Opinie o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TSL Nordic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TSL Nordic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Nordic Sp. z o.o. w Koszalin

RDK

Luźna atmosfera i świetni współpracownicy na każdym szczeblu. Bardzo pomocne kierownictwo oraz wyrozumiały szef. W każdej sprawie można było się bez problemu dogadać. Wypłata zawsze na czas. To było rewelacyjne 1,5 roku, które zawsze będę miło wspominał. Polecam TSL Nordic jako bardzo dobrego pracodawcę i pozdrawiam cały zespół.

Barbara
@RDK

Hej, napisałeś, że w TSL Nordicu w każdej sprawie można było się bez problemu dogadać ale chciałabym się upewnić co do jednej kwestii.. Chodzi mi o grafik pracy. Czy możliwe są drobne zmiany w nim lub branie pojedynczych wolnych dni gdy zajdzie pilna potrzeba?

@RDK

Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy. Powodzenia na nowej drodze!

firma transportowa

Firma TSL Nordic cedowała na mnie koszty za brak aktualizacji statusu na ich stronie internetowej. Status był aktualizowany poprzez spedytora prowadzącego co parę godzin z pracownikiem firmy TSL Nordic - a i tak dostałem rachunek na kilkaset złotych. Nigdy więcej nie skorzystam z usług pośrednictwa tej firmy.

@firma transportowa

Dziękujemy za opinie, nie jest ona jednak zgodna z prawdą. Gdyby opisana przez Państwa sytuacja miała miejsce wystarczyłoby się zwrócić do naszej administracji celem wyjaśnienia i anulowania bezpodstawnie wystawionych not za statusy. Przykro nam, że poczuli się Państwo pokrzywdzeni. Zapewniam jednak, że gdyby poinformowali nas Państwo o problemach po swojej stronie sprawa została by załatwiona polubownie.

@TSL Nordic

Dziekuje za odpowiedz. Niestety nie jest ona zgodna z prawdą. Staraliśmy się polubownie rozwiązać spor zarówno ze spedytorem prowadzącym jak i Państwa administracja, w obu przypadkach oddalili Państwo nasze prośby powołując się na punkty w zleceniu informujące o konieczności wysyłania takich aktualizacji poprzez stronę internetową. Co więcej nie jestem jedynym poszkodowanym w ten sposób co może sugerować nagminnosc tego typu praktyk.

Michał Grzegorczyk - Prezes
@firma transportowa

Opis sytuacji nie pokrywa się ze sposobem w jaki podchodzimy do tematu statusów, jak i terminowego dostarczania dokumentów - proszę o ponowny kontakt w tej sprawie i powołanie się na mnie. Tak jak zostało to wyjaśnione powyżej, jeżeli mogą Państwo przedstawić pisemne potwierdzenie swojego stanowiska to noty zostaną anulowane. Nasze wymogi w kwestii wykorzystywania strony www do przesyłania statusów i skanów/zdjęć dokumentów mają na celu zachowanie płynności w obsłudze administracyjnej zleceń i świetnie się w tym sprawdzają. Informacja na temat tych wymogów jest przekazywana wielokrotnie: w warunkach zlecenia, przed, w trakcie i po wykonaniu usługi wysyłane są również przypomnienia drogą mailową - te właśnie przypomnienia maja na celu unikniecie nakładania kar, które jest ostatecznością. Zapraszam do kontaktu w celu ponownego rozpatrzenia tej sprawy

@Michał Grzegorczyk - Prezes

Staraliśmy się dwukrotnie załatwić tę sprawę, również z pracownikami nieistniejącego już oddziału. W obu przypadkach zostaliśmy potraktowani w bardzo chamski sposób, dlatego wolimy odpuścić dalsze negocjacje z Państwa firma i jednoznacznie odradzać współpracy z państwa pośrednictwem w transporcie.

Michał Grzegorczyk - Prezes
@firma transportowa

Bardzo wątpię w rzeczywistą podstawę do roszczeń z Państwa strony skoro zamiast skorzystać z mojej propozycji przyjrzenia się sprawie osobiście wolicie pomawiać moją firmę anonimowo i rozmawiać o sprawie bez żadnych szczegółów. Oddział o którym mowa został zamknięty na początku roku i nagle teraz pojawiają się jakieś niedomówienia i pretensje? Tak jak napisałem wcześniej, jeżeli podstawą tych komentarzy jest coś więcej niż próba oczerniania mojej firmy za swoje niedopatrzenia, zapraszam do kontaktu. W innym przypadku dalsza dyskusje uważam za bezcelową

Trans

Przyjmując zlecenie transportowe czytajcie warunki zlecenia, a zwłaszcza punkt 16. Wystawiają obciążenia około 60euro. Nie polecam tej firmy.

@Trans

Przyjmując jakiekolwiek zlecenie zawsze należy się zapoznać z jego warunkami. Obciążenie zostało wystawione za nie dostarczenie dokumentów w wymaganym terminie. Po drodze zignorowali też Państwo 3 wezwania do przesłania tych dokumentów. Pretensje proszę mieć do siebie.

@TSL Nordic

Proszę zapoznać się z orzecznictwem Polskich sądów które jednoznacznie orzeczają żę obciążanie za brak dostaraczenia dokumentów które nie są istotą zlecenia jest niezgodne z prawem. Bazujecie na tym że nikt dla paruset złotych nie będzie oddwał sprawy do sądu.

@firma transportowa

Dziękujemy za opinie, nie jest ona jednak zgodna z prawdą. Polskie sądy rzeczywiście nie uznają dostarczenia dokumentów w terminie za kluczową część wykonywanej usługi, jednak rozumieją jak istotne do rozliczeń jest ich otrzymanie i z tego powodu uznają stosowanie kar umownych mających na celu zachowanie płynności w obrocie dokumentami o ile wysokość kary nie jest rażąco wysoka. Przykro nam, że poczuli się Państwo pokrzywdzeni. Zapewniam jednak, że nasza firma stosuje te kary tylko w stosunku do wykonawców, którzy ignorują wiadomości i przypomnienia, które wysyłane były do nich w tej sprawie i za nic mają również warunki zleceń, na których wykonanie się zgodzili. Gdyby na którymkolwiek etapie poinformowali nas Państwo, że jest problem z dostarczeniem dokumentów sprawa została by załatwiona polubownie.

Jak szefostwo w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Staramy się ;)

Czy kandydat na stanowisko Spedytor Międzynarodowy 360 w firmie TSL Nordic Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w TSL Nordic Sp. z o.o.?

TSL Nordic

Dzień dobry Tak, całość wynagrodzenia trafia na konto pracownika. Wynagrodzenie jest dzielone na podstawę i prowizję uzależnioną od wyników sprzedażowych.

TSL Nordic

Drogi anonimie Wpisy są usuwane przez administracje serwisu ponieważ łamią regulamin. Wpis, który w tej chwili dodałaś zapewne także zostanie usunięty ponieważ nie ma nic wspólnego z prawdą. Pozdrawiam

Czy w Tsl Nordic Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Spedytor Międzynarodowy umożliwia pracę zdalną? Chcę aplikować na ogłoszenie z 10 lipca na GoWork.pl.

TSL Nordic

Tak - część naszych pracowników pracuje w systemie home office. Pracownicy z doświadczeniem są zawsze mile widziani. Zapraszamy do kontaktu!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tsl Nordic Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

TSL Nordic

Prosze przesłac CV za posrednictwem naszej strony www. Jezeli zostanie przeslane zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna to bedzie to ostatni etap - decyzja zostanie podjeta w przeciagu kilku dni. Zapraszamy

Robert

Po przeczytaniu opinii nie bardzo potrafię określić jakim pracodawcą jest Tsl Nordic. Rozjaśni ktoś z pracowników jaka jest sytuacja w firmie? Dużo osób narzekało na atmosferę i zarobki, jak wyglądają te 2 kwestie?

Spedytor

Najlepsza firma spedycyjna w regionie. Dobre zarobki i świetna atmosfera. Polecam!

@Spedytor

Świetna atmosfera? Szef, przepraszam Prezes furiat wydzierający się bez powodu na cały blok to ma być świetne.

Prezes furtiat

Zapewniam, że powód był - może nie udało się go dostrzec osobie nie znającej ciężaru odpowiedzialności przedsiębiorcy. Pozdrawiam!

Leon

Jakie mają wymagania wobec kandydatów?

@Leon

Komunikatywna znajomość języka obcego i łatwość w kontaktach z innymi to podstawy. Plusem na pewno będzie doświadczenie w branży TSL lub jako przedstawiciel handlowy

TSL Nordic

Tak, poza podstawowym wynagrodzeniem jest także atrakcyjny system premiowy. Po szczegóły zapraszam do źródła.

Z tego co udało mi się, znaleźć na stronie pracodawcy, prowadzi on rekrutacje w Poznaniu i Koszalinie na 4 stanowiska: - Młodszy Spedytor - Spedytor Międzynarodowy - Młodszy Spedytor Międzynarodowy - Handlowcy (branża TSL) Może ktoś z Was opowiedzieć co nieco o pracy w Tsl Nordic Sp. z o.o. ? LINK do ofert pracy: https://tsl-nordic.com/logistyka-praca/

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Nordic Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w TSL Nordic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Nordic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

TSL Nordic Sp. z o.o.

TSL Nordic Sp. z o.o.