkach oddalili Państwo nasze prośby powołując się na punkty w zleceniu informujące o konieczności wysyłania takich aktualizacji poprzez stronę internetową. Co więcej nie jestem jedynym poszkodowanym w ten sposób co może sugerować nagminnosc tego typu praktyk.

1
Michał Grzegorczyk - Prezes
Pracownik
@firma transportowa

Opis sytuacji nie pokrywa się ze sposobem w jaki podchodzimy do tematu statusów, jak i terminowego dostarczania dokumentów - proszę o ponowny kontakt w tej sprawie i powołanie się na mnie. Tak jak zostało to wyjaśnione powyżej, jeżeli mogą Państwo przedstawić pisemne potwierdzenie swojego stanowiska to noty zostaną anulowane. Nasze wymogi w kwestii wykorzystywania strony www do przesyłania statusów i skanów/zdjęć dokumentów mają na celu zachowanie płynności w obsłudze administracyjnej zleceń i świetnie się w tym sprawdzają. Informacja na temat tych wymogów jest przekazywana wielokrotnie: w warunkach zlecenia, przed, w trakcie i po wykonaniu usługi wysyłane są również przypomnienia drogą mailową - te właśnie przypomnienia maja na celu unikniecie nakładania kar, które jest ostatecznością. Zapraszam do kontaktu w celu ponownego rozpatrzenia tej sprawy

firma transportowa
Klient
@Michał Grzegorczyk - Prezes

Staraliśmy się dwukrotnie załatwić tę sprawę, również z pracownikami nieistniejącego już oddziału. W obu przypadkach zostaliśmy potraktowani w bardzo chamski sposób, dlatego wolimy odpuścić dalsze negocjacje z Państwa firma i jednoznacznie odradzać współpracy z państwa pośrednictwem w transporcie.

Michał Grzegorczyk - Prezes
Pracownik
 Pytanie
@firma transportowa

Bardzo wątpię w rzeczywistą podstawę do roszczeń z Państwa strony skoro zamiast skorzystać z mojej propozycji przyjrzenia się sprawie osobiście wolicie pomawiać moją firmę anonimowo i rozmawiać o sprawie bez żadnych szczegółów. Oddział o którym mowa został zamknięty na początku roku i nagle teraz pojawiają się jakieś niedomówienia i pretensje? Tak jak napisałem wcześniej, jeżeli podstawą tych komentarzy jest coś więcej niż próba oczerniania mojej firmy za swoje niedopatrzenia, zapraszam do kontaktu. W innym przypadku dalsza dyskusje uważam za bezcelową

Trans

Przyjmując zlecenie transportowe czytajcie warunki zlecenia, a zwłaszcza punkt 16. Wystawiają obciążenia około 60euro. Nie polecam tej firmy.

TSL Nordic
@Trans

Przyjmując jakiekolwiek zlecenie zawsze należy się zapoznać z jego warunkami. Obciążenie zostało wystawione za nie dostarczenie dokumentów w wymaganym terminie. Po drodze zignorowali też Państwo 3 wezwania do przesłania tych dokumentów. Pretensje proszę mieć do siebie.

firma transportowa
Klient
@TSL Nordic

Proszę zapoznać się z orzecznictwem Polskich sądów które jednoznacznie orzeczają żę obciążanie za brak dostaraczenia dokumentów które nie są istotą zlecenia jest niezgodne z prawem. Bazujecie na tym że nikt dla paruset złotych nie będzie oddwał sprawy do sądu.

TSL Nordic
Pracownik
@firma transportowa

Dziękujemy za opinie, nie jest ona jednak zgodna z prawdą. Polskie sądy rzeczywiście nie uznają dostarczenia dokumentów w terminie za kluczową część wykonywanej usługi, jednak rozumieją jak istotne do rozliczeń jest ich otrzymanie i z tego powodu uznają stosowanie kar umownych mających na celu zachowanie płynności w obrocie dokumentami o ile wysokość kary nie jest rażąco wysoka. Przykro nam, że poczuli się Państwo pokrzywdzeni. Zapewniam jednak, że nasza firma stosuje te kary tylko w stosunku do wykonawców, którzy ignorują wiadomości i przypomnienia, które wysyłane były do nich w tej sprawie i za nic mają również warunki zleceń, na których wykonanie się zgodzili. Gdyby na którymkolwiek etapie poinformowali nas Państwo, że jest problem z dostarczeniem dokumentów sprawa została by załatwiona polubownie.

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

TSL Nordic
Pracownik
@Pytanie

Staramy się ;)

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TSL Nordic Sp. z o.o.?

TSL Nordic
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Dzień dobry Tak, całość wynagrodzenia trafia na konto pracownika. Wynagrodzenie jest dzielone na podstawę i prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych.

anonim
Klient

(usunięte przez administratora)

TSL Nordic
Pracownik

Drogi anonimie Wpisy są usuwane przez administracje serwisu ponieważ łamią regulamin. Wpis, który w tej chwili dodałaś zapewne także zostanie usunięty ponieważ nie ma nic wspólnego z prawdą. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Czy w Tsl Nordic Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Spedytor Międzynarodowy umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 10 lipca na GoWork.pl.

TSL Nordic
Pracownik
@Pytanie

Tak - część naszych pracowników pracuje w systemie home office. Pracownicy z doświadczeniem są zawsze mile widziani. Zapraszamy do kontaktu!

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

TSL Nordic
@Pytanie

Prosze przesłac CV za posrednictwem naszej strony www. Jezeli zostanie przeslane zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna to bedzie to ostatni etap - decyzja zostanie podjeta w przeciagu kilku dni. Zapraszamy

Robert

Po przeczytaniu opinii nie bardzo potrafię określić jakim pracodawcą jest Tsl Nordic. Rozjaśni ktoś z pracowników jaka jest sytuacja w firmie? Dużo osób narzekało na atmosferę i zarobki, jak wyglądają te 2 kwestie?

Spedytor

Najlepsza firma spedycyjna w regionie. Dobre zarobki i świetna atmosfera. Polecam!

Pracownik
@Spedytor

Świetna atmosfera? Szef, przepraszam Prezes furiat wydzierający się bez powodu na cały blok to ma być świetne.

Prezes furtiat
@Pracownik

Zapewniam, że powód był - może nie udało się go dostrzec osobie nie znającej ciężaru odpowiedzialności przedsiębiorcy. Pozdrawiam!

Leon

Jakie mają wymagania wobec kandydatów?

TSL Nordic
@Leon

Komunikatywna znajomość języka obcego i łatwość w kontaktach z innymi to podstawy. Plusem na pewno będzie doświadczenie w branży TSL lub jako przedstawiciel handlowy

Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

TSL Nordic
@Pytanie

Tak, poza podstawowym wynagrodzeniem jest także atrakcyjny system premiowy. Po szczegóły zapraszam do źródła.

Piotr

Z tego co udało mi się, znaleźć na stronie pracodawcy, prowadzi on rekrutacje w Poznaniu i Koszalinie na 4 stanowiska: - Młodszy Spedytor - Spedytor Międzynarodowy - Młodszy Spedytor Międzynarodowy - Handlowcy (branża TSL) Może ktoś z Was opowiedzieć co nieco o pracy w Tsl Nordic Sp. z o.o. ? LINK do ofert pracy: https://tsl-nordic.com/logistyka-praca/

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Nordic Sp. z o.o. - Koszalin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TSL Nordic Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy TSL Nordic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie klientów o firmie TSL Nordic Sp. z o.o.?

    Liczba opinii klientów firmy TSL Nordic Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TSL Nordic Sp. z o.o.