Ambro Logistics Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ambro Logistics Sp. z o.o.

Człowiek Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. na stronie jest teraz widoczna oferta dla specjalisty ds. obsługi rynku niemieckiego. Jest tu może ktoś kto pracuje obecnie i mógłby ocenić na ile ta praca może być stresująca? liczę na coś spokojnego, znam niemiecki a piszą, że telefonicznie trzeba łapać kontakt z klientami. Jakie występują relacje z nimi?

Mh
Kandydat

Czy firmie są przyjęcia na stanowisko kierowca?Bo nigdzie ofert pracy nie ma

Oliwka
@Mh

Nie wiem czy ja teraz firm nie pomyliłam ale oferty z tego co się orientuję są na stronie w sekcji z karierą. Jest opcja na międzynarodówkę oraz ta, że ktoś jest codziennie w domu, ten drugi wariant bym chciała dla mojego partnera. :) tylko nie piszą jak to godzinowo wygląda. może ktoś podpowie?

Nowy wpis

@Mh

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony: https://www.ambro.pl/kariera.

Kiki Nowy wpis
@Mh

Nie warto pytać Bo ci nikt nie odpowie Naprawdę Tylko mądrować się potrafią i kasować to co im nie pasuje Spedycja do bani

Nowy wpis

@Kiki

Drogi Kiki, jak widać powyżej - odpowiedzieliśmy. Aktualne oferty (usunięte przez administratora) są dostępne na naszej stronie internetowej. Forum GoWork nie zastąpi rozmowy rekrutacyjnej, czy rozmowy o pracę. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy

Inne

Jak na razie nie widzę bieżących stawek, a teraz niedawno ktoś zapytał się o poszukiwanie kierowców na linie nocną. To jak wtedy od nocki godzina mogłaby być płatna? I czy cos jeszcze wpływa na wysokość stawki? Staż pracy chociażby?

@ambro Express
Kandydat

Mam pytanko czy orientuje się ktoś czy firma ambro Express nie szuka kierowców na linie nocną?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ambro Logistics Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku MAGAZYNIER NA SORTOWNI?
Inne

Czy jest tu ktoś kto pracował już jako menadżer ds. logistyki kontraktowej? Wiem, że w celu ustalania indywidualnych warunków należy się kontaktować już bezpośrednio, ale przed tym ciekawi mnie Wasza opinia na temat pracy. :) ile średni stać pracy w biurze może wynieść? I jak oceniacie rozwój na tym stanowisku?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Ambro Logistics Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.gov.pl 4 września

@Pytanie

Dzień dobry, na jakie stanowisko?

Inne
@Ambro Logistics Sp. z o.o.

Nie wiem kto był potrzebny we wrześniu ale chyba z tego co widziałem w czerwcu dodawana była oferta na menadżera ds. logistyki kontaktowej? Przynajmniej mam takie ogłoszenie z takiego portalu. tam akurat widnieje umowa o prace. zastanawiam się po jakim czasie można ja podpisać już na czas nieokreślony? I czy w kolejnym roku ktoś jeszcze będzie potrzebny do tej funkcji?

@anonim

Proszę Pana, proponujemy skontaktować się bezpośrednio z osobą rekrutującą lub na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu. Szczegóły dotyczące zatrudnienia mamy w zwyczaju ustalać indywidualnie. Pozdrawiamy, Ambro Logistics

Siwy
Kandydat

Witam P.j c+e wszystkie dokumenty aktualne Bez doświadczenia.. Czy są przyjęcia i jaka stawka na początek.. I oczywiście raczej chciałbym na 2 obsade zdobyć doświadczenie..

@Siwy

Zatrudniamy kierowców bez doświadczenia do podwójnej obsady. Zapraszamy do rekrutacji: https://www.ambro.pl/kariera

Czy jest możliwość pracy w Ambro Logistics Sp. z o.o. na część etatu?

Inne

I na jakich stanowiskach można obecnie na część? Na każdym? Upewniam się, bo widać, że jest oferta dla magazyniera na sortownię przy Przemysłowej. Ciekawi mnie stawka, ponieważ jest napisane, że należy ją liczyć od 23,5 zł czy na początku jest szansa na więcej czy trzeba jednak trochę popracować?

@anonim

Zachęcamy do kontaktu z osobą, która prowadzi rekrutację - udzieli wszelkich odpowiedzi. tel.: 691 623 504

A
Inne

Ile zarabia magazynier pracujący na zmianie nocnej?

Astra
Kandydat

Czy w pracy na magazynie/sortowni jest możliwość nadgodzin?

@Astra

Jest taka opcja

@pracownik

jak z tymi nadgodzinami jest? są nieograniczone czy zależy jak wpadnie? zastanawia mnie ile można na nich dorobić. są jeszcze jakieś alternatywy?

Kasia

Polecam pracę w Ambro. Miła atmosfera i fajne zarobki.

@Kasia

Odnosisz się może do pracy w biurze? Jeśli tak, to napiszesz o nich coś więcej? Jaki zakres obowiązków i ile osób się teraz tam zatrudnia?

Kasia
@Łucja

W biurze pracuje ponad 30 osób, obowiązki są zależne od stanowiska.

Chciałbym zostać pomocnikiem kierowcy busa, na jaką stawkę mogę liczyć? Ile płacą obecnie za jedno kółko?

@Pytanie

Dzień dobry, prosimy o kontakt: oferty@ambro.pl lub 539 523 808.

Czy w Ambro Logistics Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Tak, wszyscy pracownicy otrzymują paczki świąteczne :)

Justyna
@Pracownik

Jest jeszcze jakiś inny socjal oprócz paczek? Może opieka medyczna, "gruszowe"?

Hanna
@Pracownik

O to ciekawe, a możesz powiedzieć co jest w nich? Czy to są jakieś rzeczy typu słodycze czy raczej przedmioty z przypadku?

hahahahah
@Pracownik

Nie wiem gdzie ,bo kurierzy nie dostają nawet premii a co dopiero mówić o jakich paczkach świątecznych czy bonach.

@hahahahah

Firma Ambro Logistics nie zatrudnia kurierów.

Czy urlop w Ambro Logistics Sp. z o.o. jest płatny 100%?

tak

Helena
@pracownik

Czy jest z góry narzucany, czy można sobie samemu zdecydować kiedy się go chce?

Dziury w towarze,
Inne

Dziury towarze w 2 miejscach nie polecam!

Aaa
@Dziury w towarze,

Też mam takie doswiadczenie

Arl
Kandydat

Witam. Czy w Ambro jest też praca dla kobiet Czy raczej tylko dla mężczyzn? Jeśli tak to jaka?

Aleks
@Arl

Jak najbardziej, w Ambro zatrudniają kobiety zarówno w biurze jak i w magazynie.

@Aleks

Czy praca na magazynie dla kobiet jest tu ciężka?

Kandydat

Czy warto pracować w Ambro na sortowni? Jakie jest tam wynagrodzenie?

Artur
@Andi

Warto, wynagrodzenie zależy od wymiaru godzin.

@Artur

@Artur np na pełny etat jakie jest wynagrodzenie jest tam stała stawka godzinowa czy jak to wygląda?

@Artur

@Artur oki rozumiem na pełny etat to jest stała stawka czy godzinowa ? I jakie są to kwoty?

@Artur

Czyli dowolna jest tutaj elastyczność w braniu godzin?

Agnes
Inne

Absolutnie nie polecam tam pracować ani korzystać

krzysiek
Inne

Jak masz nerwy ze stali i możesz czekać tydzień na odbiór paczki to ok. Chyba najgorsza firma kurierska z jaką miałem dotychczas doczynienia

Monika
Inne

Oczywiście, mogę przesłać. Od czerwca i lipca prowadzę bezowocną korespondencję w tych sprawach z Państwa działem reklamacji, który posługuje się w sposób bezrefleksyjny gotowymi formułkami i bezpodstawnie odrzuca wszelkie odwołania. Rozumiem, że chcecie Państwo unikać kosztów reklamacji, ale nie robi się tego nie uznając roszczeń klientów tylko podnosząc poziom świadczenia usług i jakość pracy personelu.

Monika
@Monika

Zgodnie z prośbą ponownie przesłałam reklamacje do działu BOK i oczywiście dalej cisza...

Zostaw merytoryczną opinię o Ambro Logistics Sp. z o.o. - Przykona

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ambro Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ambro Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ambro Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ambro Logistics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii