Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. w Chorzów

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.
2 233 348 5 1
Dorota
Nazwa działu: Inwentaryzacja

Witam Jak to wygląda sprawa z dojazdami ? Trzeba mieć uto czy jest jakiś transport na miejsce inwentaryzacji i z powrotem?

@Dorota

transport jest zapewniony w obie strony.Czas dojazdu nie jest liczony do czasu pracy.

Dorota
@aga

Z domu i pod dom czy w jakieś umówione miejsce? Pytam ponieważ brzydko mówiąc mieszkam na zadupiu :) i nie wyobrażam sobie powrotu np o 3 czy 4 rano komunikacja miejska z przesiadkami.

@Dorota

Są wyznaczone miejsca zbiórek.

Ryszard
@aga

Mogę Cię poprosić jeszcze o napisanie kilka szczegółów dot. pracy w "RGIS"? Jaka jest stawka godzinowa i na jaką wysokość wynagrodzenia można liczyć?

O Rgis Nowy wpis
@Ryszard

Stawka 20 brutto Umowa zlecenie 15 groszy brutto za transport od 36km w każdą stronę

@arekUK Nowy wpis
@aga

Totalnie nie jest liczony? Czy pierwsza godzina jest nieplatna? Pytam poniewaz u Nas RGIS placi: - kierowcy od momentu wziecia auta - audytorowi - powyzej pierwszej godziny transportu w kazda ze stron Z pozdrowieniami

Julia Nowy wpis
@O Rgis

Mnie również interesowała stawka, jaką oferują w RGIS. Wspomniałeś, że podpisuje się tam umowę zlecenie. A na jak długo jest ta umowa: 3 miesiące czy dłużej?

Iwa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Nazwa działu: Inwentaryzacja

Witam, czy wspołpracował ktoś z firmą mega service retail GmbH w Niemczech? Jaką macie opinie na temat tej firmy?

ANNA
Nazwa działu: Handlowy

jEST NOWE OGŁOSZENIE TEJ FIRMY OFERUJEMY - stawkę godzinową 20,00 zł- - dodatek za czas spędzony w podróży - kilkumiesięczną umowę zlecenie - szkolenie stanowiskowe - możliwość awansu - transport przy wyjazdach poza Poznań CZY MOŻLIWA JEST STAWKA 20 ZŁ ?? KTOŚ TYLE ZARABIA W TEJ FIRMIE

Tak3Nie3
@ANNA

Jeżeli jest stawka 20pln/h brutto, to tak, tyle się zarabia.

@ANNA

Tak, jest to prawdziwa stawka, 20 pln/brutto/h za pracę.

A.M.Sz.
@ANNA

Wszystko ok, tylko że płatnikiem jest STREFA JOB, która nie wypłaca na czas i ucina godziny pracy przy wypłacie. Jeżeli RGIS sam będzie płacić znam sporo osób które chętnie by podjeli pracę w firmie RGIS.

TakNie4
@Loki

Poza wymienioną przez Ciebie godzinową stawką wynagrodzenia firma RGIS Usługi Inwentaryzacyjne oferuje jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe? Chciałbym dowiedzieć się, czy są jeszcze dodatki, które sprawiają, że pensja staje się bardziej atrakcyjna. Proszę, abyś dodał informację na ten temat.

Bz
@ANNA

Czy polecacie pracę Katowice ?

TakNie1
Rzecznik Pracownika JobImpulse
@A.M.Sz.

Dzień dobry, firma RGIS nie jest w żaden sposób powiązana ze STREFA JOB.

@A.M.Sz.

RGIS i Strefajob to dwie zupełnie inne firmy , co za brednie opowiadasz, że ucinają godziny i nie przelewają pieniędzy na czas. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby nie przelali pieniędzy do dnia wyznaczonego na umowie albo żeby cokolwiek obcięli. Tak to jest jak wypowiadają się osoby,które nie mają o niczym pojęcia. Czy ty, w ogóle wiesz co podpisujesz i kto jest Twoim pracodawcą ?

Tak9Nie
@A.M.Sz.

co za brednie opowiadasz ....

Marta94
@Bz

Tak, osobiście tam pracuje

Ciekawy
@A.M.Sz.

W takim razie Strefajob musiałaby mieć zlecenia na stawce 20 zł A takich nie ma więc skąd pomysł że rozlicza strefajob chyba jakaś konkurencja StrefyJob się odzywa

@A.M.Sz.

Pracuje u nich od września, nigdy nie było problemu z wypłatą.

Aleksandra
@Loki

To dobra wiadomość, że stawka zapisana w ogłoszeniu jest rzeczywistą stawką jaką otrzymuje się w tej pracy. Z góry wiadomo co nas czeka. Jakie to jest dodatek za czas spędzony w podróży? Sprecyzuje ktoś proszę tę informację jaka widnieje w ogłoszeniu firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne.

@A.M.Sz.

Nie współpracujemy z taką firmą. Z tego co wiem wynagrodzenie jest wypłacane na czas dokładnie za ustalone, przepracowane godziny. Jeżeli w Twoim przypadku było inaczej, prosimy o kontakt poprzez zakładkę HR na naszej stronie www. Na pewno sprawdzimy informacje, o których piszesz. Dziękujemy!

@Aleksandra

Witaj, zapraszamy serdecznie na szkolenie, na którym rozwiejemy wszelkie wątpliwości i poinformujemy o warunkach pracy. Zachęcamy do kontaktu poprzez zakładkę HR na naszej stronie www.

@A.M.Sz.

Strefa Job to inna firma to po pierwsze. Tak się składa, że pracuję przy inwentaryzacjach i w Strefie Job i Rgis i nigdy nie zdarzyło się, żeby mi czegoś nie wypłacili lub wypłacili późno lub coś ucięli.

Tomek
@Aleksandra

Dodatek za czas spędzony w podróży to 15gr za każdy kilometr drogi licząc od 36km(pierwsze 35km trasy jest bezpłatne). Trasa za granicą to 8gr za każdy km

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak wygląda podstawa w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

inwentura

Witam mam parę pytań 1)jak wygląda liczony czas na inwentaryzacjach czy jest on liczony od momentu zbiórki czy od momentu zaczęcia pracy , chodzi mi oczywiście o inwentaryzacje lokalne z własnym dojazdem? 2) czy stawka na godzinę to 20 zł brutto dla wszystkich? 3) ile średnio trwają inwentaryzację? 4) jak dużo jest inwentaryzacji w miesiącu chodzi mi o Warszawę? 5) czy są jeszcze jakieś dodatki poza stawką za godzinę ? prosił bym o odpowiedz osoby zorientowane

@inwentura

Witaj, 1) Czas jest liczony d momentu zalogowania się, tym samym od momentu liczenia-faktycznego rozpoczęcia pracy; 2) W lokalizacji Warszawy, tak; 3) Bardzo różnie - nie jesteśmy w stanie uogólnić; 4) W zależności od zapotrzebowania Klienta - nie jesteśmy w stanie określić; 5) Tak. Zapraszamy na szkolenie po więcej szczegółowych informacji.

Robert

czy ktoś mi możne powiedzieć jak to wygląda i dlaczego... dostaje grafik że jestem zapisana na inwentaryzację...po czym nie dostaje wiadomości SMS o wyjeździe a jak dzwonie i pytam dowiaduje się że była zmiana grafiku i nie jadę na inwentaryzacje ... o czym nikt m,nie wcześniej nie informuje...kto tym rządzi ?

@Robert

Witaj, Bardzo nam przykro, że zaistniała taka sytuacja. Czy próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z firmą i wyjaśnić sprawę? Nie chcielibyśmy pozostawiać Cię bez odpowiedzi, dlatego proszę pozostaw do siebie namiary oraz krótki opis sytuacji na stronie firmy, w zakładce HR, a na pewno odpowiemy.

Agnieszka
Nazwa działu: Inwentaryzacja

Dziś na 15.30 miałam zgłosić się na szkolenie w jednym z łódzkich biurowców. Na miejscu okazało się że pani od organizacji źle wysłała SMS i niestety na szkolenie nie dotarłam mimo dzwonienia po numer podany w wiadomości. Po kilku minutach dostałam smsa zwrotny z info że nie może odebrać telefonu, oddzwoni później. Pół godziny czekałam, dzwoniłam. Zmarnowany czas. Nie polecam.

@Agnieszka

Witaj, Bardzo nam przykro, że zaistniała taka sytuacja. Jednocześnie postaraliśmy się wyjaśnić tę sprawę z Trenerem. Szkolenie się odbyło, cała grupa trafiła bez problemu. Jednocześnie dopełnimy wszelkich starań, aby w przyszłości nasza informacja z lokalizacją była bardziej czytelna i przejrzysta dla Wszystkich. Dziękujemy za cenną uwagę!

Kamil

Wzięli na rekrutację, przeszkolili, dali umowę do podpisania. I co dalej? Nic. 2 tygodnie czekania i zero jakiejkolwiek pracy. Po co oni w ogóle brali nowych pracowników, jak nie dają szans nawet na wykazanie się w pracy i tylko biorą swoich "faworytów" do zleceń? Rzucam tą "robotę" w c h o l e r ę, bo pieniędzy z tego nie ma żadnych.

@Kamil

Jaki rodzaj umowy podpisałeś z firmą RGIS Usługi Inwentaryzacyjne? Od chwili podpisania umowy nie miałeś jeszcze do wykonania żadnych prac zleconych przez tego pracodawcę? Zaskakujące jest to, co napisałeś, dlatego mam nadzieję, że zechcesz rozwinąć tę wypowiedź.

Aga
@Kamil

Trafiłeś trochę na martwy sezon, po 15 sierpnia możne się coś ruszyć bo teraz sezon urlopowy jest.

@Aga

W Twoim przypadku było podobnie? Skoro w trakcie okresu urlopowego jest tak zwany "martwy sezon" to mogłabyś napisać, jak wygląda to w okresie zimowym? Wtedy osoba rozpoczynająca współpracę z firmą RGIS Usługi Inwentaryzacyjne może liczyć na odpowiednią liczbę zleceń? Mam nadzieję, że tak, jednak wolę się upewnić.

@Bartosz

Ja zaczynała w tamtym roku w październiku i nie narzekam miałam 5-6 inwentaryzacji miesięcznie na których byłam , ale ze względu na to że jak pracuje jeszcze w ciągu były i takie z których rezygnowałam. Ja narzekać nie mogę ale tak jak mówię mam stała prace to jest jako dodatek

@Kamil

Poinformuj bezpośrednio firmę o te sytuacji, na stronie RGIS w zakładce kontakt HR, na pewno dostaniesz odpowiedź.

@aga

Skoro traktowałaś pracę jako dodatek to może będziesz tak uprzejma i podzielisz się z nami, jak wyglądał poziom wynagrodzenia, który wynegocjowałaś z pracodawcą? Mam nadzieję, że stawka była na tyle atrakcyjna, że byłaś zadowolona ze współpracy pod tym względem.

@Kamil

Witaj, Bardzo nam przykro, że zaistniała taka sytuacja. Możliwe, że niefortunnie trafiłeś na okres urlopowy. Czy próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z firmą i wyjaśnić sprawę? Nie chcielibyśmy pozostawiać Cię bez odpowiedzi, dlatego proszę pozostaw do siebie namiary oraz informację o lokalizacji na stronie firmy, w zakładce HR, a na pewno odpowiemy. Czekamy na kontakt!

Przemko

RGIS - ciężka praca. Nie zdarzyło się, by wynagrodzenie było opóźnione. Rozliczenia poprawne, co do minuty. Jak masz znajomego TL, to dostaniesz nawet dobre strefy... Minus - czekanie długo na powrót z wyjazdów, bo TL jeszcze pracuje. A Ty za darmo koczujesz....

O Rgis
@Przemko

Ciężka praca ? Chyba w ciężkiej pracy nie pracowałes... Skoro pracuje tu dużo emerytów to raczej bardzo ciężko nie jest, jak robisz swoje, nie robisz wielu błędów to pracujesz sobie spokojnie bez stresu w swoim tempie i jeszcze pogadać dasz radę z osobą obok. Jedynie dojazdy często mogą być uciążliwe jeśli ktoś nie lubi długich podróży. No i czekanie na liderów to oczywiście minus

Adrian
@O Rgis

Osoby pracujące w tych samych warunkach mogą inaczej postrzegać zakres obowiązków i dla kogoś mogą być wyczerpujące, a dla innego łatwe i przyjemne. Może przedstaw jak to wygląda z Twojej strony. Interesuje mnie wynagrodzenie i możliwość otrzymania premii lub płatnych nadgodzin. Czy można liczyć na takie bonusy w RGIS?

Asia
@Adrian

Nie ma płatnych nadgodzin, najwyżej mozna odebrać wolne.

Aleksandra
@Asia

Dobrze, że zechciałaś wyjaśnić tę sprawę. Na pewno wiele osób zastanawiało się właśnie, czy firma RGIS wypłaca dodatkowe wynagrodzenie za przepracowane nadgodziny. Teraz już interesowałaby mnie inna kwestia. Jestem mianowicie ciekawa, czy aby podjąć tam pracę wymagane są badania sanitarno-epidemiologiczne?

Nick

Nie polecam Basi i Kasi

Tak5Nie1

Czechy-Słowacja
@Nick

A ja pseudo-liderów, Lucjana, Pauliny, Jarka i pseudo-kierownika, Kamila. Ogólnie rzecz biorąc, ta "firma" pozwala człowiekowi poznać jak kiedyś pracowali ludzie na folwarku. W tej g....j firemce, jesteś śmieciem nie człowiekiem. Ze względu na konflikt jaki miałem z tymi osobnikami, bo ludźmi to nazwać tego ne można, musiałem wykasować swoje komentarze z ww. strony. Jednak postanowiłem jednak podzielić się przemyśleniami, na temat tej "firmy" głównie ze względu, że jednak z osób która mnie wkurzyła totalnie, niejaka Dominika, straciła pracę, względnie sama zrezygnowała, ze względu na niedopełnienie swoich obowiązków. W ogóle w tym cyrku, trudno mowić w ogóle o dopełnianiu jakichkokolwiek zasad i procedur. Jeśli ktokolwiek jest winny, to zawsze jest winien "szary człowiek", nigdy osoba zarządzająca, kierownik czy lider. Zarządzanie w tym cyrku, to śmiech na sali. Nie dziwię się że klienci odchodzą, skoro kierownik inwentaryzacji, ww. Kamil potrafi napyskować dyrektorowi marketu i wejść w nim konflikt, po czym szary człowiek musi się przed takim dyrektorem tłumaczyć, nie wiadomo za co, tylko ze względu na (usunięte przez administratora) panujący w tej firemce. Ogólne zlewanie szeregowego pracownika w tej pseudo-firmie to norma. Kadra menedżerska to śmiech na sali, ludzie z kompleksami, wydzierający mordę na zwykłego człowieka (Paulina), traktujący ich jak śmiecia. Nie chcę sie nawet pisać na ten temat, bo to można by książkę z kawałami napisać. Pijaństwo, (usunięte przez administratora) liderzy, którzy potrafią przychodzić do pracy pod wpływem alkoholu, używanie niecenzuralnych słów i jakieś dziwne ataki agresji liderów wobec pracowników. Nie macie co liczyć nigdy na pomoc z ich strony, co najwyżej na wyśmianie lub coś na zasadzie "spier....". Powiem tylko tyle, z własnego doświadczenia zawodowego, nigdy w życiu nie spotkałem się z takim syfem, poniżaniem szeregowego pracownika i brakiem kompetencji jak w tej pseudo-firmie. Zajęcie dla desperatów, ja podjąłem pracę w tej firmie z powodów czysto prywatnych, po prostu chciałem sobie zobaczyć jak wyglądają sąsiednie kraje, do niczego innego, ta praca się nie nadaje. Konflikt jaki wynikł, z pseudo-kierownikiem i pseudo-liderką, o mało co nie doprowadził do tego, że ww. mało co nie pobiłem, chociaż jestem oazą-spokoju. Z tego co wiem, firma zatrudnia już imigrantów z Trzeciego Świata, to tylko świadczy o tym, że jej poziomie.

Tak27Nie1
Kubanek
@Czechy-Słowacja

Przywracam moje komentarze, które, w wyniku "presji" musiałem skasować z tego serwisu: Moje doświadczenia są mocno mieszane. Z jednej strony nie mam nic do osób prowadzących inwentaryzację, wszystko zależy na kogo się trafi. Ale to co wyprawiają poganiacze, względnie kapo, to śmiech na sali. Niektórzy nie powinni w ogóle zajmować się zarządzaniem ludźmi. Powinni sie może zająć poganianiem bydła albo świń. Ale to nie jest chyba domena tylko tej firmy, wszystkie firmy w tym sektorze mają z tym problem, a sama praca powinna być traktowana wyłącznie jako dorywcza. Trzeba mieć bardzo duży dystans do tego co się dzieje i starać sie szanować zwykłych audytorów, bo oni akurat sa najmniej wszystkiemu winni. Ja miałem "przyjemność" obcować z tą firmą aby przez 2 miesiące, na ponad 20 sklepach więc trudno mi sie wypowiadać całościowo. Ogónie rzecz biorąc te inwentaryzacje to CYRK. No i najwazniejsze. Najgorsza rzecz to ich skanery. Które do niczego się nie nadają, totalny badziew, który dawno powinien być wyrzucony na śmietnik. Krew człowieka zalewa, jak musi świecić oczami przed dyrektorem marketu czy pracownikiem i wyjasniać, dlaczego źle jest towar policzony. Winne są kompletnie niedziałające skanery. Firma powinna dawno temu wymieć je na zupełnie nowe. Gdyby nie to i niektórzy "liderzy", którzy mają chyba problemy emocjonalno-osobowościowe, nie miałbym nic im do zarzucenia. Moją opinię należy traktować nie całkiem dosłownie. Oczywiście to lekka przesada co napisałem. Szczególnie z tymi określeniami. Ja miałem podpisaną umowę z agencją pracy, wyłącznie na inwentaryzacje zagraniczne, na szczęście. By było to lepiej płatne niż w przypadku kraju, poza tym, agencyjna stawka była ryczałtowa, płatna za cały wyjazd. Warunki były lepsze niż w przypadku osób zatrudnianych bezpośrednio przez RGIS. Wiem to z rozmów bezpośrednich. Nigdy w życiu bym nie podpisał czegoś takiego, na takich warunkach jakie mieli bezpośrednio zatrudnieni przez RGIS. Jak się dowiedziałem o tych warunkach to się śmiałem z tego i śmieje się do tej pory. Że takie coś w ogóle sie ludziom, w tym kraju oferuje. Jestem szczerze pod wrażeniem tego, że ludzie w tym cyrku i innych (wiem, że jest konkurencyjny Invent, jeszcze gorszy, choć nie wiem jak tam mają,nawet trudno mi to sobie wyobrazić)dają radę i sie zatrudniają. To jest praca wyłącznie o charakterze dorywczym, na miesiąc, dwa, góra 3-4. To co piszą ludzie tutaj to i tak lepiej wygląda niż w rzeczywistości. Ogólnie jest kupa śmiechu z tego wszystkiego, atmosfera między "szeregowymi", bardzo OK. Niektórzy z tych co "wyżej" też są OK. Ogólnie tu chodzi bardziej o sprawy niezwiązane z ludźmi, ale bardziej z polityką firmy jako takiej i cała otoczką (np. organizacja wyjazdów), która jest w moim odczuciu, skandaliczna.

Tak17Nie
Odra

Chyba Basi i Moniki

Andrzej Mirosław Szafrański
 Rekomendacja

Do samej firmy RGIS nie mam żadnych zastrzeżeń, ale do pośrednika, tj. STREFA JOB mam ich wiele. Jestem przekonany, że nie Ja jeden. Wystarczy by RGIS zmienił pośrednika a znikają problemy z Rekrutacją Pracowników. Spora rzesza osób chcących pracować w RGISie, nie podejmuje jej tylko z uwagi na STREFĘ JOB.

@Andrzej Mirosław Szafrański

Czy nie ma możliwości składania CV bezpośrednio w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne? Trzeba to robić przez pośrednika? Znalazłem ogłoszenie na stanowisko pracownik inwentaryzacyjny i nie ma tam nic na temat pośrednictwa, natomiast jest kontakt do działu personalnego, który zajmuje się rekrutacją. A jak inni pracownicy starali się o zatrudnienie? Czy bezpośrednio u pracodawcy?

TakNie1

Andrzej Mirosław Szafrański
 Rekomendacja
@Robert

Nie wiem jak inni starali się o pracę, Ja w każdym razie bezpośrednio u pracodawcy. RGIS dał ogłoszenie , na które odpowiedziałem. Byłem przekonany, że RGIS jest moim bezpośrednim pracodawcą. O tym, że się myliłem dowiedziałem się gdy otrzymałem umowę.

@Robert

Zapraszamy również bezpośrednio do nas, należy podać imię i nazwisko, telefon oraz miasto, w którym chciałoby się podjąć pracę. Zapraszam :)

@Andrzej Mirosław Szafrański

Taka informacja pada na pierwszym szkoleniu z pytaniem, czy nadal są Państwo zainteresowani.

@Andrzej Mirosław Szafrański

Andrzej a Ty wiesz, że RGIS i Strefajob to dwie ZUPEŁNIE różne firmy i żadna z nich nie dostarcza pracowników drugiej prawda ? Chyba coś Ci si e mocno pomyliło z tym wpsem

gerda

Heyka oj dzieci dzieci , ja pracowałem od 2008 roku kiedy firma powstawała. Pracowałem 9 lat było fajnie naprawdę . Płacone było za wszystko, babka dzwoniła z Rgis jeszcze z Warszawy i pytała ile mamy godzin(nie było wtedy żadnych beagów)ACHA babka nazywała się Jola z kadr no i się mówiło ile się chciało no i tyle posyłali. Była (usunięte przez administratora)która mierzyła wysoko ale zawsze liczyła z nami, był też (usunięte przez administratora)ale oni też liczyli, Był też odpoczynek i relax za który też było płacone. Teraz to jedno wielkie nieporozumienie. Pozdrawiam i współczuje.

Tak8Nie

Bz
@gerda

Czyli nie warto nawet zaczynać tak?

Ilona
@Bz

Moim zdaniem warto zacząć pracę i przekonać się na własnej skórze. Każdy pracownik ma inne wymagania i inne wyobrażenia o idealnej pracy. To co dla jednego jest satysfakcjonujące dla drugiego może być nie do przyjęcia i zechce zrezygnować z pracy.

On2006

Witam, dopiero będę zaczynać przygodę z ta firma z inwentaryzacjami. Chciałabym się tylko dowiedzieć od osób które tam pracowały jak wygląda z płatnościami ? Dokładniej chodzi kiedy w jakich dniach są wypłaty? Są miesięczne czy tygodniowe? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Wypłaty
@On2006

Co miesiąc, dokładnie 15go dnia miesiąca

Agnieszka
@On2006

Nie polecam... ja swojej wypłaty nigdy nie otrzymałam bo firma stwierdziła że da mi karę za to, że nie pojawiłam się na jednej z inwentaryzacji, którą odwołałam 2 tygodnie wcześniej. Od 3 miesięcy próbuje odzyskać moje pieniądze i ciągle jestem przekierowywana do innej osoby, która wypiera się odpowiedzialności.

Tak8Nie

@Agnieszka

A czy w umowie widniał jakiś zapis na temat kar? Być może osoba, która nie stawiła się w pracy, podlega takiej karze niezależnie od tego, czy wcześniej zgłosiła swoją nieobecność. Sprawdzałaś tę kwestię w swojej umowie? Długo byłaś zatrudniona w tym miejscu? Podobno pracodawca zapewnia pracownikom skanery inwentaryzacyjne oraz aplikacje na tablet lub telefon - napisz proszę, czy jest jakieś szkolenie z obsługi tych urządzeń i aplikacji.

K
@Maja

Jest taki zapis. Trzeba odwołać swoją obecność w ciągu 24h od otrzymania grafiku. Grafik jest udostępniany na dwa tygodnie. Jeśli koleżanka zrobiła to po czasie, niech teraz nie narzeka. Czytajmy umowy, będziemy bezpieczni. Pilnujmy terminów, to i firma nie będzie miała do nas zastrzeżeń.

Robol
@K

Firma raz daje w grafiku wolne a za tydzień zapełnia to miejsce.Owszem powinno się odwoływać ale firma powinna spytać czy coś w dyspozycji się nie zmieniło

@Robol

Czyli należy rozumieć, że firma RGIS Usługi Inwentaryzacyjne daje dość elastyczne możliwości układania grafiku pod warunkiem wcześniejszego zgłaszania faktu wszystkich potencjalnych nieobecności oraz późniejszego przypominania o tym? A jak rozwiązywane są kwestie sporne w przypadku, gdy dzień wolny chcą wziąć w tym samym terminie dwie osoby? Czy wyznaczana jest losowo jedna, która musi pozostać w miejscu pracy, czy raczej pracodawca przychylnie zezwala na urlop obu takim pracownikom?

Rybnik

Wredne chamskie (usunięte przez administratora) tylko nic nie robią (Basia Kasia) gadaja i tylko norma tyle i tyle, potem chodzą za mało pójdziesz siedzieć nie chce tego robić ale muszę wypisza Cię ze sklepu o 2 w nocy i się martw dostaje się dziwne strefy tych których lubią dają normalne gdzie normę wyrobi się a tych co nie to wiadomo, chodzą tylko i dlaczego dane nie wysłane, wpisze Cię itp nie polecam omijać szerokim łukiem, inni liderzy są spoko tylko ich nie ma w oddziale Chorzów tylko wiedźmy do zwolnienia się nadają nie wiem kto ich trzyma jedna lepsza od drugiej a Baska choćby (usunięte przez administratora) a może to lesbijki są

Tak18Nie
Chorzów
@Rybnik

Musiałeś długo tam pracować skoro nawet imion liderów nie pamiętasz. Ja nic do nich nie mam do dziś sobie dorabiam. I też obrazasz ludzi nie znając ich z tego co wiem to Basia ma dzieci i rodzinę więc się zastanów a potem pisz głupoty. Faktycznie denerwujące są te wycieczki krajoznawcze po Rybnik i czekanie. A po drugie żaden lider nie może Cię wypisać ani wpisać na inwentaryzację, robi to inna osoba.

Gorszy sort
@Chorzów

Trochę popieprzyly ci się fakty.Wbija i wybija lider nie ktoś inny.Wycieczki to raczej Rybnik za freestyle robi po Katowice i za freestyle wraca gdy Katowic już rozwiezione śpią w domach.Z tym obrażaniem to fakt,nie powinno się tego robić.Ale też jak i ty bzdur pisać nie powinno się

Tak2Nie1
nfanad

kiedy sie podpisuje umowe zlecenie po szkoleniu czy dopiero przez sama inwenteryzacja ??

Gliwice

Nie polecam szczególnie liderów Kasi i Basi najgorsze odpowiesz coś do nich takim tonem jak one to Cie wypisza z nocki i wcisną że robisz błędy a nawet nie pokażą tego sciemnary cfaniary tyle lat ludzi w konia robią nie polecam radzę uważać inni liderzy są okej

Tak16Nie

Beti
@Gliwice

Chyba Moniki i Basi

TakNie

Tak mnie kusiło już jakiś czas zostawić swe wrażęnia z pracy w RGIS.I na początek zgodzę się że logistyka jest bardzo słaba.Rozumię że przy dojezdzie bierze się jakiś handicap na wypadek korkow itp..Lecz bardzo czesto jest to o duzo za duzy czas ktory jest nieplatny.A takze zniechecajacy do kolejnego uczestniczenia w pracy.Nieszczesny brifing.Jak juz musi byc to powinien byc wliczany do czasu pracy.Niech ktos wyjasni po co sluchanie tego samego tym ktorzy jada enty raz z koleji?I to za darmo!Droga z do tez jest tragedia.Czasem przy odrobinie dobrej woli mozna dobrze wszystko zalatwic i kazdy jest w miare szybko.Wybicie np. z jednego busa ludzi mniej wiecej razem i odjazd.I niema takiego czasu koczowania gratis.Wystarczy chciec.Kierowcy i tu czasem jest problem.Niektorzy zapominaja ze to oni pracuja dla firmy RGIS i nie rzadza.Znamienny przyklad jak znany wszystki kierowca wiozl ludzi z Rybnika z inwentaryzacji w Zorach przez Katowice!Jeszcze moze by to bylo do zniesienia gdyby ktos zaplacil za ten czas a tu niema nic procz czasu straconego na nocne wycieczki.Bylo tez wiele innych przypadkow ze kierowcy mieli sie za bogow i oni a nie firma ustalali co i jak.A i niektorzy poprostu slownictwem potrafili obrazic.Widac trend w firmie schodzenia na droge ktora szedl inwent.Marke latwo stracic odzyskac juz gorzej

Tak22Nie

Gosc
@pracownik

Mialam przyjemnosc jechac niestety tym busem z Żor do Rybnika przez Katowice ????

uczeń

Witam Pracuje w tej firmie już parę miesięcy i brałem udział w kilkunastu inwentaryzacjach. Nie uczestniczyłem w wyjazdowych, ponieważ łączyłem to ze szkołą i chciałem o tej 5/6 być w domu. Po tym czasie mam mieszane uczucia i raczej nie aplikowałbym tam po raz 2. Oczywiście nie jest to najgorsza praca w jakiej pracowałem. Są rzeczy, które wydają mi się w porządku. Stawka jak na ucznia jest bardzo w porządku ( 14 zł na rękę) i jest ona wypłacana zawsze na czas. Sam grafik z dyspozycyjnością też uważam za plus. Niestety to chyba tyle. Nie podoba mi się podejście do pracownika. Na 1 inwentaryzacji wyrzucono mnie w połowie argumentując zbyt dużą ilością błędów. Okej, ale kiedy chciałem dowiedzieć się, gdzie je popełniłem zostałem zbyty i odesłany do szatni z tekstem "postaraj się bardziej i tyle". To prawda, że tam liczy się szybkość, a kwestia premii w wysokości złotówki czy trzech jest wyzyskiem, bo żeby otrzymać te pieniądze musisz pracować jak za dwóch.W dodatku niektórzy team leaderzy są chamscy i praktycznie nic nie robią oprócz jedzenia na sklepie i pogawędkach między sobą . Co do ludzi to pojawia się dużo nowych twarzy, które po 1 razie więcej się nie pojawiają. Firma wychodzi z założenia, że chętnych jest wiele, a stała ekipa zawsze będzie więc kompletnie nie stara się, aby utrzymać pracownika przy sobie. Słyszałem teksty w stylu "zaraz to my Tobie podziękujemy, są inni", a później dostawałem SMS-y z propozycją inw. 3-4 dni przed więc chyba nie do końca ludzie chcą tam pracować :p Kolejnym minusem są skanery. Ciężkie, poniszczone, zwieszające się. Trudno jest dorwać taki, który nie ma oderwanej rączki na dłoń i laser się nie zawiesza,a fingery są tylko dla tych zasłużonych. Nie podoba mi się również to, że przychodzę na 21:00 a czas pracy liczy mi się dopiero po wbiciu przez team leadera, a jest to przeważnie po 30-40 minutach. Na przerwach też jest się wybijanym więc zdarzyło , że zamiast ok. 7 godzin pracy miałem niecałe 6. Podsumowując praca jest średnia. Jest to jakieś wyjście dla osób chcących dorobić sobie w nocy, ale nie polecałbym jej na dłużej.

Tak27Nie

Rybnik

Nie polecam

Tak16Nie

I jeszcze jedno,Jazda z liderami.Tu chocby wszyscy skonczyli jednakowo to musza koczowac w oczekiwaniu na nich.Bezsens i tyle.A kilometrowki niech placa wedlug tego co ma kierowca na blacie a nie wedlug mapy.Wiele jest przypadkow ze zamiast jechac najkrotsza droga robi sie kolo by wszystkich rozwiesc i z trasy na godzine spokojnej jazdy robia sie nawet dwie...

Tak29Nie

Ktoś
@Pracownik

Dokładnie

Tak6Nie

Brunnhilde

Pracowałam tam kilka miesięcy. Jestem z Warszawy i inwentaryzacje w granicach mojego miasta były całkiem spoko. Liderzy w większości mili. Tylko te inwentaryzacje wyjazdowe na terenie województwa były masakryczne, dojazd trochę trwał, ale najgorsze było siedzenie godzinami w sklepie i autokarze (bezpłatnie!!!) , i czekanie, aż liderzy skończą pracę. I jeszcze taka sprawa: może niektórzy tego nie zauważają, ale ja to mocno odczuwałam: atmosfera jest dziiiiwna, niektórzy liderzy faworyzują swoich zaprzyjaźnionych audytorów, a dla reszty potrafią być wredni.

Maja

@Paweł, czy zainteresowanie tym stanowiskiem, bezpośrednio przełożyło się na aplikowanie na nie pomimo braku reakcji na Twój wpis? Jeżeli wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne, to inni użytkownicy chętnie zapoznają się z Twoją relacją z jego przebiegu.

Paweł

Szef Rejonu ds. Operacyjnych ktos ma opinie na temat tego stanowiska? Jakie zarobki? Auto służbowe?

Maja

@Kubanek, przedstawiłeś ogólną organizację pracy i środowisko RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. Co natomiast możesz powiedzieć o samych warunkach zatrudnienia w oparciu o które współpracowałeś z tym pracodawcą?

TakNie

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

rozczarowana

byłam w tej firmie na inwentaryzacji, zatrudniona przez pośrednika. Powiem szczerze, ze to co tam zastałam to jakiś szok... przychodzisz gotowy do pracy przed godziną rozpoczęcia inwentaryzacji, a pan team leader wbija Ci rozpoczęcie pracy pół godziny później, bo musiał przeprowadzić szkolenie. Jako pracownika guzik mnie to obchodzi i czas pracy powinien być liczony w momencie gotowości do jej podjęcia. Druga kwestia - nie zdziwcie się, ale przerwy tez są odliczane od czasu pracy. Także na wejściu, pracownik „dochodzący” jest w plecy 45 minut. Skandal w biały dzień. Firma powinna chyba zmienić profil usługowy na: jak robić pracowników w balona. Absolutnie nie polecam!!!

Tak35Nie

Pinionc

Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą, również jak ich biurem ITC. Pewnie się zastanawiacie dlaczego, pracowałem tam 2-3 lata temu (niedługo, bo kilka miesięcy tylko), bo tylko tyle zdołałem tam wytrzymać. Nigdy nie spotkałem się z takim wyzyskiem. 1) Ich siedziba, pod którą są zbiórki jest w Chorzowie, dajmy na to, że musicie się stawić na 16:00, ale tak naprawdę nie macie liczonej godziny pracy po 16:00, bo dopiero o 16:00 ludzie się zbierają do autobusu, potem jest zazwyczaj długa jazda do danego sklepu, który zazwyczaj znajduje się na śląsku. Płacili jedynie 50% godzinnej stawki dopiero po 2 lub 3 godzinie jazdy, czyli jeśli jechałeś z ich siedziby do sklepu na inwenturę np. 1h, to nie dostawałeś ani złotówki. jeśli jechałeś np. 3h, to wtedy zarabiałeś jakieś komiczne 5zł netto, jeśli dobrze pamiętam, a już 3h spędziłeś "teoretycznie" w pracy, bo oni sobie ubzdurali, że trasa z ich siedziby do docelowego sklepu to trasa "do miejsca pracy", co było kompletnym oszustwem, bo trasa "do miejsca pracy" to trasa z Twojego miejsca zamieszkania do ich siedziby. Czyli, jeżeli miałeś 1h drogi do Chorzowa, a potem np. 2h z Chorzowa do sklepu, to byłeś już 3h poza domem i nie zarobiłeś ani złotówki, a to dopiero początek. 2) Często zajeżdżało się do sklepu przed 22:00 (a jak pewnie się domyślacie sklep zamykany jest o 22:00 i dopiero wtedy, gdy nie ma klientów można przystąpić do inwentaryzacji), ALE liczone pieniądze macie dopiero po odbiciu badga przez skaner Team Leadera, ale on Was nie odbije, dopóki nie zaczniecie liczyć, czyli jeśli dojedziecie na miejsce np o 21:00, to musicie za darmo tą godzinę koczować, ale nie, to nie koniec wyzysku. 3) Po 22:00 zaczynał się "briefing", który był obowiązkowy i również bezpłatny i choć każdy dokładnie wiedział, co miał robić, to jednak musiało się to odbyć i byłem raz na jednym briefingu na większym sklepie, który trwał ponad 40minut. Dopiero później schodzi się na magazyn lub na sklep, czeka się na przydzielenie miejsca liczenia, przygotowanie skanerów itd i dopiero po tym wszystkim, jak już wiemy, gdzie idziemy możemy zeskanować badga, także pomyślcie sobie, ile czasu już minęło, a Wy dalej pracujecie za darmo. 4) Podczas przygotowań skanerów przez Team Leaderów bezczelni "Top Guni" mogli sobie chodzić po sklepie i oglądać dogodne palety typu 200 kartonów mleka, 200 opakowań cukru itd, dzięki czemu zanim się jeszcze zaczęło, obliczali sobie coś takiego, dostawali skaner i nabijali już APM, którego Ty nigdy nie zdobędziesz, oczywiście zwykli pracownicy w tym czasie nie mają wstępu na sklep. Ty sobie policzysz łyżki po 1 sztuce i będziesz mieć niski APM, a oni cholernie wysoki. 5) Team Leaderów było od groma na sklepach i kompletnie nic nie robili, często siedzieli przed komputerami i rozmawiali i się śmiali, albo urządzali sobie spacery, byłem na wielu inwentaryzacjach i Team Leader ze skanerem w ręce to była rzadkość. 6) Ciekawym i cholernie nieprzyjemnym aspektem była również końcówka inwentaryzacji, czyli jak zostawało już naprawdę mało do liczenia, to Team Leaderowie odprawiali i odbijali większość pracowników, przez co siedzieli bezczynnie i nie zarabiali ani grosza, bo byli odbici z badga, a ta garstka ustawionych kolegów i koleżanek sobie powolutku liczyli, mój rekordowy czas nic nie robienia pod koniec inwentaryzacji wynosił 2h...za darmo. Po prostu siedzisz i czekasz, aż oni skończą. 7) Powroty busami to też była tragedia, czekało się czasem ponad godzinę, aż ludzie się zebrali w busie, bo ten gdzieś poszedł zapalić, tamta poszła się wysikać, tamta jednak jeszcze skoczyła do pobliskiego sklepu, tamten się gdzieś stracił i nie odbiera telefonu i czasem licząc od wyjścia z domu do powrotu do domu mijały 16h, a ja miałem płacone za 9h samej pracy, bo na dojazdy się nie załapałem, bo nie trwały powyżej 3h, potem czekanie przed inwenturą, po inwenturze, czekanie zanim bus pojedzie itd. I ludzie pracujący tam również wyjątkowe łby, ludzie po 30stce, którzy potrafili się o 5 nad ranem kłócić, że ktoś zajął ich miejsce, bo oni w drodze "do" siedzieli razem, a teraz muszą siedzieć osobno i kierowca nie może jechać, wielki kłopot, ludzie zmęczeni chcą do domu wrócić, ale nie mogą, bo ta pierwsza nie usiądzie bez swojej koleżanki, a tamta zaś nie ustąpi miejsca. 8) Ogólnie na sklepy było przydzielone za dużo Team Leaderów (patrząc, że nie liczyli) przez co jedna nocka z osłabionym składem się wydłużała nawet o 2-3 godziny, ktoś powie, że fajnie, bo się więcej zarobi, ale jak napisałem wcześniej, zrobisz takie 2-3 nocki z rzędu po 12-16h i będziesz miał dość. 9) Fajnym aspektem również było biuro ITC w Katowicach, prosiło się i nalegało o wysłanie skanu umowy na maila, bo nie każdy ma czas co chwilę jeździć do Katowic na ich pierdnięcie, to wysłać nie chcieli, pot

Tak32Nie
Nick
@Pinionc

W 100% opis zgodny z rzeczywistością. Z dala od tej firmy. Stracicie szybko poczucie własnej wartości.

ewa

ja też zgadzam się w 100%. 14h po za domem a zarobek 75 zł

Tak10Nie

mi
@Pinionc

Spójrzcie też na umowę w której za wszystko jest 2000 zł kary umownej. Zwykle tego nie stosują, ale bądź niepokorna to zobaczysz.

Tak15Nie

Audytor Rgis
@Pinionc

zgadzam się że wszystkim co zostało napisane mój rekord to dostałem zapłacone za 4.5 h a nie było mnie prawie 13 h wyjazd 15:00 do Bielska Białej na Zare jazda 1.5h zanim nas wbili minęła 17 pracy na magazyn było tylko do 19:00 a o 21 zamykali sklep wiec przerwa 2 h za którą nikt nie płaci start sklep 21:00 do 23:30 pracowałem potem czekałem 2 h zanim skończyła reszta ekipy z innych sklepów bo był bus tylko jeden i około 3 w nocy w domu masakra!!!!!!!!

Tak15Nie

audytor

Witam Praca w Rgis jest bardzo kiepska oszukują na czasie pracy aby wyrobic aph jeśli jest to i inwentaryzacja wyjazdową to na rękę wychodzi 8 zł lub 9 zł czasami czekasz 1.5 h na busa aż wszyscy skończą masakra ! Kadra menagerska bez wyksztalcenia w tym kierunku manager prowadzący na Chipsy gada (usunięte przez administratora) hahaha każą nosić kamizelki które nie są pranie dostajesz je po innym pracowniku kaza liczyć na skrzynkach po piwie bo nie mają drabin dziwne rzeczy się tam dzieje.... Ludzie nie dajcie się pilnujcie czasów pracy bryfing nie jest płatny a powinie czasami trwa 30 min za które nikt nie płaci :/ coraz więcej ludzi przychodzi z różnych agencji robi się syf dokładność na inwentaryzacja jest kiepska ale nie ma się co dziwić jak płacą takie grosze

Tak13Nie

Maja

@Nick Twoja opinia o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. jest niepochlebna. Jakie działania pracodawcy wpłynęły Twoim zdaniem na spadek Twojego poczucia wartości. Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl i podzielić się na tym forum swoimi doświadczeniami z tą firmą?

Tak4Nie

Zostaw opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Chorzów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.