RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Magdalena Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak wypowiedzieć umowę o pracę

453423 Nowy wpis

Ta praca jest doprawdy mierna, będąc dostępnym przez cały tydzień ilość inwentaryzacji w tygodniu to 2 maks 3 ale bardzo rzadko, zazwyczaj są 2. Najgorsze są wyjazdy, za spędzenie 4 godzin w autokarze dostaje się niecałe 67 zł, na domiar złego inwentaryzacje trwają średnio 4h. Przychodząc do pracy oczekuję że będę pracował i zarabiał a to bardziej przypomina wycieczkę krajoznawczą na której podziwia się produkty na półce i widoki za oknem autokaru. Praca może nadająca się dla studentów lub osób nie mających co zrobić z wolnym czasem. Co do inwentaryzacji zagranicznych nie wiem jak wyglądają ale biorąc pod uwagę to jak wyglądają te w kraju to wątpię żebym kiedykolwiek zdecydował się wybrać za granicę.

Rencistka
Kandydat

Czy może przedstawić swoją opinię ktoś pracujący w Szczecinie? Czy podczas inwentaryzacji trzeba np. sięgać gdzieś wysoko, wchodzić na drabinę lub dźwigać ciężkie paczki?

Rencistka
@Rencistka

I jeszcze jedno pytanie - czy trzeba brać udział w inwentaryzacjach wyjazdowych, a szczególnie zagranicznych, czy można zaznaczyć, że przyjmuje się zlecenia tylko na miejscu i w obrębie województwa?

David Nowy wpis
@Rencistka

Masz tylko hoker do się gania, jeśli jesteś niska to raczej nie sięgniesz, a o ciężkie rzeczy możesz kogoś poprosić, narazie nie potrzebują ludzi

Jula

Czy ktoś wie kiedy rgis wypłaca urlopowe bo koniec roku mamy

ERB
@Jula

Jakie urlopowe jak rgis zatrudnia na umowy zlecenie

BY
@ERB

Czyli odpowiedź brzmi nigdy? Tak w sumie to dosłownie na każda prace biorą tu na zlecenie? W firmie biurowy chyba na innej umowie mogą być? I co do tych urlopowych to czy możliwe ze ktoś miał jakieś inne ustalenia u siebie na umowie? każdy ma ten sam druk czy jednak ustalasz co i jak?

Mario
@ERB

Wypłacają urlopowe, nie mieszaj bo nic niewiesz i w trampkach spisz

Krysia
@Jula

Wypłaca na koniec pracy i projektu

Ruda Nowy wpis
@Krysia

Krysiu my skończyliśmy w połowie lutego,a wypłata na koniec lutego i na 10 marca.

Audytor
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Pytania

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Inne

Jest super, wnet się kończy inwentaryzacja, mam nadzieję że jeszcze pojade

CV
@Pracownik

Czemu piszesz, że wnet się skończy? To nie powinieneś być właśnie w jej trakcie? Na które miasto się wybierasz tak w ogóle? też oglądam oferty i może spróbuje wysłać CV. Ze względu na co można polecić taką pracę?

Marcela
Inne

Czy ostatni komentarz o tej szybkości i dokładności, że musza być dobre oznacza, że nie każdy się do takiej pracy będzie nadawał? Można się tego wyuczyć? Dają na początku więcej czasu?

Paulak

Niestety Ci, którzy mają troszkę gorsze wyniki rzadko są zapisywani na inwentaryzacje. Chcesz pracować to dokładność i szybkość musi być bardzo dobra. Inaczej brak zleceń.

WH
Inne

Wpadło kilka ofert na inwentaryzację. Proponują niecałe 32 zł/h, więc jest okej. Martwi mnie tylko ta konieczność odbycia bezpłatnego szkolenia z obsługi skanera i obowiązujących w firmie procedur inwentaryzacyjnych. Trochę zdziwiona jestem, że odbywa się to bezpłatnie. Ile to szkolenie trwa? Komuś podziękowali np. po jednym dniu? Czy nie ma takich sytuacji raczej? Nie mam doświadczenia w pracy przy inwentaryzacjach, więc stres trochę jest;) Umowe podpisuje się online, czy trzeba do biura się udać?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Na jakie benefity można liczyć w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Paulaa
Kandydat

Czy to prawda, że podczas 3 tygodniowego wyjazdu na Chorwację ludzie co tydzień zjeżdżają na weekend do Polski??

ERB
@Paulaa

Nie. Jeżeli wyjazd trwa 3 tygodnie to 3 tygodnie jest praca non stop bez zjazdu.

Adamb
Inne

Musisz mieć idealna dokładność. Jak masz mniej niż 98% jest duża szansa, że podziękują Ci za pracę

Mariols
@Adamb

Czemu kłamiesz, ludzie robią błędy bo błędy każdy robi i pph po 800 i pracują dalej, nie strasz takimi wpisami

Adamb
@Mariols

Chodziło mi, o wylogowanie z pracy po godzinie, czy dwóch a nie wyrzucenie z firmy...

GV
@Adamb

Co to za wylogowanie? Z jakich przyczyn do niego dochodzi? Masz przy tym na myśli jakieś konkretne błędy techniczne nie po swojej stronie czy jak? mogą z tego tytułu zrezygnować?

seba

Polecam????

Renia

Jest git, polecam!

AU
Inne

To gdzie teraz najbardziej opłaca się jechać? Widziałam, że ktoś pisał o 5-6 godzinach pracy po 11 euro na rękę. Czy macie może ogarnięte jeszcze inne lokalizacje gdzie zapewnia więcej godzin? Chce jak najwięcej zarobić, odpocznę w kraju już. a utrzymanie ile mnie będzie kosztowało tak w ogóle?

Pawel
Kandydat

Mam pytanie, do jakich krajów najczęściej się jeździ na inwentaryzacje? Czy jest szansa coś pozwiedzać? Jak wyglądają warunki noclegowe? Czy na wyjazdach zarabia się coś ekstra?

Krysia

Czy ktoś był na inwentaryzacja h w Niemczech? Jakieś normy się robi? Jak pracownicy i koordynatorzy mili? Bo słyszałam że nie ma norm itp, liczyć co policzyć i do domu, 5-6h a nie jak w innych firmach 10h i dojazd, odpiszcie bo jadę w styczniu ze znajomymi i jeśli coś nie tak to zrezygnujemy w czworke I podziękujemy bo 10 nawet 11 euro na rękę to malutko na nerwy i stres

K
@Krysia

5-6 godzin to w sam raz. Ostatnio na Słowacji było po 9 i z koleżanką byłyśmy wykończone. Może po prostu tam jest więcej osób i stąd krótszy czas pracy.

Maryśka
Inne

Ktoś pisał tu kiedyś, że w każdym dystrykcie może być inaczej jeśli o warunki chodzi, takie jak statystyki i tym podobne. to jest w zasadzie jakaś lokalizacja która byłaby godna polecenia teraz? czy ktoś się na tym zna i może to uszczegółowić?

Gosia_podkarpacie

Zaczęłam niedawno pracę przy inwentaryzacjach. Praca fajna zwykle 5-6 godzin, nie jest bardzo ciężko, a koordynatorzy mili. Zdziwiło mnie tylko, że po każdej inwentaryzacji dostaje się na e-maila informacje o swoich wynikach. Do tej pory nie wyrobiłam więcej niż 52% normy przyjętej dla pracownika. Pytałam kilka osób i okazało się, że oni też mieli podobne wyniki a nawet niższe. Mam nadzieję, że ma to na celu jedynie motywację pracowników, a nie eliminację. W innych firmach nie spotkałam się z czymś takim. Wiecie o co chodzi?

Estera
@Gosia_podkarpacie

Hej, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale liczę, że ktoś odpowie, bo to w sumie ciekawy temat bardzo. Ja dopiero chcę zacząc pracę przy inwentaryzacji, napiszesz może jakie stawki oferują? I czy ta norma przyjęta ma jakieś przełożenie na stawkę?

@Estera

W firmie patrzą na statystyki, liczy się szybkość i dokładność liczenia. Na każdym dystrykcie pewnie jest inaczej ale ogólnie każdy sklep musi być w ograniczonym czasie skończony.

Naomi
@Pracownik

I to za 10e/h na rękę? Hahaha, porównania I szybkość to może być przy 15 a nie przy 10,zarobisz na miesiąc 5tys zł a wydasz w Niemczech połowę z tego, też mi zarobek, to chyba dla tych co nie mają predyspozycji innych bez szkoly lub emerytów i studentow

Praca fajna ale nie na wyjazdach, nie panują nad logistyką, ludzie czekają już wybici z pracy po kilka godzin bo liczą dwie trzy osoby. Jeszcze w dodatku nie można wyjść i usiąść do autokaru tyko stać lub siedzieć na brudnych deskach w sklepie. Porażka.

CZ
@Pracownik

a jaki jest powód właśnie takiej organizacji pracy? z jakiego okresu to relacja? I czy zgłaszaliście wprost niezadowolenie z takich warunków? ciekawi mnie czy dojdzie może do jakiejś poprawy?

TM
Inne

Robił ktoś tu na Inwentaryzacjach? W necie szukają do takiej pracy dodatkowej. Jak to jest, że oni wymagają gotowości do podejmowania zleceń wyjazdowych poza województwo. Ale czy firma zapewnia mieszkanie, przejazd? Czy samem sobie trzeba z tym radzić i jechać gdzie jest nowe zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 15 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii