Opinie o Wiarygodna Firma Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wiarygodna Firma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiarygodna Firma Sp. z o.o. w Wrocław

jones

W 2014r. wypowiedziałem u mowę z WF. W 2018r. dostałem fakturę, którą natychmiast zwróciłem i zaczęły się nękania, straszeniem Sądem przez 3 kolejne lata. W połowie października 2021r. dostałem sądowny nakaz do zapłaty. Oczywiście wniosłem sprzeciw. Po miesiącu otrzymałem z Sądu w Lublinie całkowite umorzenie sprawy. Tak ,że zwracam się do poszkodowanych. Nie płaćcie (usunięte przez administratora) ani grosza, piszcie sprzeciw do Sądu i macie sprawę wygraną...pozdrawiam

księgowa
@Jadwiga

Bardzo niewiarygodna, łapie firmy podstępnie, straszna, nękająca, wyłudzająca pieniądze i to zgodnie z prawem/bezprawiem

Ada

Narzucają się z ofertą. Nie dopuszczają chęci wypisania (usunięte przez administratora)firmy z bazy danych. Nie poważna firma

księgowa

oj, nie jest to prawdą, nękacie latami

W jednej z opinii z tamtego roku przeczytałam, że stanowisko doradcy klienta jest wielozadaniowe. Zaciekawiła mnie kwestia tych zadań. Jakich można się konkretnie spodziewać?

Ada

Administracja Wiarygodna Firma
@Ada

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. W odpowiedzi na nią pragniemy zauważyć, że zawsze przed uruchomieniem konkretnej kampanii wysyłane jest zapytanie o zgodę na otrzymanie określonych treści. Każde zgłoszenie braku zgody jest przez Nas uwzględniane, jednak może się zdarzyć, że brak zgody ze strony danego adresata maila "minie się" z wysłaną później na dany adres mailowy określoną treścią kampanii. Niekiedy jest to również błąd systemowy. Z powyższych powodów, jeśli otrzymują Państwo nadal niezamówione treści z naszej Firmy, prosimy uprzejmie o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie, a na pewno Państwa prośba zostanie uwzględniona. Z naszej strony podejmujemy wszelkie starania, aby minimalizować sytuacje, o których Pan w poście podnosi. Pozdrawiamy, Zespół Wiarygodna Firma

@Administracja Wiarygodna Firma

Błąd systemowy to cała wasza firma. A "mijacie się" z prawdą cały czas.

Darek

księgowa Nowy wpis

oj, nie jest to prawdą, nękacie latami

jones

@jones

Miałem tak samo , po sprzeciwie zgłosili do sądu we Wrocławiu ten uznał ,że nie jest właściwy do rozpatrzenia sporu . Na razie cisza to są dla nich dodatkowe koszty a szanse raczej żadne , mam potwierdzenie wysłania rozwiązania umowy . PS. W tym roku dostałem ponownie przesyłkę , której nie przejąłem , ale fakturę i tak wystawili , na moje monity nie raczyli odpowiedzieć , dopiero jak wysłałem doniesienie do prokuratury , przysłali korektę z wzmianką ,że nastąpiła pomyłka :-(

@jones

A dostałeś fakturę korygującą od Wiarygodnej Firmy? Decyzja sądu z Lublina to nie umorzenie tylko oddalenie. A to różnica. Teraz Wiarygodna Firma ma 2 lata na odwołanie się od decyzji sądu z Lublina.

just

tak dostałem razem z przeprosinami , że niby pomyłka , ale im nie potwierdziłem, bo nie mam głównej FVAT wprowadzonej . Ich zmartwienie

Proszę się nie obawiać, tylko zajrzeć tu: https://niewiarygodna-firma.com.pl/

A.S.

Bo przerabiam to samo

@A.S.

Właśnie dostałem pozew i na niego odpisałem ...zobaczymy

No tak , jest to jedno z wielu wyjść , natomiast nie jest łatwo uwolnić się z tego programu. Oni po prostu z tego żyją . Grupa prawników bez moralności wplątują normalnego człowieka w płatny program który nic nie daje , straszą sądem , komornikiem i to robią . Pozew do e-sądu w Lublinie jest natychmiastowy. A przed chwila byli twoimi doradcami . Za chwile masz zajęte konto i to trwa. Wystawiają bezpodstawne faktury a jak nie płacisz to egzekucja, wypowiedzieniie umowy nic nie daje , udają ze nie otrzymali wypowiedzenia . Uważajcie na nich nigdy nie podpisujcie umów ani z pfw o windykacje waszych należności i nigdy w życiu nie przystępujcie do programu wiarygodna firma. Pozytywne opinie są pisane przez pracowników ma polecenie prezesa. Przez małe p. .

T.
@Piotr

Proszę złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, fałszowanie umów itp.

@jones

Mam identyczną sytuację co za (usunięte przez administratora)

Jadwiga
@jones

Bo to jest NIEWIARYGODNA FIRMA która podstępem chce wyciagnosc kasę od klientów kancelari prawa gospodarczego

księgowa Nowy wpis
@Jadwiga

Agnieszka Nowy wpis

Widzę, że poza starym ogłoszeniem na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego nie ma nic świeżego. Ale też tutaj pisali, żeby i tak aplikować. Czy do kogoś się odezwali z takiej rekrutacji otwartej?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiarygodna Firma Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
mt

Uwaga naciągacze i (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem.

@Piotr czy możesz wyjaśnić proszę swój wpis dotyczący zakazu podawania danych aresztantów ? Czy Mariusz P. I Ewelina Misko są/byli aresztowani?!?!?! :O

Lena

Czy doradca klienta biznesowego może pracować zdalnie? Pamiętam takie ogłoszenie na to stanowisko, ale już dawno temu to było, może teraz coś się zmieniło w tej kwestii? Jak ta praca wygląda aktualnie?

Wiarygodna Firma
@Lena

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. W odpowiedzi informujemy, że ze względu na charakter naszej działalności preferowana jest forma pracy stacjonarnej. Zapraszamy do złożenia swojego CV, nawet jeśli nie są prowadzone aktywnie procesy rekrutacyjnie. Z pozdrowieniami, Joanna Wiarygodna Firma

Renata

natknęłam się na ogłoszenie dla doradcy klienta tu do firmy i z ciekawości chciałam zerknąć co i jak a tu takie opinie od klientów... Widzę za to, że ocena w gwiazdkach tutaj jest nawet bardzo dobra, więc o co chodzi z tymi rozbieżnościami? W firmie teraz to ile osób pracuje i czy faktycznie dochodzi do tych wszystkich rzeczy, które tu opisywali sami klienci?

@Renata

Nie wiem jak jest teraz, ale ja pracowałam w.tej firmie kilka lat temu i pracuje się ok, fajna, luzna atmosfera, a co do klientów to problem polega na tym, że część z nich nie pamięta, że podpisali umowę na określonych warunkach i jak przychodzi do płacenia, to szukają winnych.. ale są też klienci zadowoleni, zależy. Ja pracowałam jeszcze przy innych projektach też dla szkół. Ogólnie było w porzadku.

Małgorzata
@Kama

A możesz powiedzieć ile lat temu pracowałeś i na jakim stanowisku? Atmosfera piszesz, że była jak najbardziej w porządku. A co powiesz na temat rozwoju? Możliwe były jakieś szkolenia podnoszące kompetencje pracowników? Pracownik wraz ze wzrostem doświadczenia mógł liczyć na podwyżki? Pytam ponieważ, stawki mogły się zmienić ale przeważnie takie pewne struktury pracy pozostają bez zmian.

@Małgorzata

Pracowałam jako Doradca ds. Klienta i akurat podobalo mi się to, że stanowisko było wielozadaniowe, ja tak lubie pracować, nie tylko sprzedaż. Jeśli chodzi o rozwój, to szkolenia mieliśmy, a poza tym ja np. dzięki moim wynikom dostałam projekt do opieki i też szkoliłam innych. Tam były różne projekty, nie tylko dla firm, ale też szkół. Ja osobiscie wspominam dobrze to miejsce.

Jarosław
@Kama

Piszesz, że miałaś dobre wyniki i dostałaś inny projekt. To była forma awansu? I z czego firma organizowała szkolenia, w czym one pomagały?

@Jarosław

Tak, to była forma awansu. Szkolenia były różne, ale przede wszystkim z obszarów związanych z pracą z klientem, radzenie sobie z trudnym klientem, negocjacje, radzenie sobie ze stresem...

Jarosław
@Kama

Czy z awansem wiązała się również podwyżka wynagrodzenia? Możesz coś więcej napisać o finansach?

Mariusz

Wysyłają ofertę marketingową bez zgody. Nie reagują kiedy prosiliśmy o usunięcie z bazy mailingowej.

Administracja Wiarygodna Firma
@Mariusz

Arczi

Sąd w Lublinie? Jakie dokumenty, jeśli można spytać? Wysyłałaś rezygnację listownie czy meilowo?(usunięte przez administratora)

@Arczi

wystarczy sprzeciw nawet odręczny , wzór znajdziesz w Internecie, nie trzeba nic więcej wysyłać , tylko zmieścić się w terminie

@just

No jasne, masz rację, tylko zapomniałeś wspomnieć o kosztach, bo jak przegrasz, to zasadzają ci zwrot wszystkich kosztow. Ja niestety musialem wszystko zapłacić..fakt nie doczytalem umowy i teraz mam nauczkę. Wszystko jest tam napisane. Teraz zanim cos podpiszę, to czytam

@Tomek

Czytanie umów to jedno , drugie sprawdzić co oni napisali w pozwie i jak się ma to do ich regulaminu :-). W moim były takie głupoty ,że się w głowie nie mieści m. innymi ,że załączyli umowę do pozwu ,a jej nie mieli :-) , a w kolejnym , że to ja mam im udowadniać, że ją podpisałem i że ich regulamin jest niezgodny z ich pozwem ....

ANIA

Czy mogę zapytac jak dalej potoczyły sie losy tej sprawy ?

@ANIA

Umorzona ze względu na złożony sprzeciw w Lublinie

Popieram, trzeba to zgłosić

Oli

Zgłaszać, nie darować

Just

Napisałem wniosek o usunięcie danych, wkrótce mija termin zobaczymy ????

Joanna
@Just

i jak sytuacja, rozwiazała się?

@Joanna

Brak wpisów ,więc prawdopodobnie usunęli , ale też brak jakiejkolwiek odpowiedzi z ich strony . Sprawa zapłaty umorzona przez sąd .

Maciej

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja tej firmy? Dłuższy już czas nikt z Was nie wypowiedział się w tym wątku, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy funkcjonują oni normalnie.

Maciej

Na czym polegają rzekome wyłudzenia tej firmy? Jakie są Twoje doświadczenia z nimi?

mam tak samo jak u ciebie, banda (usunięte przez administratora)

jg

W pozwie do Lublina napisali ,że załącznikiem jest umowa , oczywiście nie było , w kolejnym do Wrocławia napisali, że to ja mam obowiązek mieć jej posiadania , i że zgodnie z regulaminem wypowiedzenie mamy wysłać pdf , a w regulaminie pisze ,że można , a jeśli coś będzie nie tak to powiadomią ????. CZYTAJCIE POZWY TAM SĄ SAME BZDURY , Moja sprawa została umorzona

PROFIL

MAM TO SAMO

Just

Do sądu w Lublinie wystarczy napisać sprzeciw nawet odręcznie, wzory dostępne w internecie

Just

Na razie nic , mogą złożyć odwołanie i chyba złożyli dotyczące próby wyłudzenia sprzed 3 lat , ale ja zbieram dowody , mam potwierdzenie ,że wysłałem wypowiedzenie . NIE WOLNO LEKCEWAŻYĆ INFORMACJI Z SĄDU Niedawno zrobili ten sam manewr - wysłali przez kuriera certyfikat i fakturę , których nie przejąłem , napisałem doniesienie do prokuratury , a oni się wycofali i przysłali korektę do faktury

Just

po pierwszej rozprawie podpisałem ugodę i dla świętego spokoju zapłaciłem 100 zł

Damian
@Just

Czemu? To jednak poczuwałeś się do winy?

@Damian

Nie, szkoda mojego czasu , kto to doceni ? Sprawa ułożona .Chcieli 1200 + koszty dostali sto zł i musieli pokryć koszty sądowe+ prawników.

Arczi

Zaskarżenie zbiorowe to by był chyba najlepszy sposob na nich... Tylko jak znaleźć tych wszystkich ludzi?

Cent
@Arczi

Jesteśmy kolejną firmą, która ma do czynienia z nimi.. Właśnie wypowiadamy umowę. To nie jest zły pomysł z tym zbiorowym zaskarżeniem.

Tom

Ja się zgłaszam

na fb jakiś wpis

Mi też zajęli konto .

Poszkodowany
@Anna

mi też zajęli konto, mimo zapłaty całości z sądowego nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym:(

Just

Czy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Agata

Kurczę to co oni właściwie takiego oferują klientom że ci tak ochoczo podpisują z nimi umowy ?

@Agata

Działają jako firma windykacyjna, a podpisując z nimi umowę na windykację, podstępem wciągają cię w program "Wiarygodna Firma", za który po roku trzeba płacić. Więc tak: Twoich pieniędzy nie odzyskają, a płacić musisz za ich "działania" windykacyjne, nie chcesz być w programie WF - a płacić musisz, bo jak nie to sprawa kończy się w sądzie.

Nie rozumiem co masz na myśli... może rozwiniesz swoją wypowiedź?

On
@Agata

Obiecują odzyskanie długu, a wystawiają tylko fakturę po roku za program wiarygodna firma

Czy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lidia

normalne pytanie, nie rozumiem oburzenia? jak wiesz to odpisz z sensem.

ANKA

TAK

Just

Trzeba składać zawiadomienia do PROKURATURY , dziennikarze mogą nagłośnić , ale niewiele to daje , miałem podobna sprawę z Progres Interactive prowadzoną prze niejakiego prezesa Wieczorka , który ma kilkanaście firm działających jak "wiarygodna firma", można sobie poczytać na Facebooku "Poszkodowani przez Progres Interactive" , Po 5 latach szarpania, pisania przez członków tej grupy do wszystkich świętych , programach TV, interwencjach i innych , zostaliśmy przesłuchani w sądzie i niewiele z tego wynika, bo odpowiedzialność jego spółek jest do 5000 zł :-(

ok

542865054 tel.Zostałem (usunięte przez administratora) przez wiarygodną firmę, która wyciągnęła mi z portfela kilka tys zł .

maniekxpcamp

dostałem rameczkę i ja będę dzwonić do nich jutro myślę że trzeba informować policję o próbie wyłudzenia jeżeli będzie pomocne to prześlę skany faktury .Jeszcze dodam że nie zawierałem żadnej umowy z nimi ani pisemnej ani ustnej. pozdrawiam

@maniekxpcamp

Tak

Madzia

A jak tu z pakietem medycznym ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wiarygodna Firma Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Wiarygodna Firma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiarygodna Firma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiarygodna Firma Sp. z o.o.?

Wiarygodna Firma Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Pl. Strzelecki 25
    50-224 Wrocław
  • NIP: 8982202760 KRS: 0000451075

Wiarygodna Firma Sp. z o.o.